>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10$ na stoliki lub 25$ na turnieje

Status
Zamknięty.
risto44 0

risto44

Użytkownik
czy mial ktos problemy przy rejestracji konta na real money?? bo mi wyskakuje &quot;busy&quot;, chyba chodzi o to ze serwer jest przeciazony, wiec w jakis godzinach najlepiej sie zarejestrowac??
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Wczoraj o 22:00 wysłałem email, dzis rano zagadałem do supportu ze od wyslania emaila minelo juz 72godziny i prosze o dodanie tokenów, poczekalem chwilka i powiedziano mi że o godz. 3pm dostane tokeny, u nas 14:00 ( z tego co powiedzieli mi w supportcie).
 
O 0

ogryzekpl

Użytkownik
maddog dostalem od nich tego samego meila ze dzis o 6 mi dodadza bonus, niestety go nie bylo wiec napisalem do supportu24 i odrazu mi dodali
Jesli jeszcze Ci nie dodali zrob to samo
pozdro
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Ja też otrzymałem maila z informacją że bonus zostanie dopisany o 6PM, tyle że jak przyjechałem koło 18:30 do domu kasa już była na koncie ;)
Czas ją troche rozmnożyc i wypłacic ????
 
M 0

maddog

Użytkownik
no napisal na live chacie ale nikt mi narazie nie odpisuje... ile czekaliscie na odpowiedz... i o ktorej sa te turki bo jakis bym sobie dzis chetnie zagral ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
ehh porażka ... ugrałem do 30$ a tu nagle seria bad beatów i rąk typu 52, 73 ... masakra ... i budżet stopniał kilkakrotnie ...
A jak już się trafiła jakaś para na ręce typu QQ to przegrywała z AK, AT
 
O 0

ogryzekpl

Użytkownik
Czy te turnieje za tokeny można grać w wybrany przez siebie dzień czy oni narzucają dzień gry??
ja mam czas na wykozystanie ich do 10kwietnia 2008. ehh jeden juz poszedl w las ( odpadlem z tura z reka AA na AK gosc mial kolor) a w drugim gram ???? i jeden zostawie na jutro hehe
 
E 0

east-side

Użytkownik
Robsonsc zagadaj na liveczacie,powinni Ci natychmiast przyznać tokeny.
Co do turniejów to są to:
35000 Guaranteed R/A $10+1 (rebuy)
10000 Guaranteed Freezeout $10+1
12500 GP R/A $5+0,5 (rebuy)
Jaśniej nie da się tego wytłumaczyć ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom