>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12 Kolejka PlusLigi (15.12-17.12.2018)

Status
Zamknięty.
typ_byl_dobry 8,2K

typ_byl_dobry

Użytkownik
AZS Olsztyn - Warta Zawiercie 1.70 ✅
W środę Warta wygrała z Gdańskiem 3:2, a mogło być 3:0 bo Zawiercie miało 24:22 i w sumie 5 meczboli w trzecim secie. Dobry mecz zagrał Kamil Semeniuk, zdobył 25 punktów w tym 2 asy serwisowe w końcówce tie breaka, a MVP meczu został libero Japończyk Koga. Taka dyspozycja powinna spokojnie wystarczyć na słabszą drużynę jaką jest Olsztyn. AZS ugrał seta na warszawskim Torwarze, większa zasługa w tym gospodarzy którzy prowadząc 2:0 i 5:0 w trzecim secie za pewnie się poczuli. W drużynie Olsztyna wyróżnia się atakujący Hadrava, jednak bez wsparcia przyjmujących to może być za mało na gości. Prawdopodobnie będzie to jeden z ostatnich meczów Roberto Santilliego na ławce Olsztynian. Włoski szkoleniowiec ma wrócić do Jastrzębia, a zastąpić go ma Michał Gogol z wycofanej Stoczni. Takie informacje raczej nie wpłynął pozytywnie na zespół. Dodatkowym celem Warty jest udział w pucharze Polski, wygrana w Olsztynie ich mocno do tego przybliży.
Jastrzębski Węgiel - ONICO Warszawa 1.50 ✅
Jastrzębie kadrowo to silna drużyna i w niedzielę zobaczymy mecz na wysokim poziomie, ale gospodarze mają swoje problemy. Ferdinando de Giorgi po raz ostatni poprowadzi Jastrzębie, a jego nowym klubem będzie włoskie LUBE. Jastrzębianie już w środę zagrali poniżej oczekiwań wygrywając w Lubinie dopiero po tie breaku. ONICO jest na fali wznoszącej. Wszystkie grudniowe mecze wygrywali 3:1 z Gdańskiem, Olsztynem i Katowicami, czyli średniakami naszej ligi. Jednak w małych punktach widać że to nie były wyrównane mecze, bo z każdym z tych zespołów wygrali ponad 20 piłek więcej. Bardzo dobrze wkomponował się w zespół Bartosz Kurek, w debiucie z AZSem został wybrany MVP spotkania.
ako w totolotku 2.55 ✅✅, dziś bez podatku
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 220

mm25

Użytkownik
AZS Olsztyn - Warta Zawiercie 1.70
W środę Warta wygrała z Gdańskiem 3:2, a mogło być 3:0 bo Zawiercie miało 24:22 i w sumie 5 meczboli w trzecim secie. Dobry mecz zagrał Kamil Semeniuk, zdobył 25 punktów w tym 2 asy serwisowe w końcówce tie breaka, a MVP meczu został libero Japończyk Koga. Taka dyspozycja powinna spokojnie wystarczyć na słabszą drużynę jaką jest Olsztyn. AZS ugrał seta na warszawskim Torwarze, większa zasługa w tym gospodarzy którzy prowadząc 2:0 i 5:0 w trzecim secie za pewnie się poczuli. W drużynie Olsztyna wyróżnia się atakujący Hadrava, jednak bez wsparcia przyjmujących to może być za mało na gości. Prawdopodobnie będzie to jeden z ostatnich meczów Roberto Santilliego na ławce Olsztynian. Włoski szkoleniowiec ma wrócić do Jastrzębia, a zastąpić go ma Michał Gogol z wycofanej Stoczni. Takie informacje raczej nie wpłynął pozytywnie na zespół. Dodatkowym celem Warty jest udział w pucharze Polski, wygrana w Olsztynie ich mocno do tego przybliży.
Jastrzębski Węgiel - ONICO Warszawa 1.50
Jastrzębie kadrowo to silna drużyna i w niedzielę zobaczymy mecz na wysokim poziomie, ale gospodarze mają swoje problemy. Ferdinando de Giorgi po raz ostatni poprowadzi Jastrzębie, a jego nowym klubem będzie włoskie LUBE. Jastrzębianie już w środę zagrali poniżej oczekiwań wygrywając w Lubinie dopiero po tie breaku. ONICO jest na fali wznoszącej. Wszystkie grudniowe mecze wygrywali 3:1 z Gdańskiem, Olsztynem i Katowicami, czyli średniakami naszej ligi. Jednak w małych punktach widać że to nie były wyrównane mecze, bo z każdym z tych zespołów wygrali ponad 20 piłek więcej. Bardzo dobrze wkomponował się w zespół Bartosz Kurek, w debiucie z AZSem został wybrany MVP spotkania.
ako w totolotku 2.55, dziś bez podatku
wg mnie mogą ci 2 typy nie wejść, co do 1 meczu szedł bym w Olsztyn, składy podobne, a w Olsztynie ciezka hala dla gosci, tak samo w Zawierciu..., A co do 2 meczu... Za niski kurs jak na Onico.. Prędzej szukał bym co na punkty, albo coś w stronę Jasrzębia ????
 
C 1,3K

cerebrum

Użytkownik
Warszawa może wygrać ale również uważam że granie po takim kursie WWa nie ma większego sensu. Wartość zespołu gości wzrosła po ostatnich transferach ale gospodarze przed tym sezonem również dokonali dużych wzmocnień i wymieniani byli w gronie faworytów do zdobycia medali. Warszawa gładko do 0 wygrała tylko na inaugurację w Lubinie .Oba zespoły przegrały wysoko z Mosto i Stocznią czyli na tamten moment najmocniejszymi ekipami .Jastrzębiu trafiła się jeszcze wstydliwa wpadka z Chemikiem ale nie wiem w jakich kategoriach traktować ten mecz .Nie oglądałem. Nie powinna być to gładka przeprawa dla żadnego z zespołów ,dlatego poszedł bym tu bardziej w punkty over 181+ lub pierwsza drużyna over 87,5 pkt .✅
 
P 102

para00

Użytkownik
Kurs na Wawe jest troche za niski ale nie piszcie jak grali przed pozyskaniem Kurka bo to tak jak by porownywac jak gral wczesniej Real z Ronaldo.Ja sie przejechalem na Rzeszowie ale nie dlatego ze Jastrzebie cos gralo bo to byl ich co najwyzej mecz przecietny .Amatorzy z Rzeszowa nawet tym skladem mieli w kieszeni co najmniej punkt.Kurek to jakosc sama w sobie i juz pokazal ze ciagle jest w rytmie.Blok Jastrzebia bedzie skakal do Kurka co pomoze reszcie a to tez nie ogorki a jemu atakowac nad blokiem to nie jest problem.Dla mnie Jastrzebie to pozio Onico z przed transferem czolowego gracza swiata
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
A co myślicie o meczu w Kędzierzynie? Mecz ZAKSY z Czarni Radom miał być ciekawy, a okazał się bardzo jednostronny. Przyjezdni grali po prostu swoje a gospodarze popełniali masę błędów i poza nienajgorszym poczatkiem oddali ten mecz bez walki.
Za to GKS nieoczekiwanie rozbił Skre. Oczywiście, mecz meczowi nie równy ale na pewno dał sporo pewności siebie. W ataku wyglądają bardzo dobre i mogą dzisiaj napsuć trochę krwi Zaksie.
Kurs na jeden set dla Gieksy to @2.35 w forBet, a handicap punktowy +17,5 po @2.00. Jak Wy to widzicie warto zaryzykować czy lepiej dać sobie spokój?
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
ZAKSA Kędzierzyn - GKS Katowice
Typ: T. Rousseaux więcej punktów od S. Deroo
bukmacherzy w forBet ostro przesadzili z tym kursem. Dla porównania w ETOTO to samo zdarzenie jest po kursie 2.35. Ten typ nie jest spisany na strarty a ja spróbuję go skrzętnie wykorzystać.
Pojedynek dwóch przyjmujących będących w bardzo dobrej formie. W ostatniej kolejce w meczu, który miał byc hitem ZAKSA - Czarni Radom - Deroo zdobył 11 punktow. Natomiast Gieksa podejmowała Skrę Bełchatów i wówczas Tomas Rousseaux zgarnął 15 pkt. Generalnie jednak myślę, że w tym meczu więcej okazji do ataków będzie miał przyjmujący przyjezdnych bo dyspozycja Karola Burtyna po drugiej stronie nie jest najlepsza i rozgrywający częściej wybiera Tomasa. Notabene ten zawodnik zdobył już drugi raz pod rząd MVP.
Natomiast w Zaksie te siły rozłożone są po rowno na Deroo i Kaczmarka (MVP w ostatniej kolejce). Dodatkowo Andera Gardini w drugim, czy trzecim secie ściąga belgijskiego siatkarza Kędzierzyna, dając szansę pograć trochę rezerwowym.
Kurs: 4.00 forBet
⛔⛔
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - GKS Katowice
Typ: ZAKSA KK under 75,5 @1.72 1xbet
Ja sądze ze &quot;Gieksa&quot; nie będzie miała nic do powiedzenia w tym meczu. Podjaraliście sie spotkaniem GKS vs SKRA ale tam to ci drudzy grali padake jak siema - 23 błędy własne, 2 bloki i tylko 1 as i takie asy jak Wlazły czy Szalpuk atakują w granicach 40% a cały zespół na 49% to trudno tu o dobrą gre... Szczególnie słabo momentami wychodziło przyjecie.
Ale schodzimy na drugi plan bo dzisiaj to GKS weźmy pod lupe - według statystyk nie wyglądają dużo słabiej niż ZAKSA bo są to granice 4-5% w ataku czy przyjęciu ale to juz robi różnice. Dodajmy ze to tylko jeden udany mecz Gieksy a ZAKSA grając u siebie na 7 meczu straciła tylko 1 set i to z Zawierciem.
Jesli nie zabraknie motywacji , nie bedzie duzego rozluznienia to ten mecz skonczy sie 3-0 bez seta na równowagi. Ale ze stawką nie szalejmy bo gospodarze nie przegrali meczu od 12 kolejek i sami wiedza ze jesli stracą tego jednego seta to będą wstanie wejsc na wyżyny i wygrac spotkanie, szczegolnie z takim przeciwnikiem jak dzisiaj.
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Ja w meczu z Zaksy widze szybkie 3 0 i prysznic. Zespół z Kędzierzyna przewyższa Katowice o klasę jak nie lepiej a to ze wygrali ze Skra to jak pisza wyżej Bełchatów sam to przegrał. Meczyli bule ze słabym Bedzinem i dziś tez bd w palnik. Jak dla mnie najbardziej nierówny zespół w pluslidze to właśnie GKS.
 
onlyvolley 91

onlyvolley

Użytkownik
Resovia - Cuprum Lubin
Typ: Cuprum set 1,62 Totalbet
Cuprum dwa sety 2,53 efortuna
Dopóki idzie, to trzeba korzystać. Mam na myśli marazm Rzeszowa. Bilans w lidze win/lose 2-10 a kursy przed mecze wystawione jakby mieli bilans 10-2. Nie ma co tu się za dużo rozwodzić. Trzeba brać kursy na Lubin, bo jest value. Cuprum na wyjeździe nawet bardzo dobrze sobie radzi, trzy wygrane w pięciu meczach. Minęło na razie 12 kolejek, Rzeszów ani razu jeszcze nie wygrał w stosunku 3-0 (powiedzmy szczerze: za dużo w ogóle jeszcze nie wygrali ???? ) Także set Lubina za 1.62 bardzo korzystny. Odważniej też pogram. Nie wykluczając nawet zwycięstwa gości dzisiaj, którzy w ostaniej kolejce bardzo dobrze zaprezentowali się w spotkaniu z Jastrzębskim. Widać, że zespół, który był zupełnie nowym tworem w tym sezonie, już się zgrał i ustabilizował formę. Milej niedzieli.
PS. z innych lig proponuje Trentino dziś z Modeną. Klubowi Mistrzowie Świata biorą to dziś u siebie. kurs 1.60
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 220

mm25

Użytkownik
Resovia - Cuprum Lubin
Typ: Cuprum set 1,62 Totalbet
Cuprum dwa sety 2,53 efortuna
Dopóki idzie, to trzeba korzystać. Mam na myśli marazm Rzeszowa. Bilans w lidze win/lose 2-10 a kursy przed mecze wystawione jakby mieli bilans 10-2. Nie ma co tu się za dużo rozwodzić. Trzeba brać kursy na Lubin, bo jest value. Cuprum na wyjeździe nawet bardzo dobrze sobie radzi, trzy wygrane w pięciu meczach. Minęło na razie 12 kolejek, Rzeszów ani razu jeszcze nie wygrał w stosunku 3-0 (powiedzmy szczerze: za dużo w ogóle jeszcze nie wygrali ???? ) Także set Lubina za 1.62 bardzo korzystny. Odważniej też pogram. Nie wykluczając nawet zwycięstwa gości dzisiaj, którzy w ostaniej kolejce bardzo dobrze zaprezentowali się w spotkaniu z Jastrzębskim. Widać, że zespół, który był zupełnie nowym tworem w tym sezonie, już się zgrał i ustabilizował formę. Milej niedzieli.
PS. z innych lig proponuje Trentino dziś z Modeną. Klubowi Mistrzowie Świata biorą to dziś u siebie. kurs 1.60
a ja powiem tak dziś Rzeszów się przełamie i wezmie 3-0, max moze 3-1, ale będzie mieć 3pkt.. a co do Trentino powinni wygrac, ale patrze ostatnie ich mecze po 3-0, wątpie by i dziś znów lekko 3-0 wygrali, ja bym dawał tam over punktowy, albo nawet do ako 3,5 seta kursy okolo 1.40
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
wybaczcie że bez głębszej analizy ale szybka piłka, jak dla mnie dziś JSW pokona Warszawę, kadrowo mocniejsi, swoja hala, Warszawa ewidentnie błędnie i za nisko wyceniona, HC + 1.5 seta na JSW po 1.5 to bardzo dobra i bezpieczna opcja
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Panowie, co dzisiaj z Bydgoszcza ? Na papierze wyglądają silniej niż Będzin. Warto ???
Czy po takim kursie warto? Odpowiem: zależy dla kogo. Mnie osobiście taki kurs nie satysfakcjonuje. Raczej bym poszukał jakichś handicapów setowych/punktowych w stronę gości.
Wiadomo, że na wyjeździe gra się trudniej ale Bydgoszcz nie jest jakimś murowanym fawortem w tym starciu. Wiele razy było tutaj powtarzane, że w tej lidze każdy może wygrać z każdym, a tymbardziej drużyny z tej &quot;niższej półki&quot;.
Zerknąłem na H2H tych drużyn i wcale bym się nie zdziwił jak Będzin pokusi się o drugie zwycięstwo w sezonie
 
S 30

szimir

Użytkownik
Fakt, w tej lidze każdy może wygrać z każdym. Wydaje mi się jednak że Bydgoszcz ostatnio bardzo dobrze wygląda, kadrowo mocniejsi plus własny teren wychodzi mi na Bydgoszcz - 1,5seta po @1,89 chociaż zaczyna malec..
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Kto więcej punktów?
Lincoln Williams vs Bartosz Filipiak
W ETOTO na Williama @1.50, Filipiak @2.30 a w forBet odwrotnie Williams @2.05, Filipiak @1.65
Ktoś mi może wytłumaczyć tą różnice w kursach? Osobiście kusi mnie obstawić Williamsa w forbecie, byle tylko nie zrobili zwrotu za błąd, jak myślicie?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Kto więcej punktów?
Lincoln Williams vs Bartosz Filipiak
W ETOTO na Williama @1.50, Filipiak @2.30 a w forBet odwrotnie Williams @2.05, Filipiak @1.65
Ktoś mi może wytłumaczyć tą różnice w kursach? Osobiście kusi mnie obstawić Williamsa w forbecie, byle tylko nie zrobili zwrotu za błąd, jak myślicie?
Przeciez w etoto masz Pojedynek miedzy nimi jeśli chodzi o asy serwisowe a nie o pkt
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
ar0nek ahh faktycznie. Dobra, to nie było tematu, musiałem to przeoczyc. Przepraszam za zamieszanie :/
Ale cos w tym jest bo forbet faworyzuje Filipiaka kursy 1.65- 2.05 natomiast etoto wystawilo linie na Filipiaka 15.5 a na Williamsa 17.5 czyli faworyzuja z kolei Williamsa
Edit: linia na Filipiaka w forbet az 19.5. Ktos Sie orientuje gdzie tu jest value ? Bo roznica az 4pkt
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom