>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

11 Kolejka Premier League 09-10.11.2013

Status
Zamknięty.
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Man United - Arsenal
Szykuje się ciekawy mecz. Szczerze mówiąc spodziewałem się trochę więcej po United, jednym słowem - nie jest zespół tak skuteczny jak w poprzednim sezonie. Z drugiej strony Old Trafford zawsze był trudnym terenem dla każdej drużyny z Premier League szczególnie dla Kanonierów. Czym United może zagrozić Arsenalowi? Przede wszystkim atakiem z udziałem Rooneya i van Persiego, który potrafi grać z podopiecznymi Wengera. Jednakże brakuje mi tutaj regularności i stabilności Manchesteru, Moyes nie ściągnął porządnego rozgrywającego co znacznie wzmocniłoby środek pola. Tak muszą eksperymentować z różnymi opcjami. Myślę , że obrona jest na dobrym poziomie , chociaż Arsenal poprawił bardzo grę w defensywie co widać w ostatnich spotkaniach. Środek pola jest po stronie gości i uważam, że Moyes musi znaleźć jak najlepsze rozwiązanie, żeby powstrzymać pomocników Kanonierów bo inaczej może być dla niego ciężki mecz. Arsenal tutaj przeważa regularnością i zgraniem, bo Wenger nie stosuje za większej rotacji od dłuższego czasu ponieważ kadra mu na to nie pozwala. Na ławce znajdują się głównie gracze defensywni jak Monreal czy Vermaelen, reszta to praktycznie młodziki. Do składu Kanonierów wraca Flamini czyli najprawdopodobniej Rosicky trafi na ławkę. Ponownie Wilshere, więc możemy zauważyć że jednak ławka nabiera pozytywnych rumieńców. Osobiście mecz przez wielu uważany jak no bet, jednak moim zdaniem Arsenal tego nie przegra. Mają w składzie na tylu doświadczonych graczy, ustabilizowana forma i dodatkowo grają lepiej na wyjazdach niż u siebie. Ponadto zagrali już kilka spotkań z mocnymi rywalami i wręcz przeciwnie mentalność zawodników Kanonierów jest pozytywna i tutaj pod większą presją jest United. Arsenal nie straci za wiele w przypadku porażki, ale Manchester nie może sobie już pozwolić na utratę punktów w tak ważnym pojedynku. Strata jest zbyt duża do lidera i jeśli chcą nadal liczyć się w walce o najwyższe lokaty w PL - nie ma miejsca na odstawienie nogi rywalowi. Osobiście spodziewam się remisu, Arsenal zagra bardzo asekuracyjnie, nie będą się za bardzo otwierać ale spróbują wygrać mecz środkiem pola bo tam dysponują najlepszymi graczami. United postawi na wiele wariantów lecz ewidentnie gra będzie zależało dużo od Rooneya i van Persiego bo w tego typu spotkaniach dużą wagę stanowią indywidualności. Akurat Kanonierzy nie mają za wielu indywidualności, gra opiera się na całym zespole. Ozil jest strasznie nieregularny, jednak on w każdej chwili może wypalić. Ogromnym plusem jest Flamini, który odwala kawał dobrej roboty w środku pola i uważam że z Artetą powinni w pełni asekurować poczynania Arsenalu. Reasumując myślę, że Kanonierzy stanowią tak dobry kolektyw , że nie stracą punktów w takim spotkaniu. Sytuacja jest klarowna dla obu zespołów i jestem pewien, że zobaczymy ciekawe spotkanie.

Arsenal +0,5 @ 1,65 bet365
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Liverpool vs Fulham-Liverpool(-1) kurs:1,70✅
Myślę,że jest to jedna z lepszych propozycji od bukmacherów na tą kolejkę.Liverpool mimo porażki z Arsenalem w poprzedniej kolejce to dalej zespół topowy w tym sezonie i mecz z taką drużyną jak Fulham na własnym obiekcie powinien być czystą formalnością.Suarez+Sturridge to jedna z lepszych par napastników w Premier League,która zapewne sobie dziś postrzela.Liverpool na Anfield wygrał 4 z 5 spotkań w tym sezonie.Ustawienie z wahadłowymi skrzydłowymi powinno być na taką drużynę jak Fulham w sam raz.Goście dzisiejszego meczu na wyjazdach jeśli gromadzą jakiekolwiek punkty to tylko z drużynami przeciętnymi.Nie ulega wątpliwości,że jest to drużyna która tylko na Craven Cottage czuje się komfortowo.W ostatnich siedmiu grach na stadionie Liverpoolu zdołali strzelić tylko jednego gola.Ostatnio przyszły trzy porażki z rzędu,pozycja łysego wisi na włosku,a dzisiejszy mecz z głodnym zwycięstw Liverpoolem może tylko przelać czarę goryczy.Jak dla mnie gospodarze zrobią dziś swoje i pokonają Fulham przynajmniej różnicą dwóch goli.
⚽Aguero strzeli?Tak kurs:1,85⛔/komedia ten mecz...

Trzeba iść za ciosem.Aguero jest w mega formie,na pewno najlepszej jeśli chodzi o jego pobyt w Manchesterze.Ostatnio strzela jak karabin maszynowy i nie oszczędza nikogo.Cztery bramki w dwumeczu z CSKA,efektowny gol z Chelsea,bramka z Norwich do tego kilka asyst.Teraz przeciwnik znów nie najwyższych lotów,a Argentyńczyk ze swoim kompanem z linii ataku Negredo będą mieli okazje do poprawienia swojego bilansu bramkowego i myślę,że jej nie zmarnują.
Bukmacher:STS
:]
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Aston Villa Cardiff , Poniżej 3,5 kartek (azjany) @ 1,800 - Bet365, stawka: 3/10
Dlaczego tak? A dlaczego nie... Nie poznaję Atkinsona w tym sezonie zaledwie 14 kartek w sześciu spotkaniach. Nie wiem czy jest w stanie wykręcić średnią z poprzedniego roku... (3,72). Aston Villa jest w tym spotkaniu faworytem i mimo to, że spodziewam się wyrównanego spotkania nie wydaje mi się, żeby Martin pokazał więcej niż 3 kartki... AV w tym sezonie otrzymuje średnio 2 kartki na spotkanie, Cardiff natomiast 1,1. Nawet w Derbach Walii ekipa Cardiff otrzymała jeden kartonik... Wchodzimy w under, zdecydowanie.

Chelsea - West Bromwich Albion , Chelsea powyżej 0,5 kartki @ 1,66 - Bet365, stawka: 7/10
Wygrana 3:0 na własnym boisku z ekipą Schalke w ramach Ligi Mistrzów, jednak w poprzedniej kolejce Premier League porażka z Newcastle na St. James Park - 0:2. Patrząc na kursy zauważyłem, że na powyżej 0,5 kartki ekipy &quot;The Blues&quot; jest 1,66... Szanujmy się... Kolejne spotkanie wystawione przez Bet365 z brakiem jakiejkolwiek analizy spotkania... W taki sposób otrzymujemy prezent od tego bukmachera. Zawody poprowadzi Andre Marriner. Jest to arbiter, którego spotkania w tym sezonie warto obstawiać - 8 spotkań - 25 żółtych kartek - 4 czerwone. Trzeba przyznać, że statystyki ma imponujące. Chelsea średnio otrzymuje 1,6 żółtej kartki na spotkanie. Oficjalna strona Premier League podaje, że arbitrem będzie Marriner, Soccerway natomiast - Probert. Mimo wszystko kto by nie poprowadził te zawody Chelsea jedną kartkę otrzyma.

Crystal Palace - Everton , Handicap azjatycki - kartki / Crystal Palace 0 @ 1,80 - Bet365, stawka: 5/10
Palace dla mnie do już pierwszy spadkowicz tego sezonu. Goście natomiast dzielnie walczą o puchary w przyszłym sezonie i może im się to udać. Mecz do jednej bramki stąd typ na handicap gospodarzy... Nie ma sensu pisać dużo o tym spotkaniu. Pawson - 2 spotkania - 5 żółtych kartek. Mimo tego, że średnia kartek Crystal Palace jest bardzo niska i poniżej &quot;normy&quot; - 0.9 kartki na spotkanie gram w ich stronę...

Liverpool - Fulham , Powyżej 10 rzutów rożnych @ 1,44 - Bet365, stawka: 8/10
Jeśli Liverpool gra na własnym stadionie zawsze próbuję bety na rożne. Trzeba przyznać, że mimo porażki z Arsenalem &quot;The Reds&quot; są obecnie w dobrej formie. Na pewno ta forma wystarczy na inną ekipę z Londynu - Fulham. Jest to najniższa z możliwych linii do grania w Bet365 stąd tak niski kurs, ale według mnie powinny obie ekipy spokojnie pokryć - tym bardziej, że Fulham raczej nie będzie łatwym przeciwnikiem i nie spodziewam się wysokiej wygranej Liverpoolu.

Southampton - Hull , Handicap azjatycki - kartki / Hull -1 @ 1,90 - Bet365, stawka: 3/10
Phil &quot;Gruby&quot; Dowd poprowadzi spotkanie na St. Mary&#39;s Stadium. Do składu &quot;Świętych&quot; może powrócić Osvaldo, więc to wzmocnienie i ogniwo, którego brakowało w meczu przeciwko Stoke. Soton przegrało w tygodniu z Sunderlandem więc pora odpłacić się kibicom, jest ku temu dobra okazja gdyż Hull nie powinno stanowić specjalnego zagrożenia dla gospodarzy. Ba! Soton u siebie gra bardzo dobrze i wyczuwam podobną sytuację jak w spotkaniu Crystal Palace - Everton. Handicap -1 na gości warto spróbować.

Norwich - West Ham United , Norwich powyżej 1,5 kartki @ 2,10 - Bet365, stawka: 2/10
Leciutko, ale spróbować muszę bo kurs bardzo przyjemny. Jon Moss - 5 spotkań - 18 kartek. West Ham? Ostatnio całkiem przyzwoita forma w przeciwieństwie do Norwich (które fakt... miało ciężki terminarz ostatnio - Chelsea, Arsenal, Cardiff, Manchester United, Manchester City). Mimo to nie wydaje mi się, aby goście byli obecnie w takiej formie, aby bez problemu pokonać West Ham. Szykuje się zacięte spotkanie na Carrow Road. Dwie kartki dla &quot;Kanarków&quot; warto pobrać.

Kupon na tą kolejkę Premier League - Bet365, stawka: 4/10
Chelsea powyżej 0,5 kartki
Tottenham powyżej 0,5 kartki
Newcastle powyżej 3,5 rzutów rożnych

Liverpool - Fulham - Powyżej 10 rzutów rożnych
Ako: 6,33


MU - AFC
poniżej 5.5 kartki
1.90
Bet365
Czy będzie masa kartek? Wątpie bo będzie zawody prowadził moim zdaniem najlepszy sędzia na Wyspach - M. Olivier. Gwizdał on w tym sezonie już derby Londynu te między Kanonierami i Kogutami i były tylko 4 kartki. W tym sezonie na 7 spotkań zaledwie raz pokrył tą linię i było to w meczu Spurs z Hull. A sędziował m.in. Swansea-Liverpool czy WHU z City.
Zauważ bobo, że Oliver w tegorocznych rozgrywkach to nie ten sam Oliver co w tamtym sezonie. W sezonie 2012/2013 miał 60 kartek po 22 spotkaniach, gdzie w tym sezonie już po 5 spotkaniach ma ich 19... Fakt podczas Derbów Londynu się nie popisał, ale tutaj mamy tak samo ważne spotkanie i linia może i jest duża ale warta świeczki. Ja osobiście będę się skłaniał do overu kartkowego na United, gdyż w tym sezonie przodują w klasyfikacji drużyn, które najczęściej otrzymują kartki, wyprzedzają nawet (o dziwo!) &quot;Garncarzy&quot; !
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Z 120

zawalski

Użytkownik
Chelsea-WBA, Chelsea-1 @1,8 Bet365 ⛔
Dużo na temat tego spotkania napisał już sensejjag i w pełni zgadzam się z jego typem.
Chelsea odpowiednio zareagowała na porażkę w Newcastle pokonując w LM Schalke 3-0.
Dzisiaj na pewno dużym atutem będzie ich własne boisko, na którym w rozgrywkach ligowych mają 5 zwycięstw. Jedynie w pierwszej kolejce LM ekipie z Londynu przydarzyła się porażka. Warto też zwrócić uwagę na bilans bramkowy Chelsea u siebie (12-3). Uważam że dzisiaj znacząco go poprawią mimo braku Torresa w składzie. Na miejscu Hiszpana na pewno odnajdą się Eto i Ba, którzy wpisali się na listę strzelców w meczu LM. WBA po kilku naprawdę dobrych wynikach w lidze jakby przystopowało, mimo że wygrali w ostatniej kolejce pokonali słabe Crystal Palace 2-0. W ekipie gości zabraknie takich zawodników jak: Sinclair, Jones, Gera czy Foster, a pod znakiem zapytania stoi występ Nicolasa Anelki (notabene byłego gracza Chelsea).
Chelsea traci już 5 pkt do liderującego Arsenalu więc nie mogą już tracić głupio punktów i jestem przekonany, że dzisiaj odniosą pewne zwycięstwo.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Chelsea - West Brom
(1.30) / Unibet !
Ja powiem krótko, to że Chelsea tydzień temu przegrała nie obliguje mnie od tego, że i dziś przegrają. Zabrakło w tamtym meczu pewności siebie i regularności, w której zabrakło i precyzji jak i sensowniejszego wyniku na ich koncie. Dzisiaj grają na swoich śmieciach, z ekipą która dużo potrafi zaskoczyć, ale właśnie tu w Londynie gra bardzo przeciętnie. Warto również zaznaczyć, że Chelsea jest jeszcze druga w pozycji, a żeby utrzymać to miejsce, Liczę na The Blues i skromne zwycięstwo jedną bramką, albo może być i tak, że się rozstrzelają. Bo przegrać nie przegrają.
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Tottenham - Newcastle BTS @ 1.67 ⛔

Zdarzenie to rozpocznie mi kupon bo juz o 13 na WHL bardzo ciekawe widowisko sie zapowiada.Tottenham moze nieco zmeczony LE a Sroki wypoczete podbudowane ostatnim zwyciestwem nad ekipa Mou wiec typ uwazam za realny.Koguty bramke strzela na bank a jak Tirasspol dal rade to Newcastle mysle ze tez da rade strzelic gola.Obym sie nie mylil.

Manchester UTD - Arsenal BTS @ 1.55 ⛔

Hit jutrzejszych meczy.Pojedynek lidera BPL z Diablami i to jeszcze na Old Trafford.Najmocniejsze sklady spodziewam sie wysokiego wyniku i kapitalnego meczu.Typ bardzo realny do zrealizowania.0-0 w tym meczu jakos nie widze.Powodzenia

Kursy z toto-mix
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
TOTTENHAM - NEWCASTLE
powyżej 10,5 rzutów rożnych w meczu
bet365 1,90✅✅✅

Godzina 13:00
WYNIK: 15 RZUTÓW ROŻNYCH
Ostatnie mecze w Premier League:
-TOTTENHAM:
W: Everton 11
D: Hull 10
W: Aston V. 11
D: WHU 13
-NEWCASTLE:
D: Chelsea 11
W: Sunderland 8
D: Liverpool 16
W: Cardiff 6

Ostatni mecz między tymi zespołami ,który odbył się 09-02-2013 zakończył się wynikiem 16 rzutów rożnych i głownie ten mecz postawił kropke nad &quot;i&quot; aby zagrać tutaj over.
SUNDERLAND - MC
poniżej 10,5 rzutów rożnych
bet365 1,925⛔

Godzina 15:10
WYNIK:14 RZUTÓW ROZNYCH (Wszystkie dla MC)

Ostatnie mecze w Premier League:
-SUNDERLAND :
W: Hull 6
D: Newcastle 8
W: Swansea 9
D: MU 8

-MC :
D: Norwich 13
W: Chelsea 9
W: WHU 10
D: Everton 10
Typ bardziej ruzykowny od poprzedniego bo MC granica overa10,5 ale ja zaryzykuje i zagram under w tym meczu . Sunderland potwierdza bo w kazdym z ostatniuch 4 meczy zaliczyło tutaj underowy wynik nawet 9,5 rzutów rożnych .
Po za tym proponuje :
MU - Arsenal poniżej 10,5 rzutów rożnych bet365 1,925 ✅✅✅
Wynik: 11 rzutów rożnych

Swansea-Stoke powyżej 10 rzutów rożnych bet365 1,85✅✅✅
Wynik:17 rzutów rożnych

 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Manchester United vs Arsenal
Manchester United (AH: 0 i -0.5) kurs: 1.971 buk: Pinnacle ✅ (edit: nie siedzę tak dobrze w tej lidze, ale udało mi się to dobrze przewidzieć, lepiej niż osoby z ogromną wiedzą i dorobkiem. Jest to dla mnie powód do dodatkowego zadowolenia)
Manchester United i poniżej 2,5 goli kurs: 5,50 buk: Betclic ✅ (edit: no i po świetnym kursie weszło. Jak ktoś zarobił to się bardzo cieszę)
Czytając wszystkie analizy osób grających na Arsenal zacząłem się zastanawiać z jakiego powodu tego wszystkiego nie wzięli pod uwagę traderzy firm bukmacherskich. Oni mają najlepszych specjalistów od obliczania prawdopodobieństwa analiz wydarzeń sportowych, a liga angielska jest chyba najlepiej rozpracowana. Czyżby oni nie wiedzieli tego co wiedzą typerzy z tego forum ? Na pewno wiedzą, więc dlaczego kursy nie są wyrównane, tylko dużo niższe na Man Utd ? Mogli się oczywiście pomylić i my typerzy z tego żyjemy, ale nie sądzę, aby to była pomyłka. Z czynników czysto sportowych nie sposób się nie zgodzić z tezą, że to Arsenal prezentuje się lepiej. Jest lepiej poukładany, od początku sezonu świetnie mu idzie, czego nie można powiedzieć o Utd, które zaliczyło już spektakularne wpadki jak z West Bromich. Jednak ja przy decyzji o swoim typie wziąłem pod uwagę inne czynniki. Pierwsza rzecz to motywacja: Utd grając jak grał, a w zasadzie nie grając z Sociedad, całą postawą, kadrą i sposobem gry zdawał się krzyczeć, że to właśnie jutrzejszy mecz się liczy i tylko on. Z 2 strony mamy Arsenal, który wbrew oczekiwaniom wygrał z Borussią. Oni prowadzą w lidze, ogarnęli LM, nie muszą nic udowadniać. Od razu się rozlegną głosy, że sugeruję, iż nie będą zmotywowani. Ja tak nie twierdzę, uważam tylko, że BARDZIEJ będzie zmotywowany Man Utd. Kolejna sprawa to prestiż. Zwycięstwo z liderem ligi mogło by rozpocząć triumfalny pochód po swoje. To jest trudny przeciwnik, pokonanie go dało by pewność i nadzieję drużynie. Ostatnia sprawa czysto techniczna to fakt, że drużyna zajmuje obecnie 8 miejsce i w zasadzie jak chce zdobyć mistrzostwo nie powinna już nic więcej przegrać, przynajmniej do końca roku. A na sam koniec należy się zastanowić jaką pozycję zajmowali równo rok temu. Nie chce mi się tego sprawdzać, ale założę się, że nie było to 8 miejsce. Wiedzą o tym doskonale. Wbrew masówce na Arsenal idę kolejny raz pod prąd i gram na Man. Utd. W przypadku remisu, który wydaje się całkiem prawdopodobny - zwrot połowy stawki. 2 typ łączący małą ilość bramek i wygraną Man Utd za małą stawkę. Jeśli już Utd wygra to nie sądzę aby padło dużo goli, myślę, że raczej drużyny się zblokują i będzie dużo defensywy.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Tottenham - Newcastle , Tottenham powyżej 0,5 kartki @ 1,44 - Bet365, stawka: 8/10
Tottenham - Newcastle , Newcastle powyżej 3,5 rożnych @ 1,90 - Bet365, stawka: 6/10

Sporo jak widać idzie w ten mecz, dlaczego? Już pisze. Tottenham grało w czwartek Ligę Europy na własnym stadionie. Newcastle jest obecnie w całkiem niezłej formie. Mogłoby się wydawać, że to Chelsea jest słaba itd, bo przecież dziś przegrali z West Bromwich Albion, a tydzień temu ulegli na St. James Park właśnie Newcastle 0:2. Ale nie... To Newcastle ma zwyżkę formy i dlatego też gram w ich stronę. Linia na rzuty rożne dla nich jest niska nie ma się co oszukiwać na White Hart Lane są w stanie ugrać przynajmniej cztery rzuty rożne. Remy jest w świetnej formie jak i reszta zespołu. Jeśli chodzi o jedną kartkę dla gospodarzy? Kurs niski ale warty gry. Chris Foy poprowadzi te zawody, średnia w tym sezonie to 3 kartki na spotkanie, gdzie Tottenham o ile w poprzednich rozgrywkach był ekipą, która niezbyt często łapała kartki o tyle w tym sezonie mają średnio dwa żółtka na spotkanie. Oba typy jak najbardziej polecam, nie zdziwię się jeśli &quot;Sroki&quot; wywiozą 3 punkty z Londynu.

Manchester United - Arsenal , Manchester United powyżej 2,5 kartek @ 2,00 - Bet365, stawka: 5/10
Hit tej kolejki. Mecz o bardzo dużo dla obu ekip. Dla United o powrót do czołówki, dla Arsenalu ? Udowodnić, że jest się obecnie w najlepszej formie i nikt nie jest w stanie ich pokonać. Old Trafford dla Arsenalu to bardzo ciężki teren i nie tylko dla nich. Arbitrem spotkania będzie Pan Michael Oliver, który w tym sezonie przechodzi samego siebie jeśli chodzi o żółte kartki. Dlaczego gram w stronę United? Dlatego, że ekipa &quot;Czerwonych Diabłów&quot; w tym sezonie jest drużyną, która najczęściej otrzymuje żółte kartki - o dziwo są nawet ponad Stoke, a to udaje się nielicznym.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Sunderland - Manchester City
Stadium of Light miejscowy Sunderland podejmie naszpikowany gwiazdami Manchester City. Piłkarze Manuela Pellegriniego są w świetnej dyspozycji co potwierdził choćby ostatni występ w Lidze Mistrzów. Smutną wiadomością dla szkoleniowca The Citizens jest brak Silvy przez miesiąc problem z łydką okazał się poważniejszy niż początkowo myślano, Dzisiaj nie zobaczymy Jovetica oraz Kompanego. Piłkarze Manchesteru City u siebie grają wyśmienicie gdzie w tym seoznie ligowym jeszcze nie przegrali, zdecydowanie gorzej wychodzą im wyjazdowe potyczki gdzie przegrywali ostatnio pogrążoną w kryzysie Chelsea czy Aston Villa. Dzisiaj w składzie Sunderlandu nie zobaczymy Dosseny oraz Cattermole&#39;a. Pauzujących za kartki jednak nawet z nimi a mających przeciwko sobie Negredo i Aguero byłoby bardzo ciężko o punkty gdy przyjeżdża zespół z takimi &#39;&#39;armatami&#39;&#39;.
Przewidywane składy:
Sunderland: Westwood - Celustka, Brown, O&#39;Shea, Bardsley - Johnson, Ki, Colback, Gardner, Giaccherini - Altidore
Manchester: Pantilimon - Zabaleta, Nastasić, Demichelis, Clichy - Navas, Toure, Fernandinho, Nasri - Negredo, Aguero

Wygrana Manchesteru City @@ 1,50 ⛔
Strzelec Gola @@ Aguero @@ 1.65 ⛔
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Sunderland - Manchester City
Stadium of Light miejscowy Sunderland podejmie naszpikowany gwiazdami Manchester City. Piłkarze Manuela Pellegriniego są w świetnej dyspozycji co potwierdził choćby ostatni występ w Lidze Mistrzów. Smutną wiadomością dla szkoleniowca The Citizens jest brak Silvy przez miesiąc problem z łydką okazał się poważniejszy niż początkowo myślano, Dzisiaj nie zobaczymy Jovetica oraz Kompanego. Piłkarze Manchesteru City u siebie grają wyśmienicie gdzie w tym seoznie ligowym jeszcze nie przegrali, zdecydowanie gorzej wychodzą im wyjazdowe potyczki gdzie przegrywali ostatnio pogrążoną w kryzysie Chelsea czy Aston Villa. Dzisiaj w składzie Sunderlandu nie zobaczymy Dosseny oraz Cattermole&#39;a. Pauzujących za kartki jednak nawet z nimi a mających przeciwko sobie Negredo i Aguero byłoby bardzo ciężko o punkty gdy przyjeżdża zespół z takimi &#39;&#39;armatami&#39;&#39;.
Przewidywane składy:
Sunderland: Westwood - Celustka, Brown, O&#39;Shea, Bardsley - Johnson, Ki, Colback, Gardner, Giaccherini - Altidore
Manchester: Pantilimon - Zabaleta, Nastasić, Demichelis, Clichy - Navas, Toure, Fernandinho, Nasri - Negredo, Aguero

Wygrana Manchesteru City @@ 1,50
Strzelec Gola @@ Aguero @@ 1.65
Nie neguje typu ale warto też zaznaczyć,że mało prawdopodobny jest występ w dzisiejszym spotkaniu dwóch tak ważnych zawodników dla MC jak Matija Nastasic oraz Fernandinho.Dołączając do tego Kompanego i Silve to mamy na prawdę spore ubytki.Po za tym City na Stadium of Light gra zawsze przeciętnie i ten teren nie za bardzo im leży.Jak będzie dziś,zobaczymy.
 
koszyk 69

koszyk

Użytkownik
Spotkanie: Tottenham - Newcastle
Typ: Tottenham i BTS
Kurs: 3,4
Bukmacher: William Hill

W dniu dzisiejszym postanowiłem pobawić się w ornitologa i przyjrzałem się spotkaniu Kogutów ze Srokami. Na samym początku chciałem postawić Tottenham i powyżej 2,5 bramki ale gdy zobaczyłem, że z BTS tak mocno różnią się kursy zmieniłem zdanie. Nie wiem na co liczą tutaj bukmacherzy, bo ja nie widzę w tym spotkaniu gładkiej wygranej 3-0 czy 4-0. Ostatnie spotkania tych drużyn kończyły się wynikami 2-1 dla gospodarzy, wcześniej wdarła się wpadka Newcastle i przegrali 5-0 ale wiadomo, dwa razy takie rzeczy się nie zdarzają.
Co do drużyn, Tottenham prezentuje się dobrze na własnym boisku ale nie aż tak dobrze by powiedzieć, że wprowadził hegemonie bo miesiąc temu niespodziewanie przegrał z West Ham. W ostatnim spotkaniu LE, pan AWB dał mocno odpocząć swoim podstawowym piłkarzom i w wyjściowej 11 nie zobaczyliśmy Soldado, Paulinho, Holtby, Lennona, Sandro (jeżeli kogoś pominąłem niech się nie obraża). Z sezonu na sezon drużyna staje się coraz silniejsza i paradoksalnie wpłynęła na to sprzedaż najlepszego zawodnika. Koguty potrafiły bardzo dobrze ulokować swoje pieniądze bo zakup Soldado czy Paulinho (który jak wiadomo rozwijał swój talent u nas, na naszej rodzimej ziemi) dali świeżość drużynie.
Newcastle ostatnio zaimponowało mi w meczy z Chelsea. Nie wiem czy wynikało to ze słabej postawy The Blues, które wczoraj pokazało że ma dołek, czy po prostu gospodarze byli w tym dniu tak mocni. W meczach wyjazdowych Sroki biją bramki, aż miło i w ostatnich 5 spotkaniach zainkasowali 9 trefień. W swoim zespole nie mogą pochwalić się super gwiazdami, bo nie dysponują pieniędzmi choćby pokroju budżetu przeciwników ale szybki Remy czy Cabaye ze świetnie ułożoną nogą dają jakość drużynie.
Podsumowując moje przemyślenia można powiedzieć, że jedni i drudzy mają zawodników którzy w tym sezonie trafiają do siatki przeciwnika ale to Koguty dysponują zawodnikami większej klasy dlatego BTS i zwycięstwo gospodarzy w tym spotkaniu jest mocno prawdopodobne. Pozdrawiam i życzę owocnej niedzieli.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Nie neguje typu ale warto też zaznaczyć,że mało prawdopodobny jest występ w dzisiejszym spotkaniu dwóch tak ważnych zawodników dla MC jak Matija Nastasic oraz Fernandinho.Dołączając do tego Kompanego i Silve to mamy na prawdę spore ubytki.Po za tym City na Stadium of Light gra zawsze przeciętnie i ten teren nie za bardzo im leży.Jak będzie dziś,zobaczymy.
Czytałem o tym ale podobno są do decyzji trenera czy zagrają z lekkim urazem czy też nie. Także zobaczymy ;)
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Sunderland - Man City
Faworytem, i to zdecydowanym, jest drużyna gości. I słusznie. Sunderland wprawdzie posiada świetny bilans w meczach z Obywatelami na Stadium of Light, ale kiedyś ten bilans ulegnie zmianie. Man City nie potrafi wygrać tam od 5 lat, a ostatnie 3 spotkania to wygrane gospodarzy po 1:0. Ja typuję, że Man City w końcu przełamie tą serię. W tym sezonie akurat City będzie chyba łatwiej to zrobić, bo Sunderland gra po prostu bardzo słabo. I ile rok czy dwa lata temu gospodarze prezentowali jakiś tam poziom, to w tym ogląda się ich fatalnie. Ich gra jest szarpana i nijaka. Jak nie było pomysłu na grę za Di Canio, tak za Poyeta jest to samo. Sunderland stwarza najmniej sytuacji strzeleckich spośród wszystkich drużyn Premier League. W 10 spotkaniach oddali tylko 24 celne strzały na bramkę. Dla porównania City oddało tych strzałów 68, co przełożyło się na 28 strzelonych bramek. Sunderland zdobył tylko 7 bramek. Te liczby pokazują, że drużyny dzieli przepaść. To Premier League i niespodzianki zdarzają się często, ale tym razem chyba nie może być mowy o takiej niespodziance. Na niekorzyść Sunderlandu działa fakt, że w środę grali mecz w Capital One Cup. Wprawdzie wygrali, ale zagrało wielu graczy podstawowego składu, w szczególności byli to gracze ofensywni. Piłkarze mogą więc odczuwać zmęczenie. City również grało w LM, ale oni mieli jeden dzień więcej na odpoczynek. Man City musi również podreperować swój bilans wyjazdowy, bo do tej pory przegrali aż 3 spotkania i po jednym zremisowali i wygrali. Jeśli spojrzymy na serię tych spotkań, to wychodzi przeplatanka LDLWL, wg której tym razem City zdobędzie punkty. Jeszcze kilka słów o absencjach. W City nie zagra Silva i Kompany, czyli dwa ważne ogniwa. Brak Silvy może być problemem, ale w City jest tylu graczy kreatywnych, że każdy z nich może go zastąpić. W Sunderlandzie za czerwone kartki pauzują Cattermole i Dossena. Niepewny jest występ pierwszego golkipera Westwooda. Ponadto do składu powraca po długoterminowej kontuzji Brown.

Sunderland - Man City ⛔ 1:0
Typ: Man City -1
Kurs: 1,671
Buk: Pinnacle



Tottenham - Newcastle
Liczę, że Newcastle pójdzie za ciosem i po wygranej z Chelsea, urwie punkty Tottenhamowi. Koguty rozgrywały w czwartek mecz w LE i liczę na &quot;syndrom pucharów&quot; w ich wykonaniu. W tym sezonie widać, że gra im się trudno, gdy kilka dni wcześniej musieli rozgrywać mecz w LE. Oto zestaw tych meczów:

Tottenham - Swansea 1:0 (męczarnie i gol z karnego)
Arsenal - Tottenham 1:0
Cardiff - Tottenham 0:1 (niesamowite męczarnie i gol zdobyty dopiero w doliczonym czasie gry)
Tottenham - West Ham 0:3 (katastrofa w wykonaniu Kogutów)
Tottenham - Hull 1:0 (słaba gra i gol z karnego)

Widać więc, że drużyna odczuwa te czwartkowe mecze, mimo, że z reguły gra wielu rezerwowych w tych meczach, a podstawowi odpoczywają. Może to tajemniczy &quot;syndrom pucharów&quot;? Newcastle może zagrozić Kogutom. Skoro zagrozili Chelsea, to dlaczego nie mieliby również tego zrobić z Tottenhamem. Tottenham ma bardzo dobrą serię 4 spotkań z rzędu wygranych u siebie z Newcastle. Liczę na przerwanie tejże passy. Między drużynami nie ma aż tak dużej różnicy poziomów, żeby jeden zespół śrubował sobie długie serie zwycięstw. Wspomniałem o meczach Kogutów w LE. Nie zapominajmy, że grają jeszcze w Pucharze Ligii. Jak zobaczymy w terminarz, to widać, że Koguty grają niemal co 3 dni od samego początku sezonu. Przerwę mają tylko wtedy, gdy są mecze reprezentacji. AVB ma szeroką ławkę i może sobie rotować do woli, ale w końcu nadejdzie w ich szeregach zmęczenie.

Tottenham - Newcastle ✅ 0:1
Typ: Newcastle +1
Kurs: 1,99
Buk: Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
Czytając wszystkie analizy osób grających na Arsenal zacząłem się zastanawiać z jakiego powodu tego wszystkiego nie wzięli pod uwagę traderzy firm bukmacherskich. Oni mają najlepszych specjalistów od obliczania prawdopodobieństwa analiz wydarzeń sportowych, a liga angielska jest chyba najlepiej rozpracowana. Czyżby oni nie wiedzieli tego co wiedzą typerzy z tego forum ? Na pewno wiedzą, więc dlaczego kursy nie są wyrównane, tylko dużo niższe na Man Utd
Na Arsenal z Borussią kursy były około 5 i co specjaliści mieli racje? a Borussia jak każdy w tej grupie LM grała mecz o &quot;wszystko&quot;
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Na wstępie bardzo cieszy mnie wysoka porażka Hull. Mam nadzieję, że Southamtpon sprowadził tą przeciętną drużynę, mającą furę szczęścia na ziemię. Mam nadzieję, że zacznie się marsz Tygrysów w dół tabeli. Przecież ta drużyna nie potrafiła strzelić bramki grającemu w 9-tkę Sunderlandowi, a o mało co Czarne Koty wyrównałyby właśnie będąc w dużym osłabieniu.
Na dzisiaj:
Mecz: Swansea - Stoke City
Typ: 1
Kurs: 1,91
Bukmacher: bet365
vs.

Typ na przełamanie Łabędzi. Trafia im się słaby przeciwnik, który po odejściu Pulisa pomału zaczyna płynąć w stronę Championship. Mam nadzieję, że tak się stanie. Dla Stoke lepiej by było, jeśli zostałby na stanowisku menadżera Tony, bo przynajmniej dawał stabilność. Grali tą swoją prymitywną piłkę rodem z League Two, ale przynajmniej były wyniki. Teraz sami nie wiedzą co mają grać. Jakieś próby normalnego grania, ale efektów nie ma - jest miejsce w strefie spadkowej i czarna seria bez zwycięstwa w Premier League - od 31 sierpnia (z West Ham 1-0). Grali w tym czasie z Norwich, Fulham, czy West Bromwich, więc drużynami jak najbardziej do pokonania. Nie zrobili tego i nie sądzę, żeby odnieśli zwycięstwo na Liberty Stadium, gdzie każdemu gra się bardzo trudno. To Łabędzie prowadzą grę, to oni dyktują warunki, to oni tłamszą przeciwników, nawet jeśli nie wygrywają. Po dwóch wyjazdowych meczach (remis, porażka), wracają do siebie i będą chcieli przełamać złą serię. W przeciwieństwie do Stoke mają argumenty i to mocne. Przede wszystkim potencjał ludzki dużo większy niż w The Potters. No i warto zaznaczyć, że na cztery spotkania zagrane między tymi drużynami w Walii, wszystkie cztery wygrała Swansea. Według mnie pewna jedynka i dobry kurs.
 
funias 691

funias

Użytkownik
Tottenham - Newcastle
Drużyna gospodarzy powyżej 1,5 bramki
1,53 betsson
⛔ :/
Jaki potencjał w ofensywie mają gospodarze każdy wie. Jednak ta maszynka Andre Villasa-Boasa gra bardzo ociężale, przynajmniej w PL. Punkty zdobywają dość konsekwentnie, ale stosunkowo mało strzelają. Liczę, że dzisiaj w końcu pokryją over 1,5 u siebie na WHL i dadzą fanom więcej powodów do radości aniżeli skromne 1-0. Tym bardziej, że Newcastle to rywal dobry na pewnego rodzaju przełamanie. Grają nierówno, bardzo w kratkę. Potrafią ograć Chelsea i równie dobrze przegrać z mizierniutkim Sunderlandem, chociaż wcale nie zagrali wtedy źle. Sroki leżą ekipie z Londynu ostatnio na WHL. Ostatnie pojedynki obu ekip to dużo bramek ze strony Tottenhamu. Newcastle również swoje strzelało. Mecze między tymi ekipami są więc dość otwartymi pojedynkami. Popatrzmy:
09.02.13 PRE Tottenham Newcastle 2 : 1
18.08.12 PRE Newcastle Tottenham 2 : 1
11.02.12 PRE Tottenham Newcastle 5 : 0
16.10.11 PRE Newcastle Tottenham 2 : 2
22.01.11 PRE Newcastle Tottenham 1 : 1

Osłabienia obu ekip (za anglia.goal.pl)
Tottenham przystąpi do niedzielnej konfrontacji zdziesiątkowany kontuzjami. Na boisko nie wybiegnie z tego powodu Emmanuel Adebayor, Danny Rose, Nacer Chadli i Kyle Naughton. Pozytywną informacją jest powrót Hugo Llorisa po feralnym zderzeniu z Romelu Lukaku w pojedynku z Evertonem. Podobnie sytuacja prezentuje się w szeregach Srok. Pojedynek z powodu urazu będzie musiał obejrzeć przed telewizorem Paul Dummett, Massadio Haidara, Steven Taylor i Ryan Taylor.
Nie przesadzałbym tak jak autor powyższego cytatu, bo do zdziesiątkowania kontuzjami jeszcze daleko. A kadra The Spurs jest szeroka. Sądzę, że na własnym obiekcie Totki będą dominować i w końcu strzelą coś więcej. W pierwszej połowie meczu z Evertonem kompletnie zdominowali gospodarzy co jest dużym wyczynem na trudnym Goodison Park. W drugiej części oddali nieco pole gry, ale okazje sobie ogółem tworzyli.
Sroki stosunkowo dużo tracą na wyjazdach (11 goli). Grają jak już pisałem w kratkę. Wznieśli się na wyżyny pokonując Chelsea, ale to widać nie jest aż takie trudne, bo wczoraj Chelsea powinna była przegrać u siebie z West Brom. Nie sugerowałbym się zatem aż tak wynikiem meczu z The Blues.
Stawiam na over 1,5 The Spurs i mam nadzieję, że w końcu się rozstrzelają w lidze. Kiedy jak nie dziś? ???? Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 7

michas-53829

Użytkownik
Manchester United - Arsenal FC

Typ: 2⛔ (Brawo United, tragiczny Giroud, jakby go w ogóle nie było)
Kurs: 3,40
Buk: bet365


Użytkownicy jednej z polskich stron internetowych o Premier League zadziwiają mnie swoim przekonaniem o wygranej United w dzisiejszym meczu. Najlepsze jednak jest to, że koronnym argumentem dla takiego podejścia jest pamiętna konfrontacja, która zakończyła się przegraną Kanonierów 8:2. Jednak dzisiejszy Arsenal i dzisiejsze United to dwie różne drużyny. Arsenal - pewna siebie drużyna, spinająca się jeszcze mocniej na mecze z tuzami, głodna wyzwań i podnoszenia sobie poprzeczki. To także firma, która jeszcze się do końca nie rozpędziła a już zajmuje 1 miejsce w PL i lideruje tabeli swojej grupy w LM, pokonując na Signal Iduna Park Borussię Dortmund, która oklepywała na tym właśnie stadionie takie tuzy jak np. Real Madryt. Manchester United? Piszę to z przykrością ale David Moyes zamienił ten zespół w przeciętny Everton. Ich sytuację ratuje jedynie Robin van Persie, ewentualnie jeszcze Roo, który wszyscy wiemy w jakich stosunkach jest z Moyesem. Ostatnie zmaganie z Realem Sociedad również zakończyły się rozczarowująco, a jest to też przeciętny zespół, który zebrał wczoraj srogie baty od Realu Madryt. A poza statystykami dodam jeszcze, że mam wrażenie, że piłkarze i sam Moyes jeszcze nie otrząsnęli się i wciąż nie mogą zorientować się w sytuacji i nie będą umieli postawić warunków Arsenalowi.

Wynik dla United może uratować jedynie van Persie. Jednak o to się nie martwię, bo Wenger na pewno skutecznie wyłączy go z gry tak jak zrobił to z Lewandowskim w Dortmundzie. Nie wyobrażam sobie dziś innego wyniku jak zwycięstwo Arsenalu, który będzie chciał przypieczętować swoją dominację.

Statystyka Arsenalu na wyjeździe w PL to 4-1-0.

Powodzenia.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Na Arsenal z Borussią kursy były około 5 i co specjaliści mieli racje?
Mięli racje. Bo tak bezradnego Arsenalu dawno nie widziałem. A naście meczów ich już w tym sezonie widziałem. Po za tym trochę dziwnym golem, i jednym strzałem tuż po golu Arsenal panicznie bronił się na własnej połowie. Borussia pressingiem ich zjadła, wyłączyli z gry Ozila. Mięli tylko jeden problem, Szczęsny w bramce. Wojtek jest w mega formie i nawet jak obrona się pogubi to zawsze jeszcze zostaje on między słupkami. IMO Szczęsny i Aaron to filary tej drużyny ale to tylko moja opinia.
Jakby United grało jak rok temu to bez wahania bym pograł na ich zwycięstwo. Teraz jak wiadomo sytuacja jest trochę inna jak przed rokiem.
Najpierw zarzucę składami proponowanymi:
De Gea; Smalling, Jones, Vidic, Evra; Carrick, Cleverley; Valencia, Rooney, Januzaj; Van Persie
Carras nie grał ostatnio ale na dziś powinien być już przygotowany, niepewny jest występ Rafaela i nie ukrywam, że wolałbym na prawej stronie właśnie Brazylijczyka kosztem Smallinga. Niepewny jest występ także Evansa, na pewno nie zobaczymy Welbecka, ale z przodu ma kto grać.
Szczesny; Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs; Arteta, Flamini; Rosicky, Özil, Cazorla; Giroud..
Duże większe kłopoty z absencjami ma Wenger. Flamini jest awizowany w składach ale podobnie jak Carrick jest po małej przerwie. Podobnie jak Rafael czy Evans niepewny jest występ Wilshera. AOC, Podolski, Sanogo,Walcott i Diaby. Bez nich Arsenal zagra na OT. Ale to żadne nowości.
Ja tego meczu nie ruszam, bo tu może być kanonada i wynik hokejowy, może być też brzydkie widowisko z dużą ilością brzydkiej gry. Duża stawka, przynajmniej dla Czerwonych Diablów bo rozmawiając z jednym z fanów Kanonierów pisał mi, że remis weźmie w ciemno.
Sucha statystyka? Arsenal na 13 ostatnich wizyt na OT aż 11 razy wyjeżdżał pokonany. Ale żeby nie było że ja się takimi statystkami sugeruje, bo WBA czy Tottenham też xx lat na OT wygrać nie potrafili i w końcu serie przełamali. Ta obecna niemoc Arsenalu na OT trwa 7 lat.
 
M 125

max-payne

Użytkownik
TOTTENHAM - NEWCASTLE - DRUGA DRUŻYNA STRZELI BRAMKĘ - 1,60✅
HANDICAP 0:1 - 02 - 1,44✅
Kurs na zaledwie jedną bramkę dla gości jest dość wysoki, wynika to z tego, że Koguty mało goli tracą u siebie. Ale spójrzmy z kim oni dotychczas grali? Swansea, Norwich, Chelsea, West Ham oraz Hull. Chelsea i West Ham strzelały bramki, a pozostałe drużyny ogólnie strzelają ich dość mało, więc nie robiłbym z White Hart Lane jakiejś twierdzy nie do zdobycia. Ogólnie Tottenham w meczach z silniejszymi drużynami albo traci gola albo nie wygrywa - tak było z Arsenalem (wyjazd, porażka 0:1), ze wspomnianą Chelsea (1:1 u siebie) czy z Evertonem na wyjeździe (0:0). Nie wspominam już o kompromitacji z West Hamem, bo to już wykracza poza wszelkie schematy.
Newcastle z kolei sporo strzela, sprawia niespodzianki raz na minus raz na plus, któryś już raz piszę, że są nieprzewidywalni. Nawet jeśli dziś przegrają to nie sądzę, żeby wyżej niż różnicą jednego gola.
SUNDERLAND - MANCHESTER CITY - BTS - 1,80⛔/ klątwa Stadium of Light trwa, niesamowite...
Sunderland mimo tragicznego sezonu strzela bramki czołówce. Na Stadium of Light przyjeżdżał Liverpool, Arsenal i Manchester United - każda z tych drużyn choć wygrywała, traciła gola. Piłkarze z Etihad mimo, że w ofensywie grają imponująco to tracą też trochę goli, zarówno w lidze jak i w Lidze Mistrzów, nawet CSKA Moskwa na wyjeździe wbiła im dwie bramki.
SWANSEA - STOKE - UNDER 2,5 GOLA - 1,67⛔
Dotychczas w tym sezonie świetnie mi szło jeśli chodzi o wyszukiwanie underów, wczoraj jednak zamiast nudnej rywalizacji w meczu Norwich zobaczyliśmy ciekawą wymianę ciosów. Liczę, że dzisiejszy mecz będzie bardziej przewidywalny, Swansea nie jest już tą drużyną sprzed jednego czy dwóch sezonów, być może napięty terminarz na to wpływa, goli strzelają zdecydowanie za mało. W Stoke mają podobny problem, mimo niezłego startu sezonu, wszystko wróciło do normy, są w strefie spadkowej z siedmioma strzelonymi bramkami. Nie sugerowałbym się niezłym występem na Old Trafford sprzed paru tygodni.
MANCHESTER UNITED - ARSENAL - BTS 1,55⛔
Hit tej kolejki, Arsenal chce odskoczyć Chelsea i Liverpoolowi, Manchester z kolei goni czołówkę. Liczę na szybką wymianę ciosów i gram BTS.
kursy z Fortuny
edit: nieciekawy weekend...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom