>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10Bet

A 3

alex1983cod

Użytkownik
3 MIESIACE TEMU WPLACILEM 1600ZLOTYCH NA FIRME 10 BET 800ZLOTYCH DOSTALEM BONUSU PO 3 MISIACACH UDALO MI SIE OBROCIC ALE UZBIERALO MI SIE 13500 ZLECILIEM WYPLATE ZOSTALEM POPROSZONY O DOKUMENTY ZOSTALY ZATWIERDZONE DZIS WCHODZE NA EMAIL CZY PIENIADZE ZOSTALY JUZ WYPLACONE A TU TAKA WIADOMOSC -Please be informed that our Accounts department has detected bonus manipulation and as a result your winnings have been taken.
We would like to confirm that you are welcome to withdraw your deposit amount.
Thank you for your understanding. WSZYSTKIE PIENIADZE ZOSTALY ZABRANE PRAWIE 12 TYSIECY A NA KONCIE TYLKO 1600 ZOSTALO NIE MIALEM ZADNEGO INNEGO KONTA BEZ PODSTAWNIE MI WSZYSTKO ZABRALI GDZIE MOGE SIE ODWOLAC DO JAKICH ORGANIZACJI BARDZO PROSZE O POMOC
Oddali kase??
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dwyane 37

dwyane

Użytkownik
Trzeba być niespełna rozumu, żeby polecać tego buka do rejestracji. Aktualnie jest promocja dla nowych 1000 PLN, więc łapią takich jeleni, a potem blokują im konta, biorąc dla siebie i twój depozyt, i powitalny bonus i wszystkie z tego wygrane, bo mają tak zapisane w regulaminie, na wypadek, jeśli coś zrobisz nie tak - np. będziesz logował się na 2 konta z tego samego IP, lub na jedno konto z 2 komputerów. Ja nie popełniłem takich &quot;wykroczeń&quot;, więc tym bardziej nie wiem, co sobie wbili do swoich pustych i pazernych łbów. Oczywiście, kasa nie do odzyskania, bo niby jak, siekierą? Wpłaciliśmy znajomemu depozyt 1600 i dostał 800 złotych bonusu na EURO, dzisiaj ugrane razem 5 koła i wszystko sobie zabrali, złodzieje, a do końca obrotu bonusem zostało niewiele. Specjalnie czekali na ten moment, aż będzie się zbliżała wypłata, hehe. Wystrzegajcie się tych oszustów, nie ma co tam grać, kursy i tak marne. A jeśli nawet już coś &quot;ugrasz&quot;, żądają masę dokumentów. Znajomy grający tam kiedyś dostał pozew do sądu o wzięcie kredytu w banku, którego nigdy nie brał, a skan dowodu wysyłał jedynie do nich, więc wiadomo, co ten, a także inne buki robią z naszymi danymi - sprzedają je za bezcen. Po za tym 10bet nakłada limity z dupy, bo żebym ja na Premier League miał limit 100 złotych? Kpiny. Jeszcze raz: jak najdalej od tych oszustów. Nie łapcie się na te piękne promocje, bo to haczyk. Więc nie rejestrujcie się tam z referali, bo ktoś za was dostanie hajs za polecenie, a wy ***** śmierdzące.
 
A 3

azazelkk

Użytkownik
Jak ktoś chce to wyciągnie od nich kasę&gt; Co za problem PRZEGRAĆ pierwszy zakład i 50% bonus do 1000 PLN ???
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 2K

szatan666

Użytkownik
Spory problem, bo co jak akurat trafisz i potem jeszcze tak kilka razy ?
Osobiście gram czasem u tego buka jak zaśpią z kursem, ale przed rejestracją przeczytałem opinie o nich i zrezygnowałem z bonusu. Weryfikacja bardzo szybka więc można coś tam pograć, ale lepiej nie trzymać dużej kasy i nie korzystać z promocji.
 
A 3

azazelkk

Użytkownik
Bierzesz takiego bonusa, na jakiego pozwala ci zaplecze finansowe, aby go wyciągnąć..

Wystarczy zagrać arba tak w stosunku 1,50/3,00 i bonus połknięty ;-)

Ja za tydzień wyciągam od nich 1000 PLN więc napiszę tu w ilu ruchach to zrobiłem i jak ;-)
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Trzeba być niespełna rozumu, żeby polecać tego buka do rejestracji. Aktualnie jest promocja dla nowych 1000 PLN, więc łapią takich jeleni, a potem blokują im konta, biorąc dla siebie i twój depozyt, i powitalny bonus i wszystkie z tego wygrane, bo mają tak zapisane w regulaminie, na wypadek, jeśli coś zrobisz nie tak - np. będziesz logował się na 2 konta z tego samego IP, lub na jedno konto z 2 komputerów. Ja nie popełniłem takich &quot;wykroczeń&quot;, więc tym bardziej nie wiem, co sobie wbili do swoich pustych i pazernych łbów. Oczywiście, kasa nie do odzyskania, bo niby jak, siekierą? Wpłaciliśmy znajomemu depozyt 1600 i dostał 800 złotych bonusu na EURO, dzisiaj ugrane razem 5 koła i wszystko sobie zabrali, złodzieje, a do końca obrotu bonusem zostało niewiele. Specjalnie czekali na ten moment, aż będzie się zbliżała wypłata, hehe. Wystrzegajcie się tych oszustów, nie ma co tam grać, kursy i tak marne. A jeśli nawet już coś &quot;ugrasz&quot;, żądają masę dokumentów. Znajomy grający tam kiedyś dostał pozew do sądu o wzięcie kredytu w banku, którego nigdy nie brał, a skan dowodu wysyłał jedynie do nich, więc wiadomo, co ten, a także inne buki robią z naszymi danymi - sprzedają je za bezcen. Po za tym 10bet nakłada limity z dupy, bo żebym ja na Premier League miał limit 100 złotych? Kpiny. Jeszcze raz: jak najdalej od tych oszustów. Nie łapcie się na te piękne promocje, bo to haczyk. Więc nie rejestrujcie się tam z referali, bo ktoś za was dostanie hajs za polecenie, a wy ***** śmierdzące.
Czy ktoś miał podobną sytuację że oni udostępnili dane osobowe innym podmiotom. Czy w takim razie u nich strach grać, czy jednak warto konto dla bonusu założyć?
 
Q 30

qtas

Użytkownik
Poczytajcie sobie o tym buku na innych forach, wiele ludzi zostało oszukanych i to na całkiem ładne sumki, między innymi mój znajomy Rafałek.
Ze znanych mi firm najwięksi złodzieje w sieci.
Odechce wam się wpłacać kasę do żydków.
 
A 3

azazelkk

Użytkownik
Fakt, dlatego trzeba starannie dobierać typy. Generalnie, tam, gdzie chcę przegrać daję zwykle kurs min. @3,00 ;-)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Opiszę swoją sytuację z tym bukmacherem, na wstępnie serdecznie nie polecam tego bukmachera.
Otóż w lipcu, tak w lipcu 2013 roku zleciłem wypłatę z konta. Kwota śmieszna 255 zł. Dostałem wtedy maila z prośbą o weryfikację, oczywiście wszystkie dane wysłałem o które prosili. Przez nie uwagę nie zauważyłem że na Skrill nie wpłynęła mi wpłata z nazywają 10bet. Jakieś dwa tygodnie temu obaczaiłem że wypłata nie wyszła z tego bukmachera bo konto jest niby nie zweryfikowane, guzik prawda konto było weryfikowane. Poprosiłem o ponowną weryfikację jakieś dwa tygodnie temu, oczywiście multum problemów że to nie czytelny dowód, że faktura jest sprzed 7 dni a nie z dnia w którym weryfikuję konto, a to że zrzut ze Skrill z wpłatą na nazywają 10bet to nie pełnowymiarowe okno tylko mały zrzut z pojedynczej operacji. Jednym słowem śmiech na sali. Dzisiaj otrzymałem jednak środki na Skrill.
Oczywiście skroili mnie na 12,75 zł nie wiem za co bo z żadnego bonusa u tych partaczy nie korzystałem. Czyli zabrali mi 5% od wypłaconej kwoty, gdyby każdy buk tak kroił to bym miał zysk mniejszy o 25%.
Nie polecam tego bukmachera, kwota o którą walczyłem jest śmieszna i z trudem ją odzyskałem, Już się boję gdybym posiadał w tym buku takie środki jak w B365 czy Pinnacle. Mógłbym chyba mówić że te pieniądze przepadły... Jednym słowem żenada.
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Ja za to wygralem tam sporo i obawialem sie wlasnie takich problemów a wszystko o dziwo poszlo bezproblemowo z weryfikacją i wypłaciłem pare miesięcy temu stamtąd ok 9k. , kasa była na karcie ok. 3 dni po zleceniu wypłaty.
 
Z 0

ziolkowskipaw

Użytkownik
Witam. Otworzyłem u nich konto kilka tygodni wcześniej. Wpłaciłem 400euro więc otrzymałem 200euro bonusu. Wykonałem niezbędny obrót a potem poprosiłem o wypłatę na Skrill-a (02.12.). Dwa dniu później zostałem poproszony o dokumenty w celu weryfikacji konta. Wszystko im dostarczyłem. Otrzymałem od nich info, że wypłata zostanie zrealizowana jak najszybciej. Do chwili obecnej (a więc to już 11dni) wypłata wisi na koncie jako &quot;pending&quot;. Kontaktowałem się z nimi kilka razy ale nie przyniosło to skutku. Właśnie złożyłem na nich skargę na SBR i mam nadzieję, że to coś pomoże. Gram już kilka lat ale pierwszy raz spotkałem się z czymś takim. Podobnie było chyba tylko w Bet770 gdzie wypłata trwała 14dni. Ale tam przynajmniej wypłacili a to nie wiadomo jak to się zakończy. Jakieś sugestie?
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Dziwne. Pytałeś na czacie o co może chodzić ( kiedyś do mnie przed pierwszą wypłatą dzwonili w celu weryfikacji danych ) ?
Owszem , wypłaty nie są u nich najszybsze , lecz jest to wg mnie buk bardzo solidny. Jestem świeżo po wypłacie dużej kwoty ( troche ponad 15k ) , na kartę kredytową. Wypłata wisiała ze statusem &quot;pending&quot; przez tydzień , lecz potem znikła i za 2 dni ( wczoraj ) kasa pojawiła się u mnie na karcie także ja tego buka zdecydowanie mogę polecić , kursy też mają ogólnie ciekawe , support bardzo szybko odpowiada na e-maile , czat jest dostępny w zasadzie zawsze.
 
adpb 74

adpb

Użytkownik
Kolego nie masz sie co martwic kiedys u nich tez zagralem za wieksza sumke i wyplata doszla ale po 15 dniach bodajze tez sie niecierpliwilem ale jeden z uzytkownikow mnie uspokoil i slusznie. Wiec cierpliwosci a pieniadze na pewno do Ciebie dotra. Pozdro.
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
dokładnie, nie wiem skąd tyle słabych opinii krąży o tym buku. Choć w sumie to właściwie wszystkie dotyczą szybkości wypłaty. Z tym jest często problem, bo za szybko nie płacą, to potwierdzam. Dodam jeszcze, że często jak coś próbuję się dowiedzieć na czacie, to często czekam po 15 min.
Ale fajne limity i generalnie dobrze się tam gra.
Przeniosłem od nich ostatnio sporą sumę i zapytałem następnego dnia o
reload bonus. Dostałem 15% do 250 funtów. Warto pytać, chętnie się nad tym pochylą ????
Aha, mają swego klona w postaci betrally.com. Prawie wszystko wygląda identycznie, kursy sklonowane ????
Pozdro!
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
dokładnie, nie wiem skąd tyle słabych opinii krąży o tym buku. Choć w sumie to właściwie wszystkie dotyczą szybkości wypłaty. Z tym jest często problem, bo za szybko nie płacą, to potwierdzam. Dodam jeszcze, że często jak coś próbuję się dowiedzieć na czacie, to często czekam po 15 min.
Ale fajne limity i generalnie dobrze się tam gra.
Przeniosłem od nich ostatnio sporą sumę i zapytałem następnego dnia o
reload bonus. Dostałem 15% do 250 funtów. Warto pytać, chętnie się nad tym pochylą ????
Aha, mają swego klona w postaci betrally.com. Prawie wszystko wygląda identycznie, kursy sklonowane ????
Pozdro!
Transportowałeś bonus? Jak z tym klonem i limitami, jeśli w 10bet je dostałeś?
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Oni mają dużo więcej klonów ( te same linie , kursy ) - jeszcze ComeOn, HeavenBet, Rubet ,NetBet, jednak limity są przyznawane na każdym indywidualnie ( np taki ComeOn wprowadza je duzo szybciej ). Też wlasnie grałem ten reload 15% ostatnio , stąd wypłata.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom