>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10 kolejka PGE Ekstraligi - 25 czerwca

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Myślę, że ZZ-etka była możliwa dopóki Doyle nie postanowił wystartować w GP. Wtedy zwolnienie liczyłoby się od meczu w Toruniu, a zatem mógłby spokojnie pojechać w DPŚ. Teraz sytuacja trochę inna i uważam, że raczej pojedzie Karpow. No chyba że Doyle zrezygnowałby z reprezentacji, to wtedy co innego.
Poczekamy do meczu i obadamy, ale mimo wszystko fajnie się zapowiada spotkanie - Karpow i Thorssell jadą o udział w kolejnych meczach, u gości jest Zengota z dobrą znajomością toru i juniorzy mocniejsi, więc powinno być wyrównane spotkanie, ale mimo wszystko Falubaz powinien to wziąć.
 
polikum 54

polikum

Użytkownik
W Totolotku po kursie 2,0 można zagrać, że Tai będzie dziś lepszy od Janowskiego. Kilka razu upewniałem się, czy dobrze patrzę, ale wydaje mi się, że tak. Trochę w szoku, trochę to pograłem :cool:
 
H 1K

horosz

Użytkownik
1. Tai Woffinden over 10,5, @ 1.62 iforbet
Jeżeli Sparta ma wziąć zwycięstwo to punkty Taia są niezbędne. Dla niego Motoarena nie jest żadną zagadką a w lidze spisuje się świetnie. Biorąc pod uwagę ligowe występy w Polsce i Szwecji to od 9 maja cały czas notuje over 10. Stabilna forma, na wyjazdach również. Dzisiaj 12-13 pkt bardzo realne.
2. Falubaz wygra, @ 1.57 iforbet
Mecz bardzo wyrównany, który ma szansę rozstrzygnąć się w biegach nominowanych, które świetnie Falubazowi wychodzą. Dudek znowu po GP, jednak na swoim torze powinno być lepiej. Hampel i Protas to pewne punkty. Thorsell jest gotowy na 6-7 pkt. Wszystko zależy od Karpova (nie wierze w Z/Z).
3. Włókniarz wygra (-14.5) @ 1.70 iforbet
Holta i Madsen to czołówka ligi na tą chwilę. Poradzili sobie ze Stalą a dzisiaj rywal o wiele słabszy i z problemami. Nie ma co się rozpisywać ale Włókniarz to bierze i to baaaardzo pewnie. GKM nie ma najmniejszych szans.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom