>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 16.09.2014 - wtorek

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP


Kursy od Unibet:

Rozpoczyna się faza grupowa Ligi Mistrzów. We wtorkowych starciach spodziewamy się kilku pojedynków, które powinny być jednostronne. Takie kluby jak Juventus, Real Madryt, Liverpool nie powinny mieć kłopotu z ograniem znacznie słabszego rywala. Atletico Madryt jedzie do Pireusu, gdzie Olympiacos może namieszać. Benfica podejmie chimeryczny Zenit. Natomiast najciekawiej zapowiada się w Dortmundzie. Borussia podejmie bowiem Arsenal Londyn. Kanonierzy pragną sukcesu, ale Borussia mimo wielu ubytków przez okienko transferowe to wciąż bardzo solidny zespół.

Zapraszam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
W 0

wojtasekole

Użytkownik
Moje pieniądze ulokuje na wygraną Bayernu Leverkusen.

Monaco - B. Leverkusen 2
kurs: 2.2 Fortuna
stawka: 4/10

Manaco pozbyło się takich zawodników jak:

James Rodriguez (34/9), Falcao (20/11), E. RIVIERE (30/10), ISIMAT-MIRIN (31/6). Nie oszukujmy się, byli to kluczowi piłkarze.

Póki co Monaco w lidze bardzo słabo: 5 rozegranych meczy (1-1-3, bilans bramek 5-9).

Goście natomiast w lidze obecnie zajmują pierwszą pozycje. Rozegranych meczy 3 (2-1-0).
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Moje pieniądze ulokuje na wygraną Bayernu Leverkusen.
Monaco - B. Leverkusen 2
kurs: 2.2 Fortuna
stawka: 4/10
Manaco pozbyło się takich zawodników jak:
James Rodriguez (34/9), Falcao (20/11), E. RIVIERE (30/10), ISIMAT-MIRIN (31/6). Nie oszukujmy się, byli to kluczowi piłkarze.
Póki co Monaco w lidze bardzo słabo: 5 rozegranych meczy (1-1-3, bilans bramek 5-9).

Goście natomiast w lidze obecnie zajmują pierwszą pozycje. Rozegranych meczy 3 (2-1-0).
liga to liga a puchary to zupełnie inna bajka trener Monaco powiedział ze priorytetem w nadchodzącym sezonie są rozgrywki w LM(chyba piłkarze z księstwa wzięli to sobie za bardzo do serca) ja sie skłaniam ze wygrają gospodarze albo będzie remis
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Galatasaray - Anderlecht

Typ : Galatasaray
Kurs : 1.75
Buk: BetClic

Wtorkowe spotkanie nieobliczanych Turków z nie najlepszymi Belgami. Spotkanie w grupie D, gdzie oprócz tych ekip jest Arsenal i Borussia. O awans Galacie będzie bardzo trudno, o Anderlechcie nie wspominając, bo musieli by grać kosmos swoich umiejętności i biegać każdy za 3, wtedy może by się udało. Jak wspomniałem Galacie o awans będzie bardzo trudno, ale czy aż TAK bardzo? No nie wiem, jak wiadomo Turcja to bardzo gorący teren i ciężko się tu gra wielu ekipom. Fenomenem był Real który wygrał w Stambule z Galatą 1:6. Na pewno skreślać ich nie można, bo sytuacja może wyglądać podobnie, też znajdowali się w bardzo trudnej grupie, z Juventusem i Realem, i awansowali właśnie kosztem Starej Damy. Anderlechtowi przyjdzie we wtorek bardzo ciężki mecz, żeby tu coś ugrać będą musieli naprawdę zostawić na boisku sporo serca i zdrowia, bo jak wiadomo i jak już pisałem, Turcja to gorący teren i ciężki jeśli chodzi o wywóz punktów. Galatasaray jest drużyną nieobliczalną, mającą w składzie b.dobrych zawodników. Pożegnali się w te wakacje z Drogbą, ale z wypożyczenia wrócił świetny Bruma, oprócz nich bardzo dobre transfery Dzemailiego i Pandeva z Napoli, do tego dochodzi wiele innych bardzo dobrych piłkarzy jak Burak Yilmaz, Umur Bulut, Semih Kaya, Altintop, wraz ze Sneijderem i Muslerą na czele. Anderlecht sprowadził tylko Deofura z Porto, i chyba tu kończy się lista nazwisk. Wiadomo papier nie gra, ale drużyna Galaty prezentuje się naprawdę imponująco. Ciekawostką jest że skład turków jest 3x droższy od Belgów (177 mln € do 69 mln € - wg. transfermarkt.de). Pierwszy mecz w lidze, wygrali pewnie na wyjeździe z Bursą wygrywając tam 0:2, w sobotę &quot;tylko&quot; remis z Eskihersisporem 0:0, ale jak dla mnie zagrali na pół gwizdka, oszczędzając siły i zawodników własnie na starcie z Anderlechtem. Belgowie w formie szczytowej nie są, w sobotę remis wyjazdowy z Lierse 2-2, też możliwe zostawianie sił na wtorek, ale patrząc na skład, grali optymalnym. Póki co na rodzimym podwórku bilans 4-3-0 bramki 13:7, jeszcze nie przegrali. Na pewno to nie będzie łatwy mecz, ale biorąc pod uwagę przeprawę i formę Anderlechtu, łatwo im nie będzie. Szczególnie, iż grają na wyjeździe przed kibicami fanatycznymi kibicami Galaty. Wydaje mi się, że Cesare Prandelii już ma pomysł na ten mecz, i wie że recepta jest tylko jedna - jeśli chce się awansować, taki mecz po prostu trzeba wygrać.
 
M 2

milenkowic

Użytkownik
liga to liga a puchary to zupełnie inna bajka trener Monaco powiedział ze priorytetem w nadchodzącym sezonie są rozgrywki w LM(chyba piłkarze z księstwa wzięli to sobie za bardzo do serca) ja sie skłaniam ze wygrają gospodarze albo będzie remis
A co innego trener może powiedzieć? Moim zdaniem skład Monaco zdecydowanie nie na Ligę Mistrzów, szczególnie po tej &quot;wyprzedaży&quot;. W 1 meczu oczywiście mogą powalczyć jednak doświadczonie i potencjał piłkarski po stronie gości. Leverksuen w formie co udowadniają w lidze. Puchary mają ogrywane sezon w sezon i to powinno procentować.
 
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Oglądałem już parę razy Leverkusen w tym sezonie i jedno co mogę stwierdzić to to, że jest to o wiele bardziej ambitniejsza drużyna niż sezon temu. Mocno pchają się do przodu, co zresztą obfituje bramkami, lecz narażają się także na kontrataki przez co tracą sporo goli. Posiadają wielu kreatywnych piłkarzy np. Jedvai, Bellarabi, Calhanoglu, Boenisch (żarcik ???? ), którzy napędzają ten zespół. Drużyna na prawdę wychodzi na mecz na pełnej k. i robi to co do niej należy. Monaco obecnie w kiepskiej formie, przedostatnie miejsce w tabeli, do tego &quot;debiut&quot; po dłuższej przerwie w LM, stawia tu chyba przyjezdnych w bardziej korzystnej sytuacji.
Monako - Bayer Leverkusen / 2 @ 2.20 ⛔
Monako - Bayer Leverkusen : Drużyna gości - Liczba bramek: powyżej 1.5 @ 2.15 ⛔
Betsson
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Juventus - Malmo
Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to olbrzymi kurs na BTS w meczu, bo 2.50 takim po prostu jest!
Szwedzi władowali po 4 bramki w dwumeczach faworyzowanym Czechom i jeszcze bardziej Austriakom. Na pewno stać ich przywalić chociaż raz Włochom, których gra w Europie po prostu nie porywa(patrz: poprzedni sezon w LM). Gram lekko, ale jednak.
⛔ BTS | 2.50 2/10 Bet365 ⛔
Monaco - Leverkusen
Odradzam grania 1-X-2, Aptekarze gnają mocno do przodu, połowa obrony(Boenisch, Toprak) nie radzi sobie z tyłu co widać było w ostatnim meczu z Werderem. Wynik 3:3 nie odzwierciedla przebiegu meczu, bo Bayer mógł władować co najmniej drugie tyle bramek(2 razy poprzeczka, słupek), choć i Werder też jeszcze szanse miał. Pan Roger Schmidt co przyszedł z Salzburga odwalił już kawał dobrej roboty w ataku, gorzej na razie z obroną, dla mnie najlepsza opcja na ten mecz:
⛔ BTS &amp; over 2.5 | 2.30 4/10 Bet365 ⛔ tyle patelni i nic nie wpadło...
Dobrą opcją jest też zagrać to co zaproponował Teddy8, over 1.5 gola Aptekarzy wygląda bardzo dobrze.
Reszty nie ruszam
-6j
 
B 0

bt92

Użytkownik
No to zaczynamy zabawę z LM siadam głęboko w fotelach i zaczynamy.
Juventus - Malmo typ 1 Bet365 kurs 1.16
Stara dama w gazie co pokazała pięknie z Udinesse fakt Udine grał słabo ale nie oszukujmy się Malmo to nie Chelsea czy Barcelona więc liczę na pierwsze 3 pkt Bianco co do składu mam nadzieję że wyjdą ci co pauzowali w meczu z Udine czyli 2 stoperów którzy są podporą całej linii defensywnej.
Olympiakos - Atletico M typ: 2 kurs: 1,95 Bet365
Cóż mecz z Realem pokazał że sprzedaż kluczowych zawodników i oddanie Courtua do Chelsea nie będzie problemem dla Atletico sam fakt że druzyna ma potencjał pokazał mecz o Superpuchar Hiszpanii a weekendowy mecz z Realem udowodnił że drużyna Diego Simeone idzie jak burza. Gospodarze co roku w LM są i co roku żegnają się z LM już w fazie grupowej tym bardziej że następny mecz Atletico ma z Celta więc liczę na mocny zacięty mecz z wygraną min. 2 bramkami Atletico.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Borussia Dortmund - Arsenal ▶ under 2,5 [2.30] Marathonbet​


Kursy lecą i nie dziwię się bo to najlepsza opcja na ten mecz. Obie ekipy w ten weekend overowo co jeszcze bardziej kieruje mnie na ten typ. BVB jakby powoli się rozkręca ale to nie jest ta gra którą potrafią nacieszyć oko. W drużynie jest kilka kontuzji a do tego nowe nabytki potrzebują jeszcze czasu aby się wkomponować w team.

Arsenal zaś pokazuję pazur od samego początku gdzie na dzień dobry rozbili City 3:0 aby teraz w lidze zremisować 2:2 gdzie powinni ten mecz wygrać. Do tego over 2:2 z Evertonem a tak to underowo.

Dla obu ekip jest to niezwykle ważny mecz. Rozpoczynają fazę grupową i dobrze byłoby załapać jakieś punkty. Nie oczekuję tu wielkiego tempa i widowiska. Pamiętamy mecz z poprzedniej edycji gdy Dortmund musiał u siebie uznać wyższość graczy z Londynu. To był mecz gdzie ekipy grały wyrównany mecz, gdzie ciężko było o bramki. Teraz pewnie będzie podobnie.
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Witam z powrotem. Mam dla was kilka propozycji.
BVB- Arsenal 2 DNB kurs: 2.62 bet365
Dla mnie jest to wielkie value. BVB nie jest w super formie, a do tego znów zaczyna się ten sam problem co był ostatnio mianowicie kontuzje. Według mnie Arsenal gra dobrze, no ale tak można niby powiedzieć o każdym zespole prawie, ale Arsenal to drużyna która się nie poddaje. Do końca walczy o piłkę. Oglądałem ostatni ich mecz z Evertonem i na prawdę ich gra mnie się podobała. A 2,62 bez remisu to chyba wisienka na torcie ????
Galata- Anderlecht tu dodam że to nie będzie prosty mecz, jak się wydaję ludziom. Galata bez Drogby to jak WKS bez Drogby. Zagrałbym albo under albo X2.
Monaco- Leverkusen 2 kurs: 2,20 bet365
Tu nie ma co dużo pisać. Leverkusen gra dobrą piłkę, niby ostatnio zremisowali 3-3, ale bramki tracili z kontr. Monaco nie ma kim kontrować zbytnio. Dużo gwiazd tego zespołu odeszło co zresztą przekłada się na wyniki w lidze.
Olympiakos- Atletico 2 kurs 1,95 bet365
Tu też nie za bardzo jest co pisać... Atletico to świetnie grająca drużyna, zarówno w obronie jak i w kontrataku, przypuszczam że będzie tak jak rok temu że nie przegrają żadnego meczu w grupie. Nawet pograłbym tu trochę dla odważniejszych:
atletico i poniżej 2,5 3,5 bet365
Atletico -1,5 handicap 3,2
 
pi0tro 27

pi0tro

Użytkownik
Jeśli podobało Ci się gra Arsenalu w meczu z Evertonem to albo oglądałeś wyłącznie ostatnie minuty tego spotkania, albo jesteś kibicem Kanonierów i sympatia do tej drużyny nie pozwala Ci dostrzec pewnym rzeczy. Jedyne co mogło się w tym meczu podobać u Arsenalu to wola walki, która ostatecznie przyniosła im punkt. Nie mniej jednak praktycznie całe spotkanie było pod dyktando gospodarzy z Liverpoolu, którzy całe spotkanie narzucali tempo przeciwnikowi i kontrolowali mecz. Dodatkowo w Arsenalu zabraknie Debuchy&#39;ego, który moim zdaniem jest w tej chwili najlepszym defensorem w swoim zespole. Gdzieś zasłyszałem, że nieobecny będzie również Monreal, ale nie wiem na ile jest to prawdziwa informacja.
Jeśli chodzi o Leverkusen to owszem, grają dobrą piłkę, ale wyłącznie w ofensywie. A to, że w ostatnim spotkaniu z Werderem tracili bramki z kontr nijak nie działa na ich korzyść. W ogóle nie rozumiem tego argumentu, &quot;ale bramki tracili z kontr&quot;. Polecam obejrzeć ponownie stracone przez nich bramki, istna katastrofa. A to co wyprawiał Boenisch to już przechodzi ludzkie pojęcie. Ogólnie ich ofensywa wygląda na prawdę fajnie, w świetnej formie jest Bellarabi, dobrze wygląda Calhanoglu, w ofensywie wyróżnia się młody Jedvej. Jeśli chodzi o przednie formację wygląda to na prawdę imponująco, jednak defensywa pozostawia na prawdę wiele do życzenia.
Co do meczu Galatasaray to nie wywyższał bym tu nazbyt osoby Drogby. Owszem była to ważna postać w Stambule, ale wydaje mi się, że zespół czerpał więcej z jego doświadczenia i osobowości, niż z czysto piłkarskich umiejętności. Nie sądzę, żeby nieobecność Iworyjczyka była kluczowa dla losów tego spotkania.
Osobiście wziąłem na tapetę mecz Liverpoolu z Ludogorets. Dla gospodarzy będzie to powrót do Ligi Mistrzów po prawie 5 latach nieobecności. Bułgarzy zaś swój debiut w rozgrywkach zaliczą właśnie na Anfield. Nie mam wątpliwości, że mecz skończy się zwycięstwem Liverpoolczyków, nie zamierzam jednak grać takiego zdarzenia po proponowanym kursie. Mimo braku w kadrze Sturridge&#39;a uważam, że Liverpool wygra ten mecz pewnie i wysoko. Myślę, że wyposzczone trybuny poniosą gospodarzy gospodarzy, a Ci zaaplikują kilka bramek kopciuszkowi z Bułgarii, nie tracąc przy tym żadnej. Od siebie proponuję:
Liverpool - Ludogorets
over 2.5 i BTS? No. @ 3.50
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Jeśli podobało Ci się gra Arsenalu w meczu z Evertonem to albo oglądałeś wyłącznie ostatnie minuty tego spotkania, albo jesteś kibicem Kanonierów i sympatia do tej drużyny nie pozwala Ci dostrzec pewnym rzeczy.
Nie jestem fanem Arsenalu -oglądałem ostatnie 35 min spotkania i wyglądało to dobrze.
Jeśli chodzi o Leverkusen to owszem, grają dobrą piłkę, ale wyłącznie w ofensywie. A to, że w ostatnim spotkaniu z Werderem tracili bramki z kontr nijak nie działa na ich korzyść. W ogóle nie rozumiem tego argumentu, &quot;ale bramki tracili z kontr&quot;.
Werder jest to drużyna, która raczej gra kontrami, tylko tam ma kto robić te kontry, w Monaco nie bardzo, ale jak już coś to spójrz na obronę Leverkusen w meczu z BVB, dalej będziesz twierdził że słabo? ????
Co do meczu Galatasaray to nie wywyższał bym tu nazbyt osoby Drogby. Owszem była to ważna postać w Stambule, ale wydaje mi się, że zespół czerpał więcej z jego doświadczenia i osobowości, niż z czysto piłkarskich umiejętności. Nie sądzę, żeby nieobecność Iworyjczyka była kluczowa dla losów tego spotkania.
Drogba robił różnicę jak w WKS. ???? Chociaż teren turecki jest zawsze trudny.
 
psychonauta 3

psychonauta

Użytkownik
Olympiakos Pireus v Atletico Madryt

Zaczynając od mojego faworyta czyli gości jutrzejszego starcia grupy A. Atletico w po przednim sezonie przerosło najśmielsze oczekiwania wszystkich kibiców jednak z drużyny z Hiszpanii odeszło kilku podstawowych zawodników. Ale nie ma co płakać bo zarząd stanął na wysokości zadania i sprowadził kilku klasowych zawodników jak Mandzukic, Griezmann czy Cerci. W La Liga jak dotąd strata punktów tylko w meczu z Rayo (0-0) a drużyna z Madrytu zdała się pokazać swoją klasę choćby w sobotnim derbowym meczu z Realem wygrywając 1-2. O drużynie z Pireusu na pewno można powiedzieć, że będzie niesiona przez swoich kibiców na stadionie. W lidze radzą sobie podobnie do swoich jutrzejszych przeciwników (7 pkt w 3 meczach) ale wiadomo - liga lidze nierówna. O kadrze można tyle że Olympiakos stracił kilku czołowych zawodników takich jak Manolas i Holebas, nie ma także Samarisa a wzmocnienia takie jak Kasami, Benitez czy Botia nie wydają się być graczami, którzy mogliby od razu wejść w buty starych liderów. Diego Simeone może wprowadzić od początku Cerciego czy Turana którym dał odpocząć w meczu z Realem.
Atletico Madryt @1.95 bet365​
 
pi0tro 27

pi0tro

Użytkownik
Ja oglądałem całe spotkanie Arsenalu z Evertonem i mam odmienne zdanie na ten temat.
Jeśli chodzi o Leverkusen to widziałem ich tylko w meczu z Werderem i na tej podstawie twierdzę, że owszem, ich obrona jest fatalna. Ilość miejsca jaką zostawiali piłkarzom Werder była zatrważająca. Dwie bramki stracone z Herthą tylko utwierdzają mnie w tym przekonaniu.
Drogba był dużo ważniejszą postacią dla WKSu, niżeli dla Galatasaray. Nie ma co do tego wątpliwości. W mojej ocenia zespołowi z Turcji więcej dawał w szatni, niż na boisku.
 
V 2

verblade

Użytkownik
Fajnie wygląda kurs na zwycięstwo Leverkusen bądź ich over 1,5 bramki przy tak grającej ofensywnie drużynie która stwarza sobie masę sytuacji w meczu za sprawa Bellarabiego, Sona,Kießling czy Calhanoglu który świetnie bije stałe fragmenty gry które w Leverkusen są rozgrywane bardzo kombinacyjnie a przecież jest również Castro który potrafi błysnąć świetnym podaniem czy strzałem z dystansu który zagra u boku Bendera. Wiadomo ze nie zagra Rolfes po za tym brak jakiś poważniejszych kontuzji. Jedyne co martwi to postawa defensywy która w meczu z Werderem spisywała się fatalnie, boczni obrońcy zbyt zapędzeni do przodu co skutkowało spóźnieniem do defensywy przy kontrach gdzie często Werder wychodził dwa na dwa czy trzy na dwa. Z Herta stracili również dwa gole z BVB udało się zachować czyste konto ale tam bardziej pudłowała Borussia niż dobre zawody w obronie zagrali aptekarze. Wątpię ze Schmitd to ogarnie w tak krótkim czasie i czuje ze Monaco może tu zdobyć gola. I mam pytanie do osób ktore oglądaja Francuska lige jak prezentuje się ekipa z Księstwa po stracie Falcao i Rodrigeza? Jak poczynają sobie w ataku pozycyjnym czy preferują grę z kontry na własnym stadionie? Jak wygląda to w defensywie?
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
BVB - Arsenal
Pierwsza runda, więc nie ma co szaleć ze stawkami, ale ta linia jest bardzo atrakcyjna. 13.5 strzałów, gdzie np w Madrycie lub Monaco linie są po 16.5. Mamy dwie drużyny, które lubią ofensywny futbol. Strzały zablokowane są liczone według FIFA.com jako celne, więc kolejny atut na ten bet. Myślę, że linia zostanie z zapasem pokryta. Można tutaj się rozpisywać i wymyślać kolejne argumenty, ale chodzi przecież o pokryty bet, a moim zdaniem zostanie on pokryty.
BVB - Arsenal over 13.5 celnych strzałów @ 1.70 (Ónibet)
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Kurs 1,11 na Real to jest jakaś kpina. Widziałem nawet kursy 1,06 na wygrana Realu...
Myślę że jakiś dodatni handicap na Basel można próbować lub ewentualnie BTS. Real jest bez bazy ostatnio i mi się wydaje że w tym klubie jest jakiś konflikt.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Juventus - Malmo rzut karny @3,50 williamhill

Juventus jest faworytem, powinien od początku atakować i stwarzać sobie sytuacje, Malmo natomiast ograniczać się do obrony i kontrataków. Głównym argumentem jednak za rzutem karnym jest arbiter ponieważ jutrzejszy mecz poprowadzi Szymon Marciniak z Płocka ???? ???? W naszej niby lidze kojarzony właśnie z rzutami karnymi, w tamtym sezonie ogolnie 0,57 karnego na mecz - http://www.90minut.pl/sedzia.php?id=322&amp;amp;id_sezon=83 , komu jak komu ale Juventusowi karniaka nie gwizdnie ? ????
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Witam! Jutro zaczynamy coś na co każdy z nas czekał już od dawna.

Jest to pierwsza kolejka dlatego myślę, że do tych meczów oraz wyników obstawiania należy podejść z odpowiednim dystansem i pokorą.

AS MONACO - B. LEVERKUSEN​

Na wstępie chciałbym totalnie wesprzeć wszystkich idących w stronę aptekarzy. o samych drużynach powiedziane zostało dużo. Ja dodam od siebie aspekt motywacyjny. Mianowicie w moim odczuciu Monaco to najsłabsza drużyna w tej grupie i by myśleć o pierwszym czy drugim miejscu w grupie komplet punktów w spotkaniach z nimi to swego rodzaju MUST BE. Ponad to jest to pierwsza kolejka i taka wygrana daje w późniejszych meczach dozę luzu i alternatywę by przerzucić siły na ligę krajową. Możecie mówić, że to koncert życzeń ale każdy trener o zdrowych zmysłach też wychodziłby z takiego założenia. Aptekarze nie mogą i nie muszą grać tu na remis bo mają kim zaatakować i potrafią to robić co pokazali w zeszłorocznej edycji. Teraz jest to drużyna nawet lepsza z lepszym trenerem(szacun dla Samiego ale jako trener jest amatorem). Reasumując

Leverkusen @2.15⛔
Leverkusen + over 2.5 @3.6 /wersja z bts @4.5⛔ - Widzę tu spore value zważywszy na mocne i słabe strony obu drużyn. Pierwsza opcja wg mnie dużo pewniejsza do grania.

B.DORTMUND - ARSENAL LONDYN​

Z miejsca zaznaczę, że jestem fanem Arsenalu(robię to przy każdej analizie z tą drużyną).

http://forum.bukmacherskie.com/f44/4-kolejka-fazy-grupowej-ligi-mistrzow-06-11-2013-sroda-98525.html#post3996733
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Borussia Dortmund - Arsenal FC
Typ: 2
Kurs: 5.0

To będzie świetny mecz! Mam kaca i nie chce mi się rozpisywać ale chcę dodać swoje trzy grosze apropo tego spotkania. Po 1 analiza djzjee to śmiech na sali. Stutgart to kelnerzy w porównaniu z Arsenalem. Jeśli chcesz odnosić się do spotkań ligowych to lepiej przyjrzyj sie jak kanonierzy kopali Liverpool, który przwyższa vfb w każdym calu. Ponadto to spotkanie BPL było ultraważne dla obu drużyn podczas gdy to co miała zrobić Borrusia była tylko formalnością. Po 2 każdy kto podnieca się wygraną Borussi na Emirates chyba nie oglądał tego meczu. W drugiej połowie koledzy Lewego nie istnieli więc wynik nie oddaje tego co się działo w meczu. Po 3 Kanonierzy to mistrzowie comebacków na wyjazdach. Najpierw 3:0 na San Siro a rok później 3:0 na Allianz Arena więc proszę o wzięcie tego pod uwagę.

Stosunek value do kursu na bvb smieszy podczas gdy kurs na arsenal to promocja, z której trzeba skorzystać. Oczywiście typ ryzykowny do zagrania za drobne. x2 jednak już niekoniecznie
Tak pisałem przy okazji zeszłorocznego rewanżu na niemieckiej ziemi. Jak zapatruję się w tym roku na mecz tych dwóch świetnych drużyn?

Analizę rozpocznę od Arsenalu - miałem okazję oglądać ich starcie zarówno z Evertonem jak i City. Wyniki nie oddają tego co działo się na boisku. W meczu z Evertonem faktycznie Kanonierzy nie wyglądali zbyt dobrze ale nie było też takiej tragedii jak wszyscy mówią. Mecz z City z kolei to bardzo dobra gra Londyńczyków, szczególnie w środku pola. Niemniej jednak chciałbym odnieść się do nowych nabytków i zmianach jakie naniosły. Po pierwsze Sanchez - jak gościa nie trawiłem w barcelonie tak tutaj prezentuje się wręcz świetnie. Obkręcał zawodników City jak chciał a do tego pracował w obronie. Welbeck? Słupek w sytuacji sam na sam i dość przeciętny debiut. Mimo to widziałem potencjał w tym co robił + mam w oczach jego skuteczność gdy zastępował RvP na swojej nominalnej pozycji dlatego jestem dobrej myśli. Co do Chambersa to chłopak gra świetnie i z pewnością da radę w jakimś stopniu załatać dziurę po stracie Debuchy`ego.

Borusia - KONTUZJE, nie ma Reusa, Błaszczyka, Sahina i nie wiadomo co z Hummelsem. W obliczu tych strat sam Debuchy i Giroud zastąpiany przez lepszego Welbecka to mała strata bo o Walcotcie czy Gundoganie nie mówie z wiadomych przyczyn. Z racji przymusu grania Abumeyangiem od początku i Kehlem w środku Bvb jeszcze bardziej będzie starało się uwydatnić granie z kontry. Będą do tego dodatkowo zmuszeni ponieważ przewiduję iż środek pola kompletnie zdominuje drużyna z Londynu.


Mecz pytań - czyli,

Co Wenger zrobi z Ozilem? Jeśli puści go znowu na skrzydło O BIADA, wsadzi go na środek? Może być lepiej niż ostatnio. Posadzi go na ławce i wpuści Santiego czy doświadczonego Podolaka? Myślę, że to najlepsza opcja.

Wystąpi Gibbs czy Monreal? Ten drugi w meczu z City wyraźnie nie radził sobie z Navasem a teraz będzie jeszcze szybszy Abumeyang.

Czy Welbeck zdąży się lepiej zgrać z kolegami by mieć więcej sytuacji?

Pierwsze dwie poruszone kwestie są najważniejsze dlatego zanim się coś zagra lepiej poczekać do składów.

Podsumowując, skoro w tamtym roku Kanonierzy wygrali to dlaczego nie mieliby zrobić tego w tym? Obie drużyny preferują ofensywną grę dlatego spróbuję tu uderzyć w stronę goli.

Abumeyang gol @2.6✅
Welbeck/Sanchez gol @3.1⛔⛔


Co do typowań na zasadzie 1x2 najlepszą opcją wydaje mi się tu X @3.7⛔


EDIT MONREAL NIE GRA A CHAMBERS 50/50, najprawdopodobniej za Debuchyego zagra Bellerin co sprawia, że wynik meczy jest jeszcze wiekszą grą pytań.


INNE SPOTKANIA​

Olympiakos - Atletico, nie przesadziałbym tu z hurraoptymizmem w stronę gości. Olympiakos pokazał, że nie są żadnymi ogórkami i w europejskich pucharach potrafią rywalizować. Z kolei Atletico jest po pewnych liftach w składzie a ich zeszłoroczna gra w fazach grupowych skupiała się by na wyjeździe wywieźć remis. Ponadto są po derbach i POTENCJALNYM świętowaniu dlatego podchodzę do ich formy i nastawienia z pewnym dystansem. 1X @1.8✅ wydaje mi się tu najlepszą opcją.

Real - Basylea,

Krótko, Real w wyraźnym dołku a gospodarze potrafią &quot;dziobnąć&quot; najlepszych. Basylea @21 lub X2 @6⛔⛔ spokojnie do pogrania w moim mniemaniu.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Kurs 1,11 na Real to jest jakaś kpina. Widziałem nawet kursy 1,06 na wygrana Realu...
Myślę że jakiś dodatni handicap na Basel można próbować lub ewentualnie BTS. Real jest bez bazy ostatnio i mi się wydaje że w tym klubie jest jakiś konflikt.
Wiem ze Real nie zachwyca ale to co piszesz to jakas kpina.Ile dalbys na Basel? Bądźmy poważni taki kurs idealny do kuponu widzę ze nikt nie gra w stronę Realu a kazdy kombinuje w stronę Baselu.
Zapewne skończy sie pogromem ze strony Realu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom