>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

14 kolejka T-Mobile Ekstraklasa 28.10 - 31.10.2013

robbn 23

robbn

Użytkownik
Pogoń - Piast Gliwice
Robak lub Jurado strzeli gola ? TAK
Kurs:2,45
Bukmacher: Millenium
Podoba mi się również ten typ, tu bardziej mam takie przeczucie, które mam nadzieję mnie nie zawiedzie... Obydwoje zawodnicy to topowi snajperzy w swych drużynach, na których trenerzy stawiają w meczach ligowych przez pełne 90 minut. Obydwoje wykonują rzuty karne dla swoich drużyn, tak więc jeżeli będzie karny w tym meczu to podejdzie ktoś z tej dwójki... W obydwóch ekipach defensywa nie jest powodem do dumy, tak więc mam nadzieję na kilka bramek i nazwisko Robaka lub Jurado na liście strzelców...
Bzdura za bzdurą ...
- Robak nie jest najlepszym strzelcem w drużynie, najwięcej bramek ma Japończyk Akahoshi, a więcej ma chociażby Murayama (3),
- Robak nie wykonuje rzutów karnych (strzelał raz w meczu z Cracovią) nominalnymi wykonawcami są Ława i Akahoshi
 
catalona 704

catalona

Użytkownik
Wisła - Widzew; Wisła wygra do zera @ 2.1 Bet365 ✅
Do Krakowa przyjeżdża druga po Podbeskidziu najsłabsza ekipa naszej ligi. I nie ma się co dziwić kursom oscylującym w granicach 7 na Widzew. Wisła za Smudy wraca na właściwe tory, co udowadnia fakt, że Franz jest dobrym trenerem klubowym polskich ekip. O zespołach polskiej ligi trochę już wie. Oprócz porażki z Zawiszą ostatnio Wiślakom wiedzie się całkiem całkiem. Dobrze w tym sezonie spisuje się Garguła ( ostatnie dwa spotkania trafienia ), świetnie broni Miśkiewicz, standard gry w Białej Gwieździe utrzymuje Brożek. Co widać po tabeli ligowej ( 8 straconych bramek w 13 spotkaniach), Wisła mało traci. To zasługa nie tylko Miśkiewicza, ale i zgranej obrony Wisły. Burliga- Chavez- Głowacki- Bunoza to jak na razie najskuteczniejsza defensywa Ekstraklasy. W ośmiu z trzynastu spotkań Wisła schodziła z boiska bez straconej bramki m.in. z Górnikiem, Legią czy Lechem. Do tego ostatnie 5 spotkań przy Reymonta w TMO kończyło zwycięstwami do zera. Widzew jest znów na drugim biegunie. Fatalna defensywa ( 27 straconych bramek ), brak zgrania i kogoś kto wziąłby odpowiedzialność na siebie. Do tego katastrofalna gra na wyjazdach. Od początku łodzianie dają się skupić na obronie, co nie wychodzi im w tym sezonie ani trochę. Widzew przyjeżdża bez Kaczmarka ( kontuzja). Według mnie spotkanie do jednej bramki. Spotkanie drużyn o różnych potencjałach, powinno skończyć się spokojnym zwycięstwem Białej Gwiazdy.

Pogoń - Piast; powyżej 9 rzutów rożnych @ 1.5, powyżej 10 rożnych @ 1.83 ⛔ Bet365
Tu krótko, bo spotkanie niedługo. Pogoń gra świetnie pod wodzą Dariusza Wdowczyka. Zdecydowanie udane spotkania tylko motywują zespół do walki z każdym zespołem. Mecz z Piastem to szansa na utrzymanie dystansu do czoła tabeli. Piast gra w kratkę. Już nie zadziwia jak wcześniej, ale potrafi powalczyć. W poprzednim sezonie ceniłem za to Widzew, w tym sezonie Crakovię i właśnie Piast. Patrząc na statystyki ekip z ostatnich spotkań, zauważyłem pewną prawidłowość, regularne over&#39;y rzutów rożnych. Tak więc Pogoń: z Koroną 11, z Ruchem 11, z Górnikiem 12. Piast z Lechią 11, z Legią 13. Kursy niezgorsze więc można atakować. Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
Bzdura za bzdurą ...
- Robak nie jest najlepszym strzelcem w drużynie, najwięcej bramek ma Japończyk Akahoshi, a więcej ma chociażby Murayama (3),
- Robak nie wykonuje rzutów karnych (strzelał raz w meczu z Cracovią) nominalnymi wykonawcami są Ława i Akahoshi
Nigdzie nie napisałem,że ma najwięcej goli więc czytaj ze zrozumieniem zanim się tu na mnie wydrzesz. Napisałem, że ma wyrobioną pozycję w zespole, przez co trener trzyma go zazwyczaj 90 minut... Poza tym Pogoń miała tylko 1 karnego w lidze, którego wykorzystał właśnie Robak mimo, że Akahoshi i Ława przebywali wówczas na boisku, więc skąd wiesz, że trener znowu mu nie zaufa? W zeszłym sezonie przecież Robaka nie było jak Ława i Akahoshi wykonywali...jak napisałem jest typ na przeczucie, więc nie najeżdżaj na mnie tak jakby Robaka nie było stać na strzelenie gola, zresztą strzelić może Jurado - dwóch fajnych napastników oto chodzi w tym typie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
matzab37 164

matzab37

Użytkownik
vs.

Wisła gości Widzew i kurs 1.5 na gospodarzy wcale mnie nie dziwi. Widzew to najsłabszy obok Podbeskidzia zespół w Ekstraklasie, co potwierdziły ostatnie porażki z Zagłębiem czy kompromitacja u siebie z Cracovią. Po tym meczu jestem niemal pewien, że zwycięstwo z Lechią to jednorazowy wybryk i najwyższa wygrana Łodzian w tym sezonie. A Wisła? Pod wodzą Franciszka Smudy odbudowała się i zajmuje pewne miejsce w czołówce. Fakt, porażka z Zawiszą i wymęczone zwycięstwo z Zagłębiem nie świadczą o najwyższej dyspozycji, lecz należy wspomnieć, iż w Bydgoszczy Biała Gwiazda prowadziła i dopiero po głupiej czerwonej kartce dla Bunozy zaczęły się problemy, a w sobotę po zejściu Głowackiego, który nabawił się drobnego urazu, defensywa zaczęła popełniać błędy. Dziś jednak Głowacki najprawdopodobniej zagra, natomiast w Widzewie nie ujrzymy Marcina Kaczmarka. Z poważniejszych osłabień to by było na tyle, czyli widzimy, że oba zespoły zagrają prawie w optymalnych zestawieniach. Tak jak pisałem wcześniej: Widzew, jak na razie, nie jest drużyną na Ekstraklasę i jeśli nie poprawią swojej gry to wróżę im w tym sezonie rychły spadek. Do tego dochodzi jeszcze fakt, że Widzewiacy ostatnio przy Reymonta wygrali... 17 lat temu. Myślę, że Wisła nie powinna mieć problemu ze zwycięstwem dzisiaj, tym bardziej, że zespół z Łodzi ma najgorszą defensywę w lidze, Wisła - najlepszą, ale nie wiem czy warto stawiać na zwycięstwo Białej Gwiazdy do zera, bo jeśli nie zagra Głowacki to różnie może być ????
Wisła (-1) @1.925 4/10✅ Bet365
Wisła (-2) @4.15 1.5/10✅ Bet365
+ 8.42 j
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
Ile padnie goli?
Typ: Mniej niż 2,5
Kurs: 1.60
⛔

Zagłębie jak i Lechia spisują się ostatnio słabo. Goście na ostatnie 5 spotkań zdobyli 2 punkty, natomiast Zagłębie 4.
Początek Lechia miała świetna, ale z kolejki na kolejkę notują spadki, ta gra nie jest już taka jak z początku sezonu.
W Zagłębiu po zmianie trenera (Lenczyk) zdołali wygrać ze słabym Widzewem, ale i tak nie grają dobrze.
Lechia ostatnio dużo traci, a Miedziowi nie szaleją w ofensywie, więc stawiam, że za dużo bramek jutro nie padnie.
Stawiam, że może paść bezbramkowy remis lub jedna bramka w którą stronę.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Górnik Zabrze - Cracovia ⛔
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice ✅
Wisła Kraków - Widzew Łódź ✅



Korona Kielce - Ruch Chorzów


W pierwszym środowym spotkaniu zmierzą się Korona Kielce(12pkt) z Ruchem Chorzów(16pkt). Kielczanie w poprzedniej kolejce ulegli w Szczecinie po bardzo dobrym widowisku Pogoni 3:2, po naprawdę dobrej grze, a w ostatnim meczu na własnym terenie podopieczni Jose Rojo Martina rozbili Jagiellonię Białystok aż 4:1, teraz pora na popularnych &quot;Niebieskich&quot;, którzy po zmianie trenera na Jána Kociana, nie przegrali od 6 spotkań, w których zanotowali 4 zwycięstwa i 2 remisy, ostatni mecz to remis z Podbeskidziem 0:0 na wyjeździe po bezbarwnej grze.
Obaj trenerzy przed środowym spotkaniem nie będą mieli do dyspozycji wszystkich zawodników. W Drużynie gospodarzy zabraknie na pewno Rafała Zawłockiego, Kamila Kuzery i Tomasza Lisowskiego, ponadto za czerwoną kartę z meczu z Pogonią będzie pauzował Radek Dejmek. Do ostatnich chwil wahać się będą losy występu Jacka Kiełba, który narzeka na uraz kolana, dobrą wiadomością dla drużyny jest powrót po dłuższej przerwie Macieja Korzyma, który po kilku miesięcznej przerwie, wrócił do treningów i już w ostatnich 2 spotkaniach był wprowadzany na kilka minut na boisko. W drużynie gości na pewno nie zobaczymy przechodzącego rehabilitację po zabiegu kolana Artura Gieragi, w dalszym ciągu niezdolny do gry jest reprezentant młodzieżówki Kamil Włodyka, który doznał urazu w meczu z Piastem Gliwice,kontuzji w spotkaniu drużyny rezerwowej w Radzionkowie z Ruchem doznał Marek Zieńczuk i nie wiadomo, czy doświadczony zawodnik, zmagający się z urazem mięśnia, zdąży wykurować się do środy.
Absencja dwóch defensorów sprawia, że szkoleniowiec Kielczan może mieć ogromny problem z zestawieniem i tak bardzo słabo spisującej się obrony, jednak potencjał w ofensywie mają spory, co wskazują ostatnie spotkania: w ostatnich 5 spotkaniach strzelili 11 bramek, czyli minimum 2 bramki na mecz, a we wszystkich swoich meczach na własnych śmieciach zdołali pokonać bramkarzy przeciwnika 13 razy, w tym 3 bramki Legii i 2 Wiśle, gorzej jest już w obronie, Korona sporo traci, do tego dochodzi brak lewego obrońcy Lisowskiego, którego ciężko będzie zastąpić. Drużyna gości lepiej radzi sobie w obronie, traci mało bramek, ale też mało strzela, ostatnie spotkania to lekka zadyszka drużyny gości. Typowanie zwycięscy odpuszczam, sądzę, że wygrają gospodarze, ale nie będę ryzykować, sądzę, że Korona strzeli jutro Ruchowi minimum 2 gole, i pewnie sami nie zakończą meczu na zero z tyłu. Przypomnę, że w zeszłym sezonie w Kielcach padł wynik overowy, i Kielczanie wygrali 2:1. GL

Przewidywane składy:

Korona: Małkowski - Golański, Stano, Malarczyk, Sylwestrzak - Sobolewski, Marković, Jovanović, Janota, Pilipczuk - Trytko.

Ruch: Buchalik - Helik, Malinowski, Stawarczyk, Dziwniel - Kwiatkowski, Surma, Babiarz, Starzyński, Janoszka - Jankowski.


Typ. Korona Over 1.5 2.50 Bet365⛔
Over 2.5 w meczu 2.10 Bet365
✅


Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk​


W drugim spotkaniu zmierzy się Zagłębie(14pkt) z Lechią(16pkt). Zagłębie Lubin i Lechię Gdańsk w tym sezonie łączy jedno - dramatycznie niska skuteczność w ofensywie. Zagłębie niejako tradycyjnie mają kłopoty na ligowym starcie, od lat jest już normą, iż „Miedziowi” dopiero w drugiej części sezonu wchodzą na właściwe obroty, tak też się stało tym razem, za słabą postawę Zagłębia na początku sezonu posadą zapłacił czeski szkoleniowiec Pavel Hapal, a zastąpił go 71-letni Orest Lenczyk, wraz z jego przyjściem Zagłębie wydostało się ze strefy spadkowej, jednak jego gra nie uległa drastycznej poprawie, ostatni mecz to porażka na wyjeździe z Wisłą 1:0. Podopieczni trenera Probierza nie wygrali już ośmiu meczów ligowych z rzędu (najdłuższa seria w ekstraklasie) i chwytają się różnych sposobów, by odwrócić ten niekorzystny trend,szkoleniowiec gdańskiej drużyny rotuje składem i wymyśla dla swoich zawodników nowe pozycje na boisku, ale nie przynosi to spodziewanego rezultatu, ostatni mecz Lechii to remis na wyjeździe ze słabiutkim Piastem, który wczoraj został rozgromiony przez Pogoń 4:0. Jeszcze kilka słów o kadrze: W Zagłębiu większych zmian nie powinno być, niewykluczone, że w pierwszym składzie lubinian znajdzie się Adrian Błąd, który dał dobrą zmianę w meczu z Wisłą Kraków. Na ławkę rezerwowych może z kolei pofatygować się kiepski w spotkaniu w Krakowie Kwiek. Po zremisowanym 0:0 meczu z Piastem Gliwice można spodziewać się dalszych zmian w składzie Lechii na spotkanie z Zagłębiem, przede wszystkim w środę nie zagra Piotr Wiśniewski, który za brak zaangażowania i nierealizowanie założeń taktycznych został przez Probierza przesunięty do drużyny rezerw, do dyspozycji trenera będzie już Deleu, który odpokutował kare za nadmiar kartek.
Historia spotkań przemawia za Lechią Gdańsk. Piłkarze z Trójmiasta na 21 meczów przeciwko KGHM Zagłębiu Lubin dziewięć kończyli na własną korzyść, pięć razy lepsi byli Miedziowi, pozostałe spotkania to rzecz jasna remisy, w ostatnim spotkaniu na własnym terenie Zagłębie w końcu się przełamało i strzeliło wówczas Widzewowi 3 bramki, wygrywając 3:1, liczę na to również dzisiaj, niby Lechia w ostatnim spotkaniu nie straciła bramki, ale grała ze słabiutkim Piastem, który wg Mnie oprócz Widzewa i Podbeskidzia przy obecnej formie, jest murowanym kandydatem do spadku, jednak już 2 kolejki temu Lechia dała sobie wbić 4 bramki Lechowi, strzelając tylko jedną, liczę, że Zagłębie w końcu zacznie strzelać bramki, ma w składzie na prawdę solidnych zawodników, z Arkiem Piechem na czele i podopieczni Oresta Leńczyka powinni dzisiaj poradzić sobie ze słabo dysponowaną ostatnimi czasy Lechią, która w lidze nie potrafi wygrać spotkania od Sierpnia i dzisiaj też się na to nie zanosi.

Przewidywane składy:

Zagłębie Lubin: Gliwa - Widanow, Banaś, Gouldan, Rymaniak - Bilek, Piątek - Błąd, Kwiek, Cotra - Piech.

Lechia Gdańsk: Bąk - Oualembo, Madera, Janicki, Pazio - Frankowski, Kostrzewa, Pietrowski, Matsui, Grzelczak - Tuszyński.



Zagłębie DNB 1.65 Bet365⛔
Zagłębie Over 1.5 2.50 Bet365
⛔
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Korona Kielce - Ruch Chorzów
1X2
Typ: X
Kurs: 3.25
⛔

Korona zaczyna powoli łapać prawidłowy oddech, choć przegrali ostatni mecz z Pogonią 3:2, to nie mają powodów do wstydu, zagrali dobry mecz, zabrakło precyzji pod bramką gospodarzy. Niebiescy chyba nie wiedzą, jak się przegrywa, ponieważ na pięć ostatnich spotkań nie przegrali, ale jutro czeka ich zapewne ciężka przeprawa.
Ciężko jest cokolwiek powiedzieć na temat tego spotkania, dlatego stawiam na remis. Po takim kursie warto brać.
 
L 137

lmnt

Użytkownik
Witam wszystkich i informuję, że dziś stawiam potrójne zwycięstwo gości. :razz:

Korona Kielce - Ruch Chorzów
30.10.13, 18:00
Typ: 2 ✅✅✅
Kurs: 2,90 - Bet365


Zacznę od meczu w Kielcach. Pojedynek trenerów Pachety i Kociana. Jakie błędy popełnia obrona Korony można było zobaczyć w ostatniej kolejce, w której Pogoń miała dwie sytuacje i strzeliła kielczanom trzy bramki. W trzech ostatnich meczach w Kielcach padło 17 goli. Do tego dochodzą problemy defensorów żółto-krwistych: zerwane więzadła Lisowskiego, czerwona kartka dla Dejmka oraz przerwa Kuzery, indywidualnie trenuje jeszcze Kiercz, a Korzym również nie jest w pełnej dyspozycji. Trenerowi pozostało 4 obrońców i bardzo liczę tutaj na błędy Malarczyka, ponieważ ostatnio w każdym meczu jest &quot;winny&quot; straty przynajmniej 1 gola. Ponadto pod znakiem zapytania pozostaje także występ solidnego Kiełba, który boryka się z urazem kolana.
Ruch natomiast prezentuje się coraz korzystniej. Kocian poprawił morale drużyny, nie przegrali od 6 spotkań, a piłkarze prezentują z meczu na mecz ładniejszy futbol. Jestem przekonany, że zaangażowanie Korony w tym spotkaniu nie wystarczy i ulegną Niebieskim. Ruch według statystyk gra ostatnio na remis, jednak w zremisowanych meczach z Wisłą, Śląskiem i Pogonią to raczej przeciwnicy Chorzowian mogli odetchnąć z ulgą po jednopunktowej zdobyczy.
Na koniec przewidywane składy:
Korona: Małkowski - Golański, Stano, Malarczyk, Sylwestrzak - Sobolewski, Marković, Jovanović, Janota, Pilipczuk - Trytko.
Ruch: Buchalik - Helik, Malinowski, Stawarczyk, Dziwniel - Kwiatkowski, Surma, Babiarz, Starzyński, Janoszka - Jankowski.

Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
30.10.13, 18:00
Typ: 2 ✅✅✅
Kurs: 3.00 - Bet365


Jeśli chodzi o mecz w Lubinie nie będę się rozpisywał. Dla mnie Zagłębie to najgorsza drużyna ekstraklasy w chwili obecnej. Nie podoba mi się w tym zespole absolutnie nic. Nawet wzmocnieni Arkiem Piechem i Orestem Lenczykiem, wciąż prezentują się beznadziejnie. Z kolei Lechia po bardzo dobrym początku, jak już wiele osób zauważyło, załapała zadyszkę i uważam, że przełamanie tej drużyny nastąpi właśnie dziś, właśnie w Lubinie. Warto pamiętać, że Lechia posiada patent na Zagłębie, które po raz ostatni pokonało gdańszczan przed własną publicznością trzy lata temu... Również wypowiedź Lenczyka, który narzeka, że piłkarze nie są w stanie wytrzymać gry co trzy dni i można spodziewać się zmian w porównaniu do spotkania z Wisłą nie powinna napawać optymizmem kibiców miedziowych. Lechia co prawda ostatnio zremisowała w Gliwicach z przeciętnym Piastem, ale kto oglądał ten mecz, widział jak wiele było groźnych sytuacji i to zarówno po stronie gości jak i gospodarzy, co świadczy o poprawie defensywy Lechii oraz o braku jedynie kropki nad i podczas wykończenia akcji. Jestem pewien, że zmęczone Zagłębie nie będzie w stanie bronić się tak solidnie jak Piastunki.
Uwagę również przykuwa fakt, że kilka tygodni temu obie drużyny zmierzyły się ze sobą w sparingowym meczu wygranym przez Lechię 2:1.

Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa
Data i godzina: 30.10.13, 20:30
Typ: 2 ⛔⛔⛔
Kurs: 1,90 - Bet365


Co do spotkania w Bydgoszczy, kurs na Legię to dziś prezent. Warszawiacy muszą po prostu ten mecz wygrać, bo ich przygoda z Ligą Europy powoli dobiega końca, a w czubie tabeli robi się coraz ciaśniej. Jeśli Legia przegrywa z Wisła i remisuje z Lechem to musi wygrywać z ekipami pokroju drużyny z Bydgoszczy. Spodziewam się, że Zawisza w tym sezonie jeszcze kilka razy zaskoczy, ale na pewno nie Legię. Poza tym ranga meczu nie jest na poziomie spotkania wojskowych z Kolejorzem czy drużyną Białej Gwiazdy, więc w drużynie z Łazienkowskiej panować będzie większy luz. Legia po prostu jedzie po 3 punkty do beniaminka, tak to widzę i absolutnie nie wierzę, że Zawisza będzie potrafił się przeciwstawić obecnemu Mistrzowi Polski, który również musi sobie i swoim kibicom udowodnić, że ostatnie wyniki to &quot;przypadek&quot;. Na koniec przytoczę wypowiedź Trenera Zawiszy - &quot;Legia jest zespołem, który zdecydowanie przewyższa wszystkie inne drużyny w lidze. Bez względu na małe różnice punktowe, to moim zdaniem najmocniejszy zespół w Polsce.&quot; Tyle w temacie.


AKO: 16,53
Pozdrawiam i życzę szczęścia w typowaniu!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
Jagiellonia - Lech Poznań
Typ:2
Kurs: 2,15
Bukmacher: William Hill

Jagiellonia na 5 meczy u siebie przegrała 4 oprócz rozbicia osłabionego wtedy Ruchu. Jest to więc w tym momencie przeciwnik, z którym Lech musi sobie poradzić jeżeli ma aspiracje mistrzowskie. Rywale uciekają, wczoraj wygrała Wisła i Pogoń, w poniedziałek Lecha przeskoczyła Cracovia dlatego strata punktów dla Lecha będzie oznaczała bardzo nieciekawą pozycję przed rundą wiosenną. Główny atut Jagii to chyba ofensywa, tyły natomiast ma kiepskie - w bramkach 20:20, dlatego można spróbować też zagrać BTS lub jakiś over... Ja osobiście stawiam czystą 2 tym bardziej, że kurs 2,15 naprawdę fajny i sądzę,że jutro będzie już niższy.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Ci co postawili dzisiaj na Legię niech zaczynają się poważnie obawiać! W zespole &quot;Wojskowych&quot; nie zagra około 11-12 piłkarzy! Sytuacja kadrowa jest masakryczna..
Sytuacja kadrowa w Legii nie jest jednak najlepsza. Po zderzeniu głowami w ostatnim spotkaniu w Poznaniu z kadry wypadli Łukasz Broź i Jakub Kosecki. Trener Jan Urban nie będzie mógł skorzystać także z Duszana Kuciaka, Mateusza Cichockiego, Miroslava Radovicia, Michała Żyry, Daniela Łukasika, Przemysława Mizgały, Marka Saganowskiego i Michała Efira. Do tego trzeba dodać Patryka Mikitę oraz Inakiego Astiza, którzy dopiero wznowili treningi.
Źródło
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Ci co postawili dzisiaj na Legię niech zaczynają się poważnie obawiać! W zespole &quot;Wojskowych&quot; nie zagra około 11-12 piłkarzy! Sytuacja kadrowa jest masakryczna..

Sytuacja kadrowa w Legii nie jest jednak najlepsza. Po zderzeniu głowami w ostatnim spotkaniu w Poznaniu z kadry wypadli Łukasz Broź i Jakub Kosecki. Trener Jan Urban nie będzie mógł skorzystać także z Duszana Kuciaka, Mateusza Cichockiego, Miroslava Radovicia, Michała Żyry, Daniela Łukasika, Przemysława Mizgały, Marka Saganowskiego i Michała Efira. Do tego trzeba dodać Patryka Mikitę oraz Inakiego Astiza, którzy dopiero wznowili treningi.

Źródło
ale Legia i tak zagra w 11 :cool:

Legia zagrała dobry mecz w Poznaniu, istotny na ta chwile będzie brak Koseckiego,
pozostali gracze mają dobrych następców, no może poza Radoviciem.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dla mnie Zagłębie to najgorsza drużyna ekstraklasy w chwili obecnej. Nie podoba mi się w tym zespole absolutnie nic.
Dziwi Mnie ten Twój hura optymizm w kierunku Lechii. Jeśli dla Ciebie Zagłębie jest w chwili obecnej najgorszą drużyną co powiesz o takich zespołach jak Widzew, Podbeskidzie, Piast? Bo wg Mnie to te zespoły grają teraz najsłabszy futbol, szanuję Twoje typy, ale ciężko Lechii będzie się dzisiaj przełamać, Zagłębie gra solidną piłkę na własnym terenie i jeśli dzisiaj przegrają to będzie to dla Mnie spora niespodzianka i wtedy zwrócę Ci Honor
Co do spotkania w Bydgoszczy, kurs na Legię to dziś prezent. Warszawiacy muszą po prostu ten mecz wygrać
Uważałbym ze stawkami na Legie, tak jak już &quot;Groven&quot; wspomniał w Legii zabraknie sporo zawodników, mają oni solidnych zmienników, ale może być różnie, Legia mimo wszystko powinna sobie poradzić z Zawiszą, ale ja odpuszczam typowanie tego spotkania, dla Mnie NO BET.
 
P 73

phamrol

Użytkownik
Ja w meczu Zawisza - Legia daje under 2.5, a może 1.5. U 2.5 jest w granicach 1,9 więc dobry kurs. Patrząc typowo ze statystycznego pkt widzenia, Zawisza nie traci dużo bramek bo na 7 meczów ma ich 6 straconych. Legia na 7 ma straconych 9. Ciężko jest przełożyć stracone bramki na zdobyte(np. Legia 14), ale co mnie najbardziej przekonuje to brak w Legii Koseckiego i Radovicia, a kto ogląda to wie, że to oni głównie napędzają ofensywę. Zawiszy ofensywa szału nie robi. Co prawda wygrali z Wisłą 3-1, ale Wisła straciła 3 bramki grając w dziesięciu. W Zawiszy nie zagra Vasconcelos. Dla mnie osobiście szału nie robi ten napastnik, ale 5 bramek strzelił. Obrony w obu ekipach dosyć mocne. W Zawiszy bramkarz, czterech obrońców i dwóch defensywnych pomocnik to doświadczeni i ograni na polskich piłkarzach zawodnicy. W Legii mamy obronę, paradoksalnie reprezentacyjną(każdy z nich może pochwalić się powołaniami w ostatnim czasie). Dodatkowo Legia gra mecze co 3 dni, w sobotę następny z Zagłębiem, a w czwartek kolejny mecz Ligi Europejskiej. Twierdzę, że przy tylu spotkaniach i osłabieniach oraz obecnym systemie rozgrywek, Legia nie będzie forsować tempa i za wszelką cenę atakować, a nawet z remisu będą zadowoleni.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk @ Zagłębie DNB - 1,66 w Bet365 S: 5/5
Poza awansem do 1/4 Pucharu Polski ostatnie tygodnie w wykonaniu Lechii są kiepskie. W ostatnich latach w Lubinie potrafili wygrywać, ale myślę, że dziś nie będzie to miało aż takiego znaczenia.
W Lubinie akces do gry i dobrą dyspozycję zgłasza Adrian Błąd, który być może wystąpi od pierwszej minuty. Alternatywą w ofensywie może być Denis Rakels, którego dostrzega trener Lenczyk. Arek Piech będzie robił dużo zamieszania, a i z dystansu uderzyć potrafi. Kwiek gra w kratkę... ostatnio słabo, więc może tym razem odpali? Co istotne linia defensywna się ustabilizowała i zdaje się, że Rymaniak-Guldan-Banaś-Widanow ponownie zagrają razem. | W Krakowie były dobre momenty, brakowało skuteczności... I gdyby nie klops Gliwy... Zostawmy jednak gdybanie.
Nowy mecz, nowe nadzieje dla obu ekip. Widzę tutaj jednak przewagę po stronie Zagłębia. Schematy trenera Lenczyka zaczynają działać, wyłaniają się zawodnicy - jak Adrian Bląd, Denis Rakels którzy na tym mogą skorzystać. Lechia gra słabo. Oualembo na boku obrony mnie nie przekonuje i może mieć sporo problemów w dniu dzisiejszym. Co prawda wraca Deleu, ale... zabraknie Wiśniewskiego. Według trenera Probierza nie wypełniał swoich zadań należycie, ale zawsze to był zawodnik dosyć błyskotliwy. |
Lechia zaczęła dużo tracić. 4 bramki z Widzewem, 4 z Lechem, a 0 w Gliwicach wrażenia wielkiego nie robi, gdyż Piast ostatnio także &#39;cieniuje&#39;.
Istotny z punktu widzenia jest także kalendarz gier. Zagłebie ma przed sobą wyjazd do Warszawy, gdzie o punkty będzie dużo trudniej niż u siebie z Lechią. Natomiast Lechia podejmie u siebie rozbity ostatnio Śląsk. Nie ma mowy o odpuszczaniu ze strony Lechii w tym meczu i nawet tego nie sugeruję.
Podsumowując, Lechia bez ognia, a i w obronie mniej solidna. Zagłębie stwarza okazje, ale jest nieskuteczne. Ich gra wskakuje jednak na wyższy poziom i liczę, że to dziś nastąpi odblokowanie i coś do sieci rywali zacznie wpadać co zaowocuje zwycięstwem.
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa 1dnb @ 3,0
Legia bez:
Jakub Kosecki f7/0
Łukasz Broź d10/0
Michał Żyro m11/0
Daniel Łukasik m7/0
Marek Saganowski m5/3
Miroslav Radović m9/6
Tomasz Brzyski d11/0
Dusian Kuciak g5/0
Poczekamy na dokładniejsze info czy zagrają ci gracze...
Zawisza pokonała Wisłę bardzo niedawno. U siebie w tym sezonie na 7 meczów 2 porażki.
Ostatnio 3 wygrane, wcześniej 2 porażki, ale z Koroną zmieniła trenera i miała ambicje w tym meczu oraz z Górnikiem, który w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze (oprócz ich ostatniego meczu - z Cracovią!)
 
S 42

sebek15

Użytkownik
Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa 1dnb @ 3,0
Legia bez:
Jakub Kosecki f7/0
Łukasz Broź d10/0
Michał Żyro m11/0
Daniel Łukasik m7/0
Marek Saganowski m5/3
Miroslav Radović m9/6
Tomasz Brzyski d11/0
Dusian Kuciak g5/0
Poczekamy na dokładniejsze info czy zagrają ci gracze...
Zawisza pokonała Wisłę bardzo niedawno. U siebie w tym sezonie na 7 meczów 2 porażki.
Ostatnio 3 wygrane, wcześniej 2 porażki, ale z Koroną zmieniła trenera i miała ambicje w tym meczu oraz z Górnikiem, który w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze (oprócz ich ostatniego meczu - z Cracovią!)
http://legionisci.com/news/55490_Lista_nieobecnych_coraz_dluzsza.html tu masz link do graczy kontuzjowanych
Ja dzisiaj polecam over 2,5 w Bydgoszczy. Będzie otwarta piłka ;) ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
matzab37 164

matzab37

Użytkownik
vs.

Ruch pod wodzą Kociana jeszcze nie przegrał notując 2 zwycięstwa i 4 remisy. Czy dziś ich passę przerwie Korona? Wielce prawdopodobne, gospodarze przystąpią do spotkania podrażnieni ostatnią porażką z Pogonią Szczecin, gdzie zwycięstwo mieli naprawdę na wyciągnięcie ręki. To jak Kielczanie grają u siebie obrazują liczby: 17 bramek w 3 ostatnich meczach i średnia ponad 3 bramki na każdy mecz. Dziś defensywa Korony zagra bardzo osłabiona, bo zabraknie Tomasza Lisowskiego i zawieszonego Radka Dejmka. Widzieliśmy co wyprawiała obrona Kielczan w poprzednim meczu po zejściu Lisowskiego i wydaje mi się, że dziś wcale nie będzie lepiej. Decyzja o występie Jacka Kiełba zapadnie przed meczem. Problemy kadrowe ma również Ruch. W barwach Niebieskich nie zagrają rekonwalescenci: Artur Gieraga, Marek Zieńczuk i Kamil Włodyka. Chorzowianie w ostatnim meczu tylko zremisowali ze słabym Podbeskidziem, ale trzeba dopowiedzieć: mega defensywnym Podbeskidziem. Czy to była oznaka słabszej dyspozycji? Według mnie nie, ale przekonamy się w dzisiejszym meczu. Tak jak już wspomniałem Korona gra ciekawy, ofensywny futbol, dużo strzelają, ale też dużo tracą. Myślę, że dziś obejrzymy kilka bramek.
BTS @1.83 4/10✅ Bet365
over 2.25 @1.925 4/10✅ Bet365
+ 7.02 j
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 0

agart7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaEkstraklasa 2013/2014
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
Typ: 1 DNB
Kurs: 1,66
Buk: Sportingbet


Spotkanie dwóch drużyn o podobnych statystykach. Zagłębie w pięciu meczach 3 pkt., Lechia 2. Taka sama ilość strzelonych goli jednak w straconych Lechia bije na głowę gospodarza jak zresztą całą ligę. Tragiczna wręcz postawa obrony. Ważnym jest również z kim grali w ostatnim czasie. Zagłębie miało zdecydowanie trudniejsze mecze...wyjazdy do Bydgoszczy, Wrocławia i Krakowa gdzie nawiązali walkę z Wisłą przegrywając głupią bramką. Lechia poza remisami u siebie z Jagiellonią i na wyjeździe z tragicznie spisującym się Piastem dostawała lanie różnicą trzech bramek nawet od Widzewa, który spisuje się równie źle co Lechia. Nie ma przesłanek na wygraną gości. Zagłębie przynajmniej nawiązuje walkę nie tracąc tylu goli, widać progres i chęci...w Lechii wręcz odwrotnie. Poza czysto sportową analizą Zagłębie jednak gra u siebie.
 
seba75 32

seba75

Użytkownik
Zagłębie - Lechia
X2 @ 1.66 ✅ 1-3
Lechia DNB @ 2.25 ✅

Gram dzisiaj w stronę Lechii.Ostatnio parę gorszych meczy ale liczę,że dzisiaj wywiozą punkty z Lubina.Zagłębie ograło u siebie do tej pory słabo grającą wówczas Koronę i Widzew głównie dzięki dobrej zmianie w końcówce czyli wprowadzeniu na boisko Błąda który pociągnął zespół.
Korona - Ruch
Korona @ 2.15 ⛔ 1-4 ????

Ruch ostatnio ma bardzo dobrą passę po zmianie trenera.Dzisiaj mimo to stawiam na Koronę która w Szczecinie zagrała dobrze i u siebie jest w stanie zawalczyć o 3 punkty.
 
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
Zawisza - Legia

over 1,5 w II połowie @2,1 47&#39; + 55&#39; ✅✅✅
strzelec gola: Luis Carlos @4,75
✅✅✅
Mecz opisany przez innych użytkowników więc krótko, pod nieobecność najlepszego strzelca Zawiszy czyli Vasconcelosa odpowiedzialność za strzelanie goli spadła właśnie na Carlosa, no i wywiązuje się z tego zadania, jest w formie, fajnie sobie poczyna i w ostatnich dwóch meczach: ze Śląskiem i Wisłą wpisywał się na listę strzelców. Co do drugiego typu drugie połówki zazwyczaj są ciekawsze i to w niej pada więcej bramek, tak było w ostatnich spotkaniach Zawiszy ze Śląskiem (3), Wisłą (3), Górnikiem (3), Zagłębiem (2), Cracovią (2), Lechem (2) itd., rzadziej padała tylko jedna np. ostatni pucharowy mecz z Gieksą, a w meczach Legii więcej niż 1 bramka w II połowie padała w spotkaniach z Lechem (2), Traboznem (2), Piastem (4), Jagą (2), Koroną (6), po jednej padało w meczach z Wisłą, Apollonem, Śląskiem, Górnikiem tak więc II połowa bez bramek = rzadkość. Liczę, że w 1 będzie raczej spokojniejsza w drugiej zaczną trafiać. Kurs nawet sympatyczny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Do góry Bottom