>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12. Grand Prix Belgii [25-27 sierpnia 2017 r.]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Grand Prix Belgii




25 sierpnia - (piątek)
1. trening - 10:00
2. trening - 14:00

26 sierpnia - (sobota)
3. trening - 11:00
kwalifikacje - 14:00

27 sierpnia - (niedziela)
wyścig - 14:00


Info o torze:
Lokalizacja: Spa, Belgia
Długość okrążenia: 7.004 km
Liczba okrążeń: 44
Liczba zakrętów: 19
Dystans: 308.052 km


Wreszcie po raz kolejny będziemy mogli podziwiać królową sportów motorowych! F1 wraca na legendarnym torze Spa, który jest niezwykle klasyczną pętlą.
Szykuje się kawał dobrego ścigania! Ja już nie mogę się doczekać. A Wy?

Zapraszam do dyskusji oraz podawania typów.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Testy na Hungaroring nie spowodowały, że Robert zastąpił w fotelu Jolyona Palmera. Jeszcze nie w Spa... Jeszcze!
Zatem Renault walczy tym co ma, czyli Hulk i Palmer.
Ferrari przedłużyło kontrakt z Raikkonenem na 2018 rok. W sumie przyznam, że po cichu liczyłem tam na angaż Carlosa Sainza, cóż. Szkoda, ale Kimiego nie da się nie lubić tak czy siak, aczkolwiek chciałoby się Sainza w znacznie lepszym teamie, a tak to za bardzo nie widać opcji na jego przejście gdzieś.
@Heros123 pewnie wrzuci grafikę z przydziałem opon na GP Belgii, tzn mam nadzieję, że to zrobi ????

Ja z kolei wrzucam świetne wspominki z przeszłości na temat GP Belgii, Spa zawsze na propsie, a u Sokoła to sztos! -&gt; http://sokolimokiem.com/belgijski-rollercoaster/
 
gamerski 9

gamerski

Użytkownik
Witam wszystkich po wakacyjnej przerwie w F1! Zaczynamy obstawianie... Jutro o godzinie 14:00 rozpoczynają się kwalifikacje do GP Belgii: Spa-Francorchamps. Ciekawi mnie w jakich warunkach pogodowych będą walczyć kierowcy o Pole position. Synoptycy mówią o lekkich opadach od godz. 13:00 do 16:00 w granicach 0,94mm, lecz tor jak wiadomo słynie z nieprzewidywalności, więc odstawiam na bok przewidziane prognozy pogody. Na jutro przygotowałem dwa typy, oto i one:
GP Belgii, SPA - H2H Kwalifikacje:
Magnussen, Kevin - Sainz JR, Carlos @1,65
Massa, Felipe - Hulkenberg, Nico @1,70
AKO: @2,80 Dafabet
Carlos Sainz jak i jego bolid w dobrej formie. Zaliczył udane dwa treningi i jest pozytywnie zaskoczony z przebiegu treningów. Twierdził, że są nieco szybsi niż myśleli i jeśli nie zrobią kroku w tył to powinni być konkurencyjni. Zdaje sobie sprawę co muszą jeszcze poprawić i wiedzą, że kwalifikacje mogą odbyć się w deszczu. Śmiem twierdzić, że jest spokojnie w stanie powalczyć o pierwszą dziesiątkę. Zespół Haas z problemami. Brakuje im siły docisku na takich torach gdzie są długie zakręty, podobnie było na Silverstone. Ciężko im znaleźć kompromis między prędkością na prostych a dociskiem. Nie sądzę by Kevin Magnussen był w stanie powalczyć z Carlosem.
Felipe ma za sobą tragiczne treningi. W pierwszym przejechane zaledwie 3 kółka bez czasu pomiarowego z powodu zniszczenia bolidu jak stracił kontrolę nad autem i wjechał na krawężnik po czym wbił się w bandę opon. W drugim treningu nie wyjechał w ogóle. Sprawa wygląda następująco: Williams musi jutro zaczynać wszystko od nowa, Massa będzie miał w głowie wczorajszy wypadek i na pewno nie będzie zbytnio ryzykował plus nie wiadomo jak jego bolid będzie się spisywał... Duży znak zapytania, ale na pewno to nie wystarczy na pokonanie Hulkenberga. Niemiec w dobrej dyspozycji a na torach gdzie siła docisku jest bardzo ważna bolid Renault przeważa nad Williamsem. Nie martwię się o ten typ. Ryzyko prawdopodobieństwa w kwalifikacjach jest większe a jeżeli w wyścigu, bo jest mniej czynników które mogłyby by przeszkodzić. Kto widział pracę mechaników na GP Węgier ten wie ????
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
@gamerski mialem wlasnie sie zabierac za pisanie analiz pod dokladnie te same typy ktore podales bo w nich widze najwiekszy potencjal no ale mnie ubiegles.. Tak wogole chodzily mi po glowie 3 bety i 2 Ty opisales wiec ja opisze ostatni.

Palmer Jolyon - Vandoorne Stoffel
Kurs: 1.85
Bukmacher: Dafabet/Totolotek

Zaufam po raz kolejny Palmerowi i pogram na niego w kwalifikacjach. Vandoorne przystapi do wyscigu na pewno z ostatniej pozycji ze wzgledu na liczne kary związane z nadprogramowym zużyciem podzespołów. Oczywiscie patrzac na to jak McLaren w tym sezonie postepuje w takich sytuacjach jestem przekonany ze zadnego odpuszczania nie bedzie i pojada w kwalifikacjach full atak. Problem polega na tym ze na Spa duza role odgrywa jednostka napedowa a tej pomaranczowe strzaly niestety nie maja i mysle ze tutaj za duzo nie zawojuja. Renault stabilnie czasy w okolicy pierwszej dziesiatki i mysle ze Palmer zepnie sie tutaj i pojedzie przyzwoicie czasowke. Roznica w mocy obu jednostek jest dosyc duza i to moze byc klucz tutaj w Ardenach. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
ja cos czuje ze oni w ogole nie dadza juz takiej oferty jaka dawali i trader od f1 dawno zwolniony bo przeciez co GP (nie liczac Monako) to sie ich ogrywa po 20minutach i Q1
jaki to jest tor ? techniczny pod umiejetnosci kierowcow czy bardziej licza sie bolidy ?
 
heros123 1K

heros123

Użytkownik
sobota - kwalifikacje
Sergio Perez - Esteban Ocon @ 1,75
Carlos Sainz Jr - Daniil Kvyat @ 1,40
AKO: 2,45(2,30)⛔ forbet

Pamiętajcie, że jest szansa na deszcz w kwalifikacjach, więc nie radziłbym szaleć ze stawkami;) A teraz do rzeczy. Od jakiegoś czasu Esteban mnie bardzo przekonuje i wyraźnie widać, że ten chłopak ma naprawdę papiery na jazdę w F1 i często to pokazuje. Pokusiłbym się nawet o taką tezę, że wcale nie jest gorszy niż Sergio. Wczoraj Esteban również sporo lepszy, w obu treningach o ponad pół sekundy, więc widać, że naprawdę są spore szanse na wygraną Ocona w tej parze, tym bardziej po takim kursie.
Jeśli chodzi o kierowców Toro Rosso, to tutaj również widać, że sporo lepszy był wczoraj Carlos, oba treningi zakończone na wysokich pozycjach i jeśli jeszcze się poprawią dzisiaj, to spokojnie Carlos może wejść nawet do Q3. Po treningach również był zadowolony, z samochodem wszystko jest w porządku i myślę, że po tym co pokazał w treningach to nie powinien mieć kłopotów z Kwiatem, który w mojej opinii jest po prostu za słaby na jazdę w F1. Ale tak jak już wspomniałem wcześniej, kwalifikacje mogą być deszczowe i może być delikatna loteria.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
jaki to jest tor ? techniczny pod umiejetnosci kierowcow czy bardziej licza sie bolidy ?
Moc silnika bardzo ważna. Ale i docisk, bo drugi sektor bardzo kręty. Słynne Eau Rouge przejeżdżane pełnym gazem to klasyk w całym sezonie, że kierowcy teraz będą robili wow!

Palmer Jolyon - Vandoorne Stoffel
Kurs: 1.85
Bukmacher: Dafabet/Totolotek

Zaufam po raz kolejny Palmerowi i pogram na niego w kwalifikacjach. Vandoorne przystapi do wyscigu na pewno z ostatniej pozycji ze wzgledu na liczne kary związane z nadprogramowym zużyciem podzespołów. Oczywiscie patrzac na to jak McLaren w tym sezonie postepuje w takich sytuacjach jestem przekonany ze zadnego odpuszczania nie bedzie i pojada w kwalifikacjach full atak. Problem polega na tym ze na Spa duza role odgrywa jednostka napedowa a tej pomaranczowe strzaly niestety nie maja i mysle ze tutaj za duzo nie zawojuja. Renault stabilnie czasy w okolicy pierwszej dziesiatki i mysle ze Palmer zepnie sie tutaj i pojedzie przyzwoicie czasowke. Roznica w mocy obu jednostek jest dosyc duza i to moze byc klucz tutaj w Ardenach
Też ten typ od razu moją uwagę przykuł jak przeglądałem z ciekawości ofertę w dafabet, ale jednak tego nie zagram.

Vandoorne ma poprawioną jednostkę Hondy na ten weekend. Jak mówisz McLaren jednak nie odpuszcza kwalifikacji, niestety dałem się na to nabrać już dwukrotnie, że mimo wlepienia wielu kar potem jeździli na maxa w Q. Tak w Monaco poleciałem z typami i na którymś torze jeszcze...

Ale powodzenia życzę ;)
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
Na maxa, to takie teamy, z takimi karami, to mogą jeździć w Q1, w Q2 już nie, ponieważ później już w grę wchodzi przymusowe wystartowanie na oponie, na której uzyskasz najszybsze okrążenie, jeżeli awansujesz rzecz jasna do Q3. Buttona w Monaco (zresztą on miał wtedy +15 miejsc i nie miał do oszczędzania tylu nowych komponentów), to nie ma co liczyć w tym przypadku, bo to nienormalne jakby mieli mu zakazywać się ścigać ze względu na to, że wiedzieli, że to będzie jeden wyścig dla niego. Dobitnym przykładem jest Alonso, który jechał w Wielkiej Brytanii ostatnie okrążenie w Q2 na poziomie Q3, po czym zjechał sobie do boksów znając swoje tempo i wiedząc, że ma kary. Nie wspominając już o Azerbejdżanie.
Jednak już z Palmerem grać taki zakład, to strach, tym bardziej jeżeli ma padać.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Hulk-Massa 1.70
Sainz-Magnus 1.65
Groszek-Stroll 1.80
Kimi-Ricciardo 1.40
ako 6.20 juz po podatku
ukochany totek

Kombo zabojca jak co wyscig. 2 pierwsze pary opisane, Kimi rewelka treningi Ricciardo skrajne nastroje treningi fatalne w porownaniu do kolegi z teamu.
Groszek jak zwykle 1 trening slabo ale w 2 juz zdecydowanie szybszy od Strolla a kurs rewelka.
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
Daniił Kwiat przedwcześnie zakończył zajęcia, parkując swojego STR12 na prostej Kemmel. Straciłem napęd, panowie zameldował Rosjanin przez radio. Nie jest to dobra wiadomość, zważywszy na fakt, że mechanicy Toro Rosso będą musieli w ekspresowym tempie uporać się z ewentualną wymianą jednostki napędowej.
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
Silnik Vandoorna bez poprawek, stawiają na niezawodność.
Felipe Massa otrzymał karę +5 pozycji na starcie za to, że nie zwolnił podczas podwójnych żółtych flag + dodatkowo otrzymał 3 punkty karne.
Nieoficjalnie Massa odczuwa skutki wczorajszego wypadnięcia z toru i ma problemy z szyją.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom