>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10$ free no deposit (IPOKER)

P 0

poolerek

Użytkownik
Witam, a czy system przesylania kasy na innego uzytkownika sieci i poker dziala natychmiastowo, czy robią jakąś weryfikacje? korzystał już ktoś z tego? ugralem troche i szodabyloby to stracic,.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
To ja wam nie radze wypłacać od nich tylko zaryzykować i przegrać z kimś z innego softu Ipoker i spróbować wypłacić. Ale najlepiej to zagrać jakieś S&amp;G i sobie ustalacie przez GG kiedy all bo na stołach łatwo mogą wyczaić.
Graty dla szybkich. Ja sie miałem wczoraj rejestrować ale zrezygnowałem i miałem dzisiaj i przez to nie dostane kasy ;/
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
nic nie wypłacimy, ponieważ pograłem trochę na BJ i ostatecznie chciałem wypłacić 10$ lecz i przy wypłacie na mb jak i netellera wyskakuje mi komunikat że najpierw muszę zrobić depozyt wybraną metodą ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Temat otwieram, gdyż użytkownik konradk18 dostał wypłatę od w/w firmy.

Najlepiej niech sam zamieści wszelkie szczegóły dotyczące wypłaty.

Pozdrawiam
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Tak więc wyjaśniam , chociaż nie sądzę, że ktoś zostawił tam jakoś kasę ;) :
Po 3 dniach dostałem wypłatę z tego redfoxpoker czyli firma jak najbardziej wypłacalna i kto dostał ten bonus przed zmianą regulaminu , że promocja tylko dla Włochów , dostanie wypłatę. Wystarczy tylko zrobić depozyt o kwocie 5$ , dojść do kwoty 20$ i ugrać 100pkt.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Tak więc wyjaśniam , chociaż nie sądzę, że ktoś zostawił tam jakoś kasę ;) :
Po 3 dniach dostałem wypłatę z tego redfoxpoker czyli firma jak najbardziej wypłacalna i kto dostał ten bonus przed zmianą regulaminu , że promocja tylko dla Włochów , dostanie wypłatę. Wystarczy tylko zrobić depozyt o kwocie 5$ , dojść do kwoty 20$ i ugrać 100pkt.
heh szkoda że dopiero teraz się o tym dowiaduję :kwasny4565:
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
Ja zrobiłem depozyt 10euro, wypłaciłem 90e ale na wszelki wypadek 10e te które dostalem w bonusie zostawiłem, na wypłatę czekałem 4 dni
 
Do góry Bottom