>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10Bet

ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Transportowałeś bonus? Jak z tym klonem i limitami, jeśli w 10bet je dostałeś?
Tak, przenosiłem bonus i tym razem to trochę trwało. Byłem ciekaw, czy grając single za 2-4 tysie zostanę u tego buka szybko skrócony, jak o tym czytałem tu i tam. Okazuje się, że swobodnie puściłem kilka singli za 2-4 kawałki i nic takiego nie wystąpiło. Pisząc o fajnych limitach miałem na myśli, że jak na moją grę i to co gram i za ile, są one w zupełności wystarczające na tę chwilę. Jako, że gram głównie NBA i NHL, to limity na takie spotkania (głownie U/O, Moneyline) rzędu 8-9 tysięcy są dla mnie wystarczające. Nie pisałem, że je dostałem ????
Pozdro!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Z 0

ziolkowskipaw

Użytkownik
Rzeczywiście kasa dotarła na konto po ponad 2tygodniach. Nie pisałem wcześniej bo czekałem na drugą transze. Też trzeba było odczekać kilka dni. Prawdę mówiąc to gdyby nie ten bonus to nie warto tam w ogóle zaglądać. Są zdecydowanie lepsze firmy z większymi limitami i lepszymi kursami. Jednakże ten bonus jest rzeczywiście kuszący...
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Wpłaciłem tam kilkadziesiąt euro, dostałem jakieś 10 euro bonus przez mobilną stronę, postawiłem jeden zakład po kursie 4,25 który był trafiony. Ile powinienem mieć do obrotu jeśli obrót to x5 po 1,60? Postawiłem chyba już z kilkaset euro a cały czas nie mogę wypłacić całej kasy. Miałem do obrotu według ich strony 50 euro, postawiłem ostatnio dwa razy po 25 euro i zmniejszył mi się obrót do 40 euro tylko dlaczego wcześniej mimo że już tyle tej kasy postawiłem nic nie ruszyło jeśli chodzi o obróconą kwotę a teraz stawiając 50 euro obrót zmniejszył się o... 10 euro. Oczywiście wszystkie zakłady były po kursie 1,60...
 
L 7

landis

Użytkownik
Może część zakładów postawiłeś na over/under albo handicapy azjatyckie a te według ich regulaminu nie liczą się do obrotu. I z tego co pamiętam maksymalna kwota , która jest liczona do obrotu od zakładu to 50% przyznanego bonusu, więc jak dostałeś 10 euro to czy postawisz za 50e, 25e czy za 10e to do obrotu policzą Ci 5 euro od zakładu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Głównie stawiam właśnie takie zakłady jak właśnie over/under czy handicapy ale po pierwsze w ich regulaminie raczej nic nie jest napisane że to mają być zakłady trzydrogowe a poza tym teraz zagrałem zakład z wielokrotnym wyborem i dalej obrotu mam tyle samo co miałem...
 
L 7

landis

Użytkownik
Ten bonus mobilny 10bet podlega pod ich główny regulamin od bonusu powitalnego.
punkt 6. To receive the bonus and fulfill the rollover requirements, all wagers must be made on odds of at least 1.60. Any bets placed on any type of Handicap (except 3 Way Handicap) or Over/Under bet will not count towards these requirements.
A obrót się nie zmienił pewnie dlatego że spotkanie się jeszcze nie odbyło. Mi obrót zmieniał się po rozliczeniu kuponu.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Stawiałem już pełno zakładów które się dawno skończyły i powinny się liczyć do obrotu a tu dalej 40 euro do obrotu...
 
G 2

grzela083

Użytkownik
Panowie gram u nich od niedawna i zlecilem pierwszą wyplayte. Przegralem gdzies z 2000-3000tys nie korzystalem z zadnych promocji i bonusów no i niby mam konto zweryfikowane no i teraz w czym problem.... w Niedziele zlecilem wypłate 11500zl (coz poszczescilo mi sie) ale kasa jeszcze nie doszla a dzis mija 5ty dzien ik mnie to deczko wkorza ze jak wejde w zakladke &quot;wycofanie wyplaty&quot; to dalej widze tam moją kase z możliwoscia wycofania a korde wg mnie powinni juz cos z tym robic...jakos juz przeksiegowywac albo powinienem miec na koncie ...... wiec moje pytanie WTF???
strsuje mnie ta sytuacja
 
G 2

grzela083

Użytkownik
nikt nic nie pisze to ja napisze ze konczy sie 5ty dzien i kasy nie ma i raczej juz nie bedzie wiec napisalem do supportu zapytanie czy maja jakis problem... czekamy na odp
 
G 2

grzela083

Użytkownik
no to mam odp &quot;Dear ....,
Thank you for your e-mail.
Please be informed that your withdrawal should be processed by the
Accounts team no later that Monday next week.
Your cooperation is appreciated.
Best regards,&quot;
wyglada na to ze liczyli ze jednak przegram kase .... mialo byc od 3-5dni a w pon bedzie juz 8... ciekawe co znowu wymyślą.... panowie nie polecam ich
 
G 2

grzela083

Użytkownik
a więc dalej nie mam kasy. ostatnio odwolali moja wyplate bo niby za duzo chcialem wyplacić (to bylo w ostatni poniedzialek wiec odrazu zlecilem nową w kwocie do 2000e czyli taka jak potrzeba) i do dzis kasy nie mam... pisalem znow do supportu i znowu niby maja szybko wyplaic..... juz chyba ze 3tygodnie to trwa... juz zdażyłem sie porzyzwyczaic do mysli ze nie dadzą mi wyplacic pieniędzy i będą to w jakis sposob odwoływać i działać na moją szkodę... Nie polecam 10bet
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
a nie możesz ich postraszyć że napiszesz do IBAS (bo widzę że ich ta organizacja kontroluje)? z bet365 często to pomaga. a jak nie wypłacą ci kasy to rzeczywiście zgłoś sprawę do IBAS
 
G 2

grzela083

Użytkownik
Dzięki &quot;zksstal&quot; za podpowierz. Powiem szczerze ze nigdy nie musiałem zadnego bukmachera atak błagać o wypłate wiec nawet nie wiedzialem do kogo sie z tym zwrocic. Wracając do tematu codziennie pytalem 10bet na czacie (2 razy dziennie na czacie ) + emaile o to co sie dzieje z wyplata i w koncu dzis mi ponoc wyplacili (w 9dniu od chwili zlecenia i w 3ciej probie wyplaty przez bank transfer). Zobaczymy co i czy wlynie na konto. Ciekawe czy ktos to czyta co ja pisze ale mysle ze komus to sie moze w przyszlosci przyda.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 51

legionista880

Użytkownik
OMIJAC Z DALEKA!!
wplacilem 6000 pod valuebeta, po kilku godzinach cofneli mi zaklad ze kurs nie ten (zaspali) i oddali kase, kiedy wyplacilem czekajac TYDZIEN na wplate na neteller co jest rekordem ukradli mi 300zl prowizji, konto zamkniete
NAJGORSZY BUKMACHER W JAKIM GRALEM
 
T 0

tomeeekkk

Użytkownik
a nie możesz ich postraszyć że napiszesz do IBAS (bo widzę że ich ta organizacja kontroluje)? z bet365 często to pomaga. a jak nie wypłacą ci kasy to rzeczywiście zgłoś sprawę do IBAS
Straszyłeś bet365 zgłoszeniem do IBAS ? Najbardziej wypłacalny buk na rynku nie chciał Tobie kieszu wypłacić ? Nie wierzę ! Wypłacałem u nich dziesiątki razy i to jedyny buk na którego słowa złego nie dam powiedzieć !!!
 
don-gordo 217

don-gordo

Użytkownik
Przy pierwszej większej wypłacie prośba o dowód i wypłata tego samego dnia na skrillu, także wszystko idealnie. Nie brałem żadnych bonusów i innych cudów, jakby coś było nie tak przy kolejnych to dam znać.
Niestety zdarzają się limity i wolniejsze akceptowanie zakładów na live.
 
A 1

andrzejpaulo

Użytkownik
witam słuchajcie dalej taka lipa jest na 10bet? Generalnie interesuje mnie czy ma ktoś wiedzę jak długo idzie wyplata na MB obecnie oraz czy nie robią większych problemów mam konto od tygodnia czy wymagana jest weryfikacja

Dobra Pany więc tak na obecna chwilę co mogę powiedzieć 26 wpłaciłem 200 zł wygrałem 400 zł zleciłem wypłatę na konto skrill i czekam nadal kontaktowałem się z live chat i zażądali wysyłki skanu dowodu wysłałem czekam dalej na ich ruch weryfikacja ma nastąpić po dwóch godzinach zobaczymy nie korzystałem z bonusów
Więc konto zostało zweryfikowane i tak pierwsza wpłata przyszła z 200 zł 190 zł druga całe 200 zł dodam że pierwsza wypłata nie została obrócona 5x dlatego zabrali jakiś tam procent jak narazie brak uwag
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Od 2 dni nie mogę się zalogować na konto.
Przy każdej próbie wyskakuje mi okienko z napisem &quot;błąd komunikacji&quot;
Na koncie sporo kasy a idioci mi piszą żebym wyczyścił ciasteczka.
Próbowałem się zalogować na 3 kompach, 3 przeglądarkach. Do tego znajomy bez problemu loguje się w miejscu w którym ja nie mogę.
Czy ktoś miał taki problem?
 
Do góry Bottom