>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

12. Kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 30 czerwca

Status
Zamknięty.
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Leszno za dziś powinno dostać kolejną karę razem z komisarzem. Przecież to było jakieś nie porozumienie (kolejne) w Lesznie z tym torem.
A Pan Olkwoicz śmie jeszcze twierdzic że ogladalismy ciekawe zawody. Tylko co ma wynik na styku do toru który nie nadaje sie do jazdy i atrakcyjnosci meeczu
Niestety chopcy macie takie samo rozumowanie jak włodarze ekstraligi i dlatego jest taka patologia. Zrozumcie w końcu jedną rzecz. Komisarz został powołany do tego, żeby był przygotowany regulaminowy tor. Wina jednocześnie gospodarza zawodów oraz komisarza, który zatwierdza tor podlega wykładni wykluczającej. Gospodarz może przygotować tor do motocrossa albo speedrowera, ale w momencie kiedy komisarz go zatwierdza bierze za niego całkowitą odpowiedzialność i jeśli uważacie, że tor był nieregulaminowy to pretensje tylko do tego pana, a kara finansowa w wysokości 150tys zł należy się tylko i wyłącznie jemu. Karanie gospodarza i komisarza jednocześnie jest działaniem nielogicznym, z którym jak widzę ma problem nie tylko komisja ale również co po niektórzy użytkownicy forum.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ci którzy narzekają na wczorajszy tor w Lesznie chyba muszą mieć po naście lat i być wychowani na tym co próbują z żużlem zrobić szefowie Ekstraligi czy GP od kilku sezonów.Starsi kibice nie widzą żadnego problemu.Z zawodnikami to inna sprawa,bo oni zawsze będą narzekać na bardziej wymagający tor,tak samo jak dzieci w szkole narzekają bardziej na wymagającego nauczyciela niż na tego co im ulega.Wczoraj bardzo fajnie radził sobie na tym torze Zengota,który nie miał żadnych problemów z jazdą.Czyli jak się chce to można.A zawody na pewno ciekawsze niż na wrocławskim betonie..
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Wszystko wina komisarza, a to że gospodarz rozpieprzył tor w proch to pikuś? Wiem że kolejny raz bronisz swojego klubu ale bez przesady. To po co robią w Lesznie taki tor? Może po to żeby wykorzystać to że jest telewizja i to że komisarz i sędzia będą naciskani przez górę żeby nawet w złych warunkach odjechać mecz? Oczywiście komisarz powinien dostać naganę i karę ale Unii jako już wielokrotną recydywę bym już się zastanowił nad konsekwencjami. Nie może być tak że co dwa tygodnie tor w Lesznie wygląda jak plac pod sadzenie ziemniaków.
levy: pamiętam np. mecz Rzeszowa z Tarnowem w 2006 i podobny stan nawierzchni ale teraz (2013 rok) są inne zasady. Nie po to stworzono komisarza toru żeby jeden z drugim toromistrzem rozorywał tory. Jeśli przed meczem w Rzeszowie przyjeżdża komisarz i każe ubijać tor, a w Lesznie jest kopa po jaja i jest wszystko pięknie i ślicznie to coś jest nie tak. Albo są wszyscy równi albo wybieramy kilka miast gdzie tor ma być twardy i kilka gdzie może być przyczepnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Wszystko wina komisarza, a to że gospodarz rozpieprzył tor w proch to pikuś? Wiem że kolejny raz bronisz swojego klubu ale bez przesady. To po co robią w Lesznie taki tor? Może po to żeby wykorzystać to że jest telewizja i to że komisarz i sędzia będą naciskani przez górę żeby nawet w złych warunkach odjechać mecz? Oczywiście komisarz powinien dostać naganę i karę ale Unii jako już wielokrotną recydywę bym już się zastanowił nad konsekwencjami. Nie może być tak że co dwa tygodnie tor w Lesznie wygląda jak plac pod sadzenie ziemniaków. levy: pamiętam np. mecz Rzeszowa z Tarnowem w 2006 i podobny stan nawierzchni ale teraz (2013 rok) są inne zasady. Nie po to stworzono komisarza toru żeby jeden z drugim toromistrzem rozorywał tory. Jeśli przed meczem w Rzeszowie przyjeżdża komisarz i każe ubijać tor, a w Lesznie jest kopa po jaja i jest wszystko pięknie i ślicznie to coś jest nie tak. Albo są wszyscy równi albo wybieramy kilka miast gdzie tor ma być twardy i kilka gdzie może być przyczepnie
Cała Twoja wypowiedź świadomie czy nie obarcza winą tylko i wyłącznie komisarza. Musicie zrozumieć jedną rzecz. Tor w Lesznie zawsze był wymagający i zawsze zawodnicy, którzy lubią lodowisko sobie tu nie radzili. Zawodnicy Unii są dobrze przygotowani pod względem fizycznym w przeciwieństwie do Holty, Miedzińskiego itp. Powiedz mi kto narzekał wczoraj na tor? Z tego co ja widziałem to tylko Ci pożal się boże komentatorzy, którzy dopiero w 15 biegu się skapnęli, że Hampel specjalnie oddał pozycję w 13. Hampel powiedział, że się spodziewał takiego toru i jakoś jeździć umiał. Dudek powiedział tyko, że na tym torze nie może wykorzystać pełni swoich możliwości, wcale na tor nie uskarżał się jak co po niektóre panny. Heloł o to chyba chodzi, żeby nie ułatwiać gościom zadania i taki Dudek dobrze o tym wie tylko krzykacze na forach mają z tym problem. Piotruś się wywalił i co? Narzekał na coś? Taki jest żużel , wstał i kontynuował zawody. To, że zawodnicy pokroju Jabłońskiego nie ogarniają toru to norma a nie wina toru. Dziwnym trafem liderzy Falubazu pojechali super.
Albo są wszyscy równi albo wybieramy kilka miast gdzie tor ma być twardy i kilka gdzie może być przyczepnie
Do tego odniosę się osobno. Chłopie tor ma być regulaminowy!! Nie wszędzie twardy albo przyczepny. Regulaminowy jest i taki i taki. Panny z Torunia chciałby mieć wszędzie beton ale kopa też jest regulaminowa. Nie wiem skąd się w ludziach bierze przekonanie, że jak tor jest przyczepny tzn, że jest nieregulaminowy i nie można na nim jeździć. To tak jak w tenisie jedni są lepsi na trawie inni na cegle. Jezu rozumiem jakbym musiał to tłumaczyć na onecie ale na forum bukmacherskim? Litości.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Kto się uskarżał na tor? Oglądnij wypowiedź Dudk, który mówi że nie powinno się tak przygotowywać toru bo to zabija widowisko. Popatrz na jego reakcje po biegu, które mówią same za siebie. Jabłoński nie będzie przecież narzekał na tor jak on się na nim nawet nie umiał składać. Protas też nic nie mówił, ale ta jego &quot;walka&quot; z Musielakiem nie wyglądała imponująco. Z resztą czy mówisz że liderzy KSF pojechali super zawody to masz na myśli właśnie PePe? On wyprzedził z &quot;poważnych&quot; zawodników Zengotę w swoim pioerwszym biegu i pod koniec &quot;zdechniętego&quot; Bjerre dwa razy a także w 15 biegu Balińskiego.
Moja wypowiedź obarcza głównie winą Unię. Jeśli jej nie zrozumiałeś to jeszcze raz ją przeczytaj.
Napisałeś że młody Pawlicki się wywalił i nie narzekał na tor. A co miał robić? Najeżdżać na swój klub/swojego toromistrza? Widziałeś kiedyś żeby zawodnicy gospodarzy narzekali na stan toru? Po &quot;meczu&quot; z Rzeszowem Lindgren powiedział że tor był wyśmienity, a śmiem twierdzić że taki nie był.
Broń Boże nie życzę tego, ale jeśli w przyszłości przez taki tor jakiemuś zawodnikowi Unii zdarzy się poważna kontuzja to może działacze Unii zrozumieją że przez takie a nie inne postępowanie skrzywdzili swojego zawodnika.
Doskonale rozumiem że przyczepny tor jest regulaminowy, ale chodzi mi o to że jeśli w Rzeszowie w meczu z Częstochową gospodarze przygotowali REGULAMINOWY przyczepny tor a komisarz przyjechał i kazał godzinę ubijać a w Lesznie mógł pozostać taki jak gospodarz przygotował to są tu równi i równiejsi!
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Kto się uskarżał na tor? Oglądnij wypowiedź Dudk, który mówi że nie powinno się tak przygotowywać toru bo to zabija widowisko. Popatrz na jego reakcje po biegu, które mówią same za siebie. Jabłoński nie będzie przecież narzekał na tor jak on się na nim nawet nie umiał składać. Protas też nic nie mówił, ale ta jego &quot;walka&quot; z Musielakiem nie wyglądała imponująco. Z resztą czy mówisz że liderzy KSF pojechali super zawody to masz na myśli właśnie PePe? On wyprzedził z &quot;poważnych&quot; zawodników Zengotę w swoim pioerwszym biegu i pod koniec &quot;zdechniętego&quot; Bjerre dwa razy a także w 15 biegu Balińskiego.
Moja wypowiedź obarcza głównie winą Unię. Jeśli jej nie zrozumiałeś to jeszcze raz ją przeczytaj.
Napisałeś że młody Pawlicki się wywalił i nie narzekał na tor. A co miał robić? Najeżdżać na swój klub/swojego toromistrza? Widziałeś kiedyś żeby zawodnicy gospodarzy narzekali na stan toru? Po &quot;meczu&quot; z Rzeszowem Lindgren powiedział że tor był wyśmienity, a śmiem twierdzić że taki nie był.
Broń Boże nie życzę tego, ale jeśli w przyszłości przez taki tor jakiemuś zawodnikowi Unii zdarzy się poważna kontuzja to może działacze Unii zrozumieją że przez takie a nie inne postępowanie skrzywdzili swojego zawodnika.
Doskonale rozumiem że przyczepny tor jest regulaminowy, ale chodzi mi o to że jeśli w Rzeszowie w meczu z Częstochową gospodarze przygotowali REGULAMINOWY przyczepny tor a komisarz przyjechał i kazał godzinę ubijać a w Lesznie mógł pozostać taki jak gospodarz przygotował to są tu równi i równiejsi!
Dobra skończ już i zostaw sobie siły na następną kolejkę gdzie znowu będziesz wypisywał te pierdoły. W swojej analizie napisałem, że jeśli ktoś z trójki liderów Falubazu pojedzie słabej to nie wygrają. Cała trójka przywiozła jednak masę punktów i to w jaki sposób Pepe wyprzedzał kogoś tam albo kto jego jest mało ważne, naczepali tyle punktów, że mają remis. Dudek był ojcem tego remisu dla Falubazu i w żadnych innych warunkach więcej punktów by nie zrobił więc pogadał sobie bo pogadać trzeba. Co do Piotra to uwierz mi, że Pawliccy mają charakter i jeśli by im się coś nie podobało to by zjebali tor nawet swój. Jeśli jednak w to nie wierzysz to powiedz mi czy Unia gdziekolwiek uskarżała się na tor tak jak zrobił to np Rzeszów? I czy to oznacza, ze wszędzie umieją robić tor tylko nie w Lesznie? No chyba niekoniecznie.
Dokładnie, Unia nigdy się nie uskarża na tor, bo tam gdzie przyjeżdża po prostu gospodarz chce zrobić dobry tor
Nie wierzę...&lt;poraumierać&gt;
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Dokładnie, Unia nigdy się nie uskarża na tor, bo tam gdzie przyjeżdża po prostu gospodarz chce zrobić dobry tor a nie taki, gdzie trzeba walczyć ze swoim motorem.
OK, koniec. Do usłyszenia po czwartkowym meczu ????
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Leszno robi taki tor bo nie ma szans na równym torze z gośćmi. Toruń czy Z. Gora w 3 zawodników (w tym młodziezowiec ich objeżdża). Czemu na stadionie jest coraz mnie kibiców? Bo ludzie chcą oglądać żużel, a nie preparowanie torów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Rune Holta over 8 @ 2,00 Tobet
Norweg tor w Tarnowie zna dobrze wiec to bedzie jego atut, a w ostatnich latach wykorzystywal znajomosc tego toru i robil tam dobre wyniki. Jedzie z numerem 3 czyli 3x razy z MJJ w parze, a potem dostaje Szumine i wlasnie ten jego czwarty bieg powinien tutaj przyniesc kilka oczek. Jesli chodzi o rywali, to na dobra sprawe poza Magiciem i Artiomem reszta w jego zasiegu i te 9 &quot;oczek&quot; jest do zrobienia, bo wystarcza 4x po 2pkt i raz &quot;jedynka&quot;. W przypadku zdobycia 8pkt, mamy zwrot wiec po takim kursie moim zdaniem warto zainwestowac w bylego jezdzca tarnowskich jaskolek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Unia Tarnów-Włókniarz Częstochowa (+6) (handicap - trzydrogowo)
Typ: Włókniarz Częstochowa (+6)
Kurs: 1,90

Czyste zwycięstwo Lwów kusi (3,0), ale ja wybieram opcję bezpieczniejszą. Co prawda czuję, żę Jaskółki wszystko co najlepsze zachowały na dzisiaj, przez co nieopatrznie straciły bonusa ze Startem Gniezno, jednak Włókniarz jest w gazie a i geometria toru w Mościcach powinna odpowiadać zawodnikom spod Jasnej Góry. Tutaj szukam analogii do meczu w Rzeszowie, gdzie swoje zrobił Szombierskie oraz juniorzy. Właśnie Szumina i Czaja mogą być języczkiem u wagi. Obaj lubią lotniska i obaj umieją na nich latać. Sprzęt raczej też jest więc spodziewam się ostrej walki. Jedyną obawą jest dla mnie realizacja teorii spiskowej według której Włókniarz mógłby odwdzięczyć się za wielokrotną pomoc Markowi Cieślakowi oddając zwycięstwo. Właśnie dlatego preferuję +6 bo typ może wejść nawet przy (minimalnej) porażce.
Wynik: 54:36
Komentarz: Jednak Lwy nie dały rady nawiązać walki z gospodarzami. Tarnów przygotował dzisiaj zupełnie inny tor aniżeli to było wczoraj i efekty od razu było widać. Niestety jako widzowie przed telewizorami byliśmy zmuszeni do oglądania strasznie nudnych zawodów. Szkoda, bo liczyłem na świetny żużel.

Artur Czaja (+2) - Kacper Gomólski (h2h - trzydrogowo)
Typ: Artur Czaja (+2)
Kurs: 1,83

Ostatnio Artur robi super wynik, szczególnie na wyjeździe, gdzie potrafi ogrywać nawet liderów. Dodatkowo jest opcja, że:
a) wejdzie za Szombierskiego, który jedzie słabiej,
b) w razie słabszej jazdy Lwów pojedzie jako RT za drugiego juniora,
Paradoksalnie może mu się uzbierać nawet 5 biegów. Jest jeszcze opcja, że Kacper pojedzie jako RT za Borowicza, ale szanse na to wydają się zdecydowanie mniejsze. A tym bardziej nie ma opcji, żeby Gomóła jechał za któregoś z seniorów. Obawy może budzić jedynie fakt, że Czaja będzie jechał trzeci(?) dzień z rzędu: Lublin, Gorzów, Tarnów. Oby sprzętowo i fizycznie wytrzymał trudy tak częstej rywalizacji.
Wynik: A.C.: (3,0,0,1) 4; K.G.: (2,1,1) 4 =&gt; A.C.: 6 &gt; K.G.: 4
Komentarz: Arturowi do pokrycia handicapu wystarczyło w zasadzie zwycięstwo w biegu juniorów. Później dwa zera i dorzucił jeszcze oczko w 12 biegu.

Rune Holta (suma punktów)
Typ: Rune Holta powyżej 7
Kurs: 1,72

Mnożnik bez szału, ale linia też nie jest jakaś super wysoka. Jeśli Ryszard podtrzyma formę z ostatnich meczów to nie powinno być problemów z przekroczeniem linii. Co prawda w parze ma Jensena, który wczoraj pojechał super, ale to jest młody zawodnik, u którego wahania formy są częste. Liczę, że w przynajmniej 2 biegach Rune przyjedzie przed swoim kolegą z pary.
Wynik: R.H.: (2,2,2,1,0,1) 8
Komentarz: Początek bardzo dobry, końcówka dużo słabsza. Było nerwowo bo Rysiu jechał w 15 biegu i były obawy o to czy zdobędzie brakujące oczko. W ostatnim biegu już od startu było pewne, że da radę.

2/1
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
?? W Lublinie to jechał w sobotę, ale ubiegłą ;)
Faktycznie... Mój błąd. W sobotę jechał w Pile (IMŚJ). ;) Ale tak sobie teraz patrzę, że to samo spotkało Kacpra. Zdaje się, że jeszcze w piątek mieli oficjalny trening w Pile. Czyli czwarty dzień z rzędu na motorze z czego aż 3 to poważne zawody. Spora dawka dla tak młodych organizmów. Dlatego tym bardziej biorę handi na Artura. ????
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Grigorij Laguta wygra bieg 1 3.05 Sportingbet
Artur Czaja wygra bieg 2 3.10 Sportingbet
Artiom Laguta wygra bieg 3 2.70 Sportingbet
Podobają mi się te kursy na pierwsze biegi w dzisiejszym meczu. Ale po kolei. Laguta powrócił do naprawdę bardzo wysokiej formy. Ostatnie 2 spotkania rewelacyjne w jego wykonaniu. Starty dobre na dystansie szybki , naprawdę jego jazda może nastrajać optymistycznie przed tym spotkaniem. Faworytami biegu niby powinni być Tarnowianie ale po takim kursie myślę , że warto spróbować.
Czaja wczoraj znakomity jak na niego występ w Gorzowie. Bardzo dobre starty , na dystansie też sobie radził co potwierdził przywożąc za swoimi plecami Iversena. Mówi się o nim w Częstochowie, że jest królem biegu juniorskiego. Dzisiaj myślę , że w tym biegu największe znaczenie będzie miał właśnie start. Jeśli Artur wystrzeli jak mu się to wczoraj zdarzało to powinien spokojnie pierwsze miejsce przywieźć do mety.
O młodszym z braci Lagutów co tu dużo pisać , najlepiej jeżdżący zawodnik Jaskółek w tym sezonie. Za rywali nie będzie miał nikogo z &quot;topu&quot; częstochowskiego także warto zagrać.
Ponadto skłaniam się do zagrania za drobne na zwycięstwo Włókniarza 2.70 Tobet ewentualnie na handicap w ich stronę. Dlaczego? Wygrali w Gnieźnie , Gorzowie czy Rzeszowie to mogą i wygrać w Tarnowie. Jest to drużyna która równie dobrze jak nie lepiej jeździ na wyjazdach. ( tylko jedna wtopa we Wrocławiu , nie liczę meczu z Toruniem gdzie jechali bez Emila a i tak walczyli jak równy z równym) Wracają na właściwe tory i myślę , że dzisiaj mogą potwierdzić swoje medalowe aspiracje. Wczoraj bardzo dobre spotkanie w ich wykonaniu w Gorzowie gdzie oprócz Szuminy każdy pojechał na bardzo dobrym poziomie. Spotkanie myślę z tych fifty/fifty ale znając potencjał olbrzymi drzemiący w ekipie z pod Jasnej Góry oraz naprawdę zwyżkującą formę zawodników skłaniam się w ich stronę. Do tego należy dodać, że Jaskółki wczoraj zawiodły i nie zdobyły bonusa w meczu ze Startem. Dzisiaj rywal znacznie bardziej wymagający.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Leon Madsen-Janusz Kołodziej: Kołodziej @2,70 Betsafe

Taki jeden typek ode mnie na zaległy mecz w Tarnowie.Koldi jest co prawda w słabej formie,ale to głównie forma wyjazdowa pozostawia wiele do życzenia.Na tarnowskim owalu poniżej pewnego poziomu nie schodzi,do tego prowadzi parę juniorską i tu teoretycznie troszkę zyskuje względem Madsena który jedzie 3 razy z Janowskim.W 4 serii Madsen i Kołodziej stworzą duet tarnowski.Wczoraj Madsen 10 pkt,Kołodziej 8 pkt i to głównie dlatego taki kurs.Ja widzę tu valju i spróbuję delikatnie zagrać na Janusza.


E: Co za mendy,już zwrot więc proszę Jaques o usunięcie postu
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Leon Madsen-Janusz Kołodziej: Kołodziej @2,70 Betsafe
Taki jeden typek ode mnie na zaległy mecz w Tarnowie.Koldi jest co prawda w słabej formie,ale to głównie forma wyjazdowa pozostawia wiele do życzenia.Na tarnowskim owalu poniżej pewnego poziomu nie schodzi,do tego prowadzi parę juniorską i tu teoretycznie troszkę zyskuje względem Madsena który jedzie 3 razy z Janowskim.W 4 serii Madsen i Kołodziej stworzą duet tarnowski.Wczoraj Madsen 10 pkt,Kołodziej 8 pkt i to głównie dlatego taki kurs.Ja widzę tu valju i spróbuję delikatnie zagrać na Janusza.
dobrze wyszukales bo to ogromne value ale to blad buka i juz sa odwrocone kursy przynajmniej w Betssonie.Szkoda.
 
J 13

jofranco

Użytkownik
nie ma co sie podniecac bedzie zwrot za to tez tak kiedys mialem zwrot jesli wygrasz ;) jesli nie wygrasz bedzie fail ;D juz ja ich znam
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Janusz Kolodziej-Maciej Janowski 2 @ 1,96 Betsafe
Bardzo fajny kurs na Magica, ktory w Tarnowie lata w tym sezonie az milo. Numer 1 wsrod domowych srednich mowi sam za siebie. Patrzac na pojedynki z Koldim, to w Tarnowie w 2013 roku jest 4:1 dla Magica, a ten jeden raz, gdy to Koldi byl lepszy, to bylo przegrane spotkanie ze Stala Gorzow ale kiedy to bylo... Koldi tak sobie jezdzi i nawet u siebie, czegos tam brakuje moim zdaniem, bo to nie jest ten sam Janusz u siebie, co w poprzednich latach. Jedynym plusem na korzysc Janusza jest fakt, ze ma latwiejsze pierwsze trzy bieg, bo jedzie z juniorami, a Magic z Madsenem i tutaj plus dla Janka ale to tylko i az tyle z jego strony. W tej parze wieksze szanse daje Magicowi wiec wyzszy kurs na niego pobieram z pocalowaniem reki.
 
sheym88n 52

sheym88n

Użytkownik
Janowski - Saifutdinov (-1) 3,10 bet365 ✅ 6-9
Emil źle ostatnio nie wygląda, jakieś value na pewno w tym jest ???? W Gorzowie 9pkt w 4 biegach, w GP również nie najgorzej jechał. Janowski wczoraj 10pkt, ale gdzie Gniezno a gdzie Częstochowa... Dziś już tak łatwo o punkty mu nie będzie.
Co sądzicie o tym kursie??
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Zuzel Polska Ekstraliga
Spotkanie.Leon Madsen -Martin Vaculik
Typ.1
Kurs.1,60
Bukmacher.http://bs.serving-sys.com/BurstingPipe/adServer.bs?cn=tf&amp;c=20&amp;mc=click&amp;pli=7289765&amp;PluID=0&amp;ord=[timestamp]]Betsson[/url]
Data.01.07.2013 g.18.00
Analiza.
Dzisiaj zalegle spotkanie w Eksralidze pomiedzy zespolami Unia Tarnoiw-Wlokniarz Czewstochowa i pojedynek zawodnikow miejscowej Unii a mianowicie Leon Madsen -Martin Vaculik.Stawiam w tej parze na Madsena z kilku powodow.Wczoraj na tym torze w spotkaniu ze Startem Gniezno zawodnicy zdobyli nastepujace punkty...
Leon Madsen 3 2 2 1 2 -10pkt
Martin Vaculik 0 1 2 0 -3pkt
Dzisiaj jada w takich samych parach i widac,ze to Madsen jest lepiej spasowany z tutejszym torem i jest obecnie w lepszej formie.Dodatkowo srednia na torze w Tarnowie lepsza ma takze Madsen-2,20 na bieg,natomiast -Martin Vaculik 1,95...Zreszta Martin od poczatku sezonu miewal problemy sprzetowe i tylko przez chwile wydawalo sie,ze ze z nimi sie uporal.Jak widac problemy jednak powracaja czego efektem byl wczorajszy wystep przeciw najslabszej ekipie Ekstraligi Startowi Gniezno i tylko 3 pkt na jego koncie.Nie sadze,ze by dzisiaj mialo byc lepiej i dlatego typuje na wygrana w tej parze mlodego Dunczyka.Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Leszno robi taki tor bo nie ma szans na równym torze z gośćmi. Toruń czy Z. Gora w 3 zawodników (w tym młodziezowiec ich objeżdża). Czemu na stadionie jest coraz mnie kibiców? Bo ludzie chcą oglądać żużel, a nie preparowanie torów.
I dlatego na meczu z Falubazem padł rekord frekwencji, dwa razy więcej ludzi niż na meczu z Toruniem. Jeżeli chodzi o same zawody to było ciekawiej niż na meczu we Wrocku. Kto obarcza Unię za ten tor to musi być zupełnym laikiem i musi nie znać się na tym sporcie. Mecz był zagrożony, zatem tor został ubity i odebrany w niedzielę o 10:00 przez komisarza, to co się działo dalej to nie wina Unii, bo komisarz robił tor. A to że nie zna specyfiki tego toru to nie jego wina. Pozdr i proponuję skończyć temat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom