>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

14 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 18.11 - 21.11.2011

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
ciekawym typem na oba spotkania piątkowe jest że w obu meczach do przerwy będzie 0-0 .. kurs kolo 6,2 . W meczach z Polonia ostatnio wpada mało bramek , zagłębie z nowym trenerem , przedewszytkim będą chciec zagrać na 0 z tyłu .. Z kolei Jagielonia nie pokonana jeszcze w roli gospodarza.
Zagłębie zagra na całego, tam się ciężko gra i tak jak powiedziałem moim zdaniem to oni zgarną 3 punkty. Polonia zaliczając tyle meczów underowych, w końcu musi zagrać overo :razz: To nie jest Lechia Kafarskiego że będą cały czas padały wyniki 1:0,0:0,0:1. Dzisiejsze ustawienie Polonii może być ciekawe. Sikorski ostatnio odbudował zaufanie i przełamał się w sparingu. Widzę go dziś na skrzydle. Moim zdaniem mecz może być zacięty i underowego wyniku tak szybko bym nie zaklepywał.
To że Jagiellonia jest nie pokonana, to nie znaczy że tak będzie do końca sezonu. Rozumiałbym gdyby do Białegostoku przyjechał jakiś ogórek, ale w końcu to jest Śląsk Wrocław.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Jagiellonia - Śląsk
0:2​

Popieram przedmówców odnośnie meczu Jagi ze Śląskiem. Jagiellonia u siebie tradycyjnie radzi sobie bardzo dobrze o czym świadczy brak porażki przy dwóch remisach. Jednak dziś nie wystąpią w najmocniejszym składzie. Oprócz kontuzjowanych piłkarzy są jeszcze zawodnicy, których dopadła grypa żołądkowa. Nawet jeśli zobaczymy ich na boisku to raczej nie będą w stanie grać na najwyższych obrotach. Rywalem Białostoczan jest lider tabeli Śląsk, który w ostatniej kolejce odprawił z kwitkiem Zagłębie. To było trzecie z rzędu zwycięstwo. Poza tym dziś trener Lenczyk może skorzystać praktycznie z wszystkich piłkarzy ( oprócz Spahicia).
Atut własnego boiska przemawia za gospodarzami. Natomiast liczne osłabienia zdecydowanie zmniejszają te szanse. Drużyna ze Śląska w najmocniejszym składzie oraz wysokie morale to punkty na korzyść gości. Dlatego moim zdaniem za minimalnego faworyta można uznać Śląsk. Jednak osobiście polecam zagrać z wykluczeniem remisu. Wprawdzie ekipa trenera Lenczyka jest bezkompromisowa (tylko 1 remis) lecz nie wyklucza to możliwości, że Jadze mimo problemów uda się podtrzymać swoją passę.

Moje propozycje:

Śląsk (około 2.30)✅
Śląsk dnb (około 1.70)✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
JAGA - ŚLĄSK
OVER 2.5 GOLA
2.20
BWIN
Dzisiaj o godzinie dwudziestej trzydzieści dojdzie do arcy ciekawego meczu w polskiej ekstraklasie. Zmierzy się ze sobą Jagiellonia Białystok i Śląsk Wrocław. Jest to mecz w ramach czternastej kolejki spotkań. Gospodarze po trzynastu meczach są na dziewiątej pozycji w lidze z dorobkiem osiemanstu punktów. Jagiellonia to jedna z najlepiej grających drużyn w lidze na swoim terenie. Jeszcze nie przegrali w tym sezonie meczu przed własną publicznością ! Śląsk to lider rozgrywek. Mają na koncie 28 oczek i aż 5 punktów przewagi nad drugą z kolei Legią. Zagrają dwie najbardziej &quot;overowe&quot; ekipy w lidze. W meczach z udziełem ekipy z Dolnego Śląska pada średnio 2.77 gola. Zaliczyli aż 8 razy over 2.5 gola (na 13 meczy). W meczach Jagiellonii pada srednio 3.08 gola i jest ona najbardziej overową ekipą w lidze. Moim zdaniem mecz będzie wyrównany, a nawet z lekką przewagą gospdoarzy, którzy są na swoim terenie rewelacyjni. Stawiam na podział punktów i wynik 2:2.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Sernas, Traore kiedyś w końcu muszą się odbić od dnia i zacząć strzelać.

Nie zapominajmy o statystykach Polonistów w delegacjach a one nie wyglądają zbyt okazale ????

jeśli ktoś dostawiłby mi pistolet do głowy to typowałbym mało goli, ale to tak jakbym był w niebezpiecznej sytuacji ????

Akurat dla mnie zwycięstwo Zagłębia nie będzie żadną niespodzianką. W ostatnim meczu w Lubinie pomiędzy tymi zespołami, Zagłębie wygrało 1-0 po golu nieobecnego już w miedziowych barwach Michała Stasiaka
Więc to co pisałem w dużym stopniu się sprawdziło, Traore się odbiła od dna i strzelił zwycięską bramkę, Zagłębie wygrało w takim stosunku jak w ostatnim meczu tych drużyn i był under. ????
 
M 8

maxtomek

Użytkownik
Napisał maxtomek -&gt;

ciekawym typem na oba spotkania piątkowe jest że w obu meczach do przerwy będzie 0-0 .. kurs kolo 6,2 . W meczach z Polonia ostatnio wpada mało bramek , zagłębie z nowym trenerem , przedewszytkim będą chciec zagrać na 0 z tyłu .. Z kolei Jagielonia nie pokonana jeszcze w roli gospodarza
Napisał Ramzesa -&gt;
Zagłębie zagra na całego, tam się ciężko gra i tak jak powiedziałem moim zdaniem to oni zgarną 3 punkty. Polonia zaliczając tyle meczów underowych, w końcu musi zagrać overo To nie jest Lechia Kafarskiego że będą cały czas padały wyniki 1:0,0:0,0:1. Dzisiejsze ustawienie Polonii może być ciekawe. Sikorski ostatnio odbudował zaufanie i przełamał się w sparingu. Widzę go dziś na skrzydle. Moim zdaniem mecz może być zacięty i underowego wyniku tak szybko bym nie zaklepywał.

To że Jagiellonia jest nie pokonana, to nie znaczy że tak będzie do końca sezonu. Rozumiałbym gdyby do Białegostoku przyjechał jakiś ogórek, ale w końcu to jest Śląsk Wrocław
No i jesteśmy po pierwszej połowie meczu Jaga - Sląsk 0-0 . W meczu poprzednim Zaglebie - Polonia tez 0-0 ..tak jak mówilem typ warty ryzka ..łatwa kasa ???? W białymstoku nuda...slask kontrlouje mecz , gra pilka ale braz wykonczenia ..po jednym celym strzale jagi i slaska po połowice..jak tu nie grac underow
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Ruch- Cracovia 1
Ostatnie spotkanie w PP pokazało, że oba zespoły dzieli ogromna różnica w umiejętnościach czysto piłkarskich. W zasadzie Ruch na spokoju mógł to spotkanie wygrać, ale zlekceważyli przeciwnika i tylko dzięki temu musieli jeszcze męczyć ich w dogrywce. Jednak jutro stawka będzie wyższa, bo w lidze Ruch już nie zlekceważy gości i na pewno zagrają jeszcze odważniej niż w pucharze.
Można powiedzieć, że siła Ruchu to ich własne boisko i potwierdzają to wyniki. Takich spotkań jak z Cracovią raczej nie przegrywają. Spodziewam się meczu walki, w którym Ruch tym razem udowodni w ciągu 90 minut, że odległość w tabeli pomiędzy tymi drużynami nie jest przypadkiem.
Konfrontacja siły ofensywnej Ruchu ze słabiutką obroną Cracovii może przynieść opłakane skutki dla gości.
Ktoś powie, że Cracovia w pucharze grała rezerwami. To prawda ale patrząc na grę tych podstawowych w lidze, to czasem ręce się same załamywały.
Jak dla mnie faworyt numer 1 w sobotniej kolejce to Ruch.
 
J 19

jajo

Użytkownik
T-Mobile Ekstraklasa
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź

Długo myślałem między overem a graniem na gospodarzy. Zaważyła nowa miotła w ekipie z Alei Unii. Zwłaszcza w polskich warunkach, gdzie ambicja odgrywa dużą rolę, zmiana trenera może mieć wpływ na postawę zawodników. Tarasiewicz to trener charakterny, może nie ma tak dobrego kontaktu z zawodnikami jak Probierz, ale w przeciwieństwie do Wieszczyckiego drużyna nie powinna już na początku zagrać przeciwko niemu. ŁKS potencjał ofensywny ma w osobach Mięciela, Saganowskiego czy Szałachowskiego. Drużyna potrafi strzelać co pokazała na Koronie czy w derbach Łodzi. Niezłą postawę defensywy Probierz już wypracował, ale 4 gole stracone z Ruchem muszą poddawać jej solidność pod wątpliwość. Bełchatów to klasyczny zespół własnego boiska, lubiący efektowną grę zwłaszcza ze słabszymi rywalami. Dużą stratą niestety będzie brak na boisku Kamila Kosowskiego. Po pierwsze pojawia się wakat na jednym ze skrzydeł (na drugim wiatr będzie robił Tomasz Wróbel), z których przy dobrym włączaniu bocznych obrońców (Modelski i Fonfara) GKS robi dużo zagrożeniu, a po drugie Kosa jest etatowym wykonawcom stałych fragmentów gry, w zespole &quot;Torfiorzy&quot;. Piłkę w pole karne potrafią też dokładnie posłać Nowak i Bozok, przez co zagrożenie w osobach Lacica, Szmatiuka czy Żewłakowa podczas stałych fragmentów gry wciąż jest duże.
over 2,5 @ 2,35 - bwin
over 3,5 @ 4,5 - betsson
Bełchatów @ 2,06 - sbobet Z Ruchem radziłbym uważać, gdyż Niebiescy często słabo wchodzą w rozgrywki po przerwach na kadrę. Lepiej wyglądają w rytmie meczowym.
 
J 122

jankos

Użytkownik
Widzę masówka na Ruch... hmm... Moim zdaniem tutaj szykuje się niespodzianka i buki mogą zarobić dzisiaj. Ruch wielką potęgą nie jest, oraz nie gra pięknej piłki, zaś Cracovia ma nóż na gardle i również jest podbudowana zwycięstwem w derbach z Wisłą, no i przede wszystkim jest szansa na rewanż (!) za mecz w PP, w którym po dogrywce (bramka w ostatniej minucie) wygrał Ruch 2:1. Kurs na x2 wart ryzyka, bo oscyluje w granicach 1.9. Do tego można dorzucić coś dorzucić po kursie ok. 1.4 i dubelek jak ta lala ! ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Legia - Lechia @ 1 - 1,48 w Tobet ✅
Legia w koncu jest zespołem poukładanym, grają ładną dla oka piłkę i choć ostatnie spotkania to remisy z Lechem i Jagą to w drużynie widać wyraźny postęp w grze co do poprzedniego sezonu. Do tego solidny Kuciak w bramce, obrona kierowana przez Żewłakowa i Legia w sumie od 6 spotkań bez straconej bramki. Z drugiej strony Lechia, ktora w 7 ostatnich meczach zdobyła... zaledwie 1 gola! Na domiar złego nowy trener Ulatowski nie moze skorzystać w tym meczu z Lukjanovsa oraz Razacka Traore, który jest zawieszony za kartki. Kto więc ma strzelać dla Lechii? przecież Benson i Tadić wybitnie się nie sprawdzają. Lechia zapewne obierze defensywną taktykę, ale to może być tylko woda na młyn i Legioniści dowodzeni przez Radovicia pewnie ten mecz wygrają. Trener Ulatowski może i odmieni Lechię, ale nie w tak trudnym momencie jakim jest mecz na Łazienkowskiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Widzę masówka na Ruch... hmm... Moim zdaniem tutaj szykuje się niespodzianka i buki mogą zarobić dzisiaj. Ruch wielką potęgą nie jest, oraz nie gra pięknej piłki, zaś Cracovia ma nóż na gardle i również jest podbudowana zwycięstwem w derbach z Wisłą, no i przede wszystkim jest szansa na rewanż (!) za mecz w PP, w którym po dogrywce (bramka w ostatniej minucie) wygrał Ruch 2:1. Kurs na x2 wart ryzyka, bo oscyluje w granicach 1.9. Do tego można dorzucić coś dorzucić po kursie ok. 1.4 i dubelek jak ta lala ! ;)
Cracovia nie umie grać z Ruchem, w ostatnim czasie przegrywali wszystkie mecze czy to w Chorzowie czy Krakowie.Niebiescy wcale nie grają brzydko, grają pomysłowo i nawet w przegranych meczach robili dobre wrażenie i zasłużenie są na trzecim miejscu w tabeli.
Cracovia wygrała derby z piłkarzami dla większości których pojęcie derby to czarna magia, a sama Cracovia nie pokazała nic wyjątkowego w tym meczu.Cracovia na dzień dzisiejszy jak dla mnie o punkty może walczyć na własnym stadionie, dostali na Podbeskidziu, w Łodzi, uciułali punkcik z drużynami które się zacinają (Zagłębie/Lechia)
Trener Pasieka jak dla mnie to nie jest osoba na tą drużynę i szybko się to wyklaruje, jest to myśl szkoleniowa bazująca głownie na defensywie a Cracovia w tej formacji nie jest najlepsza.
Jak dla mnie Ruch obejmie w tym meczu prowadzenie, a potem dobije rywala który nie będzie miał nic do stracenia
HC 0-1
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
⚽T-Mobile Ekstraklasa
19.11.2011 13:30
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź
typ: 2
kurs: 4.56
buk: pinnaclesports
Dwa zespoły, które nieźle sobie radzą jeśli chodzi o Bełchatów w meczach u siebie i ŁKS w meczach wyjazdowych. Ponadto są to dwa zespoły, które raczej w lidze są drużynami bezkompromisowymi (Bełchatów 3 remisy - 1 u siebie, ŁKS 2 remisy - 1 na wyjeździe). Potwierdzają to również bezpośrednie mecze obu drużyn ŁKS wygrał 7 razy, przy 4 porażkach i tylko jednym remisie.
Mimo, że faworytem spotkania są gospodarze to ja jednak delikatnie w roli zwycięzcy stawiam gości. Po nieudanej i nieco nieudolnej próbie z trenerem Tomaszem Wiszczycki, w zespole pojawił się Ryszard Tarasiewicz, trener, który mimo, że miał słabą końcówkę ze Śląskiem to jednak potrafił z tą drużyną awansować z trzeciej ligi do pierwszej i według mnie nadal jest jednym z ciekawszych trenerów w naszym kraju.
Ponadto trzeba pamiętać, że ŁKS za kadencji Michała Probierza naprawdę zaczął grać bardzo dobrą piłkę i liczę, że Tarasiewiczowi uda się odbudować to co zostało właśnie wypracowane z Probierzem a wpadka i nieporozumienie z Wieszczyckim nie będzie miało już wpływu na grę tego zespołu.
Jeśli chodzi o Bełchatów to dzisiaj przystąpi on do meczu osłabiony brakiem Kamila Kosowskiego, który był jednym z liderów tej drużyny jak do tej pory i jego brak będzie na pewno odczuwalny w tym meczu. Ponadto ze składu wypadł Leszek Nowosielski. ŁKS natomiast dzisiaj zagra bez Piotra Klepczarka.
Mimo, że faworytem są tutaj gospodarze, którzy ostatnio nieco poprawili swoją grę zdobywając kilka ważnych punktów ja gram na ŁKS. Bełchatów to wciąż zespół, który znajduje się blisko strefy spadkowej (obecnie 15. miejsce) i według mnie nie ma w tym przypadku. W 5 ostatnich kolejkach przegrali tylko raz, czas więc tą statystykę nieco sprowadzić do normalnego stanu rzeczy czyli czas na kolejną porażkę
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Zdecydowanie najciekawsza para soboty z Ekstraklasą (w sumie to mam plan: pół godziny pooglądam to spotkanie, a potem przerzucam się na Bayern - Borussia. Jeśli Legia z Lechią mnie przez pół godziny zauroczą grą, to będę oglądać oba mecze). Przyznam szczerze, że kurs na gospodarzy mnie nie satysfakcjonuje. Więcej powiem: gdybym miał zagrać na podbicie ako na win Legii, to nie zrobiłbym tego. Wbrew pozorom i obiegowym opiniom, mi jest trudno wytypować rezultat. Bo tak: z jednej strony mocny, silny i grający fajny futbol zespól gospodarzy. Na chwilę obecną, moim skromnym zdaniem obok Śląska i Ruchu - Legia gra najbardziej zespołowo. Przynosi to efekty przede wszystkim w europejskich pucharach, trochę słabiej w lidze. Ale teraz była przerwa na mecze reprezentacji i niektórzy odpoczęli od natłoku spotkań. Papierkowo wygląda to więc, że Legia dzisiaj spokojnie ogra Lechię. Hm, teoretycznie. Mam cały czas w pamięci występ biało - zielonych z zeszłego sezonu na Łazienkowskiej. To był pogrom. Wygrali 3:0! Świetny mecz całej drużyny. I na miejscu trenera Ulatowskiego (debiutuje) pokazałbym chłopakom kasety z tamtego meczu na odprawie przed dzisiejszym. Bo Lechia jest w dużych problemach, jednak ta potyczka może być dla nich trampoliną. W tym sezonie ograli już Wisłę na wyjeździe. Czas na Legię. Stawiam nieco asekuracyjne na x2 po kursie 2,42 (w bet-at-home).
 
1 12

19kamil91

Użytkownik
Ruch Chorzów - Cracovia Kraków



Typ: 2X
Kurs: 2.00
Bukmacher: Expekt


Za moment rozpocznie się spotkanie przy Cichej, gdzie Ruch Chorzów w ramach 14. kolejki spotkań podejmować będzie Cracovię Kraków. Oba zespoły nie tak dawno spotkały się w Pucharze Polski, górą okazali się gospodarze z Chorzowa, wygrywając 2:1 po dogrywce. Decydującego gola strzelił Marek Zieńczuk. Piłkarze Cracovii podkreślali jednak, że puchary odpuszczają i walczą o ligowy byt. Po zwycięstwie nad Wisłą w derbach przed 2 tygodniami ,,Pasy&#39;&#39; mają teraz w tabeli 9 punktów. Jednak będące tuż przed nimi ekipy Zagłębia i GKS-u Bełchatów wygrały swoje mecze w tej kolejce. Na wyjazdach Cracovia grała do tej pory 6 razy, z czego raz wygrali 2 razy dzielili się punktami, zaś 3-krotnie rywal był lepszy. ,,Niebiescy&#39;&#39; tymczasem u siebie albo wygrywali albo przegrywali. 4 razy wygrali, porażek zanotowali dotychczas trzy. Reasumując stawiam na gości z podpórką. Cracovia pokazała się w derbach z dobrej strony. W Pucharze Polski choć go odpuścili, to remisowali po 90 minutach w Chorzowie. Myślę, że po takim kursie po drobnych można stawiać.​
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Legia - Lechia
Over 3.5 gola
4.10
Bet365

Dzisiaj o godzinie osiemnastej zero zero dojdzie do bardzo interesującego meczu w polskiej ekstraklasie. Zmierzy się ze sobą druga ekipa w lidze Legia Warszawa i ekipa z nad Bałtyku, Lechia Gdańsk. Jest to mecz w ramach czternastej kolejki spotkań. Gospodarze mają jeden mecz zaległy z ekipą &quot;Miedziowych&quot;. Legia jest na drugim meijscu w ligowej tabeli. Tracą do lidera aż 8 punktów. Jeżeli chcą utrzymac bezpieczny kontakt ze Śląskiem Wrocław muszą dzisiaj wygrać. Jesli chodzi o overy 2.5 gola to legioniści zaliczyli w tym sezonie sześć meczy gdzie kibice zobaczyli trzy gole lub więcej. Goście do tej pory nie zachwycają. Grają słabo co przekłąda się na ich pozycję w lidze. Są na 12 miejscu w tabeli z dorobkiem czternastu oczek. Zaliczają wyniki raczej underowe. Moim zdaniem dzisiaj będzie jednak inaczej. Lechia szybko straci gola co zmusi ich do otworzenia się. Będą musieli zaatakować faworytów z Warszawy, a to stworzy szansę dla Legii na kolejne bramki. Moim zdaniem mecz wygrają gracze ze stolicy. Stawiam na 3:1 dla gospodarzy.
 
mamtalent 14

mamtalent

Użytkownik
Świetny mecz całej drużyny. I na miejscu trenera Ulatowskiego (debiutuje) pokazałbym chłopakom kasety z tamtego meczu na odprawie przed dzisiejszym. Bo Lechia jest w dużych problemach, jednak ta potyczka może być dla nich trampoliną. W tym sezonie ograli już Wisłę na wyjeździe. Czas na Legię. Stawiam nieco asekuracyjne na x2 po kursie 2,42 (w bet-at-home).
Otrząśnij się i nie szukaj niespodzianki tam gdzie jej nie bedzie.Legia w tamtym meczu a Legia teraz to dwie inne drużyny.To jak porównywanie Polski z 74&#39; a Polski za kadencji Smudy....
Legia nie jest Wisłą.....
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Czyli według ciebie drużyna która ma potencjał lecz nie idzie im zbytnio nie może sprawić niespodzianki na Łazienkowskiej, a jakieś marne kursiwo jest warte ryzyka singla za dużą stawkę? Wisła dostała w plecy u siebie od Lechii i Podbeskidzia, Legia z tymi drugimi i mimo wszystko jak dla mnie Legia lepiej gra na wyjeździe niż w Warszawie.Dobre kursy takie jak na Lechie warto zagrać za symboliczną stawkę niż słabe za duży hajs tym bardziej że całkiem zgrabnie ograli tam Legie która nie jest wcale innym zespołem niż wtedy.Obstawiłeś kasę na Legie i nie podoba ci się bo ktoś uważa trochę inaczej? Sam się otrząśnij, drugi raz czytam twój post na forum i widać że dalej pusto na strychu
 
mamtalent 14

mamtalent

Użytkownik
Czyli według ciebie drużyna która ma potencjał lecz nie idzie im zbytnio nie może sprawić niespodzianki na Łazienkowskiej, a jakieś marne kursiwo jest warte ryzyka singla za dużą stawkę? Wisła dostała w plecy u siebie od Lechii i Podbeskidzia, Legia z tymi drugimi i mimo wszystko jak dla mnie Legia lepiej gra na wyjeździe niż w Warszawie.Dobre kursy takie jak na Lechie warto zagrać za symboliczną stawkę niż słabe za duży hajs tym bardziej że całkiem zgrabnie ograli tam Legie która nie jest wcale innym zespołem niż wtedy.Obstawiłeś kasę na Legie i nie podoba ci się bo ktoś uważa trochę inaczej? Sam się otrząśnij, drugi raz czytam twój post na forum i widać że dalej pusto na strychu
Jak widac lepiej w tym wypadku zainwestowac dużą kasę w mniejszy kurs niż mniejszą kasę w wiekszy kurs...
Według mnie jedynie tak można na bukmacherce zarobic i tak też sam gram...
A wy dalej grajcie po sympati i po duzych kursach szukajac smiesznych niespodzianek ????
Dla mnie było łatwo i przyjemnie
Lechia nie zrobiła sztycha

Jak Legia nie jest innym zespołem niz wtedy to proponuję wybudzić się z zimowego snu ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
To jak tak tu cfaniakujesz po meczu to wlepiaj tu scrina jakimi stawkami szastasz za 1.40 albo idz sklejać kolejnego tasiemca z takich kursów.Nie chodzi o to ze wszedł ci kurs 1.4 bo każdy osioł może tak zagrać nie mając nic ciekawego do powiedzenia na temat spotkania, tylko o to że dla mnie jest to zbyt mały do ryzyka.Nie wiem jak tam było w drugiej połowie ale do 44 minuty to lekko i przyjemnie to wcale ci nie było bo Legia nie stwarzała nic konkretnego.Meczu tego nie grałem bo były ciekawsze.
Legia choć dobrze się prezentuje w ostatnim czasie to nie ma w nich jeszcze takiego powera by nie stracić punktów chociażby z Lechią, bo z Podbeskidziem straciła a liga miała przez tydzień pauzę i mogło się trochę pozmieniać.Na Wisłę jutro też nie postawie i tu masz podsumowanie twojej tezy o graniach na sympatie.Tym samym proponuję uszanować zdanie innych, lub podważać je konkretnymi argumentami. bo rafiając kurs 1,4 pisząc bzdety zamiast analizy nie masz się czym chwalić.Lubisz grać na Legie, Manchestery i Barcelony no to pozdrawiam.
Jak Legia nie jest innym zespołem niz wtedy to proponuję wybudzić się z zimowego snu
A co już wiosnę mamy?
Nie przypominam sobie żadnych kadrowych rewolucji, gra wygląda u nich lepiej ale nie grają jeszcze na swoim optymalnym poziomie do którego zapewne dążą, więc dla mnie 1.4 na Legie to nie jest kurs warty ryzyka w meczu z Lechią która mimo słabszego okresu może zaskoczyć i urywać każdemu punkty.Dla ciebie może jest to pewniaczek bo Legia gra fajnie a Lechia nie, i chyba tylko takim pryzmatem patrzysz grając na jakieś spotkanie.
 
mamtalent 14

mamtalent

Użytkownik
Tommy no właśnie róznimy się tym że ja widze każdy mecz Legii i wie na co ichstac.Nie jesem dzieckiem który bawi się w wlepianie sceenów bo nikomu tuta nic nie musze udowadniać.Napisałem przed meczem tylko żeby nie szukac niespodziane tam gdze ich nie będzie.Czy się myliłem?? NIE
Grałem Legie z handicapem i Legia wygra oraz over 2,5 a kuponu na Legie za 1,40 nie grałem a w około 25inucie za 1,65 już tak ???? do natępnej kolejki....pozdrawiam

A co już wiosnę mamy?
Ja widać u Ciebie zima cały rok ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jak to nic nie musisz udowadniać, jak bierzesz się za komentowanie typów po meczu? Po to się tu dyskutuje żeby przeanalizować wszystkie za i przeciw przed meczem a ty wpadasz 15 minut przed i piszesz do kogoś żeby tu się otrząsnął nie podając żadnych rzeczowych argumentów, tylko bawisz się w medium bo wiesz na co ich stać a po meczu się rozpisujesz bo wszedł kolejny pewniaczek przy marnym kursie co budził pewne wątpliwości u paru osób.Piszesz o granie na jakieś sympatie a sam pewnie jesteś fanem stołecznych.Dlatego podsumowując, wklejaj kupona albo naciśnij ,wyloguj,
A co już wiosnę mamy?
Ja widać u Ciebie zima cały rok :smile:

przynajmniej w zimie w sandałach nie chodze
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom