>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 19.09.2012 - środa

Status
Zamknięty.
hmmmm 113

hmmmm

Użytkownik
Bayern Monachium @1.36 10/10 ✅
Shakhtar Donetsk -1.5 @1.50 5/10
✅
Benfica Lizbona DNB @1.55 5/10 zwrot
Zaczynamy 2 dzień z LM w sezonie 2012/13 Bayern w meczu z Valencią po prostu powinien zagrać swoje jak do tej pory robił to w lidze a wynik będzie zadowalający. Jestem przekonany do tego typu niesamowicie ponieważ Valencia nie prezentuje się jakoś bardzo dobrze jak do tej pory a jeśli do tego dodamy wyjazd na bardzo trudny teren i formę gospodarzy rezultat może być tylko jeden.
Tutaj nie ma co się rozpisywać gra drużyna ograna w europie która nawet Barcelonie potrafiła sprawić problemy z klubem który po raz pierwszy gości na salonach. Każdy inny wynik niż wysokie zwycięstwo gospodarzy będzie dla mnie dużym zaskoczeniem.
I ostatni typ na dziś to Benfica w razie remisu zwrot. Celtic to już nie ta sama drużyna która strzelała gole MU. Benfica ostatnio w lidze gromi kolejno swoich rywali a i potencjał w ofensywie mają ogromy i jeśli dziś dobrze będą bronić także tutaj o końcowy wynik można być spokojnym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Jak widzicie obiektywnie mecz Benfiki z Celticem? Dla mnie faworytem meczu są goście, nie dość, że grają bardzo fajną piłkę to grają skutecznie, co prawda odszedł np Witsel, prawdobodobnie będą absencje, ale doświadczenie mają większe niż Celtic, Celtic ostatnio był w fazie pucharowej w 2009 (?) r, trochę dawno, ich głowny kandydat w walce o mistrzostwo Szkocji został przeusnięty do 4 ligi, to rzecz biorąc nie mają tam z kim mocnym rywalizować, i mogą mieć spore problemy z solidną Benifcą, która w zeszłorocznej edycji mi się spodobała stylem, wkońcu odpadła z Chelsea, która później wygrała całe rozgrywki LM. Dla mnie mecz będzie się toczył pod dyktando gości, i wywiozą cenne 3 punkty, a Wy co sądzicie o tym meczu? Jakieś sugestie, typy? Przewiduję 0-2 dla gości!

Celtic - Benfica 2;05 Bwin ⛔
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w ???? oNotOptimizeForBrowser/&gt; &lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Spotkanie: Lille – BATE Borisów
Typ: X2
Kurs: 2,85
Buk: Unibet

Dziś o godz. 20:45 na Stadium Nord Lille Métropole odbedize się emcz 1. kolejki Ligi Mistrzów pomiędzy Lille OSC a BATE Borisów. Będzie to spotkanie w ramach grupy F.

Dlaczego wierze w zespół BATE? Po pierwsze – nie są oni debiutantami, wcześniej zdążyli ograć się w Lidze Mistrzów i Lidze Europy, wiedzą czym jest gra w największych międzynarodowych klubowych rozgrywkach piłkarskich w Europie. Maja za sobą mecze m.in. z Barceloną, Realem Madryt, Juventusem, AC Milanem, PSG, Dynamem Kijów, Evertonem, Zenitem Sankt Petersburg czy Benficą Lizbona. Po drugie Lille jest w niezbyt dobrej formie – trzykrotni mistrzowie Francji zajmują ledwie 11. miejsce w Ligue 1, wygrali tylko z Saint Etienne, w 5 meczach zdobyli zaledwie 6 punktów. Po trzecie – Lille osłabiło się w tym okienku transferowym – z zespołu odszedł lider i reżyser gry Mistrzów Francji z 2011 roku – Eden Hazard. Z Lille odszedł także Joe Cole, Mauro Cetto i Ireneusz Jeleń. Po czwarte – BATE jest liderem swojej ligi, w tym sezonie ligowym na 21 meczów wygrał 15 i 3 razy zremisował.

Wierze, że Białorusini nie przejdą obok meczu i ambitnie powalczą o punkty na terenie rywala. Remis jest w zasięgu drużyny z Borysowa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Kilka przemyśleń w ostatniej chwili.
Braga, Shakhtar - to dwie peFFki, które powinny siąść bez żadnych wątpliwości. Braga w pucharach radzi sobie bardzo dobrze i jest ewidentna różnica poziomów. To samo z ekipą ukraińską, która zdecydowanie powinna przejąć inicjatywę od początku spotkania nad mistrzami Danii. Tutaj jednak Nordsjaeland to ekipa-debiutant i jednak zrezygnowałbym z grania mocno na gospodarzy i w mojej opinii lepiej zagrać powyżej 2.5 gola z lepszym kursem. Albo będzie zdecydowana dominacja i 3+:0 albo goście nawiążą walkę i zakończy się rezultatem 2:1 :?: Kto wie, ale czuję, że gospodarze dzisiaj na pewno strzelą co najmniej dwa gole, ponieważ tak czy siak są lepsi, a kurs na over dużo lepszy.
Poza tym uważałbym jednak na Lille, BATE potrafi namieszać. Kurs na Barcę śmieszny. Bayern faworyt, ok, ale po takim kursie :?: Przesada. A reszta no bet jak dla mnie ;)
Krótko, może i mało merytorycznie, ale jednak jestem dzisiaj sceptycznie nastawiony do większości spotkań i napisałem tylko to co polecam, bo czasu mało.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
O wszystkich spotkaniach zostało już chyba wszystko napisane. Ja tylko dodam że takim cichym typem może być Braga @ 1,44zl. Cluj z kilkoma nieobecnymi. Jeśli Portugalczycy chcą liczyć się w swojej grupie muszą takie spotkania wygrywać.
Moje typy na pucharową środę:
Barcelona - Spartak typ: Messi strzeli i Barca wygra @ 1.34zł
Shakhtar Donetsk - FC Nordsjælland typ: hc -1 @ 1.45zł
Adriano strzeli @ 1.80 zł
Van Persie strzeli @ 1.70 zł

Barcelona - Spartak typ: over 3.5 kartek żółtych @ 2.21zł
Henrik Mkhitaryan strzeli @ 2.30zł

Pedro strzeli @ 2.45zł
Sporting Braga - CFR Cluj typ: HA -1 @ 1.67zł

Betsson
 
mateo1111 154

mateo1111

Użytkownik
Hmmm swiezo jestesmy co po meczach to dodam cos od siebie.

Bardzo milo sie ogladalo mi mecz Chelsea - Juve. Chociaz czuje niedosyt po tym spotkaniu., Spodziewalem sie wielu akcji ofensywnych ze strony tych druzyn a takze sytuacji strzeleckich. Hmmm. A jak wyszlo?? Zgadza sie Chelsea nie zaprezentowalo swojego potencjalu. Bylo widać, że jeszcze nie są zgrani. Torres moim zdaniem byl do zmiany ponieważ nic nie wnosil do gry jednak gral do konca. Druga linia całkiem dobra.
Juve gralo 3 obroncami a The Blues nie umieli tego wykorzystać. Jednak w defensywie nie zagrali jak od nich się oczekuje. A dwie bramki tylko to potwierdzaja. Z taka grą Juve śmiem twierdzić, że mogą dojśc całkiem daleko a na pewno wyjść z grupy. Ale trzeba przyznać, że dwie bramki Oskara najwyższa klasa światowa.


A co do innych spotkan. To przede wszystkim jestem zarzenotowanym wynikie Bragi. Grając u siebie z teretycznie najslasza druzyna w tej grupie przegrali mecz 0-2 i to na wlasnym obiekcie gdzie to przeciez w poprzednich sezonach prezentowali sie z bardzo dobrze i zdobyli punkty zarowno w lidze jak i europejskich pucharach. Byli zespołem, który przeważał ale co z tego jak nie umieli trafić do bramki rywala. przez cale spotkanie oddali aż 20 bramek. WIęcej spodziewałem się równie z po grze Manchesteru United, którzy to pokazali skromnie Galatasaray 1-0. Mieli rzut karny ale nie umieli go trafić. A nie zagrali dobrego spotkania. Lille rowniez mnie zawiodlo grajac u siebie z BATE i ten mecz zakończył się wynikiem 1-3. Chociaż dobrze wiadomo, że Bate to nie zespół do bicia ale wygrana z czołowym zespołem ligi francuskiej na pewno budzi respekt przed kolejnymi meczami.

Bylismy blisko niespodzianki podczas spotkania Barcy z Spartakiem jednak wszystko potoczylo się po mysli Dumy Katalonii, którzy w swoim składzie mają Messiego, który strzelił dwie bramki i dał zwycięstwo 3-2!

Narazie tyle od mnie ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Co prawda Juventusu ani razu nie widziałem, ani w Serie A, ani jakoś ostatnio to bardzo spodobało mi się ich podejście do meczu. Grali cały mecz swoją piłkę. Przegrywali 2:0 i nie rzucali się idiotycznie do nonszalanckiego ataku. Spokojnie powoli wypracowywali okazje, bez jakiś tam nerwów czy dramatów. Trochę czasami irytowało w ich grze próby wymuszenia faulów, ale to całe piękno ligi włoskiej ???? .
Ogólnie dwa dni LM całkiem udane, sporo bramek i to ładnych bramek. Dziś Ci grubsi faworyci powygrywali, a drugoligowi (mam tu na myśli Lille czy Bragę) dali ciała na całej linii. Radzę omijać takie drużyny i takie mecze, bo APOEL czy FC Basel z poprzedniego sezonu powinii dać trochę do zrozumienia, że nie zawsze wygrywa papierowy faworyt.
 
matu67 188

matu67

Użytkownik
Juve gralo 3 obroncami a The Blues nie umieli tego wykorzystać. Jednak w defensywie nie zagrali jak od nich się oczekuje. A dwie bramki tylko to potwierdzaja. Z taka grą Juve śmiem twierdzić, że mogą dojśc całkiem daleko a na pewno wyjść z grupy. Ale trzeba przyznać, że dwie bramki Oskara najwyższa klasa światowa.
nie zgodziłbym się ze stwierdzeniem, że obie bramki Oscara były najwyższej klasy, druga owszem, ale pierwsza to czysty przypadek po solidnym strzale, jednak gdyby nie błąd Bonucciego, który zmylił Buffona to śmiem twierdzić, że bramki by nie było

taktyka Juve z 3 obrońcami akurat się sprawdziła, nie powiedziałbym, że Chelsea nie potrafiła tego wykorzystać, brakowało im po prostu skrzydłowych i na siłę próbowali grać środkiem, który Juve zagęszczało przy każdej akcji a mieli kim, ponieważ jak dobrze wiemy Włosi to tzw. &quot;walczaki&quot; i tak nikt nie odpuszcza, trójkę obrońców cały mecz wspierała 4-5 pomocników
 
S 150

spasny

Użytkownik
Panowie chyba buk po raz pierwszy w życiu pomylił się na moją korzyść ???? zagrałem wczoraj over 4.5 kartki w meczy Bayern - Valencia i o dziwo wygrałem! Dla przypomnienia było 3 żółte kartki: T.Costa, R.Costa i własnie A.Rami, który później zarobił drugą żółta czyli w sumie 4 kartkę w meczu i dostał czerwoną (czyli 5? ???? ). Bet365 policzył jako win B) Mam się cieszyć czy czekać, aż zaraz odbiorą mi kasę?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 37

kcz18

Użytkownik
Panowie chyba buk po raz pierwszy w życiu pomylił się na moją korzyść ???? zagrałem wczoraj over 4.5 kartki w meczy Bayern - Valencia i o dziwo wygrałem! Dla przypomnienia było 3 żółte kartki: T.Costa, R.Costa i własnie A.Rami, który później zarobił drugą żółta czyli w sumie 4 kartkę w meczu i dostał czerwoną (czyli 5? ???? ). Bet365 policzył jako win B) Mam się cieszyć czy czekać, aż zaraz odbiorą mi kasę?
Pytałem się kiedyś ich supportu jak to jest liczone. Na pewno czerwona kartka jest liczona jako dwa, a jesli się nie mylę to dwie żołte czyli w konsekwencji czerwona jednego zawodnika to daje 3 oczka. Czyli zakład rozliczony poprawnie. Dla przykładu w expekcie jest adnotacja przy zakładach tego typu, że jeden zawodnik może otrzymać maksymalnie 35 pkt (10 - zółta, 25 - czerwona, czyli dwie żółte czyli w konsekwencji czerowna to suma pkt za żołtą i czerwoną). Więc tak samo myślę, że punktują tu (oczywiście 1 za żołtą i 2 za czerwoną). Zawodnik może maksymalnie otrzymać 3 pkt.

Pozdrawiam i gratuluję.
 
arek666 29

arek666

Użytkownik
Torres moim zdaniem byl do zmiany ponieważ nic nie wnosil do gry jednak gral do konca. Druga linia całkiem dobra.
Kto miał go zastąpić? Kontuzjowany wcześniej Sturridge czy nieopierzony Moses? Niestety nie bylo sensownej alternatywy dla Hiszpana
 
chelseafc 0

chelseafc

Użytkownik
Hmmm swiezo jestesmy co po meczach to dodam cos od siebie.
Bardzo milo sie ogladalo mi mecz Chelsea - Juve. Chociaz czuje niedosyt po tym spotkaniu., Spodziewalem sie wielu akcji ofensywnych ze strony tych druzyn a takze sytuacji strzeleckich. Hmmm. A jak wyszlo?? Zgadza sie Chelsea nie zaprezentowalo swojego potencjalu. Bylo widać, że jeszcze nie są zgrani. Torres moim zdaniem byl do zmiany ponieważ nic nie wnosil do gry jednak gral do konca. Druga linia całkiem dobra.
Juve gralo 3 obroncami a The Blues nie umieli tego wykorzystać. Jednak w defensywie nie zagrali jak od nich się oczekuje. A dwie bramki tylko to potwierdzaja. Z taka grą Juve śmiem twierdzić, że mogą dojśc całkiem daleko a na pewno wyjść z grupy. Ale trzeba przyznać, że dwie bramki Oskara najwyższa klasa światowa.

A co do innych spotkan. To przede wszystkim jestem zarzenotowanym wynikie Bragi. Grając u siebie z teretycznie najslasza druzyna w tej grupie przegrali mecz 0-2 i to na wlasnym obiekcie gdzie to przeciez w poprzednich sezonach prezentowali sie z bardzo dobrze i zdobyli punkty zarowno w lidze jak i europejskich pucharach. Byli zespołem, który przeważał ale co z tego jak nie umieli trafić do bramki rywala. przez cale spotkanie oddali aż 20 bramek. WIęcej spodziewałem się równie z po grze Manchesteru United, którzy to pokazali skromnie Galatasaray 1-0. Mieli rzut karny ale nie umieli go trafić. A nie zagrali dobrego spotkania. Lille rowniez mnie zawiodlo grajac u siebie z BATE i ten mecz zakończył się wynikiem 1-3. Chociaż dobrze wiadomo, że Bate to nie zespół do bicia ale wygrana z czołowym zespołem ligi francuskiej na pewno budzi respekt przed kolejnymi meczami.
Bylismy blisko niespodzianki podczas spotkania Barcy z Spartakiem jednak wszystko potoczylo się po mysli Dumy Katalonii, którzy w swoim składzie mają Messiego, który strzelił dwie bramki i dał zwycięstwo 3-2!
Narazie tyle od mnie ????
czego wykorzystać? to że Juve gra 3 def nie znaczy ze tylko tych 3 broni, w tym systemie boczni pomocnicy sie cofają, Lichsztajner to nominalny PO
 
K 37

kcz18

Użytkownik
Poza tym warto dodać, że to nie był system przygotowywany wyłącznie na mecz z Chelsea. Juve tak gra od dłuższego czasu (nie mówie, że w każdym meczu, bo pewności nie mam). Każdy zawodnik w tym systemie wie co ma robić. Moim zdaniem spotkanie, które stało na wysokim poziomie, poza kilkoma głupimi błędami - podania niecelne na własnej połowie. Co do Torresa, ja nie byłbym taki sceptyczny co do jego gry. Jak to się mówi &quot;dupy nie urwał&quot; ale walczył, biegał, jest w conajmniej niezłej formie. Poza tym jednak był tą jedyną &quot;9&quot; bo chodź ustawienie według schematu 4-3-3, to Hazarda czy Oscara ciężko nazwać nawet w takim ustawieniu skrzydłowymi, nie mówiąc napastnikami.

Mnie zaskoczył in minus Manchester United. Podopieczni Fergusona na zwycięstwo nie zasłużyli, baa, gdyby pan Stark był konsekwentny to i Turcy powinni jeszcze przy 0:0 strzelać karnego, bo sytuacje były w sumie podobne. Ponadto słupek, poprzeczka... Samo to że zawodnikiem meczu uznano Hamit Altintopa. Oj forma United na pewno szwankuje. Liga Mistrzów na pewno ciekawa, murowanych faworytów brak, co pokazał chociażby Spartak na Camp Nou. Nic tylko czekać na kolejne emocje i... hymn elitarnej LM - ciaaaaary ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom