>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami 1. Liga Żużlowa w szonie 2023

Status
Zamknięty.
A 344K

adams235

Znawca - Żużel
Landshut +24.5 kurs 1.5 STS do dubla
Nie no tyle to nie chyba....widzę malą tendencje Falubazu do dawania szansy juniorom przy wysokim prowadzeniu i jestem przekonany że dziś Borowiaka i Curzytek po 4 biegi,a nawet może Rempala się pojawi i jest to szansa dla Niemców...
Szczepaniak under 8.5 kurs 1.7 Fortuna
1 mecz dla niego w Polonii,duże oczekiwania ale brak jazdy i nerwowość może wyjść na torze
Ostatnio fajny kurs w Poznaniu ustrzeliłem na bieg juniorski i dziś powtarzam Polonia (-0.5) win po kursie 2.15 STS ...Przyjemski wygra i liczę że Buszkiewicz ogra poprostu Orgackiego...w Poznaniu się udało więc czemu nie tutaj też
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
G 32,9K

gkskubik

Użytkownik
Wybrzeże - Polonia

Kursy wskazują, że spotkanie powinno być bardzo wyrównane. Skłaniałbym się ku przyjezdnym lecz tak samo jak gospodarze u siebie, tak samo Polonia w delegacji po prostu okrutnie się męczy. Dopiero tydzień temu odniosła skromne zwycięstwo w Poznaniu. Trzeba oddać, że jechała tam jednak mocno osłabiona. Dzisiaj nadal bez Andreasa, lecz z wypożyczonym Szczepaniakiem, który powinien być przysłowiowym języczkiem u wagi. Skupię się jednak na dwóch innych zawodnikach bydgoskiej Polonii i poszukam szczęścia właśnie u nich.

Przyjemski zdobędzie najwięcej punktów w meczu - TAK @ 2,01 STS 15(3,3,3,3,3)

Wiktor aktualnie druga strzelba zaplecza ekstraligi. Średnią bardzo mocno nabił na domowym torze, na którym jeńców nie bierze lecz wyjazdowa 2,214 również wygląda bardzo dobrze. Jeśli chodzi o wyjazdy to tak po prawdzie dał ciała tylko w Landshut. Pozostałe spotkania dobre bądź więcej niż dobre. Zeszły sezon w Gdańsku to wynik 12+3. Nie do złapania przez zawodników miejscowych. W tym sezonie Gdańszczanie z bardziej wyrównanym składem co przekłada się na mniejszą ilość dwucyfrowych wyników. Z gości zagrozić może Kenio lub właśnie Szczepan ale musieliby pojechać bezbłędnie. Tor przez Wiktora został "sprawdzony" w mijającym tygodniu podczas DMPJ gdzie oczywiście bawiąc się jazdą zdobył komplet punktów. Uważam, że kurs zachęca do gry.

Szlauderbach over 5,5 @ 1,75 forBet 7(0,3,3,1,1*)

Taki typ trochę na dwa uda. Się uda albo i nie... Szymon lepiej w delegacji jak u siebie. Można powiedzieć, że na takich gównianych torach to sobie nawet radzi

8+1 w Poznaniu (0,2*,3,3,0)
9+1 w Landshut (2,2,3,2*,0)
5+1 w Zielonej G (1*,1,1,2)

w zeszłym sezonie w barwach Gniezna przyjechał i doprowadzał fanów z nad Bałtyku do spazmów wykręcając 12+1(3,3,1,2*,3).

Dziś:
I - Bjerre, Kaczmarek, Szlauderbach, Rew
V - Rew, Szlauderbach, MJJ, Bellego
VIII - Szlauderbach, Kołak(Hansen), Bellego, Orgacki
XIII - Klindt, Szczepaniak, Kołak(Hansen), Szlauderbach

Dwa razy na Rew, który początkowe fazy zawodów lubi przesypiać (lubi również całe spotkania), dwa razy w parze z Bellego, który w tym sezonie na wyjazdach jest dramatyczny (1,286) i prawdopodobny punkt do wpisania przed biegiem na Orgackim. Niewykluczone, że załapie się do nominowanego, lecz te to mu za bardzo nie idą.
Uważam, że swoją robotę wykonuje i daję mu spore szanse, że linię tą pokryje.

Pozdro!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1111
A 344K

adams235

Znawca - Żużel
Wojdylo over 5.5 kurs 1.8 Fortuna oraz Kaczmarek under 7.5 kurs 1.88 Fortuna
Mecze już za chwilę ale takie swą zdarzenia mocno w nie uderzyłem i zobaczymy jaki skutek...ale trzeba odrobić wczorajszy dzień
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1016
maniek81 328,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Buczkowski poniżej 12 pkt. 1.75 etoto

Ciekawa linia punktowa w etoto. Spróbuję tego typu licząc, że Falubaz da pojeździć młodzieży w nominowanych mając zagwarantowane zwycięstwo w meczu, bo innego wyniku rzecz jasna nie przewiduję. Mając cztery biegi, to w najgorszej sytuacji mamy zwrot, gdyby Buczek machnął cztery razy po 3 pkt. A niewykluczone też, że wcześniej jakieś punkty pogubi, to na koledze z pary, może Berge, Huckenbeck też będą w stanie przywieść za plecami Krzysztofa. Myślę, że można zaryzykować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +875
G 32,9K

gkskubik

Użytkownik
Miłosz Wysocki over 3,5 @ 1,60 forBet 3(3,0,w) - ach ten upadek na punktowanej pozycji...

Rano u konkurencji było 1,75 potem kurs drastycznie spadł,aż linia podskoczyła o punkcik. Miłosz na swoim torze w biegu młodzieżowym przegrał tylko z Wiktorem Przyjemskiem i z Norickiem z Landshut. Zakładam jego trzy punkty w biegu II i kolejne oczko na Tkoczu, który może się w sposób dość bolesny przekonać o trudności gdańskiego toru. W XII oczywiście może pojawić się rezerwa w postaci Trześniewskiego za Kacpra lecz Wysocki jest dość pewny ostatnio i nie tylko zawodników młodzieżowych potrafi w Gdańsku pokonać. W tym XII wyścigu jest jeszcze Wojdyło i REW, na którym punkt można zdobyć po dobrym starcie.

Kvech wygra przynajmniej jeden wyścig (uwaga : pod uwagę bierze się punkty zdobyte w maks. pięciu pierwszych startach zawodnika (bez bonusów)
@ 1,62 STS (2,0,3,3,1)

Kvech fajnie się prezentuje. Odkąd ma zagwarantowaną jazdę to odwdzięcza się za to dobrymi punktami. W zeszłym sezonie w blamażu Falubazu w Gdańsku był jednym z jaśniejszych punktów. Zdobył 9 oczek i dwa wyścigi wygrał (3,3,0,2,1).

Matej Zagar over 9,5 @ 1,75 forBet 11(1*,2,2*,3,3)

Nie licząc początkowych dwóch startów w rybnickiej drużynie to Matej pokazuje się z bardzo dobrej strony.

Ostatnie spotkania:


18.06.20231 Liga: ROW Rybnik vs InvestHousePlus PSŻ Poznań (10 kolejka)(1,3,2*,2,3) 11+1Raport
10.06.20231 Liga: H.Skrzydlewska Orzeł Łódź vs ROW Rybnik (9 kolejka)(0,3,2*,2,3) 10+1Raport
04.06.20231 Liga: ROW Rybnik vs Trans MF Landshut Devils (8 kolejka)(3,d,3,3,1) 10Raport
28.05.20231 Liga: Trans MF Landshut Devils vs ROW Rybnik (7 kolejka)(0,2*,1*,0,3) 6+2Raport
20.05.20231 Liga: ROW Rybnik vs H.Skrzydlewska Orzeł Łódź (6 kolejka)(1,0,2*,3,3) 9+1Raport
12.05.20231 Liga: ROW Rybnik vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk (4 kolejka)(3,3,2,3,3) 14Raport
07.05.20231 Liga: Ebebe PSŻ Poznań vs ROW Rybnik (5 kolejka)(3,3,d,3,1) 10Raport

Dobrze się czuje na gównianych, niekoniecznie równych torach. Zeszły sezon w barwach Polonii Bydgoszcz w Gdańsku zanotował 9 oczek (1,3,2,3,0). Uważam, że dzisiaj spore szanse na poprawienie tego wyniku.

Pozdro!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1098
maniek81 328,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Rew - Kvech [2] 1.72 forbet

Liczę trochę na zmęczenie Australijczyka po wczorajszym dniu. Zawody do późnego wieczora, tor w Gorzowie nie był łatwy, więc trochę rączki dostały wycisku. Dzisiaj może to być dla niego trudniejszy dzień. A Kvech swoje robi. Po odejściu Pieszczka do Rzeszowa dostaje większą ilość startów i robi przyzwoite wyniki. Idę w stronę Janka.

Można jeszcze to zagrać w etoto po kursie 1.85, ale tam mamy handicap -0.5 pkt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1475
neutralny 451,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik

Kilka ciekawych zakładów wpadło mi w oko na mecz w Gdańsku, wszystkie z fajnymi kursami i choć Pierwsza Liga nie jest dla mnie łatwą ligą do typowania to dziś postanowiłem spróbować.

Rew over 6,5 @1.85 Betfan
Chyba tylko w betfanie tak niska linia i to po naprawdę dobrym kursie. Keynan z domową średnią biegową nad typowaną linią, do tego dość dobry numer na te zawody. Wczoraj świetna jazda w SGP 2 w Gorzowie, która mu tylko dziś pomoże, bo podróż nie była długa, a morale jednak po takim występie wysokie, do tego sprzętowo też nie powinno być problemu. 6,5 pokryte w trzech ostatnich domowych meczach z solidnymi przeciwnikami w tym ostatnio z Polonią Bydgoszcz. Myślę, że dziś młody Kangur pojedzie na fali wznoszącej i poza biegami w których musi zapuntować będzie też podkradał punkty bardzi doświadczonym zawodnikom i spokojnie te siedem oczek uciuła.

Zagar under 9,5 @2.01 Fortuna
W tym przpadku również spóbuję skorzystać z linii, bo wiele buków poszło w kierunku 9.0 jako wyjściowej i to po niższych kursach. Matej ma dziś kilka ciężkich biegów. Już na początek jedzie w parze z Kurtzem na Rewa i Kaczmarka, później z Kvechem znów na Rewa i Jensena. W trzeciej serii jeden junior, ale poza tym Kvech i Mads Hansen. Zakończy mocno obsadzonym biegiem trzynastym. Naprawdę dziś Słoweniec może mieć ciężko ze zwyciężaniem. Mecz zapewne będzie na styku, lekkim faworytem są gdańszczanie, więc linia 9.5 jest dość wysoka. Myślę nawet, że ten dziewięciopunktowy rezultat satysfakcjonowałby Zagara.

Kaczmarek/Klindt under 17,5 @2.30 Betclic
Widzę potencjał w tym zakładzie, bo obaj zawodnicy jadą w kratkę, a słabszy występ jednego z nich powinien wystarczyć, aby typ był zielony. Linie pojedyncze na obu zawodników oscylują w granicach 8-9 pkt. Myślałem w którego ugryźć under, bo jakoś mi się nie wydaje, że obaj dziś pojadą bardo dobrze. Znalazłem więc w betclicu taki zakład łączony i mam nadzieję, że któryś jeden z nich zakręci się koło 6-7 punktów, bo obaj takie występy zaliczają, a w takim przypadku będzie bardzo duża szansa na pozytywne zakończenie. Oczywiście liczy się tylko pierwsze pięć startów obu Panów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
A 344K

adams235

Znawca - Żużel
Ja mecz rozczytuje tak że Rybnik może to wziasc....ale w sumie aż takiego kursu nie potrzebuje więc gram...
Typy podstawowe;
Rybnik +2.5 kurs 1.8 Fortuna
Rybnik +4.5 kurs 1.55 Fortuna do dubla
Kaczmarek under 8.5 2.16 kurs Fortuna
M.Hansen under 10.5 kurs 1.7 Fortuna

Typy poboczne:
Kurtz over 8.5 kurs 1.8 Fortuna
Rew under 7.5 kurs 2.01 Fortuna
Tak to widzę...niskie podejrzanie linie są na M.J Jensena i Klindta i tu kuszą overy ...i takie kierunki bym obrał
Jedynie czego się boje to jak to w Gdańsku dużo upadków czy defektów i itd czy wykluczeń...Ostrovia też niby była lepsza ale przez splot magicznych zdarzeń mecz przegrała ,więc Rybnikowi będzie ciężko,ale jeśli przejdą suchą stopą w.miare to uważam że koło remisu mogą podkręcić bez zdarzeń losowych...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3457
D 5,6K

domino7

Użytkownik
Ja mecz rozczytuje tak że Rybnik może to wziasc....ale w sumie aż takiego kursu nie potrzebuje więc gram...
Typy podstawowe;
Rybnik +2.5 kurs 1.8 Fortuna
Rybnik +4.5 kurs 1.55 Fortuna do dubla
Kaczmarek under 8.5 2.16 kurs Fortuna
M.Hansen under 10.5 kurs 1.7 Fortuna

Typy poboczne:
Kurtz over 8.5 kurs 1.8 Fortuna
Rew under 7.5 kurs 2.01 Fortuna
Tak to widzę...niskie podejrzanie linie są na M.J Jensena i Klindta i tu kuszą overy ...i takie kierunki bym obrał
Jedynie czego się boje to jak to w Gdańsku dużo upadków czy defektów i itd czy wykluczeń...Ostrovia też niby była lepsza ale przez splot magicznych zdarzeń mecz przegrała ,więc Rybnikowi będzie ciężko,ale jeśli przejdą suchą stopą w.miare to uważam że koło remisu mogą podkręcić bez zdarzeń losowych...

Panie Adams jesteś Pan dobry kozak w 1 lidze .Gratki !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +320
power30 18K

power30

Forum VIP
Szczepaniak under 5,5 @ 1,8 Fortuna

Nie oszukujmy się, ale Mateuszowi brakuje w tym sezonie startów. Zasadniczo objechał tylko 2 mecze ligowe w Polsce. Ostatnie spotkanie nieco go zweryfikowało, gdzie był tłem dla przeciwników. Niby ma korzystny numer 10, ale już w pierwszym biegu Przyjemski oraz Tungate, tak więc możliwy tylko 1 punkt. Potem w parze z Bjerre, na którym powinien tracić punkty. W zasadzie w 7 biegu powinien zdobyć punkt na juniorze. Następnie solidna para Pawlicki-Becker. Następnie ciężki 13 bieg, gdzie pojedzie z Bellego na Buczkowskiego oraz Jensena. Wg mnie obok kewlara jest pierwszym zawodnikiem do RT, jeśli Bydgoszczanie chcą utrzymać kontakt w meczu.

Edit:

Jeszcze spróbuje

Holta over 4,5 @ 1,9 superbet

Cóż linia trochę "wywindowały" spotkania z Zieloną Górą, gdzie Holta nie zachwycił. Rysiek niby startuje z niekorzystnym numerem startowym, ale patrząc na układ biegów to jest w stanie "ciułać" punkty. W pierwszym biegu Hillebrand oraz będący w kiepskiej formie Lahti - 1-2 punkty realne do zdobycia. Dwukrotnie pojedzie z Tonderem, na którym jest w stanie spokojnie zdobyć 1 punkt. W 5 ponownie pojedzie na Hillebranda. Dość łatwo również wygląda 8. bieg, gdzie pojedzie na Smolińskiego oraz Bielmeiera - tutaj też realne 2 punkty. Najciężej wygląda 13 bieg, ale sądzę że ze Smołą jest w stanie powalczyć. Jeśli Łódź chce powalczyć to Holta musi pojechać na przyzwoitym poziomie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Lindbeack under 6,5 betclic 1,85
Antonio zniżka formy,w poprzednim meczu odstawiony od składu, w razie niekorzystnego wyniku jest pierwszym do zmian RT,wszędzie linię 5,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +282
maniek81 328,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Przyjemski [poniżej 12.5 pkt.] 1.94 fortuna / 2.10 totalbet

Wysoka linia. Rozumiem, że jest forma, że ostatnio trzaska komplety. Ale nie będzie tak w każdym spotkaniu. Dziś przyjeżdża Falubaz, który ma solidnych seniorów. Głowa te może pracować inaczej, bowiem ciśnienie dużo większe, a to wciąż junior jakby nie było. Będzie gdzie tracić te punkty. Liczymy pierwsze pięć startów, więc wchodzę w to.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1535
A 344K

adams235

Znawca - Żużel
Mecz w Bydgoszczy....każda seria ma swój koniec to się tyczy zarówno Przyjemskiego i Falubazu więc każdy wynik mnie nie zdziwi ale gram tak....
Typy główne:
Przyjemski under 12.5 kurs 2.01 STS złapany
Basso under 2.5 kurs 1.75 Fortuna
Przyjemski musi w końcu przegrać jakieś biegi i w sumie defekt czy taśma i typ wchodzi,Basso ma ciężki początek a sądzę ze swoich programowych biegów nie odjedzie za Nowaka i na to trochę liczę....
Typy poboczne:
Win Falubaz kurs 1.55 Fortuna
Curzytek over 2.5 kurs 1.75 Fortuna
Szczepaniak under 5.5 kurs 1.8 Fortuna ale tu typ najmniej pewny,bo Szczepan po paru treningach odpali....ale może jeszcze nie dzisiaj

Jamrog under 8.5 kurs 1.84 Fortuna
Ciężki początek,łatwy bieg 12 ale tam liczę na Bloederna ,może być stykowo z tą linią
Wynik po 4 biegach łódź +3.5 kurs 1.7 Fortuna bo dwa razy jedzie Bielmar
Bloedern over 7.5 kurs 1.98 Fortuna

Mecz o ogromnym ciężarze w Poznaniu
Berntzon under 8.5 kurs 1.84Fortuna tu wszedłem grubo...zobaczymy
Gusts under 7.5 kurs 1.84 Fortuna...tak wiem bardzo ryzykowny typ😉ale ciężkie 3 pierwsze biegi a i ciśnienie może być za wysokie dla niego ..plus kontuzja która w piatek dała o sobie znać...
M.Nielsen over 5.5 kurs 1.72 Fortuna
Typ trochę życzeniowy ale jeździł w Poznaniu ,ostatnio forma jakby zwyżkowała a linia niska...
Musielak over 9.5 kurs 1.8 Fortuna
Gdzie jak nie w Poznaniu,dziś czuje jego dobra jazdę pod warunkiem że nie będzie wykluczeń....
Sporo tych typów,zapewne nie wszystkie wejdą,najlepiej wybierać po 1 z meczu,ja puściłem sporo kuponów dziś ,dokładając elige po wczorajszym udanym dniu,więc można dziś poszaleć

Jeszcze na koniec kierunki w stronę overów Krakowiaka czy Holty też mogą być dobre i być może tuż przed meczami zdecyduje się je pograc...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3351
K 2,6K

kalus46

Użytkownik
#1
Lindbaeck -6.5
Falubaz
Bloedorn +7.5
Milik -5.5
Emil lepszy od Madsena
BETCLIC ako 16.52 ❌

#2
Landshut -0.5 juniorski
Milik -5.5
Szczepan -5.5
Emil pierwszy lub drugi w każdym wyścigu
STS ako 8,59❌
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom