>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 15.09.2015 - wtorek

Status
Zamknięty.
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik

Coraz bliżej do inauguracji kolejnej już edycji Ligi Mistrzów. W tym sezonie będziemy mieli kilku debiutantów, a w tym zespół z Kazachstanu. Astana zagra już we wtorek, a pierwszym rywalem kopciuszka będzie Benfica. Zatem nie lada podróż przed mistrzami Kazachstanu. Ponadto zespół Grzegorza Krychowiaka będzie rywalizował z kolejnym z debiutantów, Borussią M&#39;Gladbach z Bundesligi. Triumfatorzy Ligi Europy są stawiani jako zdecydowani faworyci. We wtorkowych meczach najciekawiej zapowiadają się jednak dwa mecz z udziałem ekip z Manchesteru. City zagra z finalistą ubiegłej edycji Juventusem, a Czerwone Diabły pojadą do Eindhoven by zmierzyć się z PSV. Jakich wyników się spodziewacie :?:

Zachęcamy do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
badi 51

badi

Użytkownik
Według mnie warto już zagrać kilka betów:
City - Juve 1 @ 1.9 maraton - City jest w gazie, dodatkowo wzmocnili się w tym okienku b. dobrymi piłkarzami, ofensywa wygląda strasznie, defensywa też została wzmocniona. Co do Juve, drużyna wygląda średnio po stracie Pirlo i Vidala, wiele rzeczy tam nie gra. Warto zagrać na City, ja zagrałem rano po 1.9, teraz już jest 1.8. Kolega w SB już pokazał kurs 1.72, pewnie dojdzie gdzieś do 1.7. Według mnie warto już to pograć.
Sevilla - BMG 1 @ 1.74, o 2.5 @ 1.84 - maraton
To samo co wyżej BMG jak dotąd wygląda fatalnie w lidze, forma Sevilli co prawda tez nie jest świetna, ale według mnie rośnie. Z Malaga zagrali średnio, wczoraj z ATM już wyglądali dużo lepiej, przeważali, prowadzili grę, ale taki team jak Atletico dał radę to wytrzymać, czy BMG da rade ? Ja myślę że nie. Over w tym meczu też wygląda dobrze.
Na sucho tez już złożyłem triple w maratonie, Arsenal, Barca, Bayern @ 3.1
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
City prawdopodobnie zagra bez Silvy, Sterlinga i Aguero, jednak patrząc na to co oba zespoły pokazują w ligach, to i tak ciężko się nie zgodzić z typem kolegi wyżej. Jeśli Juve ugra chociaż 1 pkt. to będzie to spora niespodzianka.
 
keenan 49

keenan

Użytkownik
Benfica - Astana
over 2.5 @1.70
over 3.5 @2.77
kursy z fortuny
Lizbończycy w gazie, roznieśli u siebie w weekend Belenenses 6-0.
Każdy kto interesuje się piłką wie, że Astana do potęg nie należy. Benfica w tym meczu może postrzelać parę bramek.
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
Jak dla mnie kurs na Chelsea to kpina. Tel Aviv nawet z podpórka warto pograć. Kurs 6.00 to promocja. Chelsea chyba dostała ten kurs wyłącznie za markę....
 
stefanmks 243

stefanmks

Użytkownik
Jak dla mnie kurs na Chelsea to kpina. Tel Aviv nawet z podpórka warto pograć. Kurs 6.00 to promocja. Chelsea chyba dostała ten kurs wyłącznie za markę....
a czym się kierujesz tym ze Chelsea słabo weszła w sezon? tylko 3 albo nawet 4 drużyny (o ile nie wszystkie) poziomem przewyższają Tel Aviv, do tego dochodzi fakt ze Chelsea w końcu musi zacząć wygrywać i osoba Mourinho i jego podejście do LM i raczej wszystko jasne
 
J 574

jaworek1988

Użytkownik
ja prawdopodobnie wezme zwyciestwo wolfsburga, ogladałem ich w meczu z schalke. Maja wiele atutow, o ktorych napisze pozniej, ale poczekam na wiecej informacji o meczu i na szersza oferte sts. kurs 1,75 wydaje się, że to value w tym wypadku, pewnie jeszcze spadnie. I tak na szybko to ze Galatasaray strzeli gola po kursie 1,75 tez wyglada dobrze, jesli zagra Yilmaz, ale trzeba poczekac jeszcze.
Jeśli chodzi o Chelsea hmmm. Tel Aviv przyjedzie sie bronic na 95%. Widziałem mecz Walia - Izrael, Izrael przyjechal po remis, skonczylo sie 0:0. Zahavi jest tam bardzo utalentowanym graczem, jest tam dla nich gwiazda. Czy wywiozą ten punkt, tego nie wiem. Forme Chelsea w lidze to juz znamy, jednak puchary to inne rozgrywki o czym mozemy sie przekonac np w polskiej lidze. Doswiadczenie uczy, ze te kursy po ~1,12 to najwieksze wałki buków ;) pozdrawiam
 
P 26

pioteer

Użytkownik
a czym się kierujesz tym ze Chelsea słabo weszła w sezon? tylko 3 albo nawet 4 drużyny (o ile nie wszystkie) poziomem przewyższają Tel Aviv, do tego dochodzi fakt ze Chelsea w końcu musi zacząć wygrywać i osoba Mourinho i jego podejście do LM i raczej wszystko jasne
ku przestrodze i a propos &quot;podejścia Mourinho do LM&quot;: https://en.wikipedia.org/wiki/2007%E2%80%9308_UEFA_Champions_League_group_stage#Chelsea_v_Rosenborg

po tym meczu z Rosenborgiem Mou został zwolniony

generalnie w pierwszej kolejce LM trzeba uważać bo większość topowych drużyn szczyt jesiennej formy osiąga w październiku-listopadzie, a wrześniowe wygrane bywają wymęczone. rok temu w pierwszej kolejce m.in. Chelsea - Schalke 1:1 (w rewanżu 0:5) i Barcelona - APOEL 1:0 (w rewanżu 0:4)
 
smatek 39

smatek

Użytkownik
Nie wiem czy jest to dobry temat na takie typy ale nie widze tematu z &quot;dlugoterminowymi typami na LM&quot;
Grupa A:
Real Madryt, PSG, Szachtar, Malmo
Awans PSG kurs 1.14
grupa A wydaje sie dość oczywista. Awansuje Real i PSG. PSG z roku na rok coraz mocniejsze i z kazdym rokiem pokazuja swoja klase w Lidze mistrzow. Jedynym zagrozeniem moglby byc szachtar, ale z tego co wiem to w wyniku nieciekawej sytuacji na Ukrainie wiekszosc gwiazd ucieka z szachtara.
Grupa B
Man Utd, Wolfsburg, CSKA Moskwa, PSV Eindhoven
Grupa B moim zdaniem jest trudna do obstawienia. Manchester United wydaje sie faworytem, ale czy na pewno? Ostatnie edycje LM pokazały &quot;poziom&quot; ligi angielskiej. Tutaj jezeli postawie na Manchester to tylko ze wzgledu na to ze im kibicuje
Awans Man Utd kurs 1.28
Grupa E
Barcelona, Roma, Bayer Leverkusen, Bate
Tutaj nie ma dyskusji kto awansuje z pierwszego miejsca. Oczywiscie jest to Barcelona i dodaje typ na nia raczej tylko ze wzgledu na &quot;podbicie&quot;.
Awans Barcelona kurs 1.04 tutaj jest tez mozliwosc Barcelona 1 miejsce w grupie kurs 1.22
Grupa F
Bayern,Arsenal,Olymiakos,Dinamo Zagrzeb
Tutaj licze na Arsenal. W tym roku maja naprawde dobry i poukladany sklad. Jedynym minusem jest napastnik. Na tej pozycji gra Giroud lub Walcott. Licze jednak ze Dobry srodek pola (Cazorla, Ozil, Sanchez,Ramsey) pozwoli awansowac Arsenalowi z grupy.
Awans Arsenal kurs 1.16
reszta grup jak dla mnie to NO BET, aczkolwiek moze ktos inny ma pomysly na nie? Zapraszam do dyskusji.
Awans PSG kurs 1.14
Awans Man Utd kurs 1.28
Awans Barcelona kurs 1.04 lub Barcelona 1 miejsce w grupie kurs 1.22
Awans Arsenal kurs 1.16
ako: 1.78 lub 2.065
wszystkie kursy z bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 574

jaworek1988

Użytkownik
Tak jesli Mourinho zaliczy wpadke to powoli zaczna sie spekulacje czy powinien dalej prowadzic zespol, bo nie chodzi nie tylko o wyniki, co o sama gre, Terry to juz stary zawodnik, kiedys mozna bylo na niego liczyc. Tam ewidentnie cos nie gra w obronie, 5 meczy i dwie czerwone kartki u chelsea, jak cos nie gra w obronie to przeciwnicy sie ratuja faulami i sie zaczyna, jeden faul sedzia moze podarowac, ale kolejne faule moga sie konczyc kartkami.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Galatasaray - Atl. Madrid
Powyżej 2 bramek ::: 1,86 ::: Pinnacle ::: 1/3 ▶
Główny powód takiego typu to wystawiona dość nisko linia na bramki w tym meczu po atrakcyjnym kursie. Wydaje mi się, że w tym meczu spokojnie padną przynajmniej 2 bramki, a kto wie czy nie więcej.
&quot;Galata&quot; u siebie w Champions League tylko w 2 na 17 meczów nie pokryła tej linii. Rok temu w fazie grupowej stracili 19 bramek w 6 meczach co daje średnią 3,1(6) bramki w plecy na mecz. W ostatnich 5 meczach Galatasaray we wszystkich padły przynajmniej 2 bramki, a w spotkaniach padło więcej.
Atletico Madryt to dość underowa drużyna, ale oni mogą być delikatnie podrażnieni po meczu z Barceloną który przegrali u siebie 1:2, a zwycięską bramkę strzelił Lionel Messi. Ligowe 0:3 z Sevillą na wyjeździe robi wrażenie.
Wynik: 0:2
⚽ Sevilla - B. Monchengladbach
Powyżej 2,5 bramek ::: 1,83 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅
Naprawdę dziwi mnie ten hurraoptymizm odnośnie hiszpańskiego klubu i tak niski kurs wystawiony przez bukmacherów. Co łączy oba kluby? To, że zaliczyli ogromny falstart. Sevilla 18 miejsce w tabeli do tego nie mogą od 7 meczów wygrać spotkania, natomiast goście z Niemiec zajmują po 4 kolejkach w lidze ostatnie miejsce, stracili przy tym 11 bramek co daje średnią 2,75 bramki na mecz w plecy.
Sevilla u siebie potrafi przycisnąć, zresztą to jest na własnej arenie, a raczej twierdzy dość bramkostrzelna drużyna. Połączyć to z dziurawą obroną, zespołem z overowej ligi niemieckiej która co mecz traci bramkę i mamy przepis na solidny teoretycznie &quot;hokejowy&quot; mecz...
Wynik: 3:0
⚽ Manchester City - Juventus
Manchester City -0,75 AH ::: 2,00 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔
Jak już pisałem nie raz gram na City od początku sezonu i to mi się niezwykle opłaciło. 6 zwycięstw w Premier League z czego w 5 został pokryty handicap, ostatnio zaliczyli bardzo ważne wyjazdowe zwycięstwo 0:1 nad 2 w tabeli Crystal Palace. Wszystko pięknie wygląda, linia ofensywna działa jak za najlepszych czasów City, a Panowie z obrony nie stracili jeszcze nawet bramki.
Juventus po genialnym sezonie 2014/2015 teraz notują delikatny regres formy. Po 3 meczach w Serie A tylko jeden zdobyty punkt. Przegrany mecz na własnym terenie z Udinese 0:1, remis z Chievo oraz wyjazdowa porażka z AS Romą. Nie ma co się oszukiwać i trzeba przyznać szczerze, że nie wygląda to zbyt optymistycznie dla Juventusu.
Co jest przeciw typowi? Fakt, że Manchester City od kilku sezonów w Lidze Mistrzów nie gra tak dobrze jak w Premier League i wiele razy zawodzili. Pomimo to jestem skłonny zaryzykować swoje pieniądze na pewne zwycięstwo niebieskiej strony miasta.
Wynik: 1:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mat77 158

mat77

Użytkownik
Ja widzę to tak:
Real -1 ~1.35 / CR gol ~1.35 Real pewnie będzie chciał zacząć z wysokiego c te rozgrywki, mecz u siebie z Ukraińcami którzy nie są już tak solidną ekipą jak kilka lat wstecz, tak więc okazja bardzo dobra.Pewne zwycięstwo Realu i oczywiście gol/gole CR który już w sobotę pokazał, że ze skutecznością za bardzo problemów nie ma.
PSG under 3.5 gola ~1.6 / Cavani gol ~1.5 / PSG -1 ~1.35 / BTTS NIE ~1.45 PSG jak Królewscy nie powinnien mieć problemów ze Szwedami jednak tu jakiegoś pogromu bym nie przewidywał.PSG to wygra max 3:0 na moje, najbardziej do gry wydaje mi się typ na under 3.5 gola no i gol Cavaniego który od początku sezonu jest bardzo skuteczny, pod nieobecność Ibry (choć może zagrać) ale wątpię nawet jak zagra by piekielnie chciał załatwić klub do którego przecież ma ogromny sentyment to na barkach Urugwajczyka będzie spoczywać zdobywanie goli.Co do tego handi trochę się właśnie obawiam, kurs bardzo niski i nie wiem czy warto w to wchodzić.
Galata-Atletico tu bym poczekał na linie kartek i spróbował coś w stronę over 6.5 do gry na pewno.Sędziuje Polak Marciniak.Czysta 2 też do gry do jakiegoś dubla/trebla.Tu polowałbym też na gole Martineza (2.2) i Griezmanna (2.3)
PSV-MU x2 ~1.26 do taśmy spokojnie można wrzucić, kusi czysta 2 ale co do Manchesteru to poczekałbym pierwsze 2-3 kolejki jak będą wyglądać w LM.Dla mnie jeszcze duża niewiadoma z nimi ale przegrać nie przegrają tego jak dla mnie.
City-Juve tu kilka dni temu pograłem BTTS TAK ~1.85 ale oglądając co przez ostatnie dni dzieje się w obu ekipach trochę powątpiewam w ten bet choć to jest LM tu nie zawsze logika ma prawo bytu.Odradzałbym raczej granie czystej 1, City w lidze gra jak z nut, choć już z Crystal tak różowo to nie wyglądało ale wiadomo, że w LM zawsze szło im jak po grudzie.Juve musi się obudzić, nie zdziwiłbym się jakby tu wygrali nawet.
Sevilla-Borussia under 3.5 gola ~1.35.Prosta sprawa obie ekipy w dołku, Borussia niby w większym okej ale pchać się po 1.6 około na gospodarzy to wg mnie bezsens.Wątpie by nagle obie ekipy zaczęły kanonadę.
Wolfsburg-CSKA tu kusiła mnie czysta 1 ale jednak próbuje bezpiecznie 1 DNB ~1.35.Myślałem, że Wilki po odejściu szczególnie Rudzielca mocno się osłabią ale póki co źle to nie wygląda, jakość w zespole nadal zachowana.Wychodzą w sumie na głęboką wodę ale z CSKA które wg mnie nie powinno wgl tu grać (sędziowie mocno pomogli w dwumeczu ze Sportgingiem) nie jest już tak groźna ekipą co kilka lat wstecz.U siebie jeszcze mogą punkty zdobywać ale tu remis co najwyżej.BTTS TAK ~1.6 kurs marny ale wydaje się dość pewnie.Dost,Schurrle,Draxler kontra Musa no i niesamowity Doumbia.Tu muszą paść bramki.Niegłupie też over 2.5 +btts ~1.85.
Benficki po kursie 1.2 bym nie ruszał, niby Astana kopciuszek totalny aczkolwiek jak ktoś z tych faworyzowanych ekip w 1 kolejce ma wtopić to czuję, że to może być Benfa i z jakimś remisem tu wyskoczą.
To takie moje przemyślenia co do spotkań wtorkowych, zapraszam do dyskusji i jakichś wskazówek co wyżej wymienionych typów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
smatek 39

smatek

Użytkownik
⚽ Manchester City - Juventus
Manchester City -0,75 AH ::: 2,00 ::: Pinnacle ::: 1/3

Jak już pisałem nie raz gram na City od początku sezonu i to mi się niezwykle opłaciło. 6 zwycięstw w Premier League z czego w 5 został pokryty handicap, ostatnio zaliczyli bardzo ważne wyjazdowe zwycięstwo 0:1 nad 2 w tabeli Crystal Palace. Wszystko pięknie wygląda, linia ofensywna działa jak za najlepszych czasów City, a Panowie z obrony nie stracili jeszcze nawet bramki.
Juventus po genialnym sezonie 2014/2015 teraz notują delikatny regres formy. Po 3 meczach w Serie A tylko jeden zdobyty punkt. Przegrany mecz na własnym terenie z Udinese 0:1, remis z Chievo oraz wyjazdowa porażka z AS Romą. Nie ma co się oszukiwać i trzeba przyznać szczerze, że nie wygląda to zbyt optymistycznie dla Juventusu.
Co jest przeciw typowi? Fakt, że Manchester City od kilku sezonów w Lidze Mistrzów nie gra tak dobrze jak w Premier League i wiele razy zawodzili. Pomimo to jestem skłonny zaryzykować swoje pieniądze na pewne zwycięstwo niebieskiej strony miasta.

Wynik:
Zwycięstwo z Crystal Palace faktycznie było ważne, bo mieli szczescie ze padl gol w 90 minucie. City dobrze wygladalo na poczatku sezonu, ale teraz przy kontuzjach Silvy, Sterlinga, Aguero juz tak nie jest. Szczegolnie ze wzgledu na kontuzje Silvy ktory moim zdaniem byl glownym motorem napedowym calego zespolu. Do tego Bony w porownaniu z Aguero wypada bardoz blado. Chyba ze Ci gracze wracaja juz na boiska, ja takich informacji nigdzie nie znalazlem.
 
J 574

jaworek1988

Użytkownik
Wolfsburg - CSKA Mój typ 1, kurs 1,8 (minimalnie kurs wzrósł ze 1,75 do 1,8 nie wiem dlaczego, nie mam żadych newsow)
No to jadę z tym meczem. Faworytem buków jest Wolfsburg. Kurs w granicach 1,8 to dla mnie value, dlatego na 95% obstawie ten mecz, chyba ze jakies nowe okolicznosci sie pojawia to dam znac. Wiec co wiem o Wolfsburgu. Jak juz tu na forum wspominalem widzialem ich gre z schalke. Kurs na wolfsburg byl wówczas ok 2zł co po krotkiej analizie wziałem i nie załowałem swojego wyboru. Postaram sie byc obiektywny, choc po tym co widzialem bedzie ciezko ;) Wolfsburg to dobrze poukladany zespoł, maja kilku fajnych zawodnikow: Rodrigez, fajnie ulozona stopa, wykonuje bodajze rzuty rozne w zespole, fajnie je bije, piłka w meczu z schalke spadala idealnie w punkt, np na noge partnera. Caliguri, nie pamietam dokladnie jak spisywal sie w meczu z Schalke, ale po wyniku zapewne było dobrze. Jest to osoba, która podobno swietnie bije rzuty wolne i to jest jego znak firmowy. Jak nie on to Rodrigez tez jest do tego dobry. Teraz troche ogolniej, bo nie chce sie rozpisywac nad kazdym z zawodnikow. Druga linia funkcjonowala fajnie, skrzydła tez dobrze chodzily i szły dobre dosrodkowania. To był pierwszy ważny mecz w domu dla Wolfsburga i zdał go na 5. Zdominowali przeciwnika chyba w kazdym aspekcie gry. Wolfsburg miał chirurgiczna precyzje, te 3:0 to zasluzony wynik, wykorzystal chyba wszystkie 100% sytuacje. Do zespołu dołączył Draxler własnie z Schalke. Jest to reprezentant Niemiec czyli nie byle kto, ale jednak nie pokladal bym w nich duzych nadzieji, bo chłopak w schalke nie wytrzymal cisnienia, tak wyczytałem i tak mowili komentatorzy jak ogladalem jakis mecz bundesligi. Takze jego dyspozycja jest troche nie wiadomą, ale Wolfsburg to nie jest tylko Draxler, to zespoł, wyczytalem to chyba tutaj na forum, ze maja dobrego szkoleniowca, ktory wydaje mi sie, ze macie racje, ze bedzie wiedzial jak zastapic De Bruyna. Zeszły sezon był dla Wolfsburga bardzo udany na kazdym froncie (liga, puchar niemiec oraz liga europy) czyli granie dla nich co 3 dni nie jest zadnym problemem. Jezeli nie popelnili błedów w przygotowaniach to nalezy spodziewać sie tego samego w tym sezonie. Zespoł wydaje sie byc w formie. Maszyna wydaje sie funkcjonowac dobrze sportowo i finansowo (podobno w bundeslidze moga sciagnac kogo by chcieli moze za wyjatkiem zawodnikow bayernu, ktorzy praktycznie sa nie na sprzedaz). To chyba wszystko o Wolfsburgu. Teraz CSKA Moskwa - jest to aktualny lider ligi rosyjskiej. Wydaje mi sie, ze przygotowali forme na eliminacje LM, z których awansowali chyba zasłużenie. Pierwszy mecz na wyjezdzie przegrali bodajze 2:1. Czy stać ich na strzelenie chociazby gola Wolfsburgowi? Ciezko mi powiedzieć jaka przyjma taktyke na wyjezdzie. Wiadomo, dam jakies male szanse na strzelenie 1 gola CSKA, bo bez powodu nie sa liderem ligi rosyjskiej, ale wydaje mi sie, ze Wolfsburg jest w stanie spokojnie odpowiedzieć 2 trafieniami. W druzynie CSKA gra Yeremenko, ktory cos obilo mi sie o uszy, ze jest formie, jest chyba kluczowym zawodnikiem reprezentacji Finlandii.
To tyle, jak pojawia sie jakies ciekawe informacje o tym meczu to dopisze.
PS: jak po meczu edytować post i zrobic te zielone plusiki lub czerwone minusiki?? ( z góry dzieki za odpowiedziec. Powodzenia.

Wynik: 1:0 ✅
 
jokerbos 53

jokerbos

Użytkownik
Polecam swój typ w meczu Chelsea vs M.Tel Aviv -&gt; patrz mecze środowe
Jako pierwszy rzucił mi się w oczy typ:
Manchester City vs Juventys Turyn
w skrócie:
Idealne zeby grubo przyłożyć z powodu ostatniej słabości Juve i siły City. Jednak było by to zbyt łatwe. Dlatego jeszcze to przemyśłę, tym bardziej ze nie zagrają: Silva, Sterling, Aguero. Oglądnałem skrót meczu z Palace i tam juz nie udało mi się dostrzec tego czegoś, czym zachwycało mnie City na samym początku. Ilość ich akcji podbramkowych prawie żadna. Tak czy siak kurs atrakcyjny, wciąż maleje. Pomimo to wszystko, chyba jednak zagram w stronę City, ale mniej niż nakazywała mi to pierwsza myśl. Jak dokonam zakładu
wkleję go tutaj: Po głowie chodzi mi tez under bramkowy.
poprawka: Silva i Sterling jednak zagrają

Napiszę też moje wnioski po meczu Atletcio vs Barcelona:
Wiele wskazuje na to, że pomimo geniuszu Simeone Atletico Madryt nie jest obecnie tak mocne jak w poprzednich sezonach. (ale może się mylę). Powód to zużycie materiału. Z Barceloną widziałem najsłabsze Atletico od lat. Barcelona zagrała po prostu poprawnie bez wyraźnej przewagi, a zwycięstwo zapewniły im indywidualności w postaci Neymara I Messiego, przy małym udziale Suareza(przytomna asysta) - czyli to co zawsze. To wszystko nie napawa jakąś wielką pewnością w zwycięstwo Barcelony z Romą. Barcelonę polecam grać na live. Wtedy najlepiej widać czy Barca gra to &quot;coś&quot; czym zachwyca czy też nie.
Podsumowując:
według mnie kurs @1,64 na Brce jest na styk, a jesli zagram Barcelone grubej, to tylko na live.
W kursie na Galatasaray @6 widzę value, co skłania mnie by pograć lekko handicap bramkowy w stronę Galatasaray.
Poniżej wklejam wszystkie moje typy przedmeczowe na wtorkowe mecze. Wszystkie za stosunkowo niską stawkę. Więcej może postawie na live.
Wszystkie poniższe zakłady w Pinnacle:
Galatasaray (+0,5) vs Atletico
@2,14
stawka ⛔30zł ew:34.20
City vs Juve dokładny wynik do przerwy 0:0
@2,58
stawka; 20zł ew:✅31.60

VfL Wolfsburg vs CSKA Moscow
@1.909
stawka:50.00 ew:✅45.45
Handicap PSV Eindhoven (0 i +0.5) vs Manchester United
@1.917
stawka:20.00 ew:✅18.34
Handicap Benfica (-1.5) vs FC Astana
@1.840
stawka:50.00 ew:✅42.00
Manchester City vs Juventus
@1.806
stawka:⛔75.00 ew:60.45 /niby przegrana, ale jej rozmiar cieszy, bo początkowo byłem gótów nawet z 500zł postawić
Sevilla vs Borussia Monchengladbach
@1.602
stawka:40.00 ew:✅24.08
Sevilla/Borussia Monchengladbach (Under 3)
@1.671
stawka:20.00 ew:13.42 ZWROT
Suma drużyny Manchester United (Under 1.5)
@1.680
stawka:50.00 ew:✅34.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Mecz w Lizbonie zapowiada się wg mnie w sporą ilość bramek. Benfica u siebie to dosłownie maszynka do strzelania goli, natomiast Astana tak naprawdę na papierze nie ma wgl. startu do zespołów ze swojej grupy. Myślę, że mecze przeciwko Kazachom będą obfitowały w bramki i będą to takie spotkania, w których drużyny będą polepszały swoje zdobycze bramkowe. Jak dla mnie Astanę nie stać na bramkę w tym meczu, jednak Benficę stać na grad bramek i właśnie tak będę stawiał. Fajnym pomysłem jest także postawienie na brazylijskiego napastnika gospodarzy, że strzeli gola - jest w formie, w lidze zdobył już 5 goli i jest liderem klasyfikacji strzelców po 4 kolejkach.

Benfica + over 2.5 gola w meczu @1.73 Fortuna ⛔
Benfica over 2.5 gola w meczu @1.97 Fortuna ⛔
Benfica będzie wygrywała spotkanie do 30 minuty @1.91 Fortuna ⛔
Benfica wygra obie połowy spotkania @2.20 Fortuna ⛔
Jonas strzeli gola @1.90 Fortuna
⛔


Mecz Galata - Atletico.. Trudny orzech do zgryzienia. Turcja to trudny teren dla każdego zespołu, jednak gospodarze to nie ten sam zespół co 2-3 lata temu. Myślę, że Madrytczycy powinni sobie poradzić w tym meczu i go wygrać, ale czy wysoko? Ja bym na pewno nie stawiał w tym meczu na nich HA, poczekam do kolejnej kolejki fazy grupowej jak i zobaczę ich w kolejnych meczach w lidze - na razie mnie nie przekonują, aż tak, żeby grać na nich z handim, tym bardziej na dość trudnym terenie.

2 @1.73 Fortuna ✅


Myślę, że warto postawić handicapa na Seville, która zmierzy się u siebie z bardzo słabo spisującą się w tym sezonie Borussią M&#39;gladbach. Ostatnio próbowałem zagrać na dzisiejszych gości w lidze przeciwko Hamburgerowi, jednak zawiedli po całej linii i przegrali spotkanie u siebie aż 3:0. Wg mnie w tym meczu gospodarze pokażą swoją siłę i udowodnią, że wygrana LE w poprzednim sezonie nie była przypadkiem. A po takim kursie jaki oferuje bukmacher to aż żal nie skorzystać!

Sevilla HA -1.5 @2.48 Fortuna
✅

Real wraca ma właściwe tory, strzela bramki no i Ronaldo się obudził ze snu i wreszcie zanotował trafienie - ale za to ile! 5 trafień przeciwko Espanyolowi w wyjazdowym spotkaniu. Shaktar to już nie jest ta drużyna co była, sprzedali Brazylijczyków i to co zostało na pewno nie wystarczy na LM. Jak dla mnie warto tutaj iść w stronę bramek dla gospodarzy jak i w całym meczu.

over 3.5 gola w meczu @1.87 Fortuna ✅
Real over 2.5 gola w meczu @1.60 Fortuna ✅
Ronaldo over 1.5 gola w meczu @2.10 Fortuna
✅


PSG - Malmo - innego wyniku tutaj chyba być nie może jak wygrana gospodarzy. Ja tu zaproponuje tylko gola dla Cavaniego, który jest w formie i myślę, że przeciwko takiej drużynie powinien go zdobyć już w 1. połowie meczu. Kurs ciekawy, więc warto zagrać.

Cavani strzeli gola @1.70 Fortuna ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rozmar 60

rozmar

Użytkownik
Benfica - FC Astana
Benfica (-1,5) kurs: 1.65 ✅ : bet-at-home
Benfice Lizbona murowany faworyt wtorkowego spotkania powinna gładko rozprawić się z kopciuszkiem tegorocznej LM. Moim zdaniem wynik 2:0 to najniższy z możliwych jakie mogą paść więc gram na spokojnie z małym handicapem. Drużyna z Kazachstanu przed meczem odczuje już trudy spotkania w Lizbonie ponieważ przed nimi długa podróż, która na pewno w jakimś stopniu wpłynie na piłkarzy.
Według mnie żal nie zagrać tego zdarzenia po takim kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Od siebie dodam pare typów które wydają mi się bardzo prawdopodobne do zagrania na wtorek. Zaczne od typu który wg. mnie obarczony jest najwiekszym ryzykiem mianowicie że Malmo strzeli coś w Paryżu. Bukmacherzy nie dają Szwedom najmniejszych szans na dobry wynik jednak ja czuje że stać ich na strzelenie w tym meczu bramki. Może skończy sie to tęgim laniem jednak honorową bramkę są w stanie strzelić. Wiadomo LM daje dodatkową motywacje i każdy chce pokazać się z jak najlepszej strony. Kursy na to zdarzenie bardzo zadowalające dlatego próbuje.
PSG czyste konto - NIE @2,37 Bet365
Niestety nie udało mi się jeszcze nigdzie znaleźć kursów na rzuty rożne w meczu Realu z Szachtarem. Jeśli tylko sie pojawią wrzuce je tutaj. Ja spodziewam się w tym meczu naprawdę wielu rożnych, szczególnie po stronie gospodarzy jednak licze ze ekipa z Ukrainy coś do tego bilansu dołoży. Mnie osobiście bardzo podoba sie styl gry ekipy z Doniecka, wiadomo na Bernabeu nie ruszą z kopyta ale swoje okazje będą mieli co i na rożne się przełoży. Myśle ze linia 10 zostanie złamana na spokojnie zobaczymy jaki to da nam kurs.
Real - Szachtar over 10,5 rożnego @1,76 Unibet
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
a czym się kierujesz tym ze Chelsea słabo weszła w sezon? tylko 3 albo nawet 4 drużyny (o ile nie wszystkie) poziomem przewyższają Tel Aviv, do tego dochodzi fakt ze Chelsea w końcu musi zacząć wygrywać i osoba Mourinho i jego podejście do LM i raczej wszystko jasne

Kieruje się tym że Chelsea bez formy a Tel Aviv będzie bronić remisu a obronę mają dość dobrą,podejrzewam że wystarczy to na Londyńczyków. A jeśli nawet stracą bramkę to potrafią tez strzelić z niczego jak w meczach z Basel gdzie mieli prawie 100% skuteczności. Kilka akcji o gole padały. Jeśli Swansea potrafiła ograć remis to myślę że stać na to również Izraelczyków. Każdy ma swoje przemyślenia i typy,nikogo nie namawiam do gry,po prostu zauważyłem dysproporcje miedzy kursem wystawionym i tym jaki powinien być (~1.40) więc uważam że warto za małą sumę postawić na Tel Aviv z remisem.
 
bramkarz 7

bramkarz

Użytkownik
Manchester City v Juventus ::: 1 ::: 1.787 ::: Pinnacle Sports
Dla przypomnienia, po 5 kolejkach w Premier League City ma na swoim koncie komplet punktów i zajmuje 1 miejsce w tabeli, bilans bramkowy 11 trafień, 0 straconych.
Z kolei Juve po 3 kolejkach Serie A zdobyło 1 punkt(po ostatnim remisie 1:1 z Chievo Werona), zajmuje 16 miejsce w tabeli, bilans bramkowy 2 trafienia, 4 stracone.
Liga ligą, we wtorek obie drużyny grają ze sobą w ramach 1 kolejki Ligi Mistrzów.
City gra u siebie ale bez Sergio Aguero:
&quot;Sergio Aguero will not be fit to face Juventus, but midfield quartet Raheem Sterling, David Silva, Fernandinho and Samir Nasri are in contention for City&quot;

Nie jestem na bieżąco ponieważ wracam do typowania po dłuższej przerwie ale po podstawowej analizie myślę, że City wygra ten mecz. Gram ten typ na &quot;czutkę&quot; także... zobaczymy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom