>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10Bet

W 0

wykopanyromek

Użytkownik
Witam, chciałbym odświeżyć temat pytaniem:
Jakiś czas temu trochę tu wygrałem ale jak chciałem wypłacić dostałem wiadomość od administracji, że aby wypłacić muszę złożyć depozyt. Czy jeśli wpłacę pieniądze to będę mógł od razu wszystko (to co wpłacę + to co mam już tam na koncie) wypłacić czy trzeba trzeba coś obracać? Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam
 
bratriposty 44

bratriposty

Użytkownik
Po zleceniu wypłaty pięciocyfrowej kwoty zażądali ponownego wysłania dokumentów i rachunków, pomimo iż konto było wcześniej w pełni zweryfikowane.Delikatna opieszałość supportu.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Po zleceniu wypłaty pięciocyfrowej kwoty zażądali ponownego wysłania dokumentów i rachunków, pomimo iż konto było wcześniej w pełni zweryfikowane.Delikatna opieszałość supportu.
Jaki czas minął od weryfikacji ?
 
G 5

gracz211

Użytkownik
Czy były jakieś problemy z tum bukiem w ostatnim czasie? wpłaty wypłaty anulowanie zakładów itp? rozważam gre u nich i chcialbym sie upewnić ze jest ok
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Lubią sobie &#39;niespodziewanie&#39; obniżyć kurs gdy chcesz zagrać w okolicach limitu, obniżyć na chwilę i zapytać czy chcesz zagrać kupon po tym niższym kursie.
 
P 0

pitras8666

Użytkownik
Witam.
Mam dziwną sytuację z tym bukmacherem. Po założeniu konta nie dostałem zupełnie żadnego e-maila potwierdzającego. Kilka dni temu wpłaciłem pieniądze za pomocą Neteller. Wygrałem trochę na live i zleciłem wypłatę w piątek wieczorem na Neteller. Sytuacja znowu identyczna jak przy rejestracji. Nie dostałem żadnego e-maila, że wypłata została zlecona. Nie poprosili mnie nawet o weryfikację konta. Status wypłaty od momentu zlecenia stoi ciągle na pending. Próbowałem się z nimi kontaktować za pomocą e-maila na adres customer support, ale zero odzewu. Wysłałem im nawet dokumenty do weryfikacji na ten e-mail i oczywiście zero odpowiedzi czy zostały zaakceptowane. Live chat na stronie zupełnie nie działa. Miał ktoś podobną sytuację z nimi? Czy ktoś z grających tam mógłby mi powiedzieć czy u niego live chat działa, bo jak ja próbuję wejść na live chat to wyskakuje mi sorry i że jest aktualnie niedostępny. Aha i zapomniałem jeszcze dodać, że próbowałem kontaktować się z nimi z dwóch różnych adresów e-mail. Oczywiście z takim samym skutkiem. Czy to normalne u nich z tą opieszałością supportu?
 
P 0

pitras8666

Użytkownik
Dzisiaj otrzymałem wypłatę na Neteller. Trochę długo to trwało, ale doszło. Support niestety nadal jest bardzo opieszały. Odpisali mi dzisiaj dopiero na zapytanie z piątku.
 
J 35

janusz00001

Użytkownik
Jak tam z wypłatami i limitami w tym buku ?
Czy trzeba obrócić depozyt min 3 razy żeby dokonać wypłaty bez żadnych opłat ?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Wypłacalni. Wczoraj dostałem kasę na skrill z darmowych spinów. A wpłacałem do nich tylko jeden raz, jakieś 50zł. Upierdliwa za to weryfikacja. Dowód, paszport i screen skrilla nie wystarczył. Upierali się przy rachunku, lub innym potwierdzeniu adresu. Ostatecznie przeszedł wyciąg z konta bankowego.
 
H 10

hutnik14

Użytkownik
Witam. Wiem, że Polacy mogą rejestrować się w tym buku. A jak jest z bonusem? Mogą skorzystać z niego osoby zamieszkałe na terytorium Polski? Różne komentarze czytam i są dość sprzeczne informację. Ktoś może tam aktualnie gra, albo otwarł nie dawno konto?
 
Do góry Bottom