>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 15.09.2015 - wtorek

Status
Zamknięty.
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Manchester City - Juventus
- Arcyciekawe spotkanie w ramach Ligi Mistrzów. Świetnie spisujący się Manchester City na boiskach w Anglii zagra z finalistą ubiegłorocznej edycji, Juventusem. Czy Stara Dama błyśnie w dzisiejszym starciu :?:
- Gospodarze z impetem ruszyli na podbój Anglii w tym sezonie. Pięć spotkań i pięć wygranych i przy każdym meczu z czystym kontem. The Citizens mają jednak kłopot, ponieważ Aguero nie może zagrać w dzisiejszym pojedynku. Mimo to, sytuacja kadrowa podopiecznych Pellegriniego nie jest drastyczna i to nie powinno sprawić kłopotu Anglikom.
- Juve natomiast bardzo słabo wystartowało w Serie A i na razie są bardzo nisko w tabeli. Potencjał Włochów jest jednak ogromny. Takie postaci jak Dybala i Pogba mogą odmienić losy pojedynku. Dzisiaj mogą namieszać na Etihad.
Mecz powinien być naprawdę imponującym widowiskiem. Liczymy w głównej mierze na bramki w tej konfrontacji. Obie marki mają potencjał ofensywny, a ekipie gości zależeć będzie jeszcze bardziej, by zagrać nareszcie dobry mecz w tym sezonie. Stąd liczymy na przełamanie świetnej serii Harta:
Obie strzelą bramkę, 1.91 Sportingbet ✅ 1:2
Promocja w Sportingbet: Bonus powitalny 200PLN
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
duda 380

duda

Użytkownik
Manchester City faktycznie wygląda bardzo dobrze, ale warto zauważyć, że Juventus mimo słabego początku sezonu, to nadal bardzo groźny zespół i mogą narobić problemów swojemu rywalowi. Najlepiej odpuścić przedmeczowe typowanie i obserwować jak układa się mecz.
Kurs na Benfikę rzeczywiście wydaje się za niski, ale ciężko przewidzieć jak zaprezentuje się Astana. Wyjdą bez kompleksów i nawiążą walkę jak równy z równym? Czy może przygniecie ich presja i dostaną worek bramek?
PSV z Manchesterem United. Tam powinno wpaść kilka bramek. Nie zdziwi mnie też, jeżeli to zespół z Holandii zgarnie pełną pulę. Coś w stronę PSV warto pograć.
Real i Szachtar też powinni postrzelać. Gospodarze zapewne wygrają, ale jakiś kiks w obronie i głupia bramka może wpaść. Tym bardziej, że nie stracili jeszcze gola, najwyższy czas.
Galata - Atletico tu ewentualnie kartki można pograć. W tym meczu widzi mi się remis.
Sevilla - Borussia gospodarze powinni sobie poradzić ze słabo dysponowanymi rywalami. Po podaniu składów kursy poleciały na @1,60. Po takim kursie nie warto tego ruszać.
PSG - Malmo no bet.
Wolfsburg - CSKA no bet.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
PSV vs. Manchester United o2, 1.55 Pinnacle 4/10 ✅ 2:1
Zapowiada się bardzo dobre spotkanie w Eindhoven. Gospodarze grają naprawdę solidną piłkę w Eredivisie i ponownie są bardzo groźni. Napastnik PSV, de Jong strzela jak na zawołanie i to on będzie najpoważniejszym zagrożeniem pod bramką De Gei. Ponadto ponownie ofensywne zestawienie ze strony Holendrów, z trójką z przodu. Manchester United bez Rooneya, ale wciąż z potencjałem ofensywnym, który nareszcie mi się podoba. Młody Martial na szpicy, a tuż za nim Mata, Young i ex-zawodnik Boeren, Memphis Depay, który będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony. Spodziewam się bardzo dobrego starcia, szczególnie w kwestii bramek. Obie drużyny podbudowane świetnymi wynikami z weekendu. PSV rozbiło Cambuur 6:0, a Diabły wygrały prestiżowe starcie z Liverpoolem 3:1. Szczególnie satysfakcjonuje mnie postawa gości. W końcu z pomysłem, wykończeniem akcji i co najważniejsze ze skutecznością. Kadry obu ekip są naprawdę solidne, ofensywne. Kurs też niczego sobie jak na bezpieczny over 2 w Pinnacle. Warto zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 574

jaworek1988

Użytkownik
Za nami pierwsze mecze ligi mistrzów. Ja krótko o meczu Wolfsburga, bo moze sie to komus przyda na przyszłość, moja skromna opinia, oglądałem tylko pierwsza połowe. Wolfsburg zagrał swoje, napewno schurrle nie zagral dobrze (ale on wraca po kontuzji chyba takze trzeba mu dac czas), mial nawet jedna dogodna sytuacje, gdzie strzelal w długi rog bramki, ale piłka trafiła w dobrze wychodzacego bramkarza w noge. Schurrle jak pozniej widzialem zostal zmieniony w drugiej polowie. Wolfsburg włozył duzo sil, narzucili szybkie tempo. Draxler wytrzymal cisnienie, a gol to tylko potwierdzenie tego, rzuty rozne tez bije dobrze, takze nie mam do niego zastrzezen. ogolnie były 3 sytuacje po, których mogły pasc bramki dla Wolfsburga, z czego ta jedna wykorzystali. Teraz CSKA, napewno beda grozni w domu. Po tym co widzialem nie mam do tego watpliwosci. Po wyniku widac, ze to byl zaciety mecz. ogladnalem skrot drugiej polowy i cska stworzyło sobie chyba 2 jakies sytuacje bramkowe, ale bez wiekszego zagrozenia. Na uwage zasługuje napewno Dumbia, ktory jest bardzo szybki, ale niestety sam z przodu jest bezradny, co z tego ze jest w formie, skoro reszta druzyny nie nadąza za akcja. Podsumowujac tylko pierwsza polowe, Wolfsburg był o jeden ruch przed rywalem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom