>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1 Kolejka T-Mobile Ekstraklasy 17.08 - 20.08.2012

Status
Zamknięty.
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Mam pytanie, rozważam postawić na Widzew w meczu ze Śląskiem i się właśnie zastanawiam czy warto?, myślę nad tym meczem zważywszy głównie na to że w Śląsku nie zagra aż 5zawieszonych piłkarzy w tym także kapitan Mila. Warto więc postawić?
Liga amatorska jest nieprzewidywalna ????
Widzew &quot; testy &quot; Łódź vs Śląsk &quot; chórzyści &quot; Wrocław
Przy absencji pseudo gwiazd Śląska można pograć 1x bądź DNB .
Do tego klepowisko Widzewa to kolejny ich atut ( jakim cudem to dostało licencje ... )
Niestety Widzew nie ma czym zagrozić Śląskowi ,więc zapewne będzie kopanina i jedna akcja może zadecydować o wyniku .
 
zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
Mam pytanie, rozważam postawić na Widzew w meczu ze Śląskiem i się właśnie zastanawiam czy warto?, myślę nad tym meczem zważywszy głównie na to że w Śląsku nie zagra aż 5zawieszonych piłkarzy w tym także kapitan Mila. Warto więc postawić?
Też osobiście myślałem nad tym meczem i wg mnie warto jest zagrać w tym meczu coś w stronę Widzewa, ale ze stawką nie ma co przesadzać. W drużynie Śląska nie wystąpi dziś sześciu zawodników: Łukasz Gikiewicz, Rafał Gikiewicz, Sebastian Mila, Patrik Mraz, Mariusz Pawelec i Dalibor Stevanović. Śląsk ma nadal spore problemy w obronie, ale z meczu na mecz powinno się to powoli poprawiać.
U gospodarzy też nie jest zbyt różowo gdyż z klubu odeszło kilku ważnych zawodników a przez problemu finansowe do Widzewa dołączyli piłkarze z niższych lig.
Jest to pierwszy mecz w ekstraklasie, szczególnie dla Widzewa i nie wiadomo co oni mogą zaprezentować. Jeśli chodzi o Śląsk to mogliśmy go już oglądać w meczu o stawkę z Legią więc myślę że nie ma co szaleć.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Do tego klepowisko Widzewa to kolejny ich atut ( jakim cudem to dostało licencje ... )
chyba nie za bardzo interesowałeś się informacjami poza transferowymi, Widzew ma (jak na razie) super murawę, więc piłkarze Śląska nie będą mieli na co zrzucić winy za swoją porażkę.
Niestety Widzew nie ma czym zagrozić Śląskowi ,więc zapewne będzie kopanina i jedna akcja może zadecydować o wyniku .
Na tragiczną kopaninę to nie wyglądało, kilka składnych akcji z obu stron, mecz mógł się podobać (jak na naszą ligę). Dzisiaj mega zmobilizowany Dudek pokazał, że w Śląsku za szybko z niego zrezygnowano, do tego przyzwoity Broź, Abbess, Mielcarz na swoim poziomie, nadspodziewanie spokojny na lewej stronie obrony Bartkowski i do tego zmiennicy Mariusz Stępiński i Rybicki, dla których nie było straconych piłek, to wystarczyło na jak najbardziej zasłużone pokonanie mistrza, moim zdaniem wynik nie do końca odzwierciedla przebiegu wydarzeń na boisku.
To spotkanie pokazało jak dużo szczęścia ma Widzew zatrudniając takiego trenera jak Mroczkowski, ciągle niedoceniany powoli wyrabia swoją markę w lidze.
 
karamazow 110

karamazow

Użytkownik
Z reguły w naszej ekstraklasie pierwsze kolejki były wybitnie underowe a tu szok 5 meczów - 5 overów!, kto grał overy ten się nieźle obłowił:razz:.
Ciężka sytuacja zrobiła się we Wrocławiu, a jakieś dobre wyjście z tej sytuacji jest niemożliwe; zwolnienie Lenczyka? wymiana kilku graczy po pierwszej kolejce, na kilkanaście dni przed zakończeniem okienka? Jak znam życie to dziadek pożegna się z pracą bo łatwiej pożegnać trenera niż kilku grajków, tyle, że to już któryś raz w naszej klubowej piłce(m.in.Petrescu - zmęczone grajki). Tego typu sytuacje kojarzą mi się z negocjacjami z porywaczami, gdyby nikt nie płacił okupów to nie byłoby porwań dla okupów bo niby po co? Gdyby grajki nie wiedziały, że prędzej czy później dziadek poleci to by może ze Szwedami by nawiązali równą walkę a tak to złapali gruby wpier dol, bo ja osobiście w pierwszej połowie(nie dałem rady dłużej oglądać) nie widziałem namiastki walki o Ligę Mistrzów. Może trzeba byłoby wymyślić taki system, że w razie porażki grajek traci jakiś % z podstawy miesięcznej, a jak zaliczy komplet porażek w miesiącu to nie dostanie ani grosza wypłaty?[pewnie to niezgodne z lewem(prawem nie nazwę naszego systemu prawnego)] Lenczyk to mega dziwny typ, ale ilu polskich trenerów wolelibyśmy w swoich klubach od dziadka? może Nawałkę, Probierza, Skorżę, Fornalika,ale kto inny by mógł dawać nadzieję na dobry wynik? Ojrzyński, Hajto, czy też Ogier rokują nieźle, ale Lenczyk to na ten moment gwarant niezłych wyników; w Bełchatowie sukces, w Lubinie sukces(awans), z judkami ( mega sukces uczciwe utrzymanie ???? ), ze Śląskiem sukces, moim zdaniem chyba warto wytrzymać wkur,wiającego Lenczyka i coś osiągnąć niż grać spokojnie o środek stawki całe życie, ale to tylko moje zdanie.
 
Z 656,5K
Wisla-Belchatow 1
kurs 1,53
unibet
Mysle ze Krakowianie dobrze przepracowali okres przerwy i wtym pierwszym pojedynku odniesa zwyciestwo.Tak zle grac jak w poprzednim sezonie zapewne juz niebeda i sa dla mnie murowanym kandydatem do zwyciestwa w pojedynku z przecietnym Belchatowem.Po przyjsciu Glowackiego linia obrony powinna sie spisywac zdecydowanie lepiej a Genkow ktory dobrze prezentowal sie w meczach sparingowych powinien cos strzelic.Na marginesie to dobrze sie sie pozbyli kilku gwiazorow z zagranicy
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków - GKS Bełchatów
Typ: Zespół 1 zwycięży, a w meczu padnie więcej niż 2,5 gola
Kurs: 2,75
bwin

Za nami już większość rozegranych spotkań pierwszej kolejki i muszę przyznać że każde spotkanie miło się oglądało. W każdym z nich padało minimum trzy bramki. Czy dzisiaj dalszy ciąg tej tendencji ? Pierwszym spotkaniem dnia dzisiejszego jest pojedynek Krakowskiej Wisły z GKS-em Bełchatów. Z ekipy gospodarzy odeszło kilku graczy. Z tych rzucających się w oczy to: Patryk Małecki, Dragan Paljic, Junior Diaz, Dudu Biton czy też Tomas Jirsak. To tylko niektóre osłabienia. Do klubu wraca natomiast Arkadiusz Głowacki. Z wypożyczenia wrócili Łukasz Burliga, Michał Chrapek do klubu przyszli także młody napastnik z Hondurasu Romell Quioto. Kibice liczą też na bramki Daniela Sikorskiego który poprzedni sezon spędził w Polonii Warszawa. Warto zwrócić uwagę też na obrońcę Jana Frederiksena. Poprzedni sezon był wielkim rozczarowaniem dla kibiców i działaczy Wisły w tym liczą przynajmniej na grę w Europejskich pucharach. Wczoraj &quot;Kolejorz&quot; zaczął znakomicie sezon gromiąc rywala i aby ze startu włączyć się w walkę o tytuł gospodarze muszą ten mecz wygrać. Dzisiaj jest ku temu duża okazja. Bełchatowianie ledwo co utrzymali się w poprzednim sezonie. Ich wyjazdowa gra wola o pomstę do nieba w poprzednim sezonie byli prawie najgorszą ekipą. Dla mnie jest to główny kandydat do spadku. Z klubu odeszło wielu wartościowych graczy. Między innymi Grzegorz Fonfara, Filip Modelski, Jacek Popek, Łukasz Sapela, Damian Zbozień i Marcin Żewłakow. Wycofał się także głowny sponsor klubu, firma PGE. Bilans spotkań też przemawia za gospodarzami, wygrali oni sześć kolejnych. Zatem wydaję się być pewne zwycięstwo gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
chyba nie za bardzo interesowałeś się informacjami poza transferowymi, Widzew ma (jak na razie) super murawę, więc piłkarze Śląska nie będą mieli na co zrzucić winy za swoją porażkę.

Na tragiczną kopaninę to nie wyglądało, kilka składnych akcji z obu stron, mecz mógł się podobać (jak na naszą ligę). Dzisiaj mega zmobilizowany Dudek pokazał, że w Śląsku za szybko z niego zrezygnowano, do tego przyzwoity Broź, Abbess, Mielcarz na swoim poziomie, nadspodziewanie spokojny na lewej stronie obrony Bartkowski i do tego zmiennicy Mariusz Stępiński i Rybicki, dla których nie było straconych piłek, to wystarczyło na jak najbardziej zasłużone pokonanie mistrza, moim zdaniem wynik nie do końca odzwierciedla przebiegu wydarzeń na boisku.
To spotkanie pokazało jak dużo szczęścia ma Widzew zatrudniając takiego trenera jak Mroczkowski, ciągle niedoceniany powoli wyrabia swoją markę w lidze.
No gdzie tam piłka na najwyższym poziomie rodem z PL .
A co Dudek to jakiś wielki piłkarz ? Przecież on jest słaby ... w Widzewie postawiono na młodzież i ona gryzie trawę jednak na dłuższą metę nic z tego nie wyjdzie .
 
ll9 149

ll9

Użytkownik
⚽ 19.08 14:30 Wisła Kraków - GKS Bełchatów - 1 - 1.45 ✅
Buk: Betsafe
Opis:
Dziś o 14:30 na stadionie przy ulicy Reymonta w Krakowie piłkarze Wisły podejmą bełchatowski GKS. Wiślacy pod wodzą trenera Michała Probierza tradycyjnie obok Lecha i Legii stawiani są przed sezonem w roli głównego pretendenta do zdobycia mistrzowskiego tytułu oraz zdecydowanego faworyta w dzisiejszym meczu z Bełchatowem. W przerwie letniej w obu klubach doszło do sporych zmian kadrowych. Z drużyną Białej Gwiazdy pożegnali się zawodnicy, którzy mocno rozczarowali w poprzednim sezonie i za swoje poczynania na boisku pobierali nie małe pieniądze czyli Dudu Biton, Junior Diaz, Tomas Jirsak, Michael Lamey, Patryk Małecki, Gervasio Nunez, Mateusz Kowalski, Filip Kurto i Dragan Paljić. W Krakowie chyba najbardziej szkoda napastnika Dudu Bitona, ale za niego należało sporo zapłacić, a w ostatnim czasie włodarze Wisły nie są już tak chętni do wydawania większej gotówki. Do drużyny wraca jednak Arkadiusz Głowacki, który ma ponownie trzymać szyk obronny, a ponadto klub wzmocnili wracający z wypożyczeń Łukasz Burliga i Michał Chrapek oraz Jan Frederiksen, Romell Quioto i Daniel Sikorski. W tym sezonie trener Michał Probierz zamierzać zmienić taktykę i styl gry na bardziej ofensywny, a jedynym zawodnikiem drugiej linii, który ma odpowiadać za zadanie destrukcyjne ma być Cezary Wilk lub Radosław Sobolewski. Wiślacy przyzwyczaili swoich kibiców do gry do tej pory jednym napastnikiem, trener Probierz jednak postanowił, że jedynego do tej pory napastnika w składzie Cwetana Genkowa będzie teraz wspierał zawodnik z Hondurasu Romell Quioto. Z grę w drugiej linii mają odpowiadać przede wszystkim Maor Melikson, Ivica Iliev, Łukasz Graguła, Rafał Boguski i pozostający w obwodzie Andraż Kirm i Daniel Sikorski. W drużynie GKS-u również doszło do wielu zmian, należy też wspomnieć o tym, że z finansowania klubu wycofał się strategiczny sponsor PGE i kurek zarówno na transfery jak i kontrakty indywidualne został dosyć solidnie przykręcony. Z drużyny odeszli Grzegorz Fonfara, Filip Modelski, Jacek Popek, Łukasz Sapela, Damian Zbozień i Marcin Żewłakow. Każdy z tych zawodników był ważnym ogniwem w drużynie w poprzednim sezonie. Trener Kamil Kiereś będzie miał trudne zadanie, aby znowu poukładać drużynę w dobrze rozumiejący się kolektyw. Wśród nowych twarzy w drużynie są Adam Stachowiak, który już na dzień dobry ma stać się nr 1 w bramce, oraz Alan Stulin, Adrian Basta, Raul Guzman oraz wychowankowie Piotr Piekarski, Krystian Paprocki i Mikołaj Grzelak. Problemem dla trenera Kieresia jest kolejna kontuzja Dawida Nowaka, która wyklucza go z gry ponoć na 2 miesiące. Liderem zarówno na boisku, jak i w szatni ma być Kamil Kosowski, najlepszy zawodnik GKS-u w poprzednim sezonie oraz wyróżniająca się postać całej T-Mobile Ekstraklasy. Ważnymi ogniwami pozostają ponadto Miroslav Bożok, Tomasz Wróbel, Grzegorz Baran i Paweł Buzała i to właśnie na tych zawodników trener Kiereś będzie liczył najbardziej. Faworytem dzisiejszego spotkania w moim (i chyba nie tylko) odczuciu są piłkarze Białej Gwiazdy, za którym przemawia kilka faktów, takich jak komfort przygotowań w przerwie letniej, własne podwórko z liczną publicznością, nie najlepsza atmosfera w drużynie z Bełchatowa oraz historia bezpośrednich pojedynków. Ostatnich pięć spotkań na Reymonta dosyć pewnie wygrywali Wiślacy i sądzę, że dziś powinno być podobnie. Mecz poprowadzi mój &quot;ulubiony&quot; arbiter Robert Małek.
Przewidywane składy:
Wisła Kraków: Sergei Pareiko - Kew Jaliens, Osman Chavez, Arkadiusz Głowacki, Jan Frederiksen - Ivica Iliev, Łukasz Garguła, Cezary Wilk, Maor Melikson - Cwetan Genkov, Romell Quioto
GKS Bełchatów: Adam Stachowiak - Adrian Basta, Maciej Wilusz, Maciej Szmatiuk, Alan Stulin - Tomasz Wróbel, Kamil Wacławczyk, Grzegorz, Baran, Miroslav Bożok, Kamil Kosowski, Paweł Buzała

Dodatkowo:
Wisła Kraków - GKS Bełchatów - 1 (-1) - 2.24 ⛔
Drużyna Gospodarzy - Over 1,5 - 1.76 ✅
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Kadra Polonii Warszawa na mecz z Lechią znalazł się w niej gruzin, nie ma Caniego. Numerem 1 w bramce będzie zapewne Mariusz Pawełek.

Bramkarze:
Dominik Budzyński, Mariusz Pawełek

Obrońcy:
Marcin Baszczyński, Đorđe Čotra, Siergiej Goliatkin, Adam Kokoszka, Adam Pazio, Aleksandar Todorovski

Pomocnicy:
Aviram Baruchyan, Tomasz Brzyski, Tomasz Hołota, Jacek Kiełb, Mateusz Michalski, Łukasz Piątek, Paweł Wszołek, Diemé Yahiya

Napastnicy:
Władimir Dwaliszwili, Daniel Gołębiewski, Łukasz Teodorczyk
Kadra Lechii jeszcze nie podana, ale zapewne wyjdą podobnie jak w meczu pucharu Polski z Łęczną.

Buchalik , Bąk, Madera, Bieniuk, Pietrowski, Traore, Surma, Andreu, Nowak, Machaj, Rasiak?

Przy Rasiaku znak zapytania bo nabawił się w środę na treningu kontuzji achillesa i nie wiadomo czy zagra.

Oprócz tego :

Grający ostatnio w Lechii Gdańsk Ivans Lukjanovs jest nowym zawodnikiem Metalurga Zaporoże.
Lechia wymęczyła w pucharze 2:1 z Łęczną po dogrywce, Polonia pokonała solidny zespół Miedzi Legnica.

Wg mnie X2 kurs: 1.82 UNIBET
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
No gdzie tam piłka na najwyższym poziomie rodem z PL .
A co Dudek to jakiś wielki piłkarz ? Przecież on jest słaby ... w Widzewie postawiono na młodzież i ona gryzie trawę jednak na dłuższą metę nic z tego nie wyjdzie .
Napisałem, że jak na polską ligę był to przyzwoity mecz i było kilka ciekawych akcji z obu stron.
Może jak na naszą ligę Dudek nie jest wielkim piłkarzem, ale w takim Śląsku ciągle mógłby dawać dobre zmiany, a czy na dłuższą metę coś z tego wyjdzie to czas pokaże.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Cos nieslychane zeby w naszej lidze 7/7 meczy bylo overowych i nie bylo zadnego remisu.. takie cos nie przydazylo sie chyba w zadnej kolejce od ostatnich 5 lat. Lubie progresje wlasnie w takich ligach i dzisiaj wypada zagrac remis i under 2,5. Progresja progresja ale nawet patrzac na mecz wydaje sie on byc nudny i remisowy. Lechia faworyt ale nie wiem dlaczego, Polonia pokonala Legnice w pucharze wiec cos tam jest grane, Lechia u siebie kojarzy mi sie z zeszlego sezonu wlasnie z remisami hehe
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Tak, klub o nazwie Polonia Warszawa został sprzedany przez Wojciechowskiego niejakiemu Królowi, który najpierw chciał przenieść klub do Katowic, ale w zwiazku ze sprzeciwem tamtejszych kibiców pozostał w Warszawie. Nic oprócz właściciela się nie zmieniło.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Zacznijcie od tego że to jest Groclin a nie Polonia tak samo jak nie ma Lecha a jest Amica
Dzisiaj mam nadzieję szykuje się kolejny overek .
Polonia zatrudniła zawodników z łapanki i mamy takie kwiatki jak Pawełek które zapewnią dużo śmiechu przez cały sezon .
Niestety po drugiej stronie Bobo Kaczmarek który też za wiele nie potrafi składem powiedzmy przewyższa Groclin .
Miejmy nadzieję że passa będzie dalej trwać a przy takich obronach o overek nie powinno być ciężko .
//Staraj się być bardziej merytoryczny, zamiast wykazywać swój stosunek do ww. drużyn.
 
tubul 20

tubul

Użytkownik
Przecież tak na papierze kadra Polonii jest chyba lepsza niż Lechii. Mimo wszystko, że się trochę tam pomieszało przed sezonem itd., to skład nie jest tragiczny i spokojnie może coś tam pograc w tej naszej ekstraklasie.
Ja dzisiaj stawiam POWYŻEJ 2, 2,5 @ kurs 2.025 - bet365
a co tam, trzeba pójść za ciosem, same overy w pierwszej kolejce ;)
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Ja tam widzę value na to, że dziś piłkarze trenujący w Markach nie strzelą gola. Naprawdę, ograli Miedź Legnica, tylko, że pewnie stary cwaniak Boguś Baniak puścił PP, czego sam osobiście nawet nie przewidziałem ????
Nie chce mi się czytać pierdół typu &quot;och, ale overowo&quot;, &quot;och, znów będzie over&quot;, &quot;nie no, under peFFa, 7 overów to jeszcze tak, ale 8?!&quot;... Nie wydaje mi się, by panowie piłkarze byli jakoś specjalnie zależni od tego, że Dudek czy inny Kebab Cisse strzelił gola.
Mamy pojedynek dwóch raczej słabych drużyn, ale jeżeli któraś jest dzisiaj słabsza to jest to zespół gości. W ataku Dwaliszwili, który nie trenował z drużyną zwykle, raczej chciał się z tego zespołu wyrwać. JW wybrał jednak słaby moment na wyprzedaż, bo nawet w cenach promocyjnych nie chcą za bardzo nikogo kupować, a szkoda, bo Gruzin zawodnikiem tego wartym jest. Cani nie zagra. Jest za to Baruchyan, Kiełb, ale oni to raczej przereklamowani piłkarze. Nie wydaje mi się, żeby KSP dziś strzeliła. Przeciętna drużyna, raczej bez gwiazd (Dwaliszwili taką oczywiście jest, ale chyba nie jest w odpowiedniej formie). Lechia u siebie zwykle grała niesamowitą padakę, ale nieraz zdarzało się, że nie tracili bramek. Stąd na tak słaby zespół, na opcję, że nie strzeli w spotkaniu wyjazdowym w obliczu wielu osłabień i zawirowań, tak wysoki kurs naprawdę zachęca do gry.
Polonia nie strzeli @ 2.75 Expekt ⛔
Value i jeszcze raz value. W innych bukach, które mają o dziwo jeszcze wyższe kursy na Lechię (teraz są myślę na 1x2 odpowiednio wystawione) kursy na 0 Polonii są niższe, np. 2.6 Unibet, 2.68 panbet, więc zdaje się, że wyższego kursu nie znajdziemy ???? Polecam, Żanet Kaleta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Polonia nie strzeli @ 2.75 Expekt
Value i jeszcze raz value. W innych bukach, które mają o dziwo jeszcze wyższe kursy na Lechię (teraz są myślę na 1x2 odpowiednio wystawione) kursy na 0 Polonii są niższe, np. 2.6 Unibet, 2.68 panbet, więc zdaje się, że wyższego kursu nie znajdziemy ???? Polecam, Żanet Kaleta.
Jedna sprawa atkus, defensywa Lechii. Będzie dziś przemeblowana, a przede wszystkim nie będzie Małkowskiego w bramce, tylko Buchalik. W zeszłym sezonie jeden mecz rozegrał, wszedł w 6 minucie z Zagłębiem. Wpuścił gola za chwilę, ale nie miał wiele do powiedzenia. To akurat jedyny mecz Lechii na którym byłem w zeszłym sezonie i sprawił wrażenie mało pewnego i zdecydowanego bramkarza. Do tego zabraknie zawieszonego Bieniuka,
Na środek obrony powinien zostać przesunięty Krzysztof Bąk. Natomiast z prawej strony defensywy zagrają Marcin Pietrowski bądź Rafał Janicki.
Mam dylemat co do tego spotkania, ale według mnie Polonia ma duże szanse na bramkę.
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Ja tam widzę value na to, że dziś piłkarze trenujący w Markach nie strzelą gola. Naprawdę, ograli Miedź Legnica, tylko, że pewnie stary cwaniak Boguś Baniak puścił PP, czego sam osobiście nawet nie przewidziałem...
Może, pewnie tak, czyli opieramy się na domysłach? Żaden argument.
W ataku Dwaliszwili, który nie trenował z drużyną zwykle, raczej chciał się z tego zespołu wyrwać. JW wybrał jednak słaby moment na wyprzedaż, bo nawet w cenach promocyjnych nie chcą za bardzo nikogo kupować, a szkoda, bo Gruzin zawodnikiem tego wartym jest. Cani nie zagra.
Zgadzam się, Dwaliszwili trenuje z drużyna od dwóch dni. Jednakże jest to na tyle profesjonalny piłkarz, w porównaniu do Caniego że jestem przekonany że indywidualnie trenował, a co za tym idzie nie zapuścił się kondycyjnie. Nawet w trochę gorszej dyspozycji jest jednym z najlepszych na swojej pozycji w naszej lidze. Cani nie zagra i bardzo dobrze, ten zawodnik potrafił jedynie psuć atmosferę w zespole. A jeśli wracając do Gruzina, to jego dobry występ w dzisiejszym spotkaniu daje mu szansę na to aby jeszcze przed końcem okienka transferowego wyjechał z naszego kraju, więc grać o co ma.
Jest za to Baruchyan, Kiełb, ale oni to raczej przereklamowani piłkarze.
Czemu mówisz tylko o zawodnikach, których łatwo zacytować i łatwo znaleźć argument który potwierdzi Twój typ. Spójrz na piłkarza takiego jak Wszołek, który ma ogromny talent i sam może strzelić bramkę dla Polonii. On od początku trenuje z Polonia, chęć do gry ma i najważniejsze pieniądze dla niego nie sa.
Już przed meczem z Miedzią nie wierzyłeś w Polonie, tymczasem ona poradziła sobie bez problemowo i wygrała swoje spotkanie 3-1 i to bez &#39;Dzigita&#39;. Uważam że dzisiejsze spotkanie jest 50/50 i równie dobrze Polonia je może wygrać
+To co napisał mój poprzednik, nie będę się powtarzał. ;)
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Lechia - Polonia (+0,5) kurs: 1,94 Buk: Pinnacle stawka: 4/10 ✅ izzzi ????
Rok temu Polonia wygrała 3-1 w Gdańsku, sporo od tego meczu w ekipie Polonii się zmieniło,
odeszło sporo zawodników: Gliwa, Jeż, Tosik, Jodłowiec, Sadlok, Bruno, Sultes czy Sikorski.
Wzmocnienia się są na pewno tak silne, by Polonia miała dziś przed sobą łatwy mecz,
ale Lechia za mocna w ataku nie jest, u siebie wygrali z Legią,
ale poza tą wygraną u siebie nie wygrywali pod koniec sezonu u siebie.
Kurs na to handi był za wysoki, co widać po tym który jest obecnie.
 
F 84

fanatyk00

Użytkownik
Dziś w meczu Lechia-Polonia wydaję Mi się że under 2,5 mozliwy ale może tak być że powyżej 2,5 także padnie.Lechia dziś może wystąpić bez Rasiaka Lukjanovs sprzedany więc dziś bedzię nie lada wyzwanie ciążyło na Traore jest to zawodnik który potrafi sam rozstrzygnąć losy meczu.Polonia skład ma dla Mnie cienki dziś nie wystąpi Ciani który był katem w ostatnim meczu z Lechią na PGE.Obstawiam w tym meczu remis bądź under 0,5 do przerwy.Jak będzie okaże się wieczorem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom