>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 19.09.2012 - środa

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster

Kursy od William Hill:

&gt;&gt; Zgarnij Darmowy zakład do 25 euro!! &lt;&lt;​

W środę spotkania według bukmacherów mniej wyrównane. Większość kursów na faworytów poniżej 1.60 w William Hill. Najciekawiej dla kibiców zapowiada się spektakl na Stamford Bridge. The Blues fantastycznie rozpoczęli start w Premership. 3 mecze - 9 punktów. Mimo to nie udało im się zdobyć superpucharu europy. Polegli z Atletico Madryt aż 4-1. Takim samym wynikiem, z tymże zwycięstwem zakończył się ostatni mecz Juventusu w Serie A, gdzie przeciwnikiem było Udinese. Kto w tym meczu okaże się drużyną lepszą? Podział punktów? Osobiście x2 po kursie 1.80 w William Hill to dobra i bezpieczna opcja.
Barcelona u siebie podejmuje Spartak Moskwa, kurs na gospodarzy to tylko 1.05? Czy zespół z Moskwy stać na niespodziankę i ugranie choć punktu? Czy bardziej prawdopodobna jest opcja handicapu na korzyść Katalończyków?


Co Wy sądzicie o środowych spotkaniach? Na jakich meczach możemy zarobić, których unikać?

Zapraszam do dyskusji oraz pisania analiz.

Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie: Liga Mistrzów z William Hill. Darmowe zakłady czekają na Was!
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Shakhtar Donetsk - FC Nordsjaellan(+1) 1 (1.70) ✅ 2:0
Do Doniecka przylatuje mistrz Danii i debiutant w elitarnej Lidze Mistrzów. W tym meczu typuję wysoką wygraną Szachtara. Ukraińcy są w bardzo dobrej formie co pokazują wyniki odniesione od początku sierpnia. W 5 ostatnich meczach ligowych Szachtar odniósł 5 zwycięstw, a rezultaty tych meczów ekipa z Doniecka wygrywała z handicapem -1. Godna odnotowania jest ich ostatnia potyczka w lidze, w której to Szachtar wygrał z kijowskim Dynamem 3:1.
Czy beniaminek zdoła przełamać serię zwycięstw Ukraińców? Szczerze w to powątpiewam i po dość wysokim kursie obstawiam wygraną Szachtara z handicapem, który jest o klasę lepszy. Uważam że w Lidze Mistrzów Duńczycy zapłacą frycowe i nie zdobędą ani jednego punktu.
 
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Barcelona - Spartak Moskwa; 19/09/2012 - 20:45 CET - Camp Nou
BOTH TEAMS TO SCORE (obie druzyny strzela bramke) @ 2.50 bet365
Ze srodowych spotkan w oko wpadl mi ciekawy kurs, jaki zaproponowali oddsmaker&#39;zy na zdarzenie, ze Spartak strzeli bramke na Camp Nou - bo chyba naprawde potrzebny by byl jakis kataklizm, zeby ekipa Tito Vilanovy nie strzelila bramki - a szanse na strzelenie gola przez Spartak oceniam na nie nizej niz 50%, wiec moim zdaniem jest spore value...
Ze skladu Dumy Katalonii na srodowy mecz wypadl charyzmatyczny kapitan tej ekipy - Carles Puyol, a ekipa z Moskwy gra w podobnym skladzie od kilku lat - Dzyuba, Emenike, Ari, Welliton, Aiden McGeady, Bilyaletdinov, blizniacy Kombarov, Borges Romulo, Rafael Cairoca czy Demy De Zeeuw - wszyscy sa do dyspozycji Unai&#39;a Emery&#39;ego, a w weekend zadebiutowal takze Kim Kallstrom... Poczatek zmagan w tegorocznej LM i ciezko cos napisac, ale Spartak stzelal gole w 12 z ostatnich 14 meczy wyjazdowych we wszystkich rozgrywkach... Do tego w LM grali ostatnio w 2010 roku i mam nadzieje, ze Czerwono-Biali beda chcieli o sobie przypomniec...
Na dokladke daje tzw. &#39;wtorkowa peffke&#39; - szeroko opisywana w odpowiednim dziale - Arsenal strzeli OVER 1.5 gola po soczystym kursie 2.37 - i ako z dubla wychodzi juz naprawde smakowite -&gt; 5.93, ktore atakuje niska stawka - 3/10, poniewaz beda to pierwsze mecze w fazie grupowej LM...
GL
 
W 38

wojtek_odra

Użytkownik
Bayern - Valencia
Majowy finalista Ligi Mistrzów sezonu 2011/12 rozpocznie rywalizację w grupie od spotkania z Valencią. W grupie prócz nich wystąpią jeszcze francuskie Lille i białoruski BATE Borysów. Do tej pory sezon dla Bawarczyków rozpoczął się znakomicie. W 3 ligowych potyczkach, jednej pucharowej i jednej w Superpucharze Niemiec zanotowali oni komplet 5 zwycięstw, a ich bilans bramkowy wynosi 18:3. Myślę jednak że dopiero jutro sezon rozpocznie się dla nich na poważnie. Valencia rozpoczęła gorzej od swoich rywali, ale po drodze miała co trzeba wspomnieć zdecydowanie silniejszych rywali. Początek sezonu dla Nietoperzy to dwa remisy z Deportivo i ten cenniejszy w Madrycie z mistrzem Hiszpanii Realem. Potem przyszła porażka na Camp Nou 0:1, gdzie mieli oni jednak swoje szanse na przynajmniej remis. A w ostatniej kolejce wygrana u siebie z Celtą Vigo 2:1.
Co do transferów, to więcej działo się w Monachium gdzie padł rekord transferowy jeśli chodzi o kwotę wydaną na zawodnika przez drużynę Niemiec. Ekipa z Bawarii pozyskała z Bilbao Javiego Martineza za bagatela 40 mln euro. Ten jednak zagrał dotychczas zaledwie 15 minut w ostatnim pojedynku z Mainz. Inni pozyskani zawodnicy to m.in Mandżukić oraz Dante. Goście aż tak hucznie na rynku nie działali, pozyskali m.in. Aly Cissokho z Lyonu, fernando Gago z Romy oraz Nelsona Valdeza z Rubina.
Myślę że jutro czeka nas na prawdę dobre widowisko. Moim zdaniem to Bawarczycy wyjdą z tej konfrontacji zwycięsko, patrząc na ich obecną formę oraz na to jak w zeszłym sezonie radzili sobie u siebie z Realem czy Manchesterem City.
Typy:
Bayern @1.45
Powyżej 2,5 gola @1.60
Expekt
 
Z 658,5K
Chelsea -Juwentus x
kurs 3,20
William Hil
Mysle ze to jest jedno z tych spotkan co moze pasc wynik remisowy.Juwentus w lidze prezentuje sie bardzo dobrze i ma solidna linie obrony z pewnym bramkarzem.Chelsea niestrzela zaduzo bramek tak ze sadze ze skonczy sie to remisem 0-0 lub 1-1.Anglicy niezwykli przegrywac na swoim boisku i terazx Lampard i spolka tez nieprzegraja.Remis warto zagrac po takim kursie
 
m1cha1008 1,5K

m1cha1008

Użytkownik
Zbieram się i zbieram do napisania coś o środzie i w końcu się zebrałem. Strasznie ciężko mi szło może dlatego, że oferta spotkań na środę znacznie mniej ciekawsza w porównaniu do rewelacyjnego wtorku. Do tego kursy zbytnio nie zachęcają do grania środowych spotkań. Zainteresowały mnie 4 mecze w których nie starałem się szukać sensacyjnych rozwiązań bo takich nie przewiduję, kursy dosyć niskie ale to spowodowane jest że wszyscy faworyci, może poza Juventusem, grają na własnym terenie. ;)

Shakhtar Donieck - Nordsjaelland

Zacznę od spotkania Shakhtara z drużyną której nazwę nie jestem w stanie wymówić. Zbyt dużo nie wiem o gościach poza tym, że w lidze na 9 spotkań 2 przegrali i 3 zremisowali co jest mało imponującym wynikiem jak na ligę duńską. Trochę więcej jestem w stanie powiedzieć o gospodarzach tego meczu a zacznę od piorunującej statystyki na której w zasadzie mógłbym poprzestać. Drużyna z Doniecka w tym sezonie wygrała wszystkie 9 meczów w swojej lidze strzeliła w nich 32 brami, tracąc tylko 4. To rewelacyjny wynik jak na bardzo mocną ligę ukraińską , dodam jeszcze że nie słyszałem o żadnych kontuzjach (poprawcie mnie jeśli się mylę) oraz fakt iż mecz zostanie rozegrany na 52 tysięcznej Donbas Arenie. Uwarzam że drużyna z takimi nazwiskami jak Eduardo, Luiz Adriano, Willian, Srna i Chygrynyskiy bez problemu wpakuje kilka bramek drużynie z Dani.

Handicap (0:1) typ 1, @ 1,78 Bwin✅
Nordsjaelland nie strzeli, @1,65 Bwin✅
Shakhtar wygra i w meczu over 2,5 gola, @ 1,78 Bwin⛔

Manchester Utd – Galatasaray


Drużyna z Old Traford doskonale pamięta co wydarzyło się w zeszłym sezonie LM i jestem pewny że nawet Van Persie, którego wtedy nie było zrobi wszystko co jest możliwe a nawet jeszcze więcej żeby coś takiego się nie powtórzyło. Sir Alex Ferguson jest zbyt doświadczonym szkoleniowcem by nie wyciągnąć wniosków z tamtego sezonu. Wtedy właśnie przez takie spotkania jak z Fc Basel u siebie nie awansowali oni do dalszej fazy rozgrywek. Gospodarze dobrze prezentują się w ataku gdzie wspomniany wyżej pan wraz z Kagawą , Hernandezem oraz Nanim na skrzydle i wiecznie młodym Scholesem w środku są w stanie rozmontować obronę rywali conajmniej kilka razy w meczu. Dużo gorzej ma to się w obronie gdzie Vidic i Ferdinand z powodu braku formy nie prezentują już tego poziomu co kiedyś. Rywalem ich będzie drużyna ze Stambułu, która jest niepokonana w swojej lidze, nie mają żadnych fajerwerków w składzie a fakt że Altintop łapie się do 11 świadczy tylko na niekożyść. Moim zdaniem nie ma sensu pisać o Galatasaray gdzyż jest to drużyna o klase słabsza od rywal i tylko od podejścia i zaangażowania Utd będzie zależeć wynik tego meczu. Przy błędach obrony Manchesteru powinni coś strzelić ale będzie to zdecydowanie za mało żeby wygrać to spotkanie.


Handicap (0:1) typ 1, @1,70 Bwin⛔ karny ;/
over 2,5 gola w meczu, @ 1,55 Bwin⛔
BTS, @ 2,05 Bwin⛔

FC Barcelona – Spartak Moskwa


Wyniki Barcelony nijak się mają do obecnej formy, która co prawda idzie w górę ale wciąż jej daleko do optimum. Jednak na rywala z Moskwy powinno to spokojnie wystarczyć ;). Drużyna Spartaka nie zachwyca w lidze, nie przekonała mnie również w dwumeczu z Fenerbahce, ciężko mi znaleść jakikolwiek argument ratujący ją przed wysoką porażką jaka czeka ich prawdopodobnie na Camp Nou. Barcelona bez formy i Puyola powinna sobie sobie spokojnie poradzić z drużyną pokroju Spartaka tymbardziej że u siebie ani jedno ani drugie nie jest im potrzebne do wysokich wygranych.

Handicap (0:2) typ 1, @ 1,78 Bwin⛔
over 1,5 pierwsza połowa, @ 1,72 Bwin✅


Chelsea – Juventus


Najciekawsze środowe spotkanie to mecz na Stamford Bridge pomiędzy liderami ligi angielskiej i włoskiej. Na tym podobieństwa się nie kończą, obie drużyny wygrały pierwsze 3 spotkania, obie strzeliły sporo bramek, obie są faworytem do wyjścia z tej grupy, i w tym momencie podobieństwa się kończą gdyż tylko jedna z nich została upokorzona w Super-pucharze Europy. Chelsea podobnie do Barcelony ma za dużo punktów jak na tak mało przekonywującą grę. Nie ma mowy o powtórce z Monaco ponieważ do składu wrócił Terry ale to może być za mało na rozpędzony Juventus, który w Serie A nie pozostawia złudzeń rywalom. Stara Dama to trzon reprezentacji Włoch, Chelsea może nie jest trzonem reprezentacji Angli ale mimo to coś mi mówi że ten mecz będzie bardzo podobny do tego z euro, podobny w tym sensie że Włosi będą atakować a Anglicy się bronić i odpowiadać nieskładnymi atakami, tylko że tym razem padnie więcej bramek. Nie stawiam tutaj czysto na żadną z tych drużyn bo teoretycznie każdy wynik może paść ale przychylę się trochę do Juventusu bo według mnie grają dużo bardziej przekonywujący football.


Handicap (0:1) typ 2, @1,70 Bwin✅
BTS, @ 1,85 Bwin✅
Juventus strzeli, @ 1,45 Bwin
✅
 
zieliiii 28

zieliiii

Użytkownik
Barcelona - Spartak; over 3,5 kartki @2,10 ✅
Jak dla mnie ten kurs to okazja, jak wiadomo Spartak będzie się bronić przez cały mecz a to oznacza dużo fauli i kartek. W meczach ligowych Barcy i Spartaka sędziowie bardzo często pokazują ponad 4 kartki. Ruski jednak mają swój temperament, bez walki się nie poddadzą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hakan 256

hakan

Użytkownik
Dla mnie numerem 1 na jutro jest typ na Bayern. Bawarczycy świetnie weszli w sezon i jutro powinni podtrzymać passę. Niektórzy spekulują, że kursy na Bayern za niskie, że Valencia jest niedoceniana. Przed rokiem Nietoperze miały bardzo udany początek sezonu, na 7 ligowych spotkań tylko 1 porażka. A mimo to nie byli w stanie przełożyć tej formy na puchary. Zaledwie 0-0 z Genk czy porażka z Leverkusen obnażyła ich wyjazdową słabość. Bayern w zeszłym sezonie nie pozostawił złudzeń i zdobył komplet punktów w Monachium. Hiszpanie nastawią się na kontry, ale przy takiej formie ofensywy Bayernu i oddaniu im pola do gry nie sądzę, że zdołają się wybronić. Trzeba kłuć żelazo póki jest gorące
Bayern 1.43
coś się jeszcze znajdzie....
 
galaktyczny 7

galaktyczny

Użytkownik
Zaciekawił mnie mecz Celtic - Benfica. W gościach widzę drużynę zdecydowanie lepszą od Szkotów. Chciałbym się zapytać ekspertów od ligi portugalskiej jak Benfica poradziła sobie po stracie w końcówce okienka Witsela i Javi Garci? Przyszedł ktoś na poziomie czy została po nich dziura w środku pola?
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Data: 19.09.2012 (g. 20:45)
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów, grupa G
Mecz: FC Barcelona - Spartak Moskwa
Typ: Powyżej 3,5 kartek w meczu
Kurs: 2,10
Buk: Bet365
Podobnie jak kolega zieliiii również uważam, że kartki to dobry bet do spróbowania nawet za większą stawkę. Każda drużyna, która przyjeżdża na Camp Nou jest zmuszona do grania praktycznie przez całym zespołem w defensywie. Potencjał FCB a przede wszystkim ich wzorcowe utrzymywanie się przy piłce nie pozwala na objęcie innej strategii bo po prostu drużyny tak perfekcyjnie wyszkolonej technicznie nie sposób zdominować pod względem czysto piłkarskim. Pozostaje jedynie dominacja fizyczna, polegająca na walce wręcz i przeciwstawiająca bajecznej technice jedynie siłę. Nie inaczej będzie ze Spartakiem, Rosjanie nie mają absolutnie żadnych argumentów żeby podjąć walkę o zwycięstwo w tym meczu, więc nastawią się przede wszystkim na jak najdłuższe utrzymywanie wyniku 0:0. Drużynom ze wschodu nigdy nie można odmówić ambicji, zawsze grają z pełnym zaangażowaniem, zostawiają serce na boisku. Fizyczna walka z rywalem niesie za sobą ryzyko częstych fauli, a te z kolei przełożyć się mogą bezpośrednio na kartki. Biorąc pod uwagę fakt, że Barca będzie nacierać 90 minut to również okazji do sfaulowania Hiszpanów piłkarze Spartaka będą mieli co nie miara. Trudno się spodziewać żeby któryś z graczy Barcelony zarobił kartkę, jednak można liczyć na to, że sam Spartak wyrobi potrzebną ilość. 4 kartki w meczu to nie jest znowu tak dużo, jeśli wynik remisowy będzie się stosunkowo długo utrzymywał to wtedy Rosjanie będą grać ze zdwojoną ambicją i faulować taktycznie w każdym możliwym momencie, jeśli zaś Barca już na początku strzeli kilka bramek to faule i kartki powinny się posypać z powodu frustracji graczy Spartaka z niemocy jaką prezentują na boisku. Tak czy siak minimum 4 kartki powinniśmy dzisiaj bez problemu zobaczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
hakan 256

hakan

Użytkownik
Dzisiejsze spotkanie Lille z Bate jest dla mnie analogiczne do wczorajszego meczu Milan - Anderlecht. Milan bez formy, różnica klas, atut własnego boiskka, a mimo to nie sporostali, remis 0-0. Lille w lidze także nie zachwyca. Bate to wiadomo żadna potęga, ale przy takiej dysspozycji Lille po takim kurrsie na pewno ich nie tknę. Zwłaszcza,, że w poprzednim sezonie często zawodzili w lidze z rywalami dużo słabszymi od siebie,a kursy były podobne. W zeszłorocznej edycji LM nie wygrali żadnego spotkania na własnych smieciach. osobiście wolę poszukać niespodzianki
Bate x2 2.85 - drobno
Chelsea Juve czyli dzisiejszy hit. Dużo osób dostrzega value po stronie gości. Stara Dama w formie, ale Londyn to bardzo trudny teren, o wiele trudniejszy rywal niż ci, z którymi przyszło mierzyć się do tej pory Juve. Pamiętam, kiedy Juve grało w 1/8 LM z Chelsea, Stara Dama także była w wybonej, ligowej formie, a mimo to nie sprostali - 1:0 dla The Blues. Chelsea u siebie, w grupie, nie przywykła przegrywać. Od 4 sezonów w fazie grupowej nie przegrali żadnego spotkania. Jeśli miałoby już dojść do &quot;niespodzianki&quot; to jedynie w postaci remisu, ale Chelsea to stare wygi i na inaugurację u siebie nie powinni dopuścić do straty puntków.
Chelsea DNB 1.60
korci mnie jeszcze Braga
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Celtic +0,25 @ 2.10 bet365
Przejrzałem sobie portale o Benifice i znalazłem informacje, że zagrają dziś m.in. bez Luisão i Maximiliano Pereiry (a niektóre media podają też Carlosa Martinsa). Są to o tyle duże osłabienia, gdyż po odejściu Witsela i Garcii robi się &quot;dziura&quot; w środku pola, a i defensywa nie wygląda najlepiej. Hiszpan odszedł w ostatnim dniu transferowym, Belg już po wygaśnięciu okienka w Portugalii i nie udało im się pozyskać żadnego zawodnika w zamian. Awizowany skład drugiej linii to Salvio-Martins-Aimar-Nolito. No jakoś nie widzi mi się jak ci techniczni magicy poradzą sobie z &quot;rzeźnikami&quot; ze Szkocji ;) Oczywiście ofensywa Portugalczyków to wciąż niesamowita klasa, ale na Celtic Park nikt nigdy nie ma łatwo. Wydaje mi się, że Liga Mistrzów będzie priorytem dla Celtów, wszak w lidze rywali po dyskwalifikacji Rangersów nie mają i spokojnie mogą nadrobić ew. straty w drugiej części sezonu. Drużyna gości ma napewno lepszych piłkarzy ale atut własnego boiska + fakt, że Celtic rok temu w LM nie grał i liczę na sporą motywację z ich strony w tym meczu, skłania mnie do postawienia na nich. Widzę też lekkie value w overze.
@ HENYEK
Tak, ale poza Samarasem to nie są to chyba &quot;świeże&quot; osłabienia prawda?
 
henyek 2,7K

henyek

Użytkownik
Celtic +0,25 @ 2.10 bet365
Przejrzałem sobie portale o Benifice i znalazłem informacje, że zagrają dziś m.in. bez Luisão i Maximiliano Pereiry (a niektóre media podają też Carlosa Martinsa). Są to o tyle duże osłabienia, gdyż po odejściu Witsela i Garcii robi się &quot;dziura&quot; w środku pola, a i defensywa nie wygląda najlepiej. Hiszpan odszedł w ostatnim dniu transferowym, Belg już po wygaśnięciu okienka w Portugalii i nie udało im się pozyskać żadnego zawodnika w zamian. Awizowany skład drugiej linii to Salvio-Martins-Aimar-Nolito. No jakoś nie widzi mi się jak ci techniczni magicy poradzą sobie z &quot;rzeźnikami&quot; ze Szkocji ;) Oczywiście ofensywa Portugalczyków to wciąż niesamowita klasa, ale na Celtic Park nikt nigdy nie ma łatwo. Wydaje mi się, że Liga Mistrzów będzie priorytem dla Celtów, wszak w lidze rywali po dyskwalifikacji Rangersów nie mają i spokojnie mogą nadrobić ew. straty w drugiej części sezonu. Drużyna gości ma napewno lepszych piłkarzy ale atut własnego boiska + fakt, że Celtic rok temu w LM nie grał i liczę na sporą motywację z ich strony w tym meczu, skłania mnie do postawienia na nich. Widzę też lekkie value w overze.
W Celticu nie zagrają: Giorgos Samaras (łokieć), Anthony Stokes (kostka), Paddy McCourt (pachwina), Filip Twardzik (pachwina), Beram Kayal (kostka) i Joe Ledley (pachwina)
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Chelsea Londyn - Juventus Turyn 2:2

Typ: 1 DNB
Kurs: 1.57


Szlagier w Lidze Mistrzów. Mecz, który jeszcze bardziej elektryzuje niż wczorajsze spotkanie Real - Man. City. Włosi start w Serie A mają bardzo udany. Ale Chelsea ma coś do udowodnienia. Piłkarze tacy jak Eden Hazard, Juan Mata, czy chociażby Sturridge obiecują, że dadzą z siebie wszystko. Juve obecnie ma komplet zdobytych punktów i dzięki lepszemu bilansowi bramek (9:2) przewodzą tabeli przed Napoli i Lazio. The Blues naszpikowane po uszy gwiazdami światowego formatu dobrze rozpoczęli nowy sezon zdobywając w czterech meczach dziesięć punktów i nawet pomimo słabszej dyspozji przeciwko QPR czy Athletico Madrid (w wysoko przegranym spotkaniu o Superpuchar Europy) wydają się być faworytem najbliższego spotkania. W meczu z QPR grałem z remisem na Chelsea i się opłaciło. Miałem zwrot stawki. Teraz też nie zaryzykuję czystego wina. Juventus lubi grać atak pozycyjny, tak samo jak Chelsea, dlatego sytuacji podbramkowych będzie jak na lekarstwo. Powiem nieco o składach przewidywanych na ten mecz: W bramce Juve stanie Buffon. W obronie zagrać mają Barzagli, Bonucci i Chiellini. W drugiej linii piłkę rozgrywać będą Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Marchisio i Asamoah. W linii ataku ekipy Juventusu zobaczymy natomiast Sebastiana Giovinco i Mirko Vucinicia. Sytuacja kadrowa w Chelsea wygląda wyśmienicie. W środę włoski szkoleniowiec będzie miał do dyspozycji wszystkich swoich zawodników. Lekkie urazy wyleczyli już John Terry i John Obi-Mikel. Od pierwszych minut z Juventusem zagra też zapewne oszczędzany w ostatni weekend Juan Mata. Chelsea gra dziś u siebie, przy wspaniale zachowującej się publiczności. Liczę na małą liczbę bramek, bo jedni i drudzy będą bali się zaatakować. Kto pierwszy strzeli ten.. wygra. Jeszcze na koniec typ poboczny dla tych co lubią dreszczyk emocji:
Eden Hazard strzeli i Chelsea wygra @ 4.50
Transmisja na TVP1 rozpocznie się o godzinie 20:15.

Nowa gwiazda Chelsea Hazard + Torres dadzą dziś zwycięstwo Londyńczykom
 
bezcenny 2,3K

bezcenny

Użytkownik
Celtic +0,25 @ 2.10 bet365

Przejrzałem sobie portale o Benifice i znalazłem informacje, że zagrają dziś m.in. bez Luisão i Maximiliano Pereiry (a niektóre media podają też Carlosa Martinsa). Są to o tyle duże osłabienia, gdyż po odejściu Witsela i Garcii robi się &quot;dziura&quot; w środku pola, a i defensywa nie wygląda najlepiej. Hiszpan odszedł w ostatnim dniu transferowym, Belg już po wygaśnięciu okienka w Portugalii i nie udało im się pozyskać żadnego zawodnika w zamian. Awizowany skład drugiej linii to Salvio-Martins-Aimar-Nolito. No jakoś nie widzi mi się jak ci techniczni magicy poradzą sobie z &quot;rzeźnikami&quot; ze Szkocji ;) Oczywiście ofensywa Portugalczyków to wciąż niesamowita klasa, ale na Celtic Park nikt nigdy nie ma łatwo. Wydaje mi się, że Liga Mistrzów będzie priorytem dla Celtów, wszak w lidze rywali po dyskwalifikacji Rangersów nie mają i spokojnie mogą nadrobić ew. straty w drugiej części sezonu. Drużyna gości ma napewno lepszych piłkarzy ale atut własnego boiska + fakt, że Celtic rok temu w LM nie grał i liczę na sporą motywację z ich strony w tym meczu, skłania mnie do postawienia na nich. Widzę też lekkie value w overze.

@ HENYEK

Tak, ale poza Samarasem to nie są to chyba &quot;świeże&quot; osłabienia prawda?
Chciałem jeszcze dodać że Celitc przegrał tylko jedno spotkanie u siebie w fazie grupowej w Lidze Mistrzów z 18 rozegranych meczy na własnym stadionie. Niestety nie mogę znaleźć z kim przegrali, może ktoś posiada taką informację?

Oprócz tego mają fantastyczne h2h przeciwko drużynom z Portugalii u siebie na 10 spotkań 9 wygrali a 1 zremisowali. Jak chętnie biore w takim razie typ na Celtic po takim kursie
 
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
Chelsea - Juventus Turyn 2:2 ✅
typ:2X
kurs:1,67
bukmacher:Tobet
Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy obrońcą tytułu Chelsea a mistrzem Włoch Juventusem. Wybrałem do gry w tym spotkaniu typ z podpórką na Juve gdyż cały czas oglądam ich mecze i wiem na co ich stać. Solidna obrona i kombinacyjna gra w przodzie , świetnie grają z kontry to mogę przyznać i dziś tak może być iż Juve będzie zmuszone grać z kontry i to wykorzysta a mają kim straszyć. W Juve są praktycznie wszyscy do dyspozycji oprócz Pepe, Padoin także linia ofensywna prezentuję się naprawdę dobrze. Co do Chelsea widziałem ich w meczu o superpuchar jak i w lidze z Reading i ostatnio z QPR . Momentami grają taką padlinę ,że brak słów . Personalnie mają bardzo dobry zespół ale nie zawsze on gra tak jak by tego chciał Di Mateo czy publiczność. Kusi mnie jeszcze do zagrania jednego typu na ten mecz mianowicie żółte kartki wszystko od tego zależy gdzie zagra Hazard czy na środku czy na skrzydle. Ma niezłe pokrętło w nodze i jeśli zagra na na skrzydle to Chiellini czy Barzagli mogą się czasami ratować faulem a to grozi kartką także jak zobaczę składy to wtedy zagram dodatkowy typ na zółte kartki zawodników.Ewentualnie ilość żółtych kartek gości: over 2,5 bwin kurs:2,05 też do gry spokojnie.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
E 14

embi

Użytkownik
Chciałem jeszcze dodać że Celitc przegrał tylko jedno spotkanie u siebie w fazie grupowej w Lidze Mistrzów z 18 rozegranych meczy na własnym stadionie. Niestety nie mogę znaleźć z kim przegrali, może ktoś posiada taką informację?
No niby tak, ale ostatni raz byli w fazie grupowej w 2009 i zajeli ostatnie miejsce w takiej grupie: Aalborgiem BK, FC Villarealem i Manchesterem United.
W tamtym roku Benfica trafila na Chelsea w cwiercfinale i pokazali sie nie najgorzej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom