>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10 kolejka Ekstraklasy 22.10 - 24.10.2010

Status
Zamknięty.
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Pasy prawdopodobnie zagraja z przemeblowana linia defensywna i Polczakiem na DP, ogolnie Ulatowski nastawi druzyne bardzo defensywnie ale to nigdy Cracovii efektow nie przynosilo bo nawet na poczatku sezonu gdy grali lepiej to w ataku a nie w obronie. Az tak wielkiego zaufania jak kolega wyzej sadzi Ulatowski nie ma, powoli zaczyna sie mowic ze gra o posade. Polonia ma jakosciowo lepszy zespol i moim zdaniem czas w koncu to pokazac bo niby z kim jak nie z najslabsza defensywa ligi ktora na dodatek przejdzie kolejne przemeblowanie. Ja w tym meczu zadnego value nie widze, kursy sa ustawione dobrze i mysle ze warto postawic na Polonie. Piszac ze Czarne Koszule graja o pietruszke na tym etapie sezonu kolega sam sobie wystawia swiadectwo.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Śmiech na sali.Kolejny raz gram w meczu Legii na remis i kolejny raz miłe rozczarowanie ???? może tak być zawsze.Podoba mi się.Znowu się pięknie weekend zaczyna.Bardzo dobry mecz Legii.Dawno takiego nie rozegrali.Chyba wszystko wraca do normalności czyli tak jak mówiłem trzeba trochę drużynie dać czasu a nie wyrzucać Skorżę.Czwarta bramka dla Legii prosto z Fify11 ???? Radović klasa dzisiaj.Iwański wchodzi po miesiącu przerwy i strzela bramkę.Kucharczyk mogło być lepiej ale i tak git.
Trzeba czekać teraz na kolejne korzystne wyniki innych drużyn.Bardzo prawdopodobne że Jaga jutro straci punkty i ktoś z dwójki Wisła-Lechia.Ciekawie sie robi w naszej lidze i oby tak dalej ????
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Owszem dobry mecz Legii ale inna sprawa ze Korona dzis zagrala bardzo slabo, max przez 20 minut byli wyrownanym przeciwnikiem a reszta spotkania zdominowana przez graczy z Warszawy. Na pewno mecz ustawila czerwona kartka (w pelni zasluzona) ale trzeba oddac Legii ze potrafila z tego skorzystac i madrze grala pilka. Dla mnie Kucharczyk najlepszy na boisku, co chwile sie pokazywal do gry czym dawal alternatywe do rozegrania pomocnikom, przy bramce Iwanskiego swietnie sie zachowal, wzial na siebie trzech obroncow i wylozyl Mackowi na czysta pozycje.
Pisalem dzis ze Korona z takimi oslabieniami nie wygra ale az takiego wyniku sie nie spodziewalem.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Zwycięstwo Korony dla mnie osobiście było dziś niemożliwe...Brak Niedzielana. Przecież to jest podstawa tej drużyny. Vuko i Mihajlovic podobnie. Kręgosłup Korony. A Legia widać chwyta forme.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Nie ma jednak czym się zachwycać, tak powinno być od początku rundy, a nie wzięli się za grę od 10 kolejki AWRUK. Jednak jest progres i duże szanse na ogranie u siebie Górnika i Jagiellonii co da możliwość powrócenia do gry o MP. Szkoda, ze Wawrzyniak i Pączek zajmują miejsce w kadrze przez co wielu młodych nie dostaje szansy, a na pewno byliby bardzo dużym wzmocnieniem jak Kucharczyk.
Pozdro dla fanów Legii z Krakowa którzy grubo obstawiali Koronę ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Widać poprawę w Legii ale za wcześnie na zbyt wielkie nadzieje, Korona pokazała dziś swoje aspiracje na majstra, ale to było kwestią czasu.
Można mówić że czerwona kartka ułożyła mecz bo tak było, ale wyglądali po tym jakby dostali co najmniej 3 czerwa
Brak Żądła czyli Niedzielana to wielka strata, a problem jest taki że Andrzej jest podatny na urazy i nie wiadomo jak będzie z formą po kolejnej przerwie.
Jutro trzeci mecz na Reymonta po 2 remisach na nowym obiekcie, wcześniej dwa zwycięztwa na stadionie Hutnika i bilans 2-2-0
Lechia na 9 kolejek rozegrała tylko 3 mecze na wyjazdach, wygrana z Legią 0-3 miesza w głowach, i wielu uważa że jacy są silni na wyjeździe bo mecz wyszedł.
Wcześniej porażka w Bełchatowie i remis w Bytomiu, tyle wiemy o wyjazdowej dyspozycji Lechii, Wisła też musi w końcu wygrać.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
osłabiona Korona jest nic nie warta. Legie trzeba pochwalić. Teraz już jakoś to wygląda. Pączek niezłe zawody. Kucharczyk młody talencior. Szkoda tylko niskiego kursu z live 1,55:/

Jutro polecam:

Widzew-Jaga 1x
Łodzianie bez Szymanka (Pinheiro za niego), Jaga bez Cionka. Innych specjalnych ubytków chyba nie ma w obu ekipach. Widzew spalił tydzień temu, teraz pasuje pokazać charakter (a tego ostatnio w Łodzi najbardziej brakuje). Jaga bardzo dobrze gra tylko u siebie. Na wyjazdach już takiej rewelacji nie ma, grają dobrze, poprawnie, ale jak się postawi im ciężkie warunki to punkty wyrwać się da. Myślę że wynik remisowy jest całkiem możliwy

Polonia-Cracovia 1
Na ostatnie 8 pojedynków między tymi zespołami Craxa wygrała 6. Przegrała w tym ostatnim, w wiosennej rundzie poprzedniego sezonu. I wg mnie tym razem też przegra. Ich obrona to jedna wielka pomyłka, w jakimkolwiek ustawieniu by nie grała (jutro ponoć kolejne przemeblowanie). W ataku prezentują się dość dobrze, ale nie zagrają Matusiak i Pawlusiński. Polonia to zespół Janasa (jeden z dwóch najlepszych polskich trenerów), który klocki coraz lepiej dopasowuje, powoli poruszają się jak jego zespoły, niedługo sądzę, że dojdą rzemieślnicze wygrane. Jutro czas na pierwszą. Do składu powinien wrócić Sobiech, zabraknie chyba tylko Mynarza.

Wisła-Lechia 1
z całym szacunkiem dla Lechii, ale mnie nie przekonują, wystrzelali się z Zabrzem i Legią, a później z Arką już takiej wyobraźni w ich grze nie było widać. Zwycięstwo trochę wymęczone. Lechia bez Zieńczuka i Baijacia
W Wiśle poziom sportowy taki sobie. Jak już wielu mówiło do 16 metra coś kopią, ale dalej nie bardzo. Jakiegoś konkretnego, przekonującego argumentu na przełamanie nie mam, mimo to sądzę że nastapi. Nawet mimo kolejnych roszad. Napewno nie zagra Kowalski, Boguski i Łobodziński. Coś z Branco też się dzieje, ale nie wiem o co dokładnie chodzi.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Tak jeszcze co do Korony, to Stano niedawno udzielił wywiadu, w którym powiedział, że brakuje im koło 10 punktów do... utrzymania ????

Polonia Warszawa - Cracovia

Janas chyba nie będzie mieć lepszej szansy na przełamanie. Cracovia prezentuje się w obronie najsłabiej w lidze i na razie nic nie zwiastuje zmiany. Ruch, który był tak krytykowany za ostatnie mecze, przyjechał do Krakowa i wbił trzy gole kontrolując całe spotkanie. Janusz Wójcik kiedyś mówił, że gra bez bramkarza, Ulatowski może przybić z nim zatem piątkę. Osobiście uważam, że Merda mimo, że nie jest żadnym wielkim golkiperem - powinien dostawać więcej szansy. Co tyczy się Polonii: Wojciechowskiemu nawet i w przypadku Janasa skończy się wreszcie cierpliwość. &quot;Janosik&quot; jak na razie nic wielkiego nie zrobił, a Polonia która tak ładnie zaczęła sezon - ma mniej punktów od... Górnika. Cóż, czas na przełamanie, bo w lidze już od pięciu spotkań nie wygrali. Mój typ: Polonia
 
T 10

tosiek

Użytkownik
(...) warto postawic na Polonie. Piszac ze Czarne Koszule graja o pietruszke na tym etapie sezonu kolega sam sobie wystawia swiadectwo.
Poczekamy, zobaczymy, w tym meczu wg. mnie Polonia gra o przysłowiową &quot;pietruszkę&quot;. Jak napisałem wyżej to Cracovia bardziej potrzebuje punktów, a trener Ulatowski musi nareszcie udowodnić jak wielki wkład włożył w tą drużynę i żeby tylko to się przełożyło na wynik. W Cracovii cały czas skutecznie pracuje się nad młodzieżą. Może akurat obok Polczaka wystąpi ktoś z ME. Tego nie wiem, ale zmienników mają dobrych. To dla nich bardzo ważny mecz, kto wie czy nie decydujący w sezonie.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Korona to niesamowite buraki nie mozna tutaj wrzucic linkow wiec wpiszcie w youtube Konferencja po meczu Korona Kielce Legia Warszawa to jest trzeci odnosnik - takiego prostactwa i slomy z butow u dziennikarzy i trenera nie jest codziennoscia ???? o dziwo pilkarze Korony w wywiadach maja duzo wiecej klasy

0 argumentow typowe wypociny Wisla powinna wygrac bo w koncu musi a Lechia nie jest mocna bo tam troche im cos wyszlo. Wisla na dzisiaj jest tak slaba druzyna ze szkoda mowic dostaje baty juz od wszystkich nie twierdze ze nie wygra jutro, ale napewno nie bedzie od Lechii lepsza bo w Wisle nie ma ani jednego dobrego pilkarza, zdecyduje dyspozycja dnia
Pozwolę sobie wkleić ostatni twój post dotyczący jakiś spotkań.
co do Valencii to wydaje sie ze nie ma kim straszyc... Soldado Mata Pablo jasne sa to nazwiska na rywali z miejsc 6-20 ale czy ten sklad z Topalem Fernandesem Everem ma jakies szanse z potentatami? walcza na maksa jak powiedział Orłowski ostatnio w S+Extra nie ma zrzucania odpowiedzialnosci na gre na Ville i D.Silve mysle jednak ze ten zapal musi w koncu wygasnac Barcelona rozczarowuje, ale w koncu Villa z Messim po trzech meczach zagraja razem jak dla mnie wynik 2-1 badz 3-1 dla Barcy
Orłowski powiedział, zapał zniknął Messi z Villą w końcu coś zagrają...strasznie żeś się wypocił jak na ten klasyk, prawie jak po ramce polopiryny
Po pierwsze nie pisze/napisałem analiz/y tylko przemyślenia, a jakbyś więcej śledził ekstraklasę niż grał w RainbowSix, to może byś doszedł do wniosku że liga jest przewrotna i nie warto stawiać konsekwentnie na nieskuteczność drużyn aspirujących o górne lokaty tabeli (zwłaszcza u siebie).
O jakich batach Wisły piszesz jak u siebie meczu nie przegrała?, co do Lechii pewnie widziałeś ją raz jak wygrała 0-3 w Warszawie i wątpię by chciało ci się oglądać ich wyjazd w Bełchatowie czy Bytomiu
Pisząc że Wisła jest słaba chyba wyciągasz wnioski po samych wynikach nie oglądając gry na boisku, choć nie mówię że jest super pisząc że są słabi to chyba mylisz pojęcia z brakiem formy, jak widać po wielu drużynach w lidze dyspozycja się zmienia z lepszych na gorszą i odwrotnie a w Wiśle muł piłkarski dawno osiągnięty więc tylko poprawa wchodzi w grę, choć nie mówię że wszystko na huraa.
Lechia u siebie zawsze gra dobrze, a to że 6/9 meczy ligowych grała u siebie to też zwróć na to uwagę,, bezmyślne twierdzenie że ktoś jest słaby bo dostaje baty w Zabrzu, Białymstoku czy Chorzowie to faktycznie bardziej rzeczowe argumenty niż to co napisałem w tych jak to nazwałeś wypocinach.
Jaki ty chcesz argument na mecz? Że w drużynie X nie zagra ten i tamten, Soldo Toldo to nie ta marka czy co? To każdy znajdzie na oficjalnej stronie kto się choć trochę interesuję, liczą się przemyślenia, wyobrażenie jak mecz może wyglądać, to nie są peffki po 1.10 żeby ci wszystko na tacy wyłożyć więc nie piszę postów na forum jak dla niepełnosprawnych, bynajmniej nie dla tych co stawiają w ślepo mecze !!!!
Jakby liga wyglądała jak twój tok myślenia to faktycznie nie było by na co patrzeć.
 
siergasz 13

siergasz

Użytkownik
Widzew - Jagiellonia

Mecz niezwykle trudny dla lidera ekstraklasy z paru względow. Po pierwsze Jagiellonia mimo wszystko dalej ma kłopoty na wyjazdach, po drugie ciąży na Nich presja lidera, po trzecie Widzew przed własną publicznościa bedzie chcial sie zrehabilitowac za porażke w prestiżowym meczu z Legia. Wynik meczu trudno przewidziec ze wzgledu na otwarty futbol obu druzyn - zwiastuje nam to wspaniale widowisko sportowe(rozwniez na trybunach).
Za chwile wychodzę na bana jadącego prosto na PKP gdzie czeka specjal do Łodzi. Licze na ofensywny futbol obu ekip. Do zoba w Łodzi ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Poczekamy, zobaczymy, w tym meczu wg. mnie Polonia gra o przysłowiową &quot;pietruszkę&quot;. Jak napisałem wyżej to Cracovia bardziej potrzebuje punktów, a trener Ulatowski musi nareszcie udowodnić jak wielki wkład włożył w tą drużynę i żeby tylko to się przełożyło na wynik. W Cracovii cały czas skutecznie pracuje się nad młodzieżą. Może akurat obok Polczaka wystąpi ktoś z ME. Tego nie wiem, ale zmienników mają dobrych. To dla nich bardzo ważny mecz, kto wie czy nie decydujący w sezonie.
Wez tylko pod uwage, ze nie zagra Radomski, Matusiak i Pawlusinski. A dla Polonii a wlasciwie dla jej prezesa nie ma meczy o pietruszke...
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Po pierwsze nie napisałem analizy tylko przemyślenia, a jakbyś więcej śledził ekstraklasę niż grał w RainbowSix, to może byś doszedł do wniosku że liga jest przewrotna i nie warto stawiać konsekwentnie na nieskuteczność drużyn aspirujących o górne lokaty tabeli (zwłaszcza u siebie).
O jakich batach Wisły piszesz jak u siebie meczu nie przegrała?, co do Lechii pewnie widziałeś ją raz jak wygrała 0-3 w Warszawie i wątpię by chciało ci się oglądać ich wyjazd w Bełchatowie czy Bytomiu
Pisząc że Wisła jest słaba chyba wyciągasz wnioski po samych wynikach nie oglądając gry na boisku, choć nie mówię że jest super pisząc że są słabi to chyba mylisz pojęcia z brakiem formy.
Lechia u siebie zawsze gra dobrze, a to że 6/9 meczy ligowych grała u siebie to też zwróć na to uwagę,, bezmyślne twierdzenie że ktoś jest słaby bo dostaje baty w Zabrzu, Białymstoku czy Chorzowie to faktycznie bardziej rzeczowe argumenty niż to co napisałem w tych jak to nazwałeś wypocinach.
Jaki ty chcesz argument na mecz? Że w drużynie X nie zagra ten i tamten czy co? To każdy znajdzie na oficjalnej stronie kto się choć trochę interesuję, liczą się przemyślenia, wyobrażenie jak mecz może wyglądać, to nie są peffki po 1.10 żeby ci wszystko na tacy wyłożyć.
Jakby liga wyglądała jak twój tok myślenia to faktycznie nie było by na co patrzeć.
Pozwolę sobie wkleić ostatni twój post dotyczący jakiś spotkań.
Orłowski powiedział, zapał zniknął...
po 1 moge miec w avatarze nawet (cenzura) i nic ci do tego z taka riposta nie blyszycz uwierz mi popatrz lepiej na swoj(riposta na twoim poziomie)
po 2 Wisla moze i u siebie meczu nie przegrala co nie znaczy ze argument &quot;wisla musi w koncu wygrac&quot; jest na miejscu
po 3 piszac ze Wisla jest slaba podpieram jej beznadziejna gra w polu karnym rywala klepac pilke na srodku boiska? REWELACJA
po 4 napisz cos o taktyce obu zespolow (pozycja vs pozycja jak to widzisz) nie mowie ze nie mozesz napisac ze nie zagra ten czy tamten, ale konkretnie jak widzisz Wisle mentalnie przeciez Ci pilkarze(?) nie maja ambicji
po 5 widzialem Lechie w kilku spotkaniach w Gdansku gra napewno dobrze, co do wyjazdow kazdy zespol w Polsce gra tam slabo
po 6 trafilem wynik 2-1 wiec ta beznadziejna analiza sie przydala jednak napewnie nie pisalem jak ty w stylu barca wygra bo musi w koncu u siebie wygrac:grin:
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
po 1 moge miec w avatarze nawet (cenzura) i nic ci do tego z taka riposta nie blyszycz uwierz mi popatrz lepiej na swoj(riposta na twoim poziomie)
a gdzie ja ci piszę że nie możesz mieć czegoś w awatarze?
po 2 Wisla moze i u siebie meczu nie przegrala co nie znaczy ze argument &quot;wisla musi w koncu wygrac&quot; jest na miejscu
,musi w końcu, czyli nie będzie stale gubiła punktów, nie pisze że to 100% pewka bo może być remis czy wtopa lecz po serii niepowodzeń drużyna taka jak Wisła mecz wygra!!!Lechia może być zadowolona z wyników, na WIśle jest presja, bez wygranej na nowym stadionie to w jakiś sposób moze podziałać mobilizująco a do ogrania Lechii u siebie finezji nie trzeba tylko ogarniętego kopania piłki
po 3 piszac ze Wisla jest slaba podpieram jej beznadziejna gra w polu karnym rywala klepac pilke na srodku boiska? REWELACJA
no tak, skuteczność/dyspozycja formacji ofensywnej w danym meczu świadczy o sile zespołu i będą tak grać do końca sezonu a tak w ogóle to spadną bo trener chyba jest po to żeby dobrze się przy łąwce prezentował wyglądał.....Legia grałą większą kichę niż Wisła i od meczu z Widzewem widać jakość poprawy, z meczu na mecz powinno być lepiej choć nie wiem do jakiego pułapu i czy znów nie wpadną w kryzys, więc nie wiem czemu Wisła ma nie zagrać na choć normalnym dla siebie poziomie, nie każda drużyna wchodzi w równo w sezon co nie znaczy że będzie grała kichę po wsze czasy
po 4 napisz cos o taktyce obu zespolow (pozycja vs pozycja jak to widzisz) nie mowie ze nie mozesz napisac ze nie zagra ten czy tamten, ale konkretnie jak widzisz Wisle mentalnie przeciez Ci pilkarze(?) nie maja ambicji
Ale z kim oni grają z Barceloną? nie mam telefon do obu trenerów żeby ci wszystko na bieżąco mówić, wraz z tym z kim WIlk będzie pozycje wymieniał w drugiej połowie.Będą grać na utrzymanie wyniku i tak do końca jak nie stracą bramki, żadna filozofia
Jak będzie mecz wyglądał dziecko może się domyśleć, jak każdy przeciętnej drużyny z Wisłą na jej terenie Lechia się cofnie i zagra z kontry, pewnie spróbują tego co w Warszawie
po 5 widzialem Lechie w kilku spotkaniach w Gdansku gra napewno dobrze, co do wyjazdow kazdy zespol w Polsce gra tam slabo
Ale mecz jest w Krakowie a nie w Gdańsku, każda drużyna gra słabiej na wyjeździe, jednak są takie któe na wyjeździe znacznie tracą na wartości i Lechia do nich należy.
po 6 trafilem wynik 2-1 wiec ta beznadziejna analiza sie przydala jednak napewnie nie pisalem jak ty w stylu barca wygra bo musi w koncu u siebie wygrac:grin:
no bardzo gratuluję, teraz pokaż mi screen wygranego zakładu i czytaj ze zrozumieniem co do ciebie piszę bo po raz kolejny mówie że to moje przemyślenia a nie analiza, choć widać urwane piątkowe noce na komputerze nie służą temu, a pisanie głupot spać potem nie dają, patrząc po godzinach twoich postów widzę prowadzisz zdrowy tryb życia
Wybacz mam trochę planów na dzisiejszy dzien w tym mecz wieczorem także nie mam zamiaru prowadzić z tobą dyskusji koperkowej siedząc do wieczora i ci odpisywać
mowa o kursie który dochodzi do 1.98 a nie 1.10 więc ogarnij ten prosty temat
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Myslisz ze bedziesz ponad mna jak powiesz ze gram w Vegas, urywam noce na kompie i mowisz o moim trybie zycia, na koniec ze masz plany na wieczor jakobym ja zarwal nocke i Ci(czego nie powiesz) zazdroscil nad zyciem towarzyskim ???? bardzo udane ale takie wyrabianie przewagi moze udac Ci sie na kolegach z gimnazjum
to ze posiedze raz na jakis czas w nocy kompletnie Cie nie powinno interesowac, co do avataru nie mowisz mi co mam miec ale go wysmiewasz krotko mowiac chcesz chcesz takimi pierdolami pokazac mi ze tutaj rzadzisz i skonczysz mnie w wiedzy o pilce jak i w ludzkiej inteligencji i podejsciu do zycia
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Bardzo ważna kolejka dla Legii, Lecha i Wisły. Legia zadanie wypełniła, jak będzie z Lechem i Wisłą? Ciekawe też czy Jaga coś ugra w Łodzi. Tego spotkania jednak nie typuję...
dzisiaj zwracam uwagę na dwa mecze.

Polonia Warszawa - Cracovia Kraków

W mojej ocenie tutaj obie drużyny są na przysłowiowym &#39;musiku&#39;. Za czasów Janasa Polonia nie punktuje tak jak należałoby się tego spodziewać, jeszcze gorzej w Cracovii, gdzie wydawało się, że po wygranej z Arką będzie już tylko lepiej znów.. jest bardzo źle.
Czarne Koszule już z powracającym po zawieszeniu Sobiechem. Brakuje Rachwała i Mynara, ale mimo to Janas ma bardzo duże pole manewru. Piłkarsko gospodarze są lepsi i czas aby udowodnili to nad rywalami z Krakowa.
Cracovia nawet jeśli nastawi się na defensywę to moim zdaniem tutaj polegnie. Coś wybitnie tam nie gra i nawet takie indywidualności jak Ntibazonkiza raczej dzisiaj nie pomogą.
Mój typ: Polonia Warszawa - 1,52 w Tobet ✅ 3:0
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Wokół Lechii ostatnio sporo szumu. Świetne mecze z Górnikiem i Legią, oraz derbowa wygrana z Arką z pewnością zasługują na uznanie. Zobaczymy jednak jak będzie dzisiaj w Krakowie...
Wisła ma swoje problemy, czyli brak zwycięstw. Maaskant ciągle opowiada, że jest lepiej itp. no ale fakty są takie, że drużyna nie punktuje tak jak tego wszyscy oczekują.
Jeśli Lechia nie obierze defensywnej taktyki grania na remis[a Kafarski raczej tak nie zrobi] to możemy mieć bardzo dobre widowisko z dużą liczbą bramek. Problemy Wiślackiej gry obronnej są wszystkim dobrze znane, a z drugiej strony coś w ofensywie się zacięło ,a stadion przy Reymonta jest doskonałym miejscem aby w końcu zacząć strzelać i wygrywać.
Dużo zależy tutaj od nastawienia Lechii. Jeśli zagrają odważnie tak jak np. na Legii to wg mnie bramki z obu stron i ogólnie over 2,5. Na to liczę.
Mój typ: over 2,5 - 2,20 w Tobet ✅ 5:2
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Na dziś widze to tak:
1. ⚽ Polonia Warszawa - Cracovia --&gt; 1 - 1,55 ✅✅✅
Czas najwyższy na to, żeby Polonia pod wodzą Janasa wreszcie wygrała. Janas świetnie komentował pracę Bakero i ustawiał mu team. Teraz ma okazję sprawdzić się w roli trenera i już tak wspaniale jak kierowanie drużyną trenerka mu nie idzie. Cracovia bez Radomskiego, Matusiaka i Pawlusińskiego. Powinna Polonia wygrac i trener Ulatowski chyba po mału będzie musiał żegnać się z Cracovią...
2. ⚽ Arka Gdynia - GKS Belchatow --&gt; X2 - 1,45 ⛔⛔⛔
Bełchatów po bardzo dobrym początku sezonu dostał chyba lekkiej zadyszki. Dlatego też myślę, że dziś pewnie nie przegra w Gdyni, ale ze zwycięstwem też może być różnie. Kurs 1,45 na X2 w miarę ok do zagrania.
3. ⚽ Wisla Krakow - Lechia Gdansk --&gt; 1 - 1,80 ✅✅✅ się odblokowali :]
Sam się sobie dziwię, że wierzę w zwycięstwo Wisły...Ale no jeśli nie dziś to ja nie wiem co tam przy Reymonta się będzie działo...Lechia pyknęła Górnik 5-1 i Legię 3-0, ale obydwie te drużyny był jednak w kryzysie...Poza tym Lechia bardzo dobrze gra u siebie gorzej na wyjazdach. Sam już nie wiem czy warto pisać, że Wisła musi sie wreszcie odblokować, bo chyba już nic mnie nie zdziwi. Mecz w którym Wisła może wygrać i pokryć HC, a i Lechia może wygrac i pokryć HC. Ale jeśli miałbym wybierać to stawiam jednak na kolejne:] odblokowanie Wiślaków.
4. ⚽ Widzew - Jagiellonia --&gt; X2 - 1,43 ⛔⛔⛔ i over 2,5 --&gt; 2,20 ✅✅✅
Jaga w wielkiej formie. Co dziś zaprezentuje z Widzewem ?? Widzew ostatnio też lekka zadyszka więc dziś pewnie będzie sie starał zrobić wszystko, żeby się odblokować. Ale Jagiellonia jest w naprawdę super formie. Nie powinna przegrać. Także X2 po kursie 1,43 wydaje się dość OK. No i mam wrażenie, że może to być ofensywny mecz. Robak - Sernas vs Frankowski - Grosicki. Jeśli zaskoczą 3-4 bramki spokojnie mogą paść.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Myslisz ze bedziesz ponad mna jak powiesz ze gram w Vegas, urywam noce na kompie i mowisz o moim trybie zycia, na koniec ze masz plany na wieczor jakobym ja zarwal nocke i Ci(czego nie powiesz) zazdroscil nad zyciem towarzyskim ???? bardzo udane ale takie wyrabianie przewagi moze udac Ci sie na kolegach z gimnazjum
to ze posiedze raz na jakis czas w nocy kompletnie Cie nie powinno interesowac, co do avataru nie mowisz mi co mam miec ale go wysmiewasz krotko mowiac chcesz chcesz takimi pierdolami pokazac mi ze tutaj rzadzisz i skonczysz mnie w wiedzy o pilce jak i w ludzkiej inteligencji i podejsciu do zycia
chłopie mi się nie musisz tłumaczyć bo nie interesuję mnie co ty robisz a sam wiesz najlepiej, piszesz głupoty, spinasz się na necie całą noc i ci się we łbie miesza.....pośpij parę godzin wyjdź na świeże powietrze i dopiero coś pisz...taka moja rada, zrobisz co chcesz.
Jedyne za co sobie pluję w brodę, to że po raz kolejny daję się sprowokować szkodnikom forumowym, chcąc napisać przemyślenia i konstruktywnie pogawędzić...to nie ch...a wyskoczy taki krzykacz i będzie chciał wszystkich poucza, bez kultury(też nie lubię większości klubów i mógłbym pisać od najgorszych ale internet to nie miejsce na takie pozerstwa), nie pisząc nic rzeczowego na temat poruszanych kwestii, więc nic dziwnego że większość olewa dyskusje tematyczne.Nie zgadzasz się z tym co piszesz to mówisz dla czego a jak nie masz kompletnie zdania to milczysz!
Nie uważam się za żadnego znawce, miesiąc temu podałem tu ostatni typ, a gram o wiele więcej typów niż 1 na miesiąc, tu się tylko czasem wypowiem tylko i wyłącznie z wielkiej sympatii do tej ligi jako fan polskiej piłki.
Nie błyszcze, nie prowadzę kuponów w dziale Vip gdzie wystarczy podawać same typy więc mi filozofie nie pitol co ja myślę, rozmowa na pw nie ma sensu bo sprowadza się do jednego...synku koledzy z gimnazjum itp. i mówi mi to chłop którego zainteresowanie wpsane w rubryce to gra nba2k10 ????
Bez odbioru, jak chcesz coś tam się sprawdzać to ci napisałem jak ma to wyglądać, nie wchodzę z tobą w bezpośrednie układy oparte na zaufaniu bo na to trzeba zasłużyć, a jak do poniedziałku nie jesteś w stanie ogarnąć sprawy, no to nie mamy o czy rozmawiać więc nie zawracaj mi gitary, mam dużo spraw w tygodniu sobota odpoczynek niedziela podróż do Poznania więc znajdę dosłownie chwilę w tygodniu by oddać początkowe typy
 
huczek 14

huczek

Użytkownik
piłka nożna, Ekstraklasa , godz. 14.45
Spotkanie:Gornik Z. - Lech
Typ:HT/FT 2/2
Kurs:4.5
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Wczoraj i dzisiaj bylismy swiadkami przelamania Wisly i kolejnej wygranej Legii.Czas najwyzszy na odbicie sie od dna Lecha Poznan. Wszyscy wiemy,ze tak naprawde to te trzy druzyny dysponuja obecnie najwiekszymi potencjalami. Lech ma sklad wyceniany na az 22 mln E. Ogolnie w ich kadrze znajduje sie kilku ciekawych zawodnikow. Ja za caloksztal wyroznilbym przede wszystkim Wichniarka (750tys E), mlodego Łotysza Rudnevsa(500tys E),Injaca(1mln E), Peszko (2,4mln E), Stilica(2,6mln E), Gancarczyak (1,4mln E), Bednarowskiego(1,1mln E) i Arbolede(2,1mln E). Standardowo juz nie zobaczymy w jutrzejszym pojedynku Bednarowskiego. Ponado Lech zagra bez Kielba i najprawdopodobniej bez Arboledy. Po mimo tych brakow wciaz przewaga na papierze Lecha jest bardzo duza. W mojej opini Gornik nic soba nie reprezentuje. Własciwie w druzynie wyroznia sie tylko Zahorski. Poza tym Zabrzanie nie maja czym straszyc przyjezdnych. Ich ostatnia wygrana z Wisla byla niezasluzona. To Krakowianie kontrolowali przebieg meczu i to oni zaslugiwali na komplet punktow. Nie sadze aby taka sytuacja miala po raz kolejny powtorzyc sie z Lechem. Poznaniacy potrzebuja punktow i do jutrzejszego meczu podejda w pelni zmobilizowani. Po tak duzym kursie warto jest na nich stawiac.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Spotkanie: ⚽ Górnik Zabrze - Lech Poznań (HC 1-0) ⛔⛔⛔
Typ : 2
Kurs: 5,00
Buk : Bet-at-home
Analiza:

W niedzielę o godzinie 14:45 w Zabrzu spotka się Górnik Zabrze z obrońcą tytułu Lechem Poznań. Jak każdy wie póki co Lech Poznań strasznie rozczarowywuje w lidze. Lech przegrał ostatnie 3 mecze w lidze strzelając tylko 1 bramkę :O !! Co innego w pucharach. Tam wygrywa z Salzburgiem, remisuje z Turynem. Tylko jakie to ma znaczenie jeśli chodzi o tabele ligową, w której Lech jest w jej dolnym rejonie. Trener i zawodnicy dostali ultimatum, które uratuje klub przed trzęsieniem ziemi. Oglądając 2gą połowę meczu Lecha z Manchesterem City można odnieść wrażenie, że jest szansa, iż Lech w lidze wreszcie się odblokuje. Tym bardziej, że Górnik mimo, iż pokonał tydzień temu Wisłę zagrał w tym meczu naprawdę słabo i właściwie to nie Górnik wygrał, a Wisła przegrała. Lech musi się odblokować w lidze i uważam, że jutro wyjdzie maksymalnie zmobilizowany najlepszy skład jaki na daną chwilę może trener Zieliński wystawić. Górnik za pewne znów zamuruje swoje pole karne podobnie jak w meczu z Wisłą, ale Lech potrafi rozbijać taki styl obrony. Dlatego też uważam, iż Lech jest zdolny jutro wygrać z Górnikiem różnicą ok. 2 bramek. Myślę, że warto zagrać taki typ, tym bardziej, że jest duży kurs, który zachęca - 5,00.
Mam nadzieję, że będziemy jutro świadkami kolejnego odblokowania ???? Typ troszkę z przymrużeniem oka, bo do typów dnia go napisałem, ale sam go zagrałem za 5taka ???? Kurs naprawdę dobry, a Górnik z Wisłą zagrał przekonkretnie słabo ???? Także trochę wierzę jutro w wygraną Lecha 2-3 golami ???? Ale już taka pozycja:
2. ⚽ Górnik - Lech --&gt; 2 - 2,40 ⛔⛔⛔
Powinna wejść. Nie wierzę, że Lech po w miarę dobrej 2 połowie z City, gdzie grali prawie :razz: jak równy z równym straci punkty w bezbarwnym Górnikiem, który to, że zdobył 3 punkty nie zawdzięcza sobie a Wiśle :] Poza tym jutrzejsza strata punktów może spowodować trzęsienie ziemi w Poznaniu, a tego chyba nikt by nie chciał od piłkarzy po trenera na działaczach skończywszy. Górnik swoje wykonał tydzień temu i myślę, że jutro więcej serca w grę włożą jednak Poznaniacy.
3. ⚽ Zaglebie Lubin - Ruch Chorzow--&gt; 1 - 2,20 ⛔⛔⛔
Ciężki mecz do wytypowania...Ruch gra dość w kratkę, ale Lubin ostatnio ma dobrą passe. Lecha powinien był zlać co najmniej 2-3 bramkami. Ich gra wygląda coraz lepiej, dlatego wydaje mi się, że pokonają Ruch.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom