>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15. Grand Prix Singapuru [16-18 września 2016]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 466,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Singapuru - wyścig, niedziela 14:00
Romain Grosjean zostanie sklasyfikowany?
Typ: Nie
Bukmacher: Bet365/Expekt
Kurs: 3.75/3.55
Jak juz wspomnial kosiorx ten zaklad ma ogromne szanse na wejscie. Grosjean caly weekend z problemami. W piatek na 1 treningu przejechal ZALEDWIE 2 okrazenia przez cala sesje. Na 2 treningu szalu rowniez nie bylo i Romek wykrecil 12 okrazen co jest rowniez slabym wynikiem. Wszystko to spowodowane duza awaryjnoscia bolidu. W sobotnim 3 treningu Grosjean przejechal 20 okrazen ale jego komunikat radiowy mowi wszystko tzn Francuz powiedzial przez radio ze tak zlym bolidem jeszcze nie jezdzil w karierze co tylko potwierdza moja teze apropo mojego typu. Z kolei w kwalifikacjach w Q2 rozbil bolid na barierze i zameldowal zespolowi ze kompletnie nie wie co sie stalo z samochodem. Tor w Singapurze nie wybacza bledow, sciany sa bardzo blisko i trzeba miec 100% sprawny sprzet oraz w 100% byc go pewien. O bolidzie Grosejana na pewno tego nie mozna powiedziec. Przez stracony czas w treningach nie mogl go dobrze ustawic i odpowiednio przygotowac sie do wyscigu. Po za tym nie spodziewam sie cudow w wyscigu i mysle ze Francuz nie dojedzie do mety i wycofa sie z wyscigu. Kurs wysmienity biorac pod uwage wszystkie aspekty ktore wymienilem. Polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
heros123 1K

heros123

Użytkownik
Kara dla Pereza:
Perez z karą przesunięcia na starcie GP Singapuru
Meksykanin otrzymał karę za zbyt szybką jazdę przy flagach oraz wyprzedzenie Gutierreza.

Sergio Perez został ukarany przesunięciem o 8 miejsc na starcie Grand Prix Singapuru. Kara jest sumą dwóch przewinień. Pierwsze to zbyt szybka jazda przy żółtych flagach, a drugie to wyprzedzenie w tym momencie Gutierreza.

Meksykanin podczas drugiego przejazdu w Q2 jechał za Romainem Grosjeanem, który rozbił się na bandach ulicznego toru w Singapurze. To spowodowało wywieszenie żółtych flag, na które pechowo trafił Perez.

Meksykanin powinien w tym momencie zwolnić, jak inni zawodnicy i odpuścić próbę poprawy czasu. Tak się jednak nie stało i uzyskany czas pozwolił mu na awans do Q3. Nie umknęło to uwadze innych zawodników, którzy od razu powiadomili o incydencie ciało zarządzające sportem.

Sędziowie po wysłuchaniu zawodnika postanowili wymierzyć karę cofnięcia o 5 miejsc za zbyt szybką jazdę przy flagach, oraz 3 miejsc za wyprzedzenie Gutierreza. Daje to łącznie 8 miejsc do tyłu w jutrzejszym starcie. Dodatkowo Perez został ukarany dodaniem 3 punktów karnych na jego konto.
http://f1wm.pl/php/news_id-38812.html


Robson// PS. Lepiej umieszczać informacje w języku polskim ;) Pozdr
 
heros123 1K

heros123

Użytkownik
GP Singapuru - wyścig
Valtteri Bottas - Sergio Perez @⛔ 1,65
Nico Hulkenberg - Sergio Perez @⛔ 1,30 wypadek na starcie
Kimi Raikkonen - Sebastian Vettel @✅ 1,20
AKO: 2,57⛔ betsson

Pierwsza para. Bardzo wysoki kurs według mnie na tę parę. Perez wczoraj był 10, ale po otrzymaniu kary spadł na 18 miejsce i właśnie z tego pola wystartuje do dzisiejszego wyścigu. Fin zaś, ruszy z 10 pola, więc już na starcie różnica jest dość widoczna. Singapur ma to do siebie, że ciężko się tutaj wyprzedza, zresztą jak na każdym ulicznym torze, a patrząc na nie najgorszą formę Williamsa tutaj, nie wydaję mi się, aby Checo zredukował taką stratę do Fina.
Hulk vs Perez. Tutaj identyczna sytuacja, więc nie będę się powtarzał po raz kolejny. Wspomnę tylko, że Hulk rusza z 8 pola, a Perez z 18. Tyle.
Kimi vs Seb. Tutaj również typ oparty na pozycjach startowych. Kimi wczoraj pojechał swoje maksimum, raczej było wiadomo, że Ferrari nie powalczy tu ani z Mercedesem, ani z Red Bullem, więc nie mógł tu więcej osiągnąć. Vettel, przez kłopoty z bolidem, nie przebrnął nawet do Q2, a do tego wystartuje dziś z ostatniego pola. Nawet pomimo tego, że Seb ma komfort w wyborze opon, to wg mnie nie ma szans na przebicie się tutaj do top 5, nie na tym torze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
GP Singapuru - wyścig, niedziela 14:00
Romain Grosjean zostanie sklasyfikowany?
Typ: Nie
Bukmacher: Bet365/Expekt
Kurs: 3.75/3.55
Świetny typ się wydaje, sam Romek mówi o tym na konferencji tak:

Romain Grosjean (P15): Prawdę mówiąc nie wiem co się dzieje. Wczoraj mieliśmy problemy, zmagaliśmy się z naszym bolidem. Obróciłem swój bolid i go rozbiłem – dzisiaj było podobnie. To nie jest mój styl jazdy. Coś jest nie tak i musimy ustalić, skąd bierze się taka tendencja. Staraliśmy się usunąć problem przed kwalifikacjami i naciskałem w ich trakcie na 200 procent, ale wygląda na to, że jest to dla nas bardzo dziwny weekend.
Biorąc pod uwagę słaby bolid, styl jazdy Romana i uliczny tor w Singapurze wychodzi na to, że taki kurs nie wypada nie zagrać. Też to wziąłem ;)

Panowie co myslicie o dublu Rosberg wygra wyścig, a Hamilton bedzie lepszy od Ricardo?
Trudne pary, bardzo trudne. Po pierwsze Red Bull czuje się tutaj mocno, niby w kwalifikacjach zdeklasował ich Rosberg, ale wyścig to inna bajka. Rywalizacja może być bardzo ciekawa. Warto też zrwócić uwagę na jeden fakt, Ricciardo i Verstappen startują dzisiaj do wyścigu jako jedyni z top10 na supermiękkich oponach. Mercedesy wystartują na ultramiękkiej mieszance. Co to oznacza? Srebrne strzały szybciej zjadą na pit stop a Red Bull może odjechać. Ale czy tak będzie zobaczymy.
Ja bym nie ryzykował, pewnie kursy i tak nie powalają. Lepiej się emocjonować tym ekscytującym pojedynkiem ;)


PS. Jak myślicie jak wysoko jest w stanie przebić się Vettel?
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Trudno powiedzieć. Jakby miała miejsce jakaś kraksa na początku wyścigu i nie byłby w niej pokrzywdzony to od razu może zyskać kilka pozycji, a biorąc pod uwagę, że wyścig odbędzie się na ulicznym torze zyskałby bardzo dużo praktycznie bez wysiłku. Moim zdaniem kluczowe będzie to jaką ma strategię i ile razy na tor wyjedzie SC. Wcale się nie zdziwię jeśli skończy w punktach, ale raczej nie będą one za duże.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Biorąc pod uwagę słaby bolid, styl jazdy Romana i uliczny tor w Singapurze wychodzi na to, że taki kurs nie wypada nie zagrać. Też to wziąłem
Haas potwierdził, że dokonał wymiany przekładni w samochodzie Romaina Grosjeana, przez co na Francuza zostanie nałożona kara cofnięcia o pięć pozycji na starcie.
W bolidzie Vettela wymieniono na nowy: silnik, turbosprężarkę, MGU-H oraz skrzynie biegów.
 
ranczo0123 466,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Na Bet365 dostalem zwrot stawki... niestety. Czy jest ktos na forum kto gral ten zaklad na Expekcie badz u innego buka i moglby sie wypowiedziec jak to tam wyglada?
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Na Bet365 dostalem zwrot stawki... niestety. Czy jest ktos na forum kto gral ten zaklad na Expekcie badz u innego buka i moglby sie wypowiedziec jak to tam wyglada?
Ja grałem w óni i póki co czekam na rozliczenie, ale spodziewam się zwrotu..
Swoją drogą mogli by ruszyć dupsko, bo trochę mam hajsu zamrożone :;/:
Edit: Óni rozliczył mi jako zakład wygrany !
 
ranczo0123 466,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ku*wa jest jasno na koncu transmisji wyswietlone w klasyfikacji koncowej &quot;not classification&quot; a te buraki mi robia zwrot i sporo siana przeszlo mi kolo nosa. teraz juz bede wiedzial gdzie grac zaklad na nie ukonczenie wyscigu. swoja droga 5 min przed rozpoczaciem wyscigu bylo juz wiadomo ze Grosjean ma problemy z bolidem i bedzie startowac ewentualnie z alei serwisowej wiec nastepnym razem mozna grac wlasnie taki zaklad na unibecie i rozlicza na plus z tego wynika. Gratulacje dla tych ktorym bukmacher rozliczyl na plus. Na Expekt ktos to gral? jak tam to rozliczyli?
 
ranczo0123 466,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Betclic to to samo co Expekt czyli tam tez zaklad jest rozliczony na plus. Rozeznalem sie troche w temacie i Unibet, WilliamHill i tak jak mowisz Betclic i Expekt rozliczyli zaklady na plus. Tylko Bet365 jako zwrot. Na przyszlosc bede wiedzial gdzie takie typy juz grac... Dzieki za info
 
K 37

kcz18

Użytkownik
To trochę nielogiczne, jeśli faktycznie tak jest.
Zakład brzmi: zostanie sklasyfikowany/nie zostanie sklasyfikowany i w przypadku gdy wybieramy drugą opcję, a zawodnik nie został sklasyfikowany, buk robi zwrot?! Ja bym walczył, bo nie ma w tym żadnej logiki.
Powodzenia!
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Tez to zagralem w bet365 i mam zwrot. Na czacie powiedzieli mi,ze zawodnik nie bral udzialu w rozgrzewce i wedlug regulaminu jest zwrot.Mozecie to potwierdzic,czy rzeczywiscie nie bral udzialu???
 
ranczo0123 466,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Tez to zagralem w bet365 i mam zwrot. Na czacie powiedzieli mi,ze zawodnik nie bral udzialu w rozgrzewce i wedlug regulaminu jest zwrot.Mozecie to potwierdzic,czy rzeczywiscie nie bral udzialu???
Niestety nie bral udzialu. Rozgrzewka wg bet365 to okrazenie formujace tuz przed startem. Grosjean wyjechal z boksu zeby ustawic sie na polach startowych pojawil sie problem z bolidem i zjechal z powrotem do pit lane i juz sie nie pojawil. Nauczka na przyszlosc zeby takich zakladow nie grac na bet365. Niestety ja tez przez to nie zarobilem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom