>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10euro no deposit

M 0

marcinxxx

Użytkownik
http://www.travisserver.com/re.asp?name=1111&amp;amp;camp=REF132370_0
1) Rejestrujemy się z linku
2) Ściągamy soft
3) Wysyłamy maila do [email protected] w temacie podając 10€ free a w treści podając nickname i PIN
BEZ REJESTRACJI Z LINKU NIE MA KASY.PROMOCJA LIMITOWANA.
PROSZĘ O NIEUSUWANIE TEMATU,PONIEWAŻ MOŻE SIĘ KOMUŚ TE 10€ PRZYDAĆ
@Endriu - Link musi być.......jutro zostaje wysyłana kasa z rakebacku ????
Ugraliscie łącznie 100E rakebacku z czego dostajecie 15% zwrotu ????
Jeżeli pozwalacie np.Mkillerowi,pokerzyście na swój refferal link to i mi pozwólcie,chyba że oni są ponad normą........
Marcinxxx
 
D 0

darkrufio

Użytkownik
Refy powinny byc dozwolone - jesli promo jest swieze - tak mysle - pomimo tego ze ta promocja na innych forach jest ze zwyklego linku.

Nie mam nic przeciwko.
 
R 0

rafalskyyy

Użytkownik
niech ktoś mi powie gdzie sprawdzić ten PIN?

Dla tych co nie zapisali sobie pinu na początku - można go sprawdzić w zakładce &quot;profile&quot;
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
wysłałem , mam nadziej, że zdąrze zanim nas zablokują

jak boss media to chyba tylko do 20 euro i wypłata, ale nie wiem dokładnie
 
johnyjohn 0

johnyjohn

Użytkownik
Na pewno jak będziecie zbierać punkty a nie wypłacać po dobiciu do 20€ prmocja potrwa dłużej... Może warto pograć a nie od razu wypłacać...
 
R 125

roger12

Użytkownik
hmmm ale nie nie wiem czy warto czekać bo jak dzieci neo wpadną założą po 10 kont to wtedy nikt nie wypłaci ja bym radził kto już ugrał do 20E odrazu wypłacać bo potem bedą problemy ja jak dobije do 20E to wypłacę odrazu
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
hmmmm....mam juz ponad 20e i ta kasa jest w w Balance a nie jakims Bonus. Moze ktos odpowiedziec ze 100% pewnoscia co trzeba zrobic aby wyplacic bo na tym live chatcie to ciezko sie dogadac
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
wchodzisz w Cashier i tam masz formy wyplaty ja bym radził na Mb wypłacać ale to już ty wybierasz
tak wlasnie chcialem ale to chyba najpierw musi dojsc jakis kod na telefon? bo przy podaniu maila i kasy jaka chce wyplacic jest takze jakis security code:-?
 
Do góry Bottom