>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

10Bet

dwyane 37

dwyane

Użytkownik
kilkanaście godzin
Ta, mnie już 4. dzień idzie (skrill).

W ogóle kto normalny tam gra? Przykładowo biorę kurs 1.90, daję max stawkę, to mi zbija kurs do 1.80 i zmniejsza stawkę 4 razy. Wycofuje się, a kurs jak był tak jest. Dziwni ludzie tam pracują, pora się zwijać.
 
M 0

mdkcb

Użytkownik
Ta, mnie już 4. dzień idzie
Ta parodia bukmachera potrafi przez miesiąc medytować nad pismem od notariusza (po uprzednim zażądaniu zdjęcia z dowodem, odrzuceniu kilku jego wersji z powodu rzekomej niewyraźności i po dojściu do wniosku, że selfie to jeszcze za mało).
Stanowczo przestrzegam przed tym guanem.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja gram u nich normalnie. I do wypłaty nie musiałem wysyłać zdjęcia z dowodem przy twarzy. Wystarczył dowód i wyciąg z konta bankowego. I wypłata przeszła bez problemu. Więc nie wiem, kłopoty chyba są na kontach gdzie mają jakieś wątpliwości.
 
R 36

rafal919

Użytkownik
Ta parodia bukmachera potrafi przez miesiąc medytować nad pismem od notariusza (po uprzednim zażądaniu zdjęcia z dowodem, odrzuceniu kilku jego wersji z powodu rzekomej niewyraźności i po dojściu do wniosku, że selfie to jeszcze za mało).
Stanowczo przestrzegam przed tym guanem.
Ja tam nigdy nie miałem z nimi problemów .. do weryfikacji wystarczył dowód + rachunek i weryfikacja pozytywna.
Wypłaty zazwyczaj idą +/- 15h więc szału nie ma, ale nie najgorzej.
Póki co mnie nie zawiedli
 
A 0

acekarol

Użytkownik
Witam,
Możecie się zalogować na 10bet?
Zalogowałem się wpłaciłem trochę kasy, i o dziwo kasa nie doszła, mało tego nie mogę się zalogować na konto &quot;Access Denied You have reached the maximum possible login attempts.&quot; Zmieniam hasło, wchodzi na konto, po 10sek odrazu mnie wyrzuca.. Po wejściu mimo wszystko żadne środki nie wpłyneły.. miał ktoś coś podobnego, chce to wyjaśnić na czacie ale też mam problem, dlatego postanowiłem spytać czy mieliście takie problemy ?
Pzdr,
EDIT:
Z teco co się dowiedziałem na czacie, mają problemy ze skrillem, więc jak ktoś chce na szybko wpłacić, to uważajcie bo kasa nie dociera.. trzeba wszystko potwierdzać screenem.
 
Do góry Bottom