>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

10$ free no deposit (IPOKER)

P 0

poolerek

Użytkownik
Witam, a czy system przesylania kasy na innego uzytkownika sieci i poker dziala natychmiastowo, czy robią jakąś weryfikacje? korzystał już ktoś z tego? ugralem troche i szodabyloby to stracic,.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
To ja wam nie radze wypłacać od nich tylko zaryzykować i przegrać z kimś z innego softu Ipoker i spróbować wypłacić. Ale najlepiej to zagrać jakieś S&amp;G i sobie ustalacie przez GG kiedy all bo na stołach łatwo mogą wyczaić.
Graty dla szybkich. Ja sie miałem wczoraj rejestrować ale zrezygnowałem i miałem dzisiaj i przez to nie dostane kasy ;/
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
nic nie wypłacimy, ponieważ pograłem trochę na BJ i ostatecznie chciałem wypłacić 10$ lecz i przy wypłacie na mb jak i netellera wyskakuje mi komunikat że najpierw muszę zrobić depozyt wybraną metodą ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Temat otwieram, gdyż użytkownik konradk18 dostał wypłatę od w/w firmy.

Najlepiej niech sam zamieści wszelkie szczegóły dotyczące wypłaty.

Pozdrawiam
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Tak więc wyjaśniam , chociaż nie sądzę, że ktoś zostawił tam jakoś kasę ;) :
Po 3 dniach dostałem wypłatę z tego redfoxpoker czyli firma jak najbardziej wypłacalna i kto dostał ten bonus przed zmianą regulaminu , że promocja tylko dla Włochów , dostanie wypłatę. Wystarczy tylko zrobić depozyt o kwocie 5$ , dojść do kwoty 20$ i ugrać 100pkt.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Tak więc wyjaśniam , chociaż nie sądzę, że ktoś zostawił tam jakoś kasę ;) :
Po 3 dniach dostałem wypłatę z tego redfoxpoker czyli firma jak najbardziej wypłacalna i kto dostał ten bonus przed zmianą regulaminu , że promocja tylko dla Włochów , dostanie wypłatę. Wystarczy tylko zrobić depozyt o kwocie 5$ , dojść do kwoty 20$ i ugrać 100pkt.
heh szkoda że dopiero teraz się o tym dowiaduję :kwasny4565:
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
Ja zrobiłem depozyt 10euro, wypłaciłem 90e ale na wszelki wypadek 10e te które dostalem w bonusie zostawiłem, na wypłatę czekałem 4 dni
 
Do góry Bottom