>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12. Kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 30 czerwca

Status
Zamknięty.
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Co roku, co mecz to samo każdy jest winny tylko nie Unia Leszno.
Rok 2011 Leszno eleminuje Toruń, który wygrał runde zasadniczą PREPAROWANIEM toru, za co zostaje ukarane.
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/stadion_unii_leszno_zamkniety_na_miesiac_kara_za_nieregulaminowe_przygotowanie_toru_211476.html
Rok wcześniej to samo
http://sport.wp.pl/kat,71368,title,Nieregulaminowy-tor-w-Lesznie,wid,12726914,wiadomosc.html?ticaid=110df1
Rok 2011 mecz z Rzeszowem
http://sport.fakt.pl/Byki-ukarane-,artykuly,101540,1.html
Rok 2013 znowu mecz z Rzeszowem
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130610/ZUZEL01/130619950
Ahh żal tej Unii, Ekstraliga się na nich uwzieła
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Co roku, co mecz to samo każdy jest winny tylko nie Unia Leszno.

Rok 2011 Leszno eleminuje Toruń, który wygrał runde zasadniczą PREPAROWANIEM toru, za co zostaje ukarane.
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/stadion_unii_leszno_zamkniety_na_miesiac_kara_za_nieregulaminowe_przygotowanie_toru_211476.html

Rok wcześniej to samo
http://sport.wp.pl/kat,71368,title,Nieregulaminowy-tor-w-Lesznie,wid,12726914,wiadomosc.html?ticaid=110df1

Rok 2011 mecz z Rzeszowem
http://sport.fakt.pl/Byki-ukarane-,artykuly,101540,1.html

Rok 2013 znowu mecz z Rzeszowem
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130610/ZUZEL01/130619950

Ahh żal tej Unii, Ekstraliga się na nich uwzieła
Zakończcie już tez bzdurne oskarżenia.Komisarz był? Był.Tor dopuścił? dopuścił.Unia jest bez winy,jak już to winni są włodarze ligi że dają na komisarzy jakichś laików.Z tego co kojarzę kolego to chyba jesteś z ZG(wybacz jeśli się mylę).Ale nawet jeśli nie jesteś to przypomnij sobie rok 2009,Falubaz,Żyto i to w jaki sposób zdobyli tytuł.Wysoka przegrana w półfinale w Bydgoszczy,więc trzeba było zrobić wykopki na rewanż u siebie.Wtedy liderzy Falubazu Dobrucki i Walasek to im się kolana ugięły,no ale co mieli zrobić?Odmówić jazdy bo ich trener zrobił taki tor?W finale z Apatorem była powtórka i kolejne wykopki na torze.I nie chodzi mi o to że był on przyczepny,tylko np w meczu z Polonią na drugim łuku były specjalnie porobione dziury o których w pierwszych biegach wiedzieli tylko gospodarze.I po 5 biegach było 22-8 i straty z 1.meczu odrobione.
Jak już chcecie być specjalistami od torów to może wypowiedzcie się o wczorajszym torze w Tarnowie?! Bo dla mnie tor w Lesznie to było niebo w porównaniu z Tarnowem,gdzie na 15 biegów były dwie mijanki i to tylko w wykonaniu Artioma,który wiadomo jakim sprzętem dysponuje w tym roku..
 
C 407

cekaem

Użytkownik
PGE Marma Rzeszów - Unia Leszno H(0 - 12.5) 1 1.85 Betsafe
Dzisiaj Leszczynianie strasznie osłabieni. Brak Lindgrena i Musielaka będzie wybitnie odczuwalni ich zmiennicy nie dorównują im do pięt. Mecz niby o pietruszkę bo jeden punkt jedzie do Leszna a 2 na pewno zostaną w Rzeszowie. Jednak biorąc pod uwagę dotychczasowe występy leszczynian w Rzeszowie nie można raczej być optymistycznie nastawionym. Nicki i Walasek dzisiaj koło kompletu. Wszystko będzie zależeć jak zaprezentują się dzisiaj Okoniewski i Pavlic którzy ostatnio dosyć chimerycznie jeżdżą. Jeśli będą w normalnej dyspozycji to na lajcie będzie tutaj wysoka wygrana miejscowych. Myślę , że tutaj nie będzie się rozchodzić w jakiej formie są goście ale w jakiej miejscowi. Jeśli nie zawiodą to spokojnie handi pokryją.
Bracia Pawliccy , Bjerre , Zengi może coś dorzuci Balon. Ile punktów w stanie są zrobić? Według mnie maks 35. Podaje jeszcze ostatnie wyniki gości w Rzeszowie:
Przemek ostatnio w Rzeszowie: 6 (2,3,0,1,0)
Piotrek ostatnio w Rzeszowie: 4+1 (1*,1,2)
Balon ostatnio w Rzeszowie(2008): 10+2 (3,3,2*,2*)
Kenio ostatnio w Rzeszowie: 6+1 (1*,3,2,0,0)
Zengi ostatnio w Rzeszowie: 2 (0,0,0,2)
Daje to 28 oczek. Mikkelsen i Nowak najwyżej na trupie dorzucą daje to 30 oczek. Balon na pewno tak dobrze już nie pojedzie reszta może trochę lepiej. Jednak żeby zdobyć 39 pkt to większość z nich musiałaby wznieść się naprawdę na wyżyny swoich umiejętności. Jako że na wyjazdach jest to drużyna całkowicie inna niż u siebie to stawiam na zdecydowaną wygraną gospodarzy.
Bjerre - Zengota 2 2.50 Betsafe
Bardzo fajny kurs na Grześka. Dziwie się trochę , bo ma lepszą średnią wyjazdową od Kenia w tym sezonie. Według mnie kursy powinny być fifty/fifty na tą parę. Dodajmy do tego , że dzisiaj Zengota w parze z Mikkelsenem na którym jak wiadomo punktów nie będzie tracił. Kenio według programu 2 biegi z Nowakiem , 1 z Piotrkiem ale myślę , że do tego czasu już pójdzie taktyczna za Nowaka. Także ciut łatwiejsze biegi według mnie ma Zengi. Zapewne zadecyduje dyspozycja dnia oraz bieg 13 w którym wyżej wymienieni pojadą ze sobą przeciw Nickiemu oraz Juricy. Podsumowując średnia biegowa plus trochę łatwiejsze biegi po stronie Grześka. Widzę value na niego, które pobieram.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Stal Rzeszów - Unia Leszno (zwycięstwo)
Typ: Stal Rzeszów
Kurs: 1,09

Myślę, że zwycięstwo gospodarzy nie podlega w dzisiejszym meczu dyskusji. Podobnie jak to do kogo trafi punkt bonusowy. Jak ktoś chce sobie podbić kupon to śmiało. ;)
Wynik: 51:39
Komentarz: Stal od początku do końca kontrolowała mecz...

Stal Rzeszów (-14) - Unia Leszno (handicap - trzydrogowo)
Typ: Stal Rzeszów (-14)
Kurs: 2,15

Można szukać u różnych buków lepszej linii, zapewne gdzie jest mniejsza. Jeśli grać to możliwie szybko bo spodziewam się wzrostu handi, a wiadomo, że im wyższy tym trudniej o powodzenie. Pedersen i Walasek zapewne nie spotkają dzisiaj pogromców po drugiej stronie, bo w Lesznie nie za bardzo kto ma możliwości pokonać tych zawodników na ich domowym torze. Są jeszcze Okoń, który zawalił ostatnio we Wrocławiu i będzie chciał się zrehabilitować, powracający do żywych Pavlic, groźny przede wszystkim u siebie Sówka a także Lampart, który też napewno jakieś oczka zrobi, a nawet jeśli nie to po 2 biegach zamieni go Sówka. Dodatkowo jakieś oczko na Nowaku może uda się zdobyć drugiemu juniorowi Stali, ktokolwiek by to nie był. Leszno dzisiaj zupełnie zdziesiątkowane. Do brakującego Lindgrena (zastąpi go Mikkelsen) dołączył Tobiasz Musielak, który też gwarantował kilka punktów w meczu, szczególnie w ostatnim czasie był w niezłej formie. Sądzę, że mecz zakończy się zwycięstwem gospodarzy 20+ nawet przy rezerwach taktycznych, dlatego taki handicap z takim kursem można smiało brać.
Wynik: 51:39
Komentarz: ... niestety w końcówce trochę oddali pole gościom. Nadzieja była do ostatniego biegu, ale niestety Pedersen, który wcześniej wygrał wszystkie biegi przyjechał ostatni, za braćmi Pawlickimi.

Grzegorz Walasek (-6) - Kenneth Bjerre (h2h - trzydrogowo)
Typ: Grzegorz Walasek (-6)
Kurs: 3,00

Tylko i wyłącznie ze względu na ciekawy kurs. Co prawda handicap jest ogromny, ale przy sprzyjających okolicznościach, tj. słabsza postawa Kenia i jakaś RT za niego spokojnie powinno wejść. Być może nawet typ wejdzie przy 5 lub nawet 6 biegach Kennetha. Po pierwsze dlatego, że tak jak pisałem wcześniej Walasek dzisiaj powinien zrobić komplet (ew. płatny komplet). Bjerre ma w parze Piotrka Pawlickiego, który potrafi jechać i sądzę, że sam powinien odebrać Kennethowi parę oczek. Poza tym sądzę, że Bjerre pojedzie dzisiaj słaby mecz bo ma naprawdę dobrych rywali. Rok temu Bjerre jechał w barwach Włókniarza. Miał w parze Mirka Jabłońskiego a i Stal była słabsza. Mimo to zdobył zaledwie 6+1 w 5 biegach. W tym samym meczu Walasek zdobył 14 punktów. ???? Spodziewam się powtórki z rozrywki.
Wynik: G.W.: (3,3,3,3,3) 15; K.B.: (2,2,1,1,0) 6 =&gt; G.W.: 9 &gt; K.B.: 6
Komentarz: Przynajmniej Walasek nie zawiódł. Było prawie tak jak rok temu. Jeszcze dodatkowo Bjerre, który wcześniej pojechał jako RT, został wycofany z ostatniego nominowanego na rzecz Piotrka Pawlickiego.

2/1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Łukasz Sówka-Piotr Pawlicki: Pawlicki @1,70 Betsafe✅✅5-11pkt

W obliczu małego szpitala w Lesznie dziś Piotr powinien dostać okazję do 5-6 startów i obok starszego brata oraz Bjerre powinien liderować ekipie gości.Sówka oczywiście jest liderem formacji juniorskiej rzeszowian(o ile można mówić o formacji w kontekście młodzieży Stali;)) aczkolwiek stawiam go o klasę niżej niż Pawlickiego.Sówka u siebie,więc sprawa się wyrównuje.Możliwe,że kluczowa okaże się liczba startów Sówki.Ja sądzę że to nie będzie więcej niż 4 starty.Patrząc w program,z tych planowych biegów to Pawlicki ma łatwiejsze biegi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Grzegorz Walasek (-6) - Kenneth Bjerre (h2h - trzydrogowo)
Typ: Grzegorz Walasek (-6)
Kurs: 3,00

Tylko i wyłącznie ze względu na ciekawy kurs. Co prawda handicap jest ogromny, ale przy sprzyjających okolicznościach, tj. słabsza postawa Kenia i jakaś RT za niego spokojnie powinno wejść. Być może nawet typ wejdzie przy 5 lub nawet 6 biegach Kennetha. Po pierwsze dlatego, że tak jak pisałem wcześniej Walasek dzisiaj powinien zrobić komplet (ew. płatny komplet). Bjerre ma w parze Piotrka Pawlickiego, który potrafi jechać i sądzę, że sam powinien odebrać Kennethowi parę oczek. Poza tym sądzę, że Bjerre pojedzie dzisiaj słaby mecz bo ma naprawdę dobrych rywali. Rok temu Bjerre jechał w barwach Włókniarza. Miał w parze Mirka Jabłońskiego a i Stal była słabsza. Mimo to zdobył zaledwie 6+1 w 5 biegach. W tym samym meczu Walasek zdobył 14 punktów. ???? Spodziewam się powtórki z rozrywki.
Szansa duża wejścia tego typu. Analiza wszystko wyjaśnia czemu. Dodać warto, że Walasek w 11 biegu raczej pewne 3 pkt, a Bjerre w 13 biegu pewnie 1 pkt albo 0. Ale nawiązując do tego to 1.36 wystawia Betsson na parę Walasek - Bjerre :!: Lokata jak nic, Walasek dzisiaj 12-14 pkt spokojnie, Bjerre nie dość, że tracić może na Pawlickim to i przegrywać będzie z Pedersenem 2x i również Pavlic jak i Okoniewski z nim pewnie wygrają co najmniej po razie. Ja nie ukrywam okrągły 1000 poszedł na ten zakład. Zobaczymy co będzie...
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Walasek - Bjerre(+6) 3.00 Bet 365
Przychylam się do zakładu na Walaska z Bjerre. Oceniam szansę powodzenia go na 50%. Jako , że kurs jest zacny to nic tylko pobierać ???? Walasek dzisiaj realnie to 12-13 oczek. Optymistycznie 14-15. Poniżej 12 to myślę , że tylko w przypadku wypadków losowych. Najbardziej prawdopodobne to zmiana przy ogromnym prowadzeniu go w biegu w nominowanym ewentualnie ale co bardzo wątpliwe no ale to jest żużel wiadomo to jakaś taśma czy defekt czy upadek. Punktów na przeciwnikach nie powinien tracić no maksymalnie może z raz. Pytanie ile bonusów będzie miał.. Bjerre natomiast może przywieźć równie dobrze 0 jak i 10 pkt. Ja bym jednak obstawiał podobnie jak w zeszłym roku ok 6 oczek.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Damian Balinski - Przemek Pawlicki @4,45 betsafe
Kurs ogromne value. Damian dogadał się z motorami, które ma od nowego tunera. Przemek cały sezon jeździ z kontuzją nogi, na wyjazdach robi średnio 9 oczek. Myślę, że warto spróbować

J:/ Na przyszłość proszę podawać typy wcześniej niż parę minut przed meczem. O ile oczywiście to możliwe ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom