>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1 Kolejka T-Mobile Ekstraklasy 17.08 - 20.08.2012

Status
Zamknięty.
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa under 0,5 gola w meczu -&gt; 8,50 -&gt; Tobet

Za chwilę spotkanie to sporo o tym meczu nie napiszę, z resztą do takiego typu ciężko kogoś przekonać. Wiadomo, jak gra Lechia, defensywa to podstawa, w ataku miernota Traore jak ma dobry dzień potrafi zdobyć bramkę, ale w mojej opinii jest to zawodnik trochę przereklamowany w polskim futbolu. W Polonii zawirowania w drużynie wiadomo z jakich powodów. Skład jako taki zrobiono ale odeszło bardzo dużo kluczowych zawodników m.in : Jeż, Jodłowiec, Dwaliszwili więc w ataku wygląda to słabo. W ataku nie zagra Cani, pogromca Lechii z ubiegłego sezonu na PGE Arena. W bramce Pawełek albo Przyrowski czyli obaj dobrzy bramkarze. Mi się widzi w tym meczu 0-0, under 1,5 po 2,90 też można spróbować. Wiadomo taki kurs gramy lekko ale moim zdaniem naprawdę warto. Oba zespoły nie grają futbolu ofensywnego a jeśli chcą już taki grać to wychodzi im to słabo. Polonia z nowym trenerem będzie chciała przywieźć jakieś punkty z Gdanska. Pozdrawiam Rambo
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


Nie ma co porównywać z poprzednim sezonem. Polonia to nie ten sam zespół, który w grudniu ubiegłego roku wygrał w Gdańsku pewnie 3:1. Również Lechia to nie ten sam zespół. W poprzednim sezonie niby mieli całkiem niezły skład. Zapowiadali walkę o puchary, skończyło się jak się skończyło. Sami dobrze wiemy. W grudniu 2011 kiedy, Polonia ogrywała Lechię w Gdańsku, gospodarze grali totalną padakę. Wiemy wszyscy dobrze, że ocknęli się dopiero w końcówce - kiedy to po świetnych meczach pokonali Widzew (w Łodzi), Legię oraz zremisowali z późniejszym mistrzem Śląskiem. A Polonia wtedy w zimie przecież grała w czubie tabeli i należała do faworytów.
Dzisiaj dla obu drużyn nowy sezon. O sytuacji Polonii nie ma co się rozpisywać. Jestem zdania, że nie wiem czy bedą w stanie powalczyć chociaż o &quot;środek tabeli&quot;. No ale pożyjemy - zobaczymy.
Jeśli chodzi o Lechię, to niby wszyscy mówią, że się osłabili bo odszedł Lukajanows, Dawidowski. No oba w sumie to obaj razem wzięci w poprzednim sezonie zdobyli aż jednego gola !! Też mi osłabienie. .. Większe straty będą raczej spowodowane są opuszczeniem drużyny przez Jakuba Koseckiego, Wojciecha Pawłowskiego czy Jakuba Wilka.
Najważniejsze, że został Traore (P 24/4), który jak wiemy potrafi zdobywać bramki. Jest też wiekowy, ale doświadczony Łukasz Surma (P 25/1). Dodatkowo poczyniono całkiem nie głupie transfery. Przede wszystkim doświadczony Jarosław Bieniuk z Widzewa, Piotr Brożek - któremu jednak nie wyszły Tureckie wojaże, Hiszpan Andreu - który również z mizernym skutkiem próbował sił w Australii, a teraz niedawno jeszcze w Gruzji oraz Grzegorz Rasiak - który w naszej rodzimej lidze powinien jeszcze zdobyć kilka goli. Dodatkowo zespół z Gdańska przejął doświadczony szkoleniowiec - Bogusław Kaczmarek, który nie wydaję mi się, żeby pozwolił swoim przegrać z zespołem mającym spore problemy kadrowe i organizacyjne i to na własnym stadionie. Na pewno te roszady organizacyjne w Polonii niczego dobrego nie przyniosą - przynajmniej w pierwszych meczach. Piotr Stokowiec raczej nie wygląda mi na cudotwórcę. Nie sądzę aby tak szybko ogarnął ten bajzel w Polonii.
Lechia Wygra @2.45

Lechia over 1.5 gola @3.00
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom