>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

14. kolejka Premier League (28.11 - 29.11.2017)

Status
Zamknięty.
lukash 63

lukash

Użytkownik
Uwierz mi potrafię czytać ze zrozumieniem, dlatego też jeszcze raz pokaże o co mi chodziło
Ja nie mówie że Manchester nie wygra ale tak jak mówi Brodaty Żółw tu śmierdzi remisem i lepiej albo odpuścic ten mecz albo próbować coś w strone w Watford ????
No jak dla mnie to ewidentnie trzy możliwości wymienione ☺ No ale nie istotne. Jak wcześniej pisałem, uważam że Manchester United w tym meczu jest faworytem i to dość wyraźnym. Przed 23:00 będziemy wiedzieli kto miał rację. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
✅ Lester strzeli gola +
✅ Brighton - CPalace over 8,5 korka =
✅ @2.00

Na dzisiaj za 2/3 stawki.
Analize do Lester napisal ibis i ja sie z nia zgadzam. Lester powinno dzis ukłuc jak zwykle. Spurs graja ostatnio nieregularnie, oddajac inicjatywe rywalom żeby zaraz ją przejąć. Mysle, że Lisy stworza sobie kilka okazji z atakow pozycyjnych, ale beda tez miec okazje do konter i cos tam wpadnie ku radosci kibicow na King Power Stadium.
Do Brighton zawita rzemieslniczy Palace. Nie radzac sobie z atakiem pozycyjnym goscie opieraja gre na skrzydlach, kontrach i indywidualnych zrywach ku bramce rywali. Gospodarze rowniez w tym sezonie nabijaja duzo kornerow i mysle, że linia 8,5 zostanie dzisiaj przebita. Nie ogladalem zbyt wielu spotkan tych teamow, bet oparlem na statystykach i charakterach druzyn.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
lukmi1905 0

lukmi1905

Użytkownik
Watford-Manchester Utd 1 4,75
West Brom-Newcastle 1 2,35

W tym sezonie Watford spisuje się naprawdę dobrze.W meczach u siebie wygrali tylko dwa razy ale za to z jednym dobrym przeciwnikiem z czerwonymi z Londynu.Manchester ostatnio nie zachwyca swoja gra,ostatnie dwa mecze to pokazały przegrana z Fc Basel no i u siebie skromna wygrana 1:0 po bardzo słabej grze.
Ostatni pojedynek zakończył się wynikiem 3:1 dla Watford .
West Brom dla mnie to dalej mocna drużyna z dobrym składem wiec dzisiaj wygrywają na przełamanie!!
 
fremen 117

fremen

Użytkownik
Brighton – Crystal Palace, 1 @2.60 , under 2,5 @1.53, Bet365
Crystal Palace w końcu zaczęło strzelać gole, ale tylko u siebie. Ich bilans na wyjeździe wynosi zero. W ataku nie wyglądają aż tak źle, tylko skuteczność kuleje. Większą część meczy na wyjeździe przegrywali jednym golem. Nie udało sie tylko z dwiema drużynami z Manchesteru. Brighton typowa drużyna własnego boiska (ostatni sezon w Championship (17/3/3). Myślę, że ogarną zwycięstwo w stosunku 1:0 lub 2:0. Obie drużyny na bardzo podobnym poziomie. To, kto jest gospodarzem w tym spotkaniu znacząco przechyla szalę na swoją stronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
WBA- Newcastle 1 @ 2.35 sts ⛔ 2-2
To jest jeden pewniaków z czterech , których dzis mam . To nie moze inaczej się skonczyć jak zwyciestwem WBA .
Najwazniejszym argumentem , którym to pisze to jest mecz , który zamyka mi kupon.
Gospodarze potrafia grac pomimo zdradzieckiej passy ostatnich meczy ..
Zremisowany mecz z Tottenhamem , w którym prowadzili ponad godzine , baty od Chelsea , u siebie postawili sie MC ostatecznie przegrywając 2:3 .
Newcastle równiez nie grzeszy , wygrali miesiac temu minimalnie z ostatnim C.Palace 1:0 , dostali lanie od Mu 4:1 i w ostatniej kolejce u siebie od watfordu 0:3 .
Jest to wazny mecz dla tych druzyn bo sa tuz nad strefa spadkowa , w dodatku dawno nie wygrali meczu , ale to gospodarzze mieli wiecej pecha bo przegrane z mocniejszymi druzynami przplatali remisami .
Dziś zwyciestwo dla WBA ????
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Stoke - Liverpool
over 2.5 gola @ 1.53
buk: BaH


Dla drużyny z Liverpoolu nie będzie to łatwy mecz. Stoke choć w ostatnim czasie nie zachwyca swoją grą, ale to dalej jest to solidna drużyna, która potrafi urwać punkty dużo lepszym zespołom. Mark Hughes robi tu niezłą robotę, ale to wiadomo nie od dziś. Zdecydowałem się na over bramkowy ponieważ obie drużyny w ostatnim czasie strzelają bardzo dużo goli. Stoke pomimo słabszej dyspozycji w ostatnich siedmiu spotkaniach strzelał minimum jedną bramkę swoim rywalom, a nawet były spotkania gdzie trafiał dwukrotnie. Gospodarze jednak mają spore problemy w obronie bo regularnie tracą gole. Liverpool w ostatnich tygodniach w sporym gazie. Klopp zapowiedział na konferencji powrót do składu Firmino i Mane. Nic w tym dziwnego bowiem sezon jest bardzo długi i trzeba rotować składem. W świetnej formie jest Salah, który w ostatnim spotkaniu z Chelsea pokazał swój potencjał, a obrona The Blues miała z nim sporo kłopotów. Myślę, że o gole The Reds nie powinniśmy się martwić. Przy tak dobrej dyspozycji całego zespołu goście powinni strzelić minimum dwie/trzy bramki. Piłkarze Stoke również powinni się pokusić o gola, tym bardziej, że obrona gości nie jest w najwyższej formie, a tym bardziej w spotkaniach wyjazdowych.
Statystytki ostatnich spotkań
08.04.17 PL Stoke Liverpool 1 : 2
27.12.16 PL Liverpool Stoke 4 : 1
10.04.16 PL Liverpool Stoke 4 : 1
26.01.16 CC Liverpool Stoke 1 : 1 (0 : 1)
05.01.16 CC Stoke Liverpool 0 : 1
09.08.15 PL Stoke Liverpool 0 : 1
24.05.15 PL Stoke Liverpool 6 : 1
29.11.14 PL Liverpool Stoke 1 : 0
12.01.14 PL Stoke Liverpool 3 : 5
 
titan 442

titan

Użytkownik
Stoke - Liverpool
Typ: Powyżej 2.5 bramek i obie strzelą @1.91 1xbet
@1.95 bet365
Dobry typ, po dobrym kursie. Liverpool wszyscy wiemy jak gra, ale najważniejsze tu jest to, że Stoke także lubi sobie postrzelać. W ostatnich 7 meczach Stoke ten typ nie wszedłby tylko raz. Od początku sezonu Liverpool nie stracił gola na wyjeździe tylko raz, z Mariborem. A nie zdobył gola tylko dwukrotnie vs. City i Leicester. Te statystyki są przytłaczające. Styl gry obu ekip także pasuje do typu. Aż dziwne, że dostajemy takie przyzwoite kursy.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Co sądzicie o meczu Everton-WHU ? Kontuzje po obu stronach, ale jednak więcej w Evertonie. Dodatkowo niepewny jest występ lewego obrońcy Baines&#39;a. Wg. livescore może nie wystąpić aż 8 piłkarzy gospodarzy.
I teraz pytanie czy over czy under ????
 
N 0

nedbi

Użytkownik
K
Co sądzicie o meczu Everton-WHU ? Kontuzje po obu stronach, ale jednak więcej w Evertonie. Dodatkowo niepewny jest występ lewego obrońcy Baines&#39;a. Wg. livescore może nie wystąpić aż 8 piłkarzy gospodarzy.
I teraz pytanie czy over czy under ????
Kolego nie sugeruj się kontuzjami z flashscore. Polecam tę stronę jeżeli chodzi o kontuzje, zawieszenia http://injuriesandsuspensions.com/
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Co sądzicie o meczu Everton-WHU ? Kontuzje po obu stronach, ale jednak więcej w Evertonie. Dodatkowo niepewny jest występ lewego obrońcy Baines&#39;a. Wg. livescore może nie wystąpić aż 8 piłkarzy gospodarzy.
I teraz pytanie czy over czy under ????
Moim zdaniem po takim kursie warto sprobowac over. Obie ekipy ponizej oczekiwan, desperacko szukaja 3 pkt i walcza w tej chwili o przetrwanie, bo (nie)spodziewanie bieniaminki weszly dosc solidnie w nowy sezon. Takie firmy jak Everton i WHU powinny dzisiaj pojsc na calosc, tj. szybka, ostra gra, duzo strzalow i zrywów akcji, bo nie maja nic do stracenia z tak żenującym dorobkiem punktowym i bilansem bramkowym. Ostatnie mecze oraz pojedynki bezposrednie dla mnie rowniez wskazuja dzisiaj over 2,5.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
No dobra. Zostaly mi na dzisiaj 3 kupony, jeden jest na poczatku tematu, reszte typow zapodam, ale grane sa lekko.
Dubla zamyka mi
Bournemouth - Burnley remis
⛔ @3.10

Jak pisalem wczesniej sklaniam sie ku Burnley, ale ta ostatnia forma Wisienek ciągnie mnie do remisu. Chodzi po glowie 0-0. Typ nie wyklucza innych typow. Oby Burnley znowu mnie nie zawiodlo ????
✅ Burnley X2 +
⛔ Stoke strzeli gola =
⛔ @2.83

Ten dubelek zamyka mi quatrusa ????
Liverpoolowi zawsze gralo sie ciezko na tym stadionie. Normalnie gralbym under 3, ale ostatnie wyniki pokazuja, że dzisiaj może byc hokej. Rozkminialem też handi na Stoke - male kursy. Mam nadzieje, że The Reds lekko mnie zaskocza i padnie tam LFC win and btts...? ;)
Kiedy LFC wreszcie straci bramke...? Lada chwila ;)
Ale mam niedosyta przez Burnley...
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
lukas88 307,3K

lukas88

Forum VIP
29.11.2017 g. 20.45 Arsenal- Huddersfield
Typ: 2 (+2) ⛔
Kurs: 1,85
Unibet
Stawka 6j

Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na gładką przeprawę Kanonierów, ja jednak mam mieszane uczucia co do tego spotkania. Dlaczego? Już tłumaczę, Arsenal lubi zawodzić w najmniej oczekiwanych momentach, a teraz sytuacja jest doskonała, masówka na Arsenal bo wygrali derbowy pojedynek z Kogutami i wyrwali w końcówce 3 punkty na trudnym terenie z Burnley. Kolejna kwestia to prawo serii, które w Premier League jest świetne do grania (patrz ostatnią kolejkę i moje typy na Tottki i City).
Do rzeczy, Arsenal w tym sezonie domowy bilans 6-0-0 (razem z końcówką poprzedniego sezonu aż 11 domowych zwycięstw z rzędu), warto zauważyć że w sezonie 16/17 bilans domowy Kanonierów wynosił: 14-3-2, a sezon wcześniej 12-4-3, także potrafią gubić punkty na Emirates.
W ubiegłym sezonie gubili punkty m. in z Watfordem i M`borough.
Po drugiej stronie Huddersfield, który po 6 wyjazdowych spotkaniach ma bilans 1-1-6, z czego 3 ostatnie mecze to porażki.
Kolejna kwestia to seria obu zespołów bez remisów, mianowicie Arsenal - 8 spotkań, Huddersfield- 7 spotkań.

Bezpiecznie idę w handicap +2 bramki, ale polecam również nieco odważniejsze typy:

Huddersfield (+1,5) @ 2,40 Pinnacle 4/10
X2 @ 4,90 Unibet 3/10
Remis @ 7,60 Unibet 2/10

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
29.11.2017 g. 21.00 Manchester City- Southampton
Typ: 2 (+2) ✅✅✅
Kurs: 1,91
Marathonbet
Stawka 6j

City, zespół notujący świetną serię 11 kolejnych zwycięstw i 13 spotkań bez porażki, to kolejny mój konik do grania w ostatnich kolejkach. Przedostatnia szansa na dobry zarobek, bo z United juz kursy będą znacznie niższe na rywali. Cóż można pisać o zespole Guardioli, kompletny zespół, z szeroką ławką, moga praktycznie wystawić dwie równorzędne &quot;11&quot;, w tym sezonie w końcu grają na miarę oczekiwań i możliwości.
Goście od początku sezonu mizernie, mało bramek strzelanych i traconych (dopiero w poprzedniej kolejce obudzili się z Evertonem). Jednak zawsze uważałem że &quot;Święci&quot; to zespół nieobliczalny, który potrafi wygrać z każdym rywalem, i uważam że dziś nie położą się na murawie i będą walczyć. O zwycięstwo zapewne będzie trudno ale jakiś remis jak najbardziej możliwy.
Alternatywnie:
Under 3,5 @ 1,74 Marathonbet 6/10 ✅✅✅
X2 @ 4,85 5 Dimes 3/10 ⛔
 
mateuka 11

mateuka

Użytkownik
Wg mnie Arsenal wygra, a przemawia za tym kilka faktów mianowicie:
*Arsenal u siebie nie przegral w tym sezonie
*Huddersfield nie strzelilo gola na wyjeździe od wygranej w 1 kolejce z cieniutkim Crystal Palace
*Kanonierzy ostatnio graja solidnie w lidze (mimo przegrania meczu z man city)
*nie stracili gola kiedy w obronie grali razem Koscielny, Mustafi i Monreal (wszystko na to wskazuje ze dzis tak zagrają)
Moj typ na dzis to:
Arsenal wygra do zera po kursie 1.75 w STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Wydaję się, że BTTS w meczu Everton - West Ham powinien byc formalnością. Obie ekipy w ofensywie mają kim postraszyć, nawet jeśli Ci zawodnicy są bez formy. I również oba teamy w obronie grają niemałą patologię. Jakieś głupie błędy, złe ustawianie się przy rzutach różnych rywali itd. Trzeba zaznaczyć, że Everton i West Ham przed sezonem byli wymieniani jako kandydaci do zajęcia miejsc 5-8. Do tego jest bardzo daleko i sądzę, że obie ekipy wyjdą dzisiaj naładowane jak kabanosy i nie będzie tutaj kunktatorstwa. Co do H2H to mecze przeważnie obfitujące w emocję, ale ostatni mecz między nimi zakończył się wynikiem 0:0, tak więc z czysto statystycznego punktu widzenia następny bezbramkowy mecz powinien być gdzieś tak za 2-3 spotkania między nimi ????
Everton - West Ham
Obie drużyny strzelą gola @1.70
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom