>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 9 kwietnia 2012

Status
Zamknięty.
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Mecz nr 1 o 15:00
Tarnów-Wrocław +22
2,00

stawka 3,5/10
Tobet

Jedrzejak+0,5 - Woffinden
1,72

stawka 3,5/10
Tobet

Herbi
under 12,5

stawka 3/10
Tobet


Zaczynamy Ekstralige. Po GP i Elite League stracilem troche wiare do zuzla ale jednak ciagnie mnie do tego i wierze ze po udanym zeszlym sezonie bedzie podobnie jak z biegami ze po slabym poczatku potem przyszedl piekny zysk. Na poczatek pierwszy mecz o 15 w Tarnowie w ktorym zaszly ogromne zmiany i druzyna na walczyc o najwysze cele. Przyszedl znakomity trener, mistrz swiata i rewelacyjny junior wiec czego chciec wiecej.

Zwyciestwo gospodarza nie podlega tutaj zadnej dyskusji. Ale czy bedzie ono az takie pewne i Wroclaw wyjedzie rozgromiony ? Nie sadze. Betard pozyskal Fredke i Ulamka ktorzy jezdzili w Tarnowie w ostatnim sezonie a fakt zmiany nawierzchni raczej bedzie mial tutaj znikome znaczenie bo geometria toru sie nie zmienila. Do tego Jedrzejak ktory w zeszlym sezonie w Tarnowie zrobil 1,3,3,3 wiec wynik swietny, KA mu nie wyszlo ale juz w zawodach w ZG zrobil na mnie wrazenie. Klindt i Woffinden mam nadzieje ze przywioza po 6 pkt i bedzie dobrze.

Tak jak pisalem wierze w Jedrzejaka, natomiast mniej w Anglika. Moze w Elite League jest czolowym zawodnikiem jednak w Polsce jest poprostu przecietniakiem. Ogromny zmarnowany talent ktory nie sadze zeby jeszcze wystrzelil. Jedrzejak nie dosc ze prowadzi z nim pare, ma latwiejsze biegi to jeszcze wg mnie jest lepszy i tyle samo punktow co Tajski powinien miec spokojnie...

Herbi mistrz swiata i juz genialnie zaczal sezon, jednak przypominajac sobie jego jezdzenie w Polsce pamietam ze w wygranych meczach nie ryzykowal i nie dawal z siebie 100%. Dzisiaj tak naprawde nie ma z kim przegrywac ale bez przesady zeby przywiozl komplet. Nie bylo go z druzyna w sparingach, na torze mimo ze w zeszlym roku zrobil tutaj swietny wynik przyjezdzajac z Falubazem to jednak nie uwazam ze jest to zawodnik ktory w pierwszych zawodach bedzie czul sie na torze w Tarnowie jak u siebie. Janowskiego moze wiezc przed soba chociaz to nie w jego stylu a Golloba ale niczego nie wykluczam, Fredka z Koldim moga z nim powalczyc i zabrac punkty.Mam nadzieje ze Fredka i inni powalcza dzisiaj a wszystkie typy siada z tego meczu.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Bet365 rusza z ofertą, wg mnie jeden pewnik do grania po świetnym kursie. Greg nie bardzo ma przeciwników w dniu dzisiejszym. Opisywałem już jego przypadek z resztą przy typie z Rico, według mnie dwucyfrówka spokojnie w 6 startach.
Walasek over 10 @ 1.9 ✅
5/10
Bet365

chyba promocja od bet365
G.Łaguta over 10 @ 1.66 ✅
8/10
Bet365
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No wlasnie Bet365 wystawil już częściowo ofertę i widzę eleganckie bety:

Maksim Bogdanovs-Rafal Okoniewski(-3) 1 @ 1,66 Bet365

Świetny bet na Lotysza tutaj widzę. Maksim przez wielu nie doceniany ale to chyba ze względu na stracony prawie caly poprzedni sezon ale dla mnie to jest naprawdę dobry zawodnik. Okoń poprzedni sezon mial elegancki i dzielnie wspieral Crumpa ale czy teraz to powtórzy? Glowy nie dam uciąć ale jakoś takich występów over 10 po nim na wyjazdach się nie spodziewam. Obaj jadą dzisiaj po 6 razy czyli żaden przewagi tutaj nie ma, ale jakoś ten atut wlasnego toru jak dla mnie przemawia za Lotyszem, który nie powinien dostać tutaj więcej niż 2pkt od Okonia, a ja bym powiedzial, że będzie nawet lepszy dzisiaj i potwierdzi, że jego dobra postawa w barwach Lokomotivu to nie byl przypadek.

Leon Madsen-Tomasz Jędrzejak(+2) 2 @ 1,70 Bet365

Rozumiem, że faworytem Unia ale H2H to inna sprawa. Wiele na to wskazuje, że Ogór pojedzie 6 razy, bo i jako rezerwa taktyczna, a Madsen maks 5, a i to nie wiadomo czy będzie, bo przecież do nominowanych nie musi być zgloszony, a wcześniej jak będzie się slabo spisywal, to zastąpić go może w każdej chwili Janowski. Tak więc kompletnie nie rozumiem tutaj kursów i linii na Ogóra, który i bez tego handi powinien być lepszy od mlodego Duna, do tego pojedzie więcej razy, a atut toru tutaj raczej będzie sprawą drugorzędną. Kurs miodzio...
 
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
Przeleciałem bieg po biegu mecz Leszno -Częstochowa. I moi drodzy typując wersje optymistyczną dla gości z lekką nutką niedowierzania dla Harrisa wyszło mi coś niewiarygodnego. Otóż po 13 biegach Unia powinna prowadzić zaledwie dwoma punktami. Nie licze taktycznych zmian,ani innych niespodzianek jak defekty czy pęknięte łańcuszki patrz (Griszka).
Potwierdzam ,że to wersja optymistyczna. Wszystko w rękach Nermarka i Harisa, oraz Zengoty. O Grisze jestem spokojny, bo ten może pozostawić za plecami nawet samego Jarka Hampela i nie będzie zdziwienia.
To niestety tylko moje optymistyczne przemyślenia. Oby nie spotkały się z gorzkim rozczarowaniem.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Jonasson-Richardson: Jonasson +2@1,66 Bet365✅✅11 pkt-4 pkt

Nie rozumiem tej pary za bardzo_Owszem Jonasson jest w parze ze Świderskim za którego będzie z/z czyli pojedzie w parze raz z Pedersenem na pewno. Ale Szwed jest na swoim torze przecież! Richardson jest według mnie tym kim nazwali go kilka lat temu w Toruniu kibice,do tego jedzie w parze z Okoniem który jak wystrzeli spad taśmy to raczej nie da się Anglikowi wyprzedzić.Dla mnie ten typ to spore value.

Toruń +10,5@2,00 Tobet⛔⛔

Na wygraną chyba Apatora nie stać,ale na 40 pkt owszem.Oby tylko Miedziński i juniorka coś uskrobali to będzie izzi.

@zgredziu-weź się człowieku ocknij! Popatrz na wynik Włókniarza w Lesznie sprzed roku,popatrz na punkty zdobyte przez Nermarka i zobacz jeszcze w jakim składzie wtedy jechało Leszno. Dziś tor na pewno łatwiejszy nie będzie i poza Lagutą nikt tam nie zaistnieje.Piszę to,bo może za bardzo uwielbiasz swoją ekipę i przez nich stracisz sporo kasy jeśli na nich postawisz.
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra
Dziś na inaugurację Ekstraligi w Bydgoszczy, Polonia zmierzy się z mistrzem Polski - Falubazem. Będzie to debiut w roli trenera Rafała Dobruckiego, który w zeszłym sezonie doznał kontuzji i postanowił zakończyć karierę. Mecz pomiędzy Bydgoszczą, a Zieloną Górą zapowiada się naprawdę ciekawie. W drużynie gospodarzy pierwszą parę będzie stanowić Emil z Artiomem. Rosjanin w zespole Polonii jest gwarancją punktów, o tyle młodszy z braci Łagutów już nie. Łotysz w zeszłym sezonie w Częstochowie prezentował się przeciętnie, a w meczach wyjazdowych wyglądało to jeszcze gorzej. W Grand Prix był najsłabszym zawodnikiem, dla którego każdy punkcik był na wagę złota. Pod numerem 11. wystąpi Gapa, a 12. Kostek. Kościecha przed meczem wypowiada się bardzo bojowo i zapowiada, że wygrają ten mecz dla siebie i dla kibiców. Parę z juniorem poprowadzi Krzysztof Buczkowski, który pozytywnie mnie zaskoczył w 1/4 Złotego Kasku, gdzie wygrał u nas w Rawiczu z dorobkiem 12 punktów. Buczek imponował bardzo dobry refleksem na starcie, zawsze wychodząc przed przeciwnikami ułamek sekundy szybciej. Juniorami w zespole Polonii będą Curyło i Woźniak, którzy na pewno ustępują parze młodzieżowej mistrzów Polski. Po odejściu Grzegorza Walaska, jeszcze więcej będzie zależało od walecznego Rosjanina, który jest największą gwiazdą zespołu Polonii. W sezonie 2012 w Zielonej Górze nie będzie występował Hancock, a jest to spore osłabienie, tym bardziej, że Amerykanin jest Indywidualnym Mistrzem Świata. Ponadto z GP musiał zrezygnować Pepe, który wybrał dobro klubu. Władze żużlowe w Polsce mogą porównywać się do PZPN-u, ponieważ zapis w regulaminie mówiący o tylko jednym zawodniku z Grand Prix w drużynie jest po prostu niezrozumiały. Falubaz w 1 kolejce będzie osłabiony brakiem Jonasa Davidssona, który podczas sparingu z Unią Leszno złamał kilka żeber. Dziś zastąpi go Łukasz Jankowski, który i tak pewnie będzie zmieniany przez juniorów. Pierwszą parę będą tworzyć AJ z Krzyśkiem Jabłońskim, który zeszły sezon w barwach Startu Gniezno miał kapitalny. Kapitan Falubazu Piotrek Pepe Protasiewicz poprowadzi parę z wcześniej wspomnianym już Jankowskim, a Holta będzie startował z juniorem. Pod 6 wystąpi Patryk Dudek, który jest w stanie zrobić dwucyfrowy wynik, a pod 7 prawdopodobnie wystartuje Strzelec. Dudek będzie na pewno zmieniał zmianą zwykłą Jankowskiego. Forma zawodników ZG jest prawdziwą zagadką, ponieważ na początku sezonu prezentują się przeciętnie i ich forma jest niewiadomą. Wydaje mi się, że mecz będzie zacięty i o wyniku zadecyduje ostatni 15 bieg. Dlatego handi +4,5 w Tobecie, czy też +6 w B365 na Falubaz pobieram z pocałowaniem ręki.

Falubaz +4,5 @ Tobet 1.85
Falubaz +6 @ Bet365 1.80
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Bet365 bardzo fajnie zaskoczył z oferta chodzi mi o 2 bety
Jonasson -Richardson: Jonasson +2✅
THJ jedzie na własnym podwórku. Kreowany na jednego z liderów wybrzeża bez problemu powinien sobie poradzić z Lee nawet bez handi po prostu prezent.
Do tego Falubaz +6⛔ i mamy piekne ako 2,99
 
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
Bet365 bardzo fajnie zaskoczył z oferta chodzi mi o 2 bety
Jonasson -Richardson: Jonasson +2
THJ jedzie na własnym podwórku. Kreowany na jednego z liderów wybrzeża bez problemu powinien sobie poradzić z Lee nawet bez handi po prostu prezent.

Do tego Falubaz +6 i mamy piekne ako 2,99
Nie rozpędzajcie się tak z JONASSONEM. Tu może być niespodzianka. LEE w szafie nie śpi.!!!

The Lakeside Hammers - 55
1. Peter Karlsson - 12 (2,3,2,2,3)
3. Davey Watt - 14 (3,3,3,3,2)
5. Lee Richardson - 11+3 (2*,3,3,1*,2*)

Eastbourne Eagles - 36

3. Simon Gustafsson - 13 (3,2,2,3,3,0)
5. Lewis Bridger - 10 (1,2,4,2,0,1)
6. Denis Gizatullin - 3+2 (1,1*,1*,0)
************************************************** ********
 
pietrox 3

pietrox

Użytkownik
Pojawiła się już oferta na Sportingbecie. ????
Kołodziej - Klindt: Kołodziej -5,5 kurs 1.65 stawka 8/10 ✅ 14-6
Kołodziej wraca na stare śmieci i będzie to wspaniała okazja do zaprezentowania się przed tarnowską publicznością. Handi spokojnie do pokrycia. Klindt dzisiaj będzie zastępowany w taktycznych.Obstawiam wysokie zwycięstwo Jaskółek.
Teraz oferta z Betsafe.
Unia Tarnów - Wrocław: Unia Tarnów -19,5 kurs 1.85 stawka 7/10 ✅ 61-29 pogrom
Sezon czas zacząć !! ????
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
W bet365 jest zakład H2H Jonsson - Buczkowski -2 po kursie 1,9. Czy tylko ja mam z głową czy o co tu chodzi. Wicemistrz świata nie przywiezie 3 pkt więcej od jakiegoś polskiego przeciętniaka, który byłby może w 5 składzie reprezentacji Polski. Dziwne dziwy
 
jamal_312 13

jamal_312

Użytkownik
Co w tym dziwnego, AJ w pierwszej rundzie GP przedostatnie miejsce, w turnieju pożegnalnym Rafiego też dno natomiast Buczek bardzo dobra dyspozycja w sparingach, ostatnio 1 miejsce w jakiś eliminacjach. Stąd takie kursy, proste.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Sportingbet wystawił fajna pare meczu Tarnów-Wrocław:

M.Janowski-T.Jędrzejak(+4,5) 2 1,85 [6-4]izzi✅:cool:

OK Janowski będzie dzisiaj pewnie 5 razy na torze ale Jedrejak licze ze pojedzie dodatkowo z rezerwy czyli 6 startów.Ostatni turniej bardzo dobry w wykonaniu Jędrzejaka więc takie handi naprawde warte gry!Janowski mysle ze dzis ok 10oczek moze wykrecic wiec Jedrzejak na 6 startow powinien ok8-10oczek tez zdobyc.Warto zagrac!

M.J.Jensen - E.Pulczyński(+2,5) 2 1,85 [5-3]✅

Tutaj widzę z takim handi szanse na 50/50. Emil pojedzie w 1 biegu więc licze tu na Jego 2pkt.W tym przypadku juz Jensen musi zdobyc 5pkt w meczu aby wygrac z Emilem.Nie sadze aby Dunczyk tak dobrze pojechal w tym meczu.Mlody Dunczyk pewnie zdobedzie ok 3-4pkt. A wiadomo ze na Emila trenerzy chca stawiac i byc moze bedzie mial 4starty co daje mozliwosc zdobycia kolejnych pkt a nie wykluczone ze za Jensena pojedzie w jednym z biegow Zmarzlik. Emil Emil Emil!!!
 
jamal_312 13

jamal_312

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel, Ekstraliga
Spotkanie: Lotos Wybrzeże Gdańsk - PGE Marma Rzeszów
Typ: 1
Kurs: 2.20
Bukmacher: Tobet

Pierwsza kolejka W KOŃCU zainauguruje! Łakome kursy czekaja nas w kilku spotkaniach, ja zdecydowałem się na mecz na Pomorzu. Wiadomo, początek seoznu - jedna wielka niewiadoma. W takich spotkaniach dużą rolę odgrywa handicap w postaci własnego toru i śmiem twierdzić, że paczka Pedersen, BOgdanov, Chrzanowski i Jonasson będą górą nad gośćmi w szeregach których nie marwię się jedynie o postawe Crumpiego i Walaska. Natomiast cała reszta absolutnie nie przekonuje mnie, Okoniewski dodatkowo poobijany po KA w Bydgoszczy. Z całym szacunkiem dla Sówki ale myślę, że dziś para młodzieżowców Gdańszczan okaże się lepsza. Co to więcej mówić, początek seoznu - dopiero 3,4 kolejka zweryfikuje plusy i minusy kazdej z ekip. Poki co stawiam na Wybrzeże, które ma równiejszy skład.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
według mnie nie ma co porównywać ligi angielskiej do naszej, zupełnie inna bajka. Mam tu na myśli Lee Richardsona, ile razy pamiętam, jak w Anglii przywoził 12 i więcej punktów, a przyjeżdżał do Rzeszowa i jeździł straszny piasek. Nie sugerowałbym się jego wynikami w Elite League. A co do moich typów:
- Greg Hancock under 12,5 @ 1,65 @ Milenium - spodziewam się wyraźnego zwycięstwa Jaskółek, ale Amerykanin według mnie nie zdobędzie 13 pkt w 5 startach, ma startować w parze z Lampartem , ale Dawida zastępować będzie Maciej Janowski, który może przyjechać przed Gregiem, a niewykluczone, że Ułamek, czy Lindgren, którzy znają ten tor mogą powalczyć z Jankesem.
- Chris Harris under 8,5 @ 1,65 @ Milenium - Brytyjczyk słabo zaczął sezon, nawet w Elite League nie jeździ nic nadzwyczajnego, trudno będzie mu w Lesznie zdobyć 9 pkt w 5 startach, przed nim ciężkie biegi, z braćmi Pawlickimi , Balińskim , którzy na swoim torze są piekielnie mocni.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
kapszti, popieram Twój bet.
Madsrn v Jędrzejak 2 (+2), 1.70 Bet365
Ogór raczej na pewno pojedzie sześciokrotnie z tego co wiem. Minimum 5x to 100%. Madsen szczerze to nie załapie się do któregoś z finałowych biegów. Jędrzejak w poprzednim sezonie pojechał tutaj bardzo dobrze (1,3,3,3). Wtedy to WTS wygrał 27:39. Tym razem role się odwracają, ale tak jak kapszti zauważył, H2H to inna bajka. Handi sympatyczne, kurs również. Polecam.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
szybko i na temat bo spore value :
Kolodziej - Ulamek 1 @1.70 Bet365 ✅ ✅ ✅
Koldi na ostatnim treningu podobno wygladal niesamowicie szybko, pojezdzil niecala godzine spakowal manatki i sie zawinal, podczas gdy inni smigali ponad 3h, to mowi samo za siebie. Seba na poczatku sezonu bardzo slabo i mimo ze jezdzil w Tarnowie to dzis od Janka moze jedynie dostac szpryce pod kolo.
 
rygiel99 12

rygiel99

Użytkownik
Dobrym typem wydaje sie też Ward w parze z Holderem, w milenium płaca 1.70.
Ward ma znacznie lepsza forme na progu sezonu, jeżdzą też razem w parze a wiadomo że Holder lubi pilnować i raczej puszcza do przodu kolegów ????
Ward - Holder 1 1.70@milenium
Wczesniej opisywaniy Emil, dosyć dobrze jeżdzi, w siebie zawsze groźny, słaby AJ, Hola nie wiadomo jak bedze jezdzić, PePe pewnie swój poziom, wieć nie ma zbytnio kto go tyle razy pokonać, mam nadzieje ze obędzie się bez wypadków losowych..
Emil over 11.5 1.8@milenium
Leszno też wydaje mi się że zacznie z mocnego uderzenia, maja fajny młody skład, który szczególnie u siebie powiniem dobrze jeżdzić, albo dobrze ominajć dziury, wiadomo jaki tor tam czasami bywa ????
Łaguta powienien dobrze puntować, o ile forma sprzed roku nie była przypadkiem. Bobmer niczego nie pokazał, Nermark tez + słabi juniorzy wieć handi powinni pokryć.
Leszno - Czestochowa (+20) 1 1.85@milenium
Gollob u siebie to wiadomo jak jeżdzi, over powieniem spokojnie pokryć, o ile nie bedzie się bawił w przepuszczanie swoich za dużo razy ????
Gollob over 11.5 1.65@milenium
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Ja również popieram bet kapsztiego i Benka. Ogór na początku sezonu w rewelacyjnej formie. Awans w 1/4 Złotego Kasku w Rawiczu. Motory bardzo szybkie na dystansie, a jak wiadomo w najmniejszym ośrodku żużlowym w Polsce ciężko o walkę na dystansie, to Tomek dwa razy minął rywali na pierwszym i drugim łuku. Jędrzejak w turnieju pożegnalnym Rafała Dobruckiego zajął 2 miejsce! Uległ tylko w swoim drugim biegu Jarkowi Hampelowi, który wygrał imprezę. Tor w Tarnowie leży Tomkowi, bo w zeszłym sezonie po 1 punkcie w pierwszym biegu szybko się spasował i potem 3 biegi wygrał.
Ponadto prawdopodobnie pojedzie w 6 biegach, jako rezerwa taktyczna, a Madsen nie wiadomo czy w ogóle zostanie wytypowany do nominowanych, bo przecież jest Janowski, który również może go zmienić we wcześniejszych biegach. Duńczyk w lidze Polskiej spisuje się słabiej i jego forma na naszych owalach jest zawsze zagadką. Typ wielce prawdopodobny i kurs zadowalający.

Madsen vs. Jędrzejak +2 @ Bet365 1.70
 
C 0

cinek20059

Użytkownik
Witam. Osobiscie nie jestem zwolennikiem grania dzis na Jedrzejaka, przed sezonem spisuje sie dobrze ale jakos mi sie nie widzi. Co do typu z Madsenem jest spora szansa, jednak typ z Janowskim odpada. Jedrzejak raczej nie pojedzie z rezerwy, jest przeciez Woofinden i Lindgren ktorzy sa w lepszej formie. Ale to jest tylko moje zdanie.
Polecam 2 typy Betsafe:
Zagar - Iversen 1 1.65
Jadą razem w parze. Zagar u siebie niesamowicie mocny, Iversen zawsze w jego cieniu mimo ze rowniez notuje dobre wystepy w Gorzowie. Obstawiam 11-12 pkt Zagara, przy 7 Iversena.
Laguta - Batchelor 1 1,55
Batchelor w slabej formie przed sezonem, jesli pierwszy bieg nie pojdzie po jego mysli, nie ma co liczyc na dobra zdobycz punktowa, jest to zawodnik o slabej psychice i duzo zalezy od jego pierwszych biegow. Laguta w Lesznie spisuje sie bardzo dobrze, w tamtym sezonie wykrecil tam 16 punktow, dzis na pewno pojedzie z rezerwy taktycznej oraz biegach nominowanych, czego nie mozna powiedziec o Batchelorze. pod warunkiem ze Batchelor nie wykreci jakis 14 punktow, ten typ wchodzi ;)
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Janusz Kołodziej over 10 punktów 1,85 Totomix ✅

Janusz wraca na swoje &quot;śmieci&quot; Na pewno będzie chciał się godnie zaprezentować. Janusz to taki &quot;Bydgoski Gollob&quot; który na torze w Tarnowie czuje się ja ryba w wodzie. To on jako jeszcze młody zawodnik odebrał Tomkowi tytuł IMP na tym torze. Jest wychowankiem &quot;Jaskółek&quot; wiec tor zna chyba najlepiej ze wszystkich jeżdżących na chwile obecną zawodników. Linia jest ustawiona o jeden punkt niżej niż u konkurencyjnych bukmacherów czy to internetowych czy na ziemnych. Wyniku tego spotkania nie podejmuje się, bo Wrocławianie mogą się postawić, ale też może dojść wielkiego &quot;śmigusa dyngusa&quot; dla gości co spowoduje, że na ich koncie nie zapiszemy dzisiaj nawet 30 punktów ???? stąd typ na over punktowy pupila miejscowej publiczności ; )
Jarosław Hampel over 12,5 punktów 1,75 Fortuna ⛔ 3,3,1 ???? ,1 ???? ,3
Jarek od początku sezonu imponuje formą, jest &quot;królem Smoka&quot;. Na tym torze od 2 sezonów nie wielu jest zawodników którzy mogą się poszczycić zwycięstwem nad tym zawodnikiem. Mówię o zawodach krajowych a nie o GP ; ) Jarek znakomicie zaprezentował się w Aucklad podczas pierwszej odsłony tegorocznego cyklu Grand Prix. Bardzo dobry występ zanotował w Memoriale Smoczyka właśnie na swoim torze w Lesznie. W sobotę w Zielonej Górze odbył się pożegnalny turniej Rafała Doburckiego który Jarek wygrał. Wiec te wszystkie czynniki pokazują, że forma jest na początku sezonu bardzo wysoka. Wyniku w Lesznie się nie podejmuję, uważam, że może się tu zdarzyć wszystko tak zresztą jak w Tarnowie dlatego gram over punkty vc Mistrza Świata z 2010 roku.
Emil Sajfutdinov over 11,5 punktów 1,85 Tobet ✅
Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra (0-4,5) 2 1,85 Tobet ⛔
W Bydgoszczy dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku, gdzie beniaminek z Bydgoszczy podejmie Drużynowego Mistrza Polski. Dziwią mnie kursy wystawione na to spotkanie, ale chyba jest to spowodane tym, że Jonsson i Protasiewicz od początku nie pokazują najwyższej formy w po &quot;Ryszardzie&quot; nie wiadomo czego się spodziewać po zeszłym kiepskim sezonie w jego wykonaniu. Ale sparingi to sparingi liga to liga, wiec &quot;Protas&quot; pewnie dzisiaj swoje zrobi i Holta pytanie na co stać Jonssona który w Aucklad po bardzo szybkim pierwszym swoim starcie pożniej był już cieniem samego siebie.. Jeśli chodzi o gospodarzy to na pewno ich liderem będzie Emil, Emil który &quot;fruwa&quot; na torze przy Sportowej 2. Do tego mam nadzieje, że dzisiaj &quot;Buczek&quot;, &quot;Gapa&quot; i Artiom też pojadą na swoim poziomie a juniorów chyba jednak Polonia ma lepszy(Dudek mnie nie przekonuje). Stąd stawiam na wyrównany mecz a, że Falubaz ma szczęście to zagram na nich dodani handicap i over punktowy lidera &quot;Gryfów&quot;

Wybrzeże Gdańsk
- Marma Rzeszów 1 2,80 Bet365 ✅ :cool::cool:
Wybrzeże Gdańsk - Marma Rzeszów (3,5-0) 1 1,85 Betsafe
✅
Bardzo ciekawy pojedynek moim zdaniem nie będzie on odstawał od tego co zobaczymy w Bydgoszczy i Gorzowie. Nie dawno pojawiła się informacja, że Kuciapa jednak pojedzie za Jonasa.. Co oznacza, że goście nie skorzystają z Z/Z a gospodarze tak. To może być kluczowe dla losów spotkania, ale nie tylko. Bardzo ważną rolę odegrają według mnie dzisiaj juniorzy których w moim mniemaniu lepszych ma Wybrzeże. Marma to wiadomo Crump i Walasek ale czy będą dziś aż tak szybcy, żeby zapewnić Marmie zwycięstwo? Nie wiem. Po drugiej stronie barykady jest &quot;Chrzanik&quot;, Jonasson i Nicki którzy się dzisiaj zaprezentują miejscowej publiczności minimum 6 razy. Do tego mam nadzieje, że trener Chomski coś &quot;wyczaruje&quot; z torem i gości zaskoczy. Wiadomo, że w zespole gości jest jeszcze &quot;Okoń&quot; czy Richardson który zapowiada, że ten sezon będzie dla niego lepszy, ale to jest na chwile obecna tylko mówienie. Kursy zachęcają do gry w stronie Gdańszczan i tak tez uczynię.
Tomasz Gollob over 11,5 punktów 1,70 Fortuna ✅
Stal Gorzów - Unibax Toruń(0-8,5) 1 1,70 Fortuna
✅ rzeżnicy.. :cool:
Szlagier dzisiejszej kolejki. Torunianie przyjeżdżają na bardzo ciężki teren jakim jest stadion &quot;Jancarza&quot; dla drużyn przyjezdnych. Trener Paluch dzisiaj znowu pewnie zrobi bardzo ciężki tor dla gości na którym drużyna prowadzona przez Tomka Golloba będzie &quot;śmigać&quot; aż miło ???? . Tak na prawdę na torze w Gorzowie nie ma słabego punktu w tej drużynie. Wiadomo na wyjazdach już na pewno tak pięknie nie będzie. Ale spokojnie czwórkę Zagar Gollob Kasprzak oraz Iversen stać na zdobycie razem około 45 punktów. Do tego trochę punktów dorzuci Jepsen oraz fenomenalny szczególnie na &quot;Jancarzu&quot; Bartek Zmarzlik i stąd biorą się wysokie wyniki na korzyść gospodarzy w potyczkach na swoim torze. Natomiast goście wzmocnieni Wardem, tylko ten Ward zanotował kiepski występ chyba w jego jedynym oficjalnym występie w Gorzowie a było to podczas finału SWC w 2011 roku. Mocnym punktem zespołu będzie na pewny Ryan i &quot;Chrispy&quot;. Nie przekonuje mnie również aż tak bardzo &quot;Miedziak&quot;, któremu może ale nie musi wyjść mecz. Juniorzy myślę na równo z Gorzowianami, ale nie zdziwię się jak wygrają pierwszy wyścig choćby 2:4. Stawiam w tym meczu na zwycięstwo minimum 50:40 gospodarzy i over punktowy lidera gospodarzy który myślę, że zanotuje dzisiaj pierwszy komplet w tym sezonie.. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom