>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

13 Kolejka PlusLigi (20.12-22.12.2018)

Status
Zamknięty.
typ_byl_dobry 8,2K

typ_byl_dobry

Użytkownik
Zawiercie - Lubin Zawiercie - 1,5 seta 1.48 etoto ✅✅

Zawiercie w Olsztynie znowu pokpiło sprawę w trzecim secie. Nie potrafili zamknąć meczu mimo stanu 2:0 i 22:20. Tym razem zmierzą się na własnej hali z Lubinem. Goście personalnie wyglądają najsłabiej z całej ligi. W meczu z Resovią w kiepskim stylu (no może poza Grobelnym) przegrali zdecydowanie 3:0. Myślę, że Zawiercie dysponuje dużo lepszą zagrywką i to powinien być klucz do zwycięstwa. Siatkarze naszej ligi w wywiadach podkreślają, że na hali w Zawierciu się ciężko gra. Przewiduje tu szybkie 3:0 i powrót zawodników do rodzinnych domów na święta.
Bełchatów - Kędzierzyn 1.76 etoto ✅✅
Skra na swoje szczęście pauzowała w 12 kolejce. Wcześniej dostali lanie od GKSu (grali bez Kłosa), teraz wtopa z Belgami w lidze mistrzów. Sytuacja mistrzów Polski nie wygląda ciekawie przed meczem z niepokonaną Zaksą. Kędzierzynianie ograli ostatnio dość pewnie ten sam GKS 3:1. Teraz mają zagrać bardzo trudny mecz ligi mistrzów z Modeną. Nie zależnie od wyniku we Włoszech Zaksa będzie faworytem sobotniego meczu. Skra na pewno dużo lepiej w tym sezonie gra u siebie, niż na wyjeździe. Uważam, że własna hala będzie jedynym atutem gospodarzy w tym meczu i przy obecnej dyspozycji obu drużyn, porażka Zaksy byłaby bardzo dużą niespodzianką.
ako w etoto 2.60 ✅✅
Co do meczu Radomia z Rzeszowem wydaje się że Cretu w końcu znalazł swoją wyjściową szóstkę z Kozubem, Buszkiem, Lemańskim, Smithem, Rossardem i Schulzem (nie ma Miki są wyniki). Resovia na pewno nie jest na straconej pozycji. Myślę, że w końcu zaczną wygrywać bo personalnie to na prawdę silna drużyna. Radom radzi sobie bardzo dobrze, więc trudno przewidzieć co w tym meczu się może wydarzyć.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Myślicie, że buki są głupie? Czują wygraną Resovii i to widać po kursach, że bardzo ostrożnie podeszli do tego meczu... Czym dłużej myślę, tym bardziej tak na czuja zagrałbym na gości.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Myślicie, że buki są głupie? Czują wygraną Resovii i to widać po kursach, że bardzo ostrożnie podeszli do tego meczu... Czym dłużej myślę, tym bardziej tak na czuja zagrałbym na gości.
Przecież kursy na Resovię są zaniżone w każdej kolejce bo janusze grają na nich za nazwę, nie wiem jak można grać cokolwiek w ich stronę tym bardziej z Radomiem gdzie potrafili przegrać nawet walcząc o mistrza a teraz Radom ra dużo lepiej niż w poprzednich sezonach
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Można bo personalnie mają lepszych zawodników na każdej pozycji A poza tym wracają na właściwe tory. Nie wystarczy ? 2.02 na Resovie to była promocja
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
A która Resovia jest personalnie w lidze a które miejsce zajmuje? Ile jeszcze razy usłyszymy od Ciebie ten pusty slogan o personaliach ? Co to ma do rzeczy skoro grają beznadziejnie. No na prawdę wracają na właściwe tory po ograniu Cuprum i Bydgoszczy 3:2 u siebie. Ile razy ta Sovia musi jeszcze wtopić żeby ludzie zaczęli myśleć i przestali na nią grać ?
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Na dodatek w Radomiu gra się ciężko , ja ide w stronę gospodarzy ,lecz nie zdziwi mnie wynik na korzyść gości ????
 
C 82

chriskola

Użytkownik
No w lidze od KMS gdzie pokazali niezły poziom już nie ma takiej gry jak na początku choć trafiają im się przestoje.
Radom wygrywa niby gładko ale z Katowicami, Bedzinem czy gdanskiem.
Widziałeś mecze z Zaksa albo Skra tam już za dużo nie podziałali.
Tylko przez start słaby Resy taki kurs jest i tak gdzie niegdzie już poleciał nawet po 1.75 widziałem.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
No w lidze od KMS gdzie pokazali niezły poziom już nie ma takiej gry jak na początku choć trafiają im się przestoje.
Radom wygrywa niby gładko ale z Katowicami, Bedzinem czy gdanskiem.
Widziałeś mecze z Zaksa albo Skra tam już za dużo nie podziałali.
Tylko przez start słaby Resy taki kurs jest i tak gdzie niegdzie już poleciał nawet po 1.75 widziałem.
Na KMŚ pokazali poziom bo tam nie ma limitu obcokrajowców który w PL jest a na dobrą sprawę co oni tam ugrali poza ograniem przeciętnej Sady ?
A z kim Sovia ograła gładko ? Cuprum i coś jeszcze ?
A Sovia w meczach z faworytami co ugrała poza 2 setami z Zaksą ? Zapomniałeś też o 3:0 Radomia z Onico
Przypomnę tylko że na 3 ostatnie pojedynki ligowe w Radomiu 2 wygrali Czarni
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Ktos odpowiedzialny za transfery w Rzeszowie powinien beknac za to, jak to wygladalo, bo na szczescie Sovia wraca powoli na wlasciwe tory, moge jeszcze zrozumiec tylu obcokrajowcow w skladzie w, momencie, gdyby grali w LM, przede wszystkim zakontraktowanie dwoch zagranicznych na sypaczu juz odbiera jakiekolwiek rotacje na tej pozycji, bo nie ma polskiej opcji, a jak widac w przypadku Kozuba nie trzeba sciagac nie wiadomo ilu zawodnikow z zagranicy, jak dla mnie ok Shoji jako 1 opcja, Kozub zmiennikiem i nie trzeba dziadka Redwitza, to samo zastanowibym sie nad zagranicznym libero, na miejsce Perry&#39;ego pomyslalbym o Zurku badz np. o ile bylaby opcja to Wojtaszek, w obwodzie mam Maslowskiego i tak to powinno wygladac kadrowo przed sezonem ????
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Na KMŚ pokazali poziom bo tam nie ma limitu obcokrajowców który w PL jest a na dobrą sprawę co oni tam ugrali poza ograniem przeciętnej Sady ?
A z kim Sovia ograła gładko ? Cuprum i coś jeszcze ?
A Sovia w meczach z faworytami co ugrała poza 2 setami z Zaksą ? Zapomniałeś też o 3:0 Radomia z Onico
Przypomnę tylko że na 3 ostatnie pojedynki ligowe w Radomiu 2 wygrali Czarni
Sada przeciętna A Radom dobry? No to chłopie pojechałeś po bandzie oj pojechales
 
typ_byl_dobry 8,2K

typ_byl_dobry

Użytkownik
Zawiercie - Lubin Marcin Waiński vs Kamil Semeniuk Kto więcej punktów 1.74 etoto 17:16 na korzyść Walińskiego...⛔⛔
Trochę dziwi mnie wystawienie kursów na parę przyjmujących Zawiercia, bo uważam że jest między nimi dużo większa dysproporcja, niż to co pokazują kursy. Średnią meczową w całym sezonie Panowie mają zbliżoną: Waliński 13,5 punktu na mecz i 3,52 punktu na set, Semeniuk 13,75 p/m i 3,37 p/s. Jednak gdy przyjrzymy się statystykom z grudnia, gdzie Warta zagrała 3 mecze kolejno z Kędzierzynem, Gdańskiem i Olsztynem wygląda to tak: Waliński zagrał w 12 setach zdobywając w nich 31 punktów - co daje średnie 10,33 punktu na mecz i 2,58 punktu na seta. Semeniuk rozegrał 14 setów i zdobył 51 punktów - 17 p/m i 3,64 p/s. W każdym grudniowym meczu Semeniuk zdobywał więcej punktów od Walińskiego. Skąd się to bierze? Semeniuk to młody zawodnik dla którego to pierwszy sezon w Plus lidze jako zawodnik pierwszej szóstki. Nic dziwnego, że chłopak rozkręca się z meczu na mecz. Waliński to doświadczony zawodnik, rozgrywa już n-ty sezon w naszej lidze. Słabszą dyspozycje Walińskiego zauważa trener Mark Lebedew i w jego miejsce wpuszcza Michała Żuka. Warto dodać, że Semeniuk ma lepszą zagrywkę i w tym elemencie też powinien zyskać nad starszym kolegą.
 
P 102

para00

Użytkownik
Zobaczymy.. jesli nie to cienko widze. Onico 4 mecze z rzedu win ... z taka forma to jak dla mnie koniec seri bez Kurka w Jastrzebiu ze sredniakami wygladali jak chlopcy we mgle
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
SKRA Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn
Typ: 2 Kurs 1.64 ✅ ; 1xbet
No i mamy przedświąteczny HIT (czy kit?) Plusligi czyli obecny mistrz vs vice mistrz.
Będzie rewanż za odebranie Mistrzostwa ligi? Moim zdaniem będzie i to srogi rewanż bo SKRA jest w dołku i przegrywają ostatnio dużo za dużo, takie wpadki jak z &quot;Gieksą&quot; czy Maaseik po 3-0 mówią samo za siebie ze coś jest nie tak.
W drużynie gospodarzy leży przede wszystkim przyjęcie a za tym idzie niska skuteczność w ataku, a Wlazły nie może wygrywać meczy za cały zespół...
Co do ZAKSY to jest to niewątpliwy faworyt i kurs wystawiony na to spotkanie jest świątecznym prezentem; 12/12 wygrane w lidze i to nie są wygrane tylko ze średniakami czy dołem tabeli jak większość wygranych SKRY bo gdy mierzyli sie z czołówka to ich miażdżyli.
Pierwszy mecz przegrany ZAKSY w tym sezonie ale w Lidze Mistrzów który wskazywałem z Modeną we Włoszech 3-1, siatkarze z KK mimo przegranej zaskoczyli mnie pozytywnie w tym spotkaniu bo mało brakowało i doprowadziliby do 5 seta; Szczególnie z dobrej strony pokazuje sie Kaczmarek który złapał dobrą formę, Sam Deroo jest w mega formie do tego na środku szaleje Bieniek a i Wiśnie trzeba pochwalić... Zatorski klasa sama w sobie , Śliwka raz mecz kapitalny raz średni ale swoje doklada... Toniuttiego przedstawiać nie trzeba ????
Podsumowanie: Ciężko jest mi znaleźć słaby punkt obecnego lidera tabeli a SKRA jest pod formą i raczej to nie jest dobry przeciwnik na przełamanie. Tak jak wspominałem kurs to value i chętnie go pobieram za 5k - do wygrania 8+.
Edit: Zdrowych i wesołych! :bell::meet:
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom