>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10$ na stoliki lub 25$ na turnieje

Status
Zamknięty.
K 84

kpk25

Użytkownik
Ja pisalem ostatnio do niech to mi odpisali ze tokeny mi przyznali w czwartek i ze moge je znalesc w &quot;my account&quot; ---&gt; &quot;jokerpoints&quot;
Wchodze i nic nie ma ;/
p.s Te tokeny trzeba wykorzystac od razu czy kiedy sie chce?? Moze od czwartku przepadly?? :cry:
 
K 84

kpk25

Użytkownik
No wreszcie! Dostalem te tokeny! ???? Po 3 mailach. W 3 meilu wyslalem screen ze w jokerpoints nie ma zadnych tokenow i wkoncu koles napisal:
Hi,
Sorry, you were on the list as having been credited - not sure what went wrong! They are there now.
Best of Luck,
Mike Lacey
[email protected]
Ja itak mu nie wieze ze bylem na tej liscie:jezora: ale chociaz tyle ze w koncu dostalem te tokeny ! ????
P.S Swawiola zrob screena i wyslij mu to moze cos pomoze :spokodfhgfh:
 
slawiola 5

slawiola

Użytkownik
Czy ja narzekam na Ciebie ? bez napinek prosze, mowie ze wyslalem juz pare maili i pisze na czacie im a oni nic !

to nie jest tak ze nie doceniam czyjegos wysilku w szukaniu promocji, ja nie doceniam roomu, pozdro.
 
O 0

ogryzekpl

Użytkownik
hehe kilka dni temu dostalem 3tokeny.wykorzystalem dwa, wygralem troche kasy wczoraj zlecilem wyplate. Dzis wchodze na meila patrze a oni przyznali mi kolejne 3tokeny ???? ciekawe czemu. Albo gosc z live chat za pierwszym razem nie zaksiegowal ze przyznal mi tokeny albo cholera wie co:d
 
K 84

kpk25

Użytkownik
hehe kilka dni temu dostalem 3tokeny.wykorzystalem dwa, wygralem troche kasy wczoraj zlecilem wyplate. Dzis wchodze na meila patrze a oni przyznali mi kolejne 3tokeny ???? ciekawe czemu. Albo gosc z live chat za pierwszym razem nie zaksiegowal ze przyznal mi tokeny albo cholera wie co:d
Heheh ???? Calkiem mozliwe. Ja jak do nich pisalem 2 razy to koles twierdzil ze juz mi przyznali a za 3 razem jak wyslalem skan ze nie ma tokenow to wkoncu mi je przyznal ???? Mowil ze bylem wpisany na liste osob ktore juz dostaly tokenki a wcale nie bylem wiec prawdopodobnie z toba jest odwrotnie :p Dostales raz a oni tego nie zapisali i dali 2 raz :spokodfhgfh:
P.S Jak mozesz to napisz ile wygrales kaski w tych turniejach? ????
 
O 0

ogryzekpl

Użytkownik
Heheh ???? Calkiem mozliwe. Ja jak do nich pisalem 2 razy to koles twierdzil ze juz mi przyznali a za 3 razem jak wyslalem skan ze nie ma tokenow to wkoncu mi je przyznal ???? Mowil ze bylem wpisany na liste osob ktore juz dostaly tokenki a wcale nie bylem wiec prawdopodobnie z toba jest odwrotnie :p Dostales raz a oni tego nie zapisali i dali 2 raz :spokodfhgfh:
P.S Jak mozesz to napisz ile wygrales kaski w tych turniejach? ????
gralem w 2 turach. Jednym tym z pula 10K ( odpadlem z AA na reku i nie wygralem nic) i w tym z pula 35K bylem tam chyba 38 i wygralem $180
 
R 0

robsonsc

Użytkownik
gralem w 2 turach. Jednym tym z pula 10K ( odpadlem z AA na reku i nie wygralem nic) i w tym z pula 35K bylem tam chyba 38 i wygralem $180
najlepiej napisz na live chat,i fajnie bedzie jak napiszesz jak dalej sie sprawa potoczyla zeby bylo wiadomo czy warto tam wogole grac bo jak takie cyrki to szkoda czasu i nerwow
 
R 0

renton

Użytkownik
chyba tak jesli jeszcze pisza ze wczoraj podostawali Tokeny
Edit: Damian nie trzeba na 100% ja tak zrobił i bonus dostałem
 
S 11

support75

Użytkownik
ok. zarejestrowalem sie. choc wczesniej uznalem ze szkoda na to czasu.
skad bede wiedzial ze mam tokeny ? przyjdzie email tak ?

takie cudo dostalem od nich po paru minutach

Hi,

This is not a valid offer. There are numerous blogs posting this information without the permission of Green Joker Poker. We apologise for any misinformation you have been given but you must realise this has not been done with our consent.

You will find many great freerolls and a good 1st deposit bonus on our site but we do not have any no deposit offers currently.

Once again I apologise for any bad information you have been given and wish you luck should you try our great poker site.
:-/
 
M 0

maszex

Użytkownik
Chlopaki zobaczcie co mi napisali

Hi,

This is not a valid offer. There are numerous blogs posting this information without the permission of Green Joker Poker. We apologise for any misinformation you have been given but you must realise this has not been done with our consent.

You will find many great freerolls and a good 1st deposit bonus on our site but we do not have any no deposit offers currently.

Once again I apologise for any bad information you have been given and wish you luck should you try our great poker site.

Best Regards,

Mike Lacey
[email protected]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom