>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10euro no deposit

pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Powiem tak. Jeśli ktoś założy konto bez refa i wyśle meila to dostanie kasę.
Także proszę o usunięcie reflinku w 1 poście ponieważ łamie regulamin forum.
 
M 0

marcinxxx

Użytkownik
A ja powiem tak.Jeżeli ktoś nie dostanie kasy na pokeroom a założy konto z reffa to kase dostanie chociażby było po promo.
Do Userów z Bannera :
Proszę o wysłanie PIN + adresu mb z pokerhour,niedługo wyśle kase z rakebacku
 
K 0

kamyk0

Użytkownik
Własnie nie wiem jakim sposobem koleś nabija sobie sobie pod refem. Promocja ogólno dostępna bez zadnych refow w linku.
 
D 0

dzc

Użytkownik
Tylko dzisiaj jakos probuje sie zalogowac i Unable to register, error code 117 , limit 3 wezcie mu bana dajcie PLEASE?
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
wez na inny nick chlopie i sie zarejestrujesz , jak ja mialem 3 i nigdzie nie moglem,a teraz juz mam 10 kont boss media to skad to sie wzieło?

miałem esp kspoker i cos jeszcze teraz mam tu, canada poker, paradise, betlick i pare innych bez żadnego problemu i mam stałe ip

bana to sobie możesz dać wiesz komu?!..... jak nie wiesz to sie domyśl

moze ty masz dalej limit za multi konta...

u reszty z którymi gadam na gg to samo bez żadnych limitów juz od dość dawna 2/3 miechy
 
N 16,8K

norbertb

Użytkownik
No to jakim cudem ja mam 6 kont ... ? Również mam stałe IP i mi tam żadnych kont nie blokują :) A propo, dzisiaj wygrałem na EuroSuperPoker (sieć Bossmedia) 10 euro we freerollu który jest organizowany o 22:30 a mianowicie miałem 1 miejsce na 164 graczy ???? E co ja gadam nie o tym miałem mówić, zresztą tu niema się o co kłócić i nikogo nie trzeba banować, bo patent na ominięcie kont został już wcześniej przedstawiony w tym dziale...
 
fabregas_4 0

fabregas_4

Użytkownik
jedni maja drudzy nie,proste
a tomex ogórku mógłbyś troche spokojniej się wyrazać bo Rafałowi to raczej do pięt nie dorastasz inaczej mówiac nie ta liga .
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
ja miałem wczesniej limit , a teraz nie mam

tymczasem siana bonusowego nie mam rejestrowałem sie koło 13 dziś, poczekamy niby 72 h .... może mają teraz dużo bonusowiczów

a jaka liga jak głupoty pisze? premiership

po drugie to do Dze pisałem nie do rafała, a po trzecie to sie nie wtrącaj między wódke, a zakąske i odzywaj się tak na przyszłość
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
nic nie wymieniałem nawet system ten sam

własnie typ mi pisze nastepny na gg , że zlecił 20 euro z tego pokera , a miał wcześniej limit

to dziwna sprawa jednym by zdjeli limity innym nie....
 
R 0

ramman3

Użytkownik
nie ma żadnych limitów kont w boss medi już od jakiś 2 miechów i nie trzeba nic kombinować
No własnie nie bylo limitów - a teraz pojawily sie komplikacje

Cytat z supportu Pokerhour :


Thank you for the email regarding extra poker accounts.

We can confirm that the general network policy is to limit all players to three IPN poker accounts.

You have in this case reached the limit that we allow, so unfortunately you will not be able to create any further accounts.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
no to nie wiem dziwna sprawa to może poblokuja mi i tym co mają więcej niż 3 , ale wątpie skoro wcześniej nie dało się rejestrnąć, a teraz można

u mnie ok u ziomków też, tyle wiem
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Ja miałem u siebie limit kont. Założyłem konto u kumpla i nawet się nie zalogowałem tylko od razu: Player is locked:-?
Ale beznadzieja z tymi limitami kont, sami na tym tracą...
 
rafal08 0

rafal08

Użytkownik
Nie ma sie co denerwowac bo nie o to chodzi .

Od dawna był limit 3 kont z jednego komputera . W pewnym momencie zrobili aktualizacje softu i nie wstawili tego limitu i dalo sie zalozyc kolejne 3 konta na tym samym komputerze .Stad kolega pewnie ma 6
No to jakim cudem ja mam 6 kont ... ?
No to moziwe,ze ten cud .

a teraz juz mam 10 kont boss media
6 mogles bez problemu .
da sie zalozyc konto na stronie
paradise, betlick
to bukmacherzy wiec konto zakladałes na stronie a nie w sofcie . I chyba tyle . Jesli konto da sie załozyc na stronie a w kilkunastu bossmediach sie da to limit w sofcie tego nie wylapuje .
 
Do góry Bottom