>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10 kolejka Ekstraklasy 22.10 - 24.10.2010

Status
Zamknięty.
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
dawczan nie byłbym pewien tak tej wygranej 2-3 golami.To że zagrali dobrze druga połowę z City może mieć jutro odmienny wpływ na Lecha.Na pewno sporo kosztowała ich sił ta druga połowa.A biorąc pod uwagę tylko to że zagrali dobrz i jutro bedzie dobrze to wytłumacz mi czemu przegrywali kolejne spotkania ligowe po dobrych meczach z Juve i Salzburgiem?????Mi Górnik śmierdzi coś koło remisu a jak już Lech to nie 2-3 golami
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
dawczan nie byłbym pewien tak tej wygranej 2-3 golami.To że zagrali dobrze druga połowę z City może mieć jutro odmienny wpływ na Lecha.Na pewno sporo kosztowała ich sił ta druga połowa.A biorąc pod uwagę tylko to że zagrali dobrz i jutro bedzie dobrze to wytłumacz mi czemu przegrywali kolejne spotkania ligowe po dobrych meczach z Juve i Salzburgiem?????Mi Górnik śmierdzi coś koło remisu a jak już Lech to nie 2-3 golami
Dlatego napisałem, że akurat ten typ traktuje z przymrużeniem oka ???? Ale spróbowac za 5taka można, może akurat. Nie potrafię wytłumaczyć dlaczego tak się działo, że po Juve i Salzburgu grali zero w lidze...ale widze 1 argument jutro za ich wygraną. Skoro potrafia sie spiąć w pucharach tzn, że z formą nie jest źle ==&gt; a co za tym idzie skoro dostali ultimatum od władz, że mają tyle i tyle punktów zdobyć to może zepną jutro pupy i poprostu zagrają tak jak należy. Wiedzą też, że Wisła przed meczem z nimi się odblokowała i to dośc wyraźnie. Polonia Warszawa z którą mają do rozegrania zaległe spotkanie podobnie. Więc jeśli jutrzejszy mecz zakończy się stratą punktów to będzie już dno. Nie chcę przesadzać, ale nie wiem czy jutrzejszy mecz nie będzie dla Lecha kluczowym meczem sezonu jeśli chodzi o rozgrywki ligowe. Jakakolwiek strata punktów wprowadzi ich już naprawdę na dno biorąc pod uwage jacy przeciwnicy czekają w kolejce. No i jednak Górnik z Wisła zagrał dno. To Wisła przegrała, a nie Górnik wygrał. Lech gra raczej odważniej od Wisły i nawet jeśli Górnik będzie bronił tak jak z Wisłą to Peszko, Stilic, Krivets, Rudenvs może coś wymyślą. Ja to jutro tak widzę, ale masz racje mogę się przejechać. Cóż - sport ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jak już wcześniej określiłem tą kolejkę mianem swego rodzaju przełomowej-powrotu do układu sił. Tak teraz tego się trzymam.

Górnik Zabrze - Lech Poznań

Nie mogę przejść obojętnie wobec wysokiego kursu na wygraną Lecha.
Górnik z pewnością obierze taktykę podobną do meczu z Wisłą, w którym trzeba przyznać szczęśliwie wygrał. Tym razem jednak uważam, że będzie inaczej i to drużyna, która ma więcej indywidualności przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść.
Może z Manchesterem nie zagrał rewelacyjnie, ale przebudził się Tshibamba. To dobry znak dla Lecha, ponieważ nie muszą być uzależnieni tylko od Rudnevsa w ataku. Jest też i Wichniarek, który z pewnością chciałby dorzucić coś od siebie. Kriwiec, Peszko, Stilić... Lech ma bardzo dobry skład, powinien dyktować warunki tego meczu tym bardziej, że nie spodziewam się otwartej gry Górnika.
Jeśli Lech jako pierwszy strzeli bramkę nie sądzę aby Zabrzanie mieli atuty do osiągnięcia wyrównania.
Przy tym typie istotna będzie pierwsza połowa i ogólnie pierwsza bramka.
Jestem zdania, że Górnik tego meczu nie wygra, ale jeśli strzeli jako pierwszy to ma szanse na remis.
Mój typ: Lech Poznań - 2,50 w Tobet ⛔ 2:0 :|
W meczu Zagłębie - Ruch można spodziewać się każdego wyniku, ale najbliżej mimo wszystko jest mi do postawienia na wygraną gospodarzy po kursie 2,10.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Polonia planowo (po bledach defensywy Pasow) wygrala i Janas na razie moze spac spokojnie.
Lechia przegrala na swoje zyczenie, spokojnie mogli dobic Wisle w pierwszej polowie, Buval sam mogl strzelic 3 gole, pomylil sie tez sedzia ktory nie odgwizdal ewidentnej jedenastki dla gosci z Gdanska. Mysle ze przy 0-2 Wisla by sie nie podniosla bo grala slabo w pierwszej polowie. W drugiej nastapilo przelamanie Wislakow ale IMO daleko jeszcze do dobrej gry. W Zabrzu nasza obrona grala duzo lepiej a wynik byl duzo slabszy, dobrze ze odblokowali sie strzelecko.

Dzisiaj faktycznie kurs na Lecha jest kuszacy. Gornik niczym mi obecnie nie imponuje. Zgadzam sie z TBM ze zagraja mega defensywnie tak jak z Wisla ale przeciez nie mozna ciagle na szczesciu jechac. Lech po tym co zrobily Legia i Wisla z dodatkowa presja i moim zdaniem na pewno nie przegraja w Zabrzu. Wiadomo ze dla polskich druzyn gra co 3, 4 dni to ogromne wyzwanie ale pamietajmy ze Rudnevs i Stilic nie zagrali w Anglii calego spotkania i to oni moga dzis stanowic o sile ofensywnej Kolejorza.
Lech DNB 1,72 peffka ;-)
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
także zgadzam się z typem na Lecha, w lidze stoją bardzo kiepsko więc chociaż dziś powinni dać z siebie więcej, wtorek PP niedziela mecz z Wisłą kilka dni później jedno z kluczowych sprawdzianów dla Lecha jeżeli chodzi o LE i sytuacje w grupie, harmonogram napięty a siły trzeba jakoś rozgraniczać żeby w meczu z City skurcze nie łapały w 50 minucie, :cool:
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Żebyście się wszyscy, moi mili, nie przeliczyli z tym pakowaniem kasy na Lecha. Nie przecze ze Lech ma szanse na zwyciestwo ale lekcewazycie Górnika. Górnik u siebie w Zabrzu nie jednego jeszcze pokona.
Górnik - Lech 1x peffka, dla odwaznych czysta 1. Wspomnicie ( mam nadzieje ) moje slowa ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 0

kaczmi

Użytkownik
Lech musi wygrać, gdyż ich pozycja w tabeli na pewno nie odzwierciedla siły tego zespołu. Ciężko powiedzieć, czy to złe ustawienie przez trenera, czy większe zaangażowanie zawodników w Ligę Europy (skauci) - jedno jest pewne - żarty się skończyły. Po trzech porażkach z rzędu Lech musi w Zabrzu zagrac na całego. Bardzo ciekawy kurs w Betclik - &quot;zespół wygra obie połowy&quot; - Lech kurs 8,00
 
K 0

krycha1101

Użytkownik
Czasem jak się mówi, że któraś drużyna musi to wychodzi jeszcze gorzej. Na pewno ta kolejka jest inna od poprzednich, bo drużyny, które były w czubie tabeli w poprzednim sezonie zaczęły wygrywać swoje mecze. Lech jest w ciężkiej sytuacji, bo w przypadku przegranej będą mieli dużą stratę do lidera, jednak obie drużyny będą chciały wygrać to spotkanie, bo 3pkt każdemu są potrzebne. W tej kolejce na 6 meczów padły, aż 4 overy, więc dużo jak na naszą ligę. Mam nadzieję, że ta tendencja zostanie podtrzymana tylko mecze będą bardziej wyrównane, a nie pogromy 3:0, 4:1 lub 5:2
Co do drugiego meczu postawiłbym na Zagłębie, jednak nie wiem jak wygląda sytuacja kadrowa w Ruchu. Jeżeli ktoś byłby tak miły i mi powiedział o absencjach to byłbym wdzięczny.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Co do drugiego meczu postawiłbym na Zagłębie, jednak nie wiem jak wygląda sytuacja kadrowa w Ruchu. Jeżeli ktoś byłby tak miły i mi powiedział o absencjach to byłbym wdzięczny.
Ruch Chorzów. Nie zagrają dzisiaj kontuzjowani Olszar i Jakubowski. Za kartki pauzuje Arkadiusz Piech. W ataku możemy spodziewać się młodego Jankowskiego, a szansę debiutu może otrzymać zakontraktowany pomocnik ze Słowenii - Komac.
W Zagłębiu nie zagrają: Martins Ekwueme, Costa Nhamoinesu oraz Kamil Wilczek. Na boku obrony możemy spodziewać się Rymaniaka zamiast Costy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No właśnie Górnik wcale nie musi wygrać. Swoje zrobił tydzień temu zgarniając 3 punkty. I wg mnie przed meczami z Lechem i Wisłą Zabrzanie w ciemno wzięliby 3 punkty w tych dwóch meczach. Górnik póki co ma dość dobrą pozycję. Wg mnie dla Lecha to jet dziś najważniejszy mecz tej rundy. Przegrana zaniża im już morale chyba do zera, będzie blisko rewolucji w klubie jakiej dawno nie było no i przed meczem z Wisłą podchodzą do tego meczu, gdy Wisła się przebudziła a oni mają 4 kolejne porażki. Myślę, że dziś zobaczymy Lecha walczącego do ostatniej sekundy, a nie tak niemrawego jak ostatnio. Rudnevs i Stilic są wypoczęci, bo mało co grali i na nich plus Peszkę dziś ja i moje kupony liczymy ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
No ale po 3 wtopach z rządu i miernej pozycji chyba lepiej inwestować w progres takiej drużyny jak Lech niż na wygraną ekipy dla której wystarczające będzie utrzymanie, zresztą ich wygrane wcale nie są przekonujące, wygrali z tą Wisłą czy Bełchatowem ale stawiając kolejne mecze, lepszym wyznacznikiem jest prowadzona gra a nie cyferki przy wyniku bo ich gra wcale nie przekonuje a te punkty wywalczone bez specjalnej przewagi .
Lech jak chce to potrafi zagrać dobrze, a dzisiaj to dla nich jeden z ostatnich sygnałów jak chcą próbować walczyć górne lokaty, muszą zapomnieć o pucharach i spiąć poślady, no chyba że chcą się spinać na Wisłę w przyszłym tygodniu kilka dni przed City w co szczerze wątpię
Nikt nie mówi żeby to nie wiadomo ile hajsu pchać na Lecha ale coś tam można zaryzykować po kursie 2.5
 
V 0

v666

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Ruch

Bez kontuzjowanych Costy, Kamila Wilczka i M.Ewkumeme zagra dziś Zagłębie, ale za to w będącym w coraz lepszej formie Szymonem Pawłowskim. Tydzień temu wrócił po kontuzji i rozegrał dobre spotkanie w Poznaniu. Mimo tych trezech absecji Zagłebie poradzi sobie z Ruchem. Dobry kurs i stawiam dziś na Zagłębie

Górnik - Lech

Lech wygra!
 
mateo55 0

mateo55

Użytkownik
Spotkanie: Górnik Zabrze - Lech Poznań (pierwsza połowa)
Typ:2
Kurs:2.95
Buk: unibet
Analiza:
Wszyscy wiedzą w Poznaniu, że euforia ligą europejską ie może przyćmić katastrofalnych wyników w lidze, jak na mistrza Polski. Lechowi takie wyniki po prostu nie przystają. Zapowiada się co prawda zimowe wzmocnienia, bo liczą na to, że będą jeszcze grać w europie i chcą wówczas osiągać dobre wyniki na obu frontach, ale do zimy jeszcze daleko i jeśli zawalą resztę spotkań w rundzie jesiennej to nawet komplet puntów na wiosnę może nie wystarczyć do europejskich pucharów,a wtedy aż się boję jaka rewolucja może nastąpić w drużynie mistrza Polski. Zieliński ma zatem nóż na gardle i doskonale wie, że dziś musi po prostu wygrać i zainkasować trzy punkty i nie ważne w jakim stylu. Myślę, że przysłowiowy nóż sprawi, że lech zagra pewnie dobrą jedną z połów, jak to ostatnio bywa, ale liczę, że tym razem będzie to pierwsza, a potem utrzymają swoje prowadzenie i w końcu wygrają. Co do górnika, to myślę, że oni już swoje w tym sezonie zrobili - 8 miejsce, w tym wygrana z wisłą tydzień temu, z którą w rundzie wiosennej na pewno już nie zdobędą punktów. Dobry start, aż nadto dobry, ale dlatego dobry, że najlepsze nasze zespoły ruszyły słabo i wybiegają trochę w przyszłość myślę, że górnicy dołączą jeszcze do cracovii na sam dół tabeli. Kryzys z jakim mieliśmy do czynienia w Polsce, występował również w najlepszych ligach europejskich, jak np: we Francji, w przypadku Lyonu, który zaczął z niego wychodzić. Uważam, że od teraz takie drużyny jak Legia, która już pokazała ostatnimi dwoma zwycięstwami że kryzys ma za sobą, Lech i Wisła zaczną osiągać dobre wyniki, bo przecież nie jest możliwe, aby potencjalnie dużo mocniejsze zespoły grały w środku czy na dole tabeli przez cały sezon, a wpadka która miała miejsce przeciągnęła się już wystarczająco, bo aż na jedną trzecią sezonu, ale myślę że jeszcze nie wszystko stracone i pora ruszyć do przodu.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Górnik Zabrze - Lech Poznań
Ja mam odmienne na temat tego spotkania od całej reszty. Górnik może i jest beniaminkiem ekstraklasy, ale na razie radzi sobie naprawdę nieźle i wcale nie widać jakiś kompleksów (punkty na Roosevelta straciła już Wisła, punkty stracił Ruch i Bełchatów, a o mały włos nie straciłaby Jagiellonia). Ciężko gra się przeciwko takiej drużynie, która stawia przede wszystkim na defensywę. Lech podobno musi się przełamać? Musi? Musi to na Rusi. Niestety dostrzegam jakiś regres. Brakuje nie tylko szczęścia, ale też właśnie tego mistrzowskiego zacięcia, czyli nawet jak nie idzie, uda się jedna-dwie akcje i mecz jest wygrany. W letnim okienku sprowadzono trzech napastników za Lewego. Owszem, Rudnevs na pewno jest wielkim wzmocnieniem, ale musi zacząć regularnie strzelać, tak jak w pierwszych meczach. Drugą sprawą jest, że nie może zbytnio liczyć na partnerów - Stilić i Kriwiec powinni kreować grę, a tych podań otwierających, no look passów jak na lekarstwo. O Tshibambie i Wichniarku nie zamierzam wspominać, bo są to na razie dwa największe niewypały. Dla mnie dzisiejsze spotkanie to duża zagadka. Jako kibic będę zadowolony jeśli się Lech się wreszcie przełamie, ale rozum podpowiada mi, że to może być ostatnia niedziela Zielińskiego. Obym się mylił...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Wspaniałej serii Lecha ciąg dalszy ???? Już nawet z X dałem na Lecha, ale niestety :]
Podsumuwując DNO. Lech w ataku gra ZERO. Nie wiem czy Lech oddał jakiś strzał na bramkę, który by choć trochę zagroził. Jedyna akcja, która jako tako była zagrożeniem to akcja Czibamby z 1wsze połowy. Zespół z Poznania na chwile obecna nie istnieje. 4 mecze 4 porażki 1 strzelona bramka. Osobiście spodziewam się rewolucji w tym zespole, bo takiej serii czarnej chyba w Poznaniu nie było. I nie widać nic, żeby działo się lepiej...
No i nadal nie pojęte dla mnie jest to, że w pucharach Ci goście rwą i walczą a dzisiaj jak na nich patrzyłem w 2 połowie to miałem wrażenie, że chcą się położyć i się zdrzemnąć. I nie trafia do mnie to, że zagrali mecz z City. 2 mecze w tygodniu to nie jest żadna tragedia...To są profesjonaliści. A jeśli sobie nie radzą to niech nie grają w pucharach i tyle. Rudnevs Juventusowi strzela 3 bramki Cziibamba City a w lidze nie oddają celnego strzału...O co tu chodzi :|
Buki dziś sobie troche zarobiły :]
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Górnik - Lech 1x peffka, dla odwaznych czysta 1. Wspomnicie ( mam nadzieje ) moje slowa ????
brawo kolego, nikt się tego nie spodziewał. Nie wiem czy z Twojej strony to strzał, a może intuicja? ???? ale zapunktowałeś u mnie ✅
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Wspaniałej serii Lecha ciąg dalszy ???? Już nawet z X dałem na Lecha, ale niestety :]
Podsumuwując DNO. Lech w ataku gra ZERO. Nie wiem czy Lech oddał jakiś strzał na bramkę, który by choć trochę zagroził. Jedyna akcja, która jako tako była zagrożeniem to akcja Czibamby z 1wsze połowy. Zespół z Poznania na chwile obecna nie istnieje. 4 mecze 4 porażki 1 strzelona bramka. Osobiście spodziewam się rewolucji w tym zespole, bo takiej serii czarnej chyba w Poznaniu nie było. I nie widać nic, żeby działo się lepiej...
No i nadal nie pojęte dla mnie jest to, że w pucharach Ci goście rwą i walczą a dzisiaj jak na nich patrzyłem w 2 połowie to miałem wrażenie, że chcą się położyć i się zdrzemnąć. I nie trafia do mnie to, że zagrali mecz z City. 2 mecze w tygodniu to nie jest żadna tragedia...To są profesjonaliści. A jeśli sobie nie radzą to niech nie grają w pucharach i tyle. Rudnevs Juventusowi strzela 3 bramki Cziibamba City a w lidze nie oddają celnego strzału...O co tu chodzi :|
Buki dziś sobie troche zarobiły :]
Dawczan mówiłem Ci wczoraj.Sam się rozczarowałem bo też zagrałem na Lecha ale nawet tego nie biorę pod uwagę gdyż raczej się teraz bawię niż gram na poważnie.Trzeba przyznać że tak słabego mistrza Polski nie mieliśmy bardzo dawno.Myślę że środek tabeli to będzie wszystko w tym sezonie na co będzie ich stać.Już parę miesięcy temu mówiłem że oni tego mistrza nie zdobyli tylko Wisła go straciła.Zespół jest masakrycznie słaby a jedyna mobilizacja to Liga Europejska chociaż i tam nic nie ugrają.Ale to dobrze dla mnie bowiem jak widać kibicuję Legii i moim zdaniem odpadł kolejny pretendent do mistrzostwa.Myślę że Legia z Wisłą będzie walczyć o tytuł chociaż chyba za wcześnie jeszcze o tym mówić ale jak się troszkę pokalkuluje to za dwie kolejki Legia może tracić tylko punkcik do Jagielloni ????
Ciekawa ta nasza liga i oby tak dalej.Już nie mogę się doczekać nastepnej kolejki i kursu na Wisłe w meczu z Lechem jak i na Legie w meczu z Górnikiem.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ja grubej kasy tez nie straciłem, bo 40-60 zl to nie pieniadz. Ale tez nie zyskalem, a o to w tym chodzi ???? Liczylem, ze Lech`zaskoczy no ale niestety. Dla mnie tak jak napisałem powyzej obecnie to jest DNO. Rzadko ktory mistrz kraju przegrywa 4 mecze z rzedu strzelajac tylko 1 bramke. Cos sie stalo z tym zespolem. Kompletne zacięcie w ataku. Wichniarek to jest w ogole cien samego siebie. Nie liczylem, ze zostanie krolem strzelcow, ale ze jakims wzmocnieniem bedzie...a jest oslabieniem. Choc z 2 strony napastnicy nie dostaja zadnych podan od pomocnikow...Peszko, Stilic, Krivets...Co sie z tymi gośćmi dzieje to ja nie wiem. Lech przegral mecz tej rundy dla siebie i nie wiem co sie musi stac, zeby byl w 1wszej 3ce.
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Groven pisałem ze Górnik nie przegra a 1x to peffka. Zaluje tylko ze moja reputacja na forum jest tak mala i pewnie wiele osob sobie zlekcewazylo moj post, no ale to juz nie moja strata ???? . To bylo pewne ze Lech nie wygra, Lech nic nie gro i w tym sezonie niech sie skupią na utrzymaniu, bo o puchary szans walczyc nie maja. A Górnik szokuje pozytywie wszystkich, potrafią grać chłopaki
Juz pozdrawiam wszystkich tych ktorzy beda pisac ze Legia - Górnik 1 peffka, chociaz na Łazienkowskiej bedzie zncznie trudniej Górnikowi, i nie zdziwie sie jak Legia wygra minimalnie albo bedzei podzial punktow... Ale jak kurs na Legie bedzie mniejszy niz 2 to bede sie glosno smial inwestujacych w druzyne z Łazienkowskiej.
Pozdrawiam i zycze wygranych ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Groven pisałem ze Górnik nie przegra a 1x to peffka. Zaluje tylko ze moja reputacja na forum jest tak mala i pewnie wiele osob sobie zlekcewazylo moj post, no ale to juz nie moja strata ???? . To bylo pewne ze Lech nie wygra, Lech nic nie gro i w tym sezonie niech sie skupią na utrzymaniu, bo o puchary szans walczyc nie maja. A Górnik szokuje pozytywie wszystkich, potrafią grać chłopaki
Juz pozdrawiam wszystkich tych ktorzy beda pisac ze Legia - Górnik 1 peffka, chociaz na Łazienkowskiej bedzie zncznie trudniej Górnikowi, i nie zdziwie sie jak Legia wygra minimalnie albo bedzei podzial punktow... Ale jak kurs na Legie bedzie mniejszy niz 2 to bede sie glosno smial inwestujacych w druzyne z Łazienkowskiej.
Pozdrawiam i zycze wygranych ????
Mogę być pierwszy z którego będziesz się śmiał ale Górnik w Warszawie nie zdobędzie punktów.To że wygrali dwa mecze z rzędu to fajnie.Na trzecie się raczej nie zanosi.Legia nie może już tracić punktów a gra znacznie się poprawiła.Maja dwa mecze przed własna publicznością i znakomita okazje do zbliżenia się do lidera.Zaczyna wszystko normalnie funkcjonować już w zespole co nie wróży dobrze Górnikowi.Jedyne czego się obawiam to remisu w tym spotkaniu bo Legia jeszcze takiego rozstrzygnięcia w tym sezonie nie miała.Ale mam ogromną nadzieje że z remisem poczekamy do wyjazdu do Krakowa ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom