>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

100 zł za free na koncie??

mburnog 0

mburnog

Użytkownik
Zapraszam Was do wzięcia udziału w ankiecie nowego banku. Za wypełnienie ankiety otrzymuje się 100zł które można wypłacić po założeniu konta w tym banku. Założenie i obsługa konta jest za 0zł. W praktyce wygląda to tak że zakładamy konto wypłacamy kasę i zamykamy konto lub jeśli chcemy zostawiamy je.All in all jesteśmy 100zł do przodu bez wielkiego wysiłku. Jeśli w to wchodzisz podaj mi swojego maila a ja wyśle ci zaproszenie.
Pozdrawiam
 
S 11

support75

Użytkownik
pozwole napisac cos wiecej....

Tak, bank o którym piszę dopiero powstaje. Nie ma jeszcze sprecyzowanej oferty, ale ma ambicję stać się najlepszym bankiem dla swoich klientów. Dlaczego o tym piszę? Bo możesz dostać 100zł za wypełnienie ankiety, która pomoże w sprecyzowaniu oferty banku.

Żeby nie było tak kolorowo, całej ankiety nie możesz wypełnić od razu, a 10 pytań (test wyboru) otrzymujesz partiami (kontrolują koszty, albo chcą zwiększyć świadomość marki;). Za każdą odpowiedź otrzymujesz gwarantowane 10 PLN.

Bądź co bądź, przez dwa tygodnie (konkurs trwa od 12 sierpnia) zarejestrowało się u nich ponad 40.000 osób. Na nagrody zostały więc do tej pory przeznaczone 4 miliony złotych, ale to nic w porównaniu z kapitałem własnym banku - 1,5 miliarda PLN.

Jestem więc przekonany, że to nie &quot;lipa&quot;, sam się zarejestrowałem i Tobie też to polecam... Chyba że 100zł to za mało za 15 minut Twojej &quot;pracy&quot; ;-) ....
i jeszcze ciekawy link.

http://www.inwestycje.pl/banki/wojciech_sobieraj__prezes_alior_banku__nowy_bank_musi_sie_wyroznic;36125;0.html
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
To bardzo dobry bank. Zaczyna się właśnie zupełnie nowa epoka w polskiej bankowości. Jeśli się nie zaczęła, to w najbliższej przyszłości się to stanie. Alior i Allianz to zupełnie inna półka.
Czekam z niecierpliwością na więcej konkretów z oferty Alior Bank.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
czym wy sie tak podniecacie? bo ja tam nic ciekawego nie widze :|
pozatym jeszcze 3zl za karte placic trza a wszedzie teraz 0 kosztow ma byc przeciez :p
 
mburnog 0

mburnog

Użytkownik
czym wy sie tak podniecacie? bo ja tam nic ciekawego nie widze :|
pozatym jeszcze 3zl za karte placic trza a wszedzie teraz 0 kosztow ma byc przeciez :p
Karty nie trzeba wyrabiać, ja nie reklamuje banku, tylko sposób jak zarobić 100 zł w 5 min.:jezora:
 
K 6

koziuch

Użytkownik
kase dostaniemy na konto oszczednosciowe ktore tam zalozymy, a zeby to zrobic trzeba czekac do zakonczenia konkursu co na razie niewiadomo kiedy nastapi. Ktgos to zrozumial lepiej?
 
mackso 10

mackso

Użytkownik
macie - cudów na tym świecie nie ma.

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością informujemy, że już w najbliższy wtorek, 25 listopada 2008 r., zakończymy przyjmowanie nowych zgłoszeń w naszym Konkursie i opublikujemy ostatnie pytanie konkursowe. Tym samym Konkurs &quot;Zbuduj z nami nowy bank!&quot; dobiegnie końca. Po udzieleniu odpowiedzi na ostatnie pytanie na portalu pojawi się pole na wpisanie numeru PESEL, niezbędnego do potwierdzenia tożsamości Uczestnika Konkursu podczas otwierania jego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Po wypełnieniu tego pola będą Państwo mogli otworzyć konto osobiste z lokatą nocną w Alior Banku – zarówno bezpośrednio w dowolnym oddziale, jak i przez Internet lub telefon – i otrzymać nagrody konkursowe.

Uprzejmie informujemy, że w celu odebrania nagród należy w ciągu 30 dni od zakończenia Konkursu założyć w Alior Banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w złotych. Bezpłatne prowadzenie konta, o którym pisaliśmy na stronach Konkursu, dotyczy oferty Konta z lokatą nocną. Inne zalety tego produktu to darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na całym świecie (opłata za debetową kartę płatniczą to jedyne 3 zł miesięcznie) oraz lokata nocna, na której maksymalnie połowa środków z konta zarabia każdej nocy 11% w skali roku. Właściciel konta sam ustala kwotę, jaka zawsze – również w nocy – będzie do jego dyspozycji.

Alternatywą dla Konta z lokatą nocną w ofercie Alior Banku jest Konto zakupowe z usługą cash back, polegającą na tym, że Bank zwraca właścicielowi konta 1% kwoty każdej transakcji bezgotówkowej, dokonanej kartą płatniczą. Opłata miesięczna za to konto wynosi 7 zł. Więcej informacji o ofercie znajdą Państwo na naszym portalu, pod adresem http://www.aliorbank.pl, a także na naszych stronach promocyjnych, przygotowanych w ramach aktualnie prowadzonej kampanii reklamowej, zamieszczonych pod adresem http://zapraszamy.aliorbank.pl.

Już w najbliższą niedzielę wystartuje telewizyjna kampania reklamowa Konta z lokatą nocną. Dziękując za Państwa wkład w powstanie Alior Banku, ponownie udostępniamy Państwu możliwość obejrzenia naszego nowego spotu reklamowego jeszcze przed jego premierą w telewizji – w tym celu zapraszamy do naszego kanału na portalu YouTube, dostępnego pod adresem http://pl.youtube.com/aliortv.

Z poważaniem,
Zespół Alior Banku
to by bylo na tyle w tym temacie.
 
Do góry Bottom