>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

100% 350zł zedbet

cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik
z tego co zrozumialem to wplacam 350pln robie zaklad na pilke albo kosza za calosc i wtedy dostaje freebeta o wartosci 350pln ktorego stawiam na pilke albo kosza i na konto wplacaja mi to co wygram z tego freebeta czyli jak trafie ako 2.0 to dostaje 350pln??
 
A 0

artix

Użytkownik
Co do końcowego zwycięzcy koszykówki to też o to pytałem i odpisali mi że to chodzi o ostatecznego zwycięzcę ligi, sezonu itd. O podpórkach nie wiem.
artix a skad to wiadomosc ze tylko wplata karta sie liczy??
Nie mam innej możliwości na koncie jak tylko wpłata kartą...
 
S 8

sweetkokos

Użytkownik
jqk nie ma jak jest!]]

Przelew bankowy
zedbet.com akceptuje przelewy z konta klienta do naszego konta w banku Barclays.

Aby zdeponować środki za pomocą przelewu bankowego, potrzebujesz od nas następujących danych:

przelewy EUR (€)
Płatne na konto:
Nazwa banku Barclays Private Clients International
Nazwa konta: Entergaming Limited
Bank Address: PO Box 41, Le Marchant House, St Peter Port, Guernsey, GY1 3BE
Numer konta bankowego: 6 9083677
Kod Sort: 20-35-32
Kod Swift: BARCGB22
IBAN: GB62 BARC 2035 3269 0836 77

Przelewy w funtach sterlingach:
Płatne na konto: Nazwa banku: Barclays Private Clients International
Nazwa konta: Entergaming Limited
Adres banku: PO Box 41, Le Marchant House, St Peter Port, Guernsey, GY1 3BE
Nume r konta bankowe go: 80153494
Kod bankowy Sort: 20-35-32
Kod bankowy Swift: BARCGB22
IBAN: IBAN GB36 BARC 2035 3280 1534 94


Przelewy w dolarach:
Płatne na konto:
Nazwa banku: Barclays Private Clients International
Nazwa konta: Entergaming Limited
Adres banku: PO Box 41, Le Marchant House, St Peter Port, Guernsey, GY1 3BE
Numer konta bankowego: 88922099
Kod bankowy „Sort”: 20-35-32
Kod bankowy „Swift”: BARCGB22
IBAN: IBAN GB63 BARC 2035 3288 9220 99

UWAGA!
Pamiętaj, by w przelewie bankowym uwzględnić swoją nazwę konta zedbet.com

Po przelaniu środków, musisz wysłać e-mail na adres [email protected] z powodów bezpieczeństwa. Email musi zawierać następujące informacje:


W temacie wpisz &quot;Przelew bankowy&quot;
Datę przelania pieniędzy
Twoją nazwę konta
Twój numer konta
Kod Sort banku
Nazwę i adres Twojego banku
Walutę
Kwotę
Nazwę użytkownika zedbet.com

Celem tych infomacji jest upewnienie się, że klienci otrzymają poprawną kwotę depozytu na swoim koncie.

Minimum dziennego przelewu to 10€/10£/10$. Zasilenie konta zedbet.com może potrwać do 5 dni.Nie możemy zasilać kontklientów aż do otrzymania emaila z powyższymi informacjami. [email protected]

Błędy powodują unieważnienie wszystkich płatności i gier

Jeżeli masz jakieś pytania, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta zedbet.com (email: [email protected] ,
telefon: +357 22 105 140). Pamiętaj, że banki są zamknięte w soboty i ni edziele, dlatego zalecamy dokonywanie przelewów między poniedziałkiem a piątkiem, w celu uniknięcia opóźnień
 
D 0

davvidos

Użytkownik
[*]Otrzymasz darmowy zakład o wartości Twojego pierwszego zakładu do kwoty 350zł. Możesz go użyć tylko raz, w pełnej kwocie lub w kombinacji zakładów
[*]

Jak rozumiem wpłacę 350zł dostanę freebeta i muszę postawić całe 350zł ?? Dla mnie lipa no i te przelewy ⛔
 
yoji 0

yoji

Użytkownik
Czemu lipa :d POLECAM , na poczatek to zle wygladaja z przelewami i wyplatami ale FREEBET najlepszy jest ????
Karta w mabnku starczy platnosc natychmiast i 0% prowizji za wplate i wypłate.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Czemu lipa :d POLECAM , na poczatek to zle wygladaja z przelewami i wyplatami ale FREEBET najlepszy jest ????

Karta w mabnku starczy platnosc natychmiast i 0% prowizji za wplate i wypłate.
A masz kartę kredytową czy debetową i czy załatwiałeś coś żebyś mógł zapłacić przez neta kartą bo ja kiedyś próbowałem i lipa.
 
S 0

sterownik

Użytkownik
Czy ktos z was wysylal z mbanku przelew zagraniczny do tego buka?

Jesli tak to ile szlo czasu? Jak przeliczyli waluty? Czy byly jakies problemy?
 
Do góry Bottom