>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

100 zł za free na koncie??

easy 3,1K

easy

Forum VIP
w piatek bylem w banku, jakies problemy byly wiec nie udalo sie dokonczyc zalozenia konta, odwiedzilem bank w poniedzialek a dzis juz 100zl na koncie jest :]
i da rade normalnie wyplacic ,bez zadnych problemow ?
 
julez 27

julez

Użytkownik
Dziś był kurier, podpisałem umowę i po zalogowaniu się na konto przez neta, 100 zł jest na koncie, przelew sobie zrobiłem, został przyjęty,więc wszystko ok.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
przelew zlecilem w nocy, ale nie pobralo odrazu srodkow, choc bylo 100zl to poszla czesc na lokate nocna i widac dopiero rano ta 100 pobrano bo na koncie doszly 2gr ????
tak wiec przelew sie zrobil a teraz widze juz mam pieniadze na koncie w mbanku Oo szybko strasznie ????
 
socham 52

socham

Użytkownik
Trzeba mówić, że się brało udział w konkursie lub coś w tym stylu? czy po prostu zakładamy konto a oni automatycznie sprawdzają?
 
S 11

support75

Użytkownik
jemjogurt pytanie do Ciebie.
W konursie podawalo sie 6 cyfr ktore mialy byc koncowka twojego numery konta.
Czy przy zakladaniu konta w placowce, dostales te 6 cyfr co sam wybrales ?
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Specjalna oferta dla Uczestników Konkursu!

Szanowni Państwo,
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w ramach podziękowania za Państwa wkład w powstanie naszego Banku, Uczestników Konkursu zwalniamy z opłaty 3 zł miesięcznie za płatniczą kartę debetową przez okres 12 miesięcy. Oferta ta dotyczy kart płatniczych wydawanych do rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych (zarówno Konta z lokatą nocną, jak i Konta zakupowego) prowadzonych w złotych oraz do rachunków oszczędnościowych prowadzonych w złotych - zarówno otwartych do tej pory, jak i tych, które zostaną otwarte do 24 grudnia br. Zaznaczamy jednak, że zwolnienie z opłaty obejmuje tylko jedno konto osobiste każdego Uczestnika Konkursu.
Ponieważ otrzymaliśmy również wiele zapytań, dotyczących rzeczywistego oprocentowania Konta z lokatą nocną, uprzejmie informujemy, że w przypadku lokowania połowy środków z tego konta na lokacie nocnej, rzeczywiste roczne oprocentowanie tego konta wynosi:
- 5,71% w przypadku posiadania na koncie kwoty nie większej niż 16 524,54 zł (w tej sytuacji nie jest pobierany tzw. podatek Belki, w związku z czym odpowiada to oprocentowaniu 7% na tradycyjnej lokacie rocznej!);
- w przypadku posiadania na koncie kwoty wyższej niż 16 524,54 zł, oprocentowanie nominalne nie zmienia się, jednak od kapitalizowanych każdego dnia odsetek potrącany jest tzw. podatek Belki (podatek od zysków kapitałowych), pobierany od zysków na wszystkich standardowych kontach i lokatach.
Oprocentowanie 5,71% wynika z tego, że:
- oprocentowanie lokaty nocnej wynosi 11% w skali roku i liczone jest tak, jakby środki były na lokacie całą dobę (mimo, że &quot;zamrożone&quot; są tylko w nocy);
- środki na lokacie nocnej kapitalizowane są każdego dnia, w związku z czym każdego kolejnego dnia odsetki mogą być liczone od większej kwoty (powiększonej o odsetki, naliczone poprzedniego dnia).
Z poważaniem,
Zespół Alior Banku



jak dla mnie bomba ???? wezme sobie karte imienna i przez rok pewnie sie wiele zmieni ale darmowe bankomaty przekonuja:spokodfhgfh: i ta lokata nocna ;)
 
A 2

algorytm

Użytkownik
Dla mnie bombą są wplatomaty takie same jak w mbanku, teraz nie bede musial jezdzic po centrach handlowych i suzkac czerwonego kiosku, tylko wylece na miasto po &quot;kosciele&quot; i wplace srodki ktore beda zaksiegowane odrazu na koncie.
 
jk 0

jk

Użytkownik
padało to pytaniu już tutaj kilka razy, ale nie było jasnej odpowiedzi.
można tą lokatę nocną przez formularz internetowy założyć czy tylko w oddziale banku osobiście? wysyłałem do nich maila, ale jakoś nieszczególnie odpisali..
 
Do góry Bottom