>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15. kolejka Premier League (02.12 - 03.12.2017)

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W United może zabraknąć Matica, Fellainie i Bailly&#39;ego ale trzeba czekać do składów tak naprawdę.
Matić jest w kadrze na mecz.
Fellaini, Jones i Bailly poza. Ponadto &quot;Dziennikarze Manchester Evening News zgromadzeni na Stockport Station nie zauważyli też Zlatana Ibrahimovica. Absencja szwedzkiego napastnika nie została jednak oficjalnie potwierdzona przez José Mourinho.&quot;

Dodatkowo tercet Monreal - Kościelny - Mustafi w 6 meczach nie stracił bramki, bilans 15:0, zdobyte 16 z 18 możliwych punktów, wydaje mi się, że w końcu stracą tę bramkę, bo ofensywa MU jest potężna.
To fakt ofensywa MU potężna, jak potężny jest Lukaku, ale niestety ostatnio Romelu to trup! Co on marnuje to mi brakuje słów... Nie wiem jakiej jeszcze setki potrzebuje na strzelenie bramki? Lepszej niż z Watfordem co mu zagrał Rashford chyba już nie dostanie eh, a i tak jak koń z wozem węgla zaczepionym się zbierał do tego ...
Lindelof ostatnio obiecujący występ, więc oby w parze ze Smaillingiem i być może znowu Rojo, bo może znowu będzie 3-5-2? Raczej na to się zanosi, że taką taktyką Jose wyjdzie dziś.
Lingardinho mimo przebojowej akcji i bramce z Watfordem dziś zjazd na ławkę, Rashford od początku według mnie. Pytanie czy w ofensywie będzie to trio Martial - Lukaku - Rashford, czy znajdzie się tam miejsce dla Maty/Mikiego?
Ale jest też możliwe, że w pomocy tercet Matić - Herrera i przed nimi nieco wysunięty Pogba. Wariant bezpieczny,ale bardzo możliwy i wtedy pewnie z przodu tylko dwójka Lukaku - Marcus.
Zobaczymy..
Mecz zapowiada się kapitalnie, Arsenal w formie, United w formie. Wenger vs Jose, a to zawsze elektryzuję. Najbardziej prawdopodobny według mnie remis 1:1... Ale jednak wierzę w pełną pulę!
Rok temu na Emirates United zagrali drugim składem, a i tak Tuanzebe nakrył wtedy czapką Sancheza i nie dał mu pograć w ogóle.
Zacnego meczu ;)
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Matić jest w kadrze na mecz.
Fellaini, Jones i Bailly poza. Ponadto &quot;Dziennikarze Manchester Evening News zgromadzeni na Stockport Station nie zauważyli też Zlatana Ibrahimovica. Absencja szwedzkiego napastnika nie została jednak oficjalnie potwierdzona przez José Mourinho.&quot;
.
.
.
Mecz zapowiada się kapitalnie, Arsenal w formie, United w formie. Wenger vs Jose, a to zawsze elektryzuję. Najbardziej prawdopodobny według mnie remis 1:1... Ale jednak wierzę w pełną pulę!
Rok temu na Emirates United zagrali drugim składem, a i tak Tuanzebe nakrył wtedy czapką Sancheza i nie dał mu pograć w ogóle.
Zacnego meczu ;)
Dlatego napisałem, że może braknąć bo nie byłem pewny. Ale też chyba widzisz BTS, co ?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dlatego napisałem, że może braknąć bo nie byłem pewny. Ale też chyba widzisz BTS, co ?
Powiem Ci szczerze, że życzyłbym sobie BTS-a, bo to gwarantuje tez wyższy poziom meczu. Wiadomo jak ostatnio grało United na Anfield chociażby... Bo z Chelsea to już okazje były, nie ma co mówić.
Myślę, ze Jose inaczej dziś zespół nastawi na Wengera. Tak jak mówisz i jak opisałeś wczesniej szanse na BTS są naprawdę spore. A potencjał do kotnrataków w United jest bardzo duży, także stałe fragmenty gry, wystarczy spojrzeć kto się może podłącząć przy rożnych czy wolnych. Pogba, Lindelof, Smailling, Matić, Lukaku, to niesamowita przewaga nad Kościelnym czy Mustafim i całym środkiem pola Arsenalu, przewaga fizyczna widoczna gołym okiem.
Powinny być gole, zgadzam się.
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Pogba, Lindelof, Smailling, Matić, Lukaku, to niesamowita przewaga nad Kościelnym czy Mustafim i całym środkiem pola Arsenalu, przewaga fizyczna widoczna gołym okiem.
Powinny być gole, zgadzam się.
No niewiem czy taki Lindelof miałby coś do gadania przy Skhodranie albo Kolasinacu ???? Przy Monrealu/Kościelnym może, ale tych dwóch pierwszych to dwa tury ????
 
opmihau 89

opmihau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Everton - Huddersfield
Typ: Everton ✅✅✅
Kurs: 1.91
Bukmacher: fortuna
Analiza:
To że Everton w tym sezonie to dno i dwa metry mułu wie każdy i w normalnych okolicznościach granie na ekipę z Liverpoolu było by czymś nieracjonalnym ale ja tu widzę duże value. Nie będzie tu klasycznej gadki o „nowej miotle” choć to powinno również zrobić swoje, wiadomo każdy będzie chciał się pokazać. Chodzi o to że czas się budzić, za Evertonem bardzo ciężki okres, nie dość że grali kompletnie bez jaj to rozkład również nie był zbyt łaskawy: dwa razy bardzo solidny w tym sezonie Lyon, Arsenal, Chelsea czy wyjazd do Leicester. Ostatnio natomiast dobry mecz z West Hamem i widzę tu światełko w tunelu. Co prawda zespół przetrzebiony kontuzjami, nie grają Bolasie, Barkley, Colman możliwe że również Baines ale nie przeszkodziło to by wrzucić „czwórkę” młotom. Jest Rooney, gra Sigurdsson, świetny Gueye ma ktopociągnąć zespół. Kluczowa dla tego typu jest forma Huddersfield w delegacji gdzie na 21 możliwychpunktów zdobyli 4 strzelając 3 bramki. Umówmy się nie jest to team wyjazdowy, potrafią się bardzo mocno postawić u siebie i sprawić sensacje ale nawyjeździe są jak zagubieni we mgle. Everton zdobył do tej pory 15 punktów, w tym 12 u siebie. Trzeba iść za ciosem jak nie teraz i z takim rywalem tokiedy? Goście nie strzelili bramki na wyjeździe od 7 spotkań. Uważam że warto korzystać, kursyzachęcający zapewne przez braki kadroweEvertonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
✅ Everton - Huddersfield over 1,5 +
✅ Burnley +1,5 =
✅ @1.76

Ten dubel zamyka mi tripla za stala stawke.
Licze że Huddersfield strzeli dzisiaj conajmniej 1 gola na przelamanie. Goscie nie graja tragicznie, ich wyjazdowe wyniki srednio odzwierciedlaja football jaki prezentuja. Lubie ogladac ta druzyne. Dzisiaj doskonala okazja żeby wkoncu ukłuc wyjazd, a przeciez Everton nie pozostanie dluzny. Dla odwazniejszych btts.
Konsekwentnie ide w strone Burnley. Nie powinni przegrac 2 golami, ba! na moje oni dzisiaj nie przegraja, a kurs slodziutki. Najwyzej wkoncu sie przejade na nich ale nie sądze, bo Lisy dawno nie stracily pkt u siebie (nie liczac man city), a liga angielska jest bardzo wyrownana. Ostatnie 2-1 ze Spursami może uspic troszke czujnosc Lester, a Burnley potrafi zlozyc szybki, skuteczny atak z 3-4 podan, ukluc i zamurowac sie do konca spotkania.
⛔ Gram jeszcze Burnley X2 @1.99
✅ Leicester under 1,5 @1.72
✅ Under 3,5 w meczu @1.25

✅ Stoke @1.90

Bet na przelamanie. Aż sie nie chce wierzyc ile bramek tracą gospodarze u siebie w tym sezonie. Po tym spotkaniu maja 2 arcytrudne wyjazdy wiec dzisiaj przewiduje pelna mobilizacje w szeregach Stoke. Ogladalem wiekszosc meczu z LFC i te 2 pierwsze bramki to blysk geniuszu Salaha, gdyby nie to, to Liverpool nie mialby tak gladko, w sumie to i tak nie mial. Po tamtym spotkaniu Stoke pozostawilo na mnie niezle wrazenie i obiecalem se że nastepny domowy mecz ze sredniakiem uderzam w ich win.
✅ Stoke 1X @1.21 (widnieje tez w moim ako)
Bez analizy
West Brom draw no bet @1.86
Zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Watford-Tottenham over 10.5 rzutu rożnego@ 2,05 forBet.⛔
Ja ten mecz widzę w tym klimacie , Totki atakują przed nimi autobus z Watford,piłki do boku i rajdy na wrzutkę w pole karne to się równa over 10,5 .Totki są w stanie sami przekroczyć tą linię , typ może nie wejść gdy Tottenham strzeli szybko gola lub dwa .Powodzenia.
Miałem już nie grać rogów,pisałem o tym w innym dziale , ale cóż spróbuje jeszcze raz.
Autobusu nie było, za to była dobra gra Watford , i oznaki lekkiego dołka u Tottków ,plus czerwo
i zamało rzutów rożnych w pierwszej połowie i typ na minus.
 
M 59

mixon

Użytkownik
Ja spodziewam się dziś wysokiego zwycięstwa Chelsea. Ostatnio wprawdzie też wydawało się, że rozbiją słabe Swansea, a jednak wymęczyli tylko 1-0 po golu Rudigera. Jednak jest 1 zasadnicza różnica - tamten mecz na ławce rozpoczął Hazard, więc siła ofensywna The Blues była mocno zmniejszona. Dziś po ogłoszeniu składów wiemy już, że gra i Haz i Morata, a po drugiej stronie mamy Newcastle, które nie wygrało od 5 spotkań. Wprawdzie we wtorek Chelsea czeka mecz w LM z Atletico, ale awans mają pewny więc teraz celem nr. 1 powinna być liga.

Chelsea handi -2,5 - kurs 2,3 Totolotek
Hazard gol - kurs 2,15 Totolotek
Fabregas gol (wychodzi w 1 składzie, przy Drinku i Kante powinien grać bardziej z przodu) - kurs 4 Totolotek
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Jestem bardzo zadowolony z faktu, że ta kolejka Premier League wzbudziła tyle rozmów i postów w tym dziale. Ja od siebie również coś dorzucę. Na początku moje dwa beciki na hit kolejki. BTTS może być, ale myślę, że bramki zobaczymy dopiero w drugiej połowie. Mourinho to geniusz, geniusz, który preferują antyfutbol w hitach. W szczególności, gdy jedzie na wyjazd. Tak było chociażby przeciwko &quot;The Reds&quot;. Od początku chciał zagrać na 0 z tyłu i liczył na to, że coś mu się uda ukłuć. Arsenal dziś bez Lacazette, którego brak moim zdaniem będzie ogromną stratą. Zagra raczej Giroud, który w grze kombinacyjnej z Ozilem i Sanchezem raczej będzie wyglądał gorzej. W defensywie tercet Mustafi, Koscielny, Monreal, który w takim zestawieniu jest bezbłędny. United również ma solidną obronę mimo braku Balliyego i Jonesa. Mi tutaj śmierdzi szachami w 1 połowie i bezbramkowym remisem. Do tego do jakiegoś AKO brak gola do 15 minuty. W 20 ostatnich spotkaniach tych drużyn zaledwie 3 krotnie padła bramka do 15 minuty. Dziś nie widzę na to opcji, więc do jakiegoś AKO polecam.
0-0 do przerwy - 2.95/unibet
Brak gola do 15 minuty - 1.3/unibet

Do tego lecę w rożne w spotkaniu Brighton z Liverpoolem. Obie ekipy nabijają sporo rożnych choć gospodarze w spotkaniach z czołówką wyglądają w tym aspekcie trochę słabiej. Zapewne jest to spowodowane tym, że nie mają oni dostępu do piłki i cały czas muszą się bronić. Dzisiaj w spotkaniu z Liverpoolem również może tak być jednak pojawia się małe ALE. &quot;The Reds&quot; w momencie kiedy strzelają gola to oddają rywalom piłkę i zaczynają się kłopoty. Przykładami mogą być spotkania z Sevillą, Chelsea czy przede wszystkim West Hamem. Ostatnie spotkanie jest najlepszym przykładem, bo tam mogło być spokojnie 6-0, a ekipa Kloppa dała sobie strzelić gola i była niepotrzebna nerwówka. Dziś również wyczuwam podobny scenariusz. Dominacja LFC, nabijanie rożnych i w końcu gol na 1-0. Oddanie piłki Brighton i dołożenie paru korków ze strony gospodarzy. Koniec końców 11 korków moim zdaniem wpadnie bez problemu. Wygrana Liverpoolu przy aktualnej formie również wydaję się dobrą opcją, a Firmino w końcu w lidze coś ukuje. Dochodzi do sytuacji, ale brakuje wykończenia lub szczęścia. Dziś myślę, że zła passa zostanie przerwana.
Over 10.5 RR - 1.86/unibet
Lfc wyra i over 10.5 RR - 2.7/unibet
LFC więcej RR - 1.22/unibet
Firmino gol - 2.3/unibet
Poza Firmino same minusy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Widzieliście statystyki Mourinho w United vs TOP6 w meczach wyjazdowych? Nie wygrał ani razu. Gdyby mógł to postawiłby całą drużynę na bramce, albo całkowicie ją usunął na te 90 minut i na koniec meczu cieszył się z remisu. Aby nie przegrać, jak coś wpadnie to wpadnie, a najlepiej do końca meczu dowieźć 0:1 - cała myśl Mourinho. Tak było w Chelsea i tak samo jest teraz w United, ten trenerzyna się już nie zmieni. I tutaj nie ma nic do tego, że w drużynie ma Lukaku czy Pogbe, skoro on na takie granie nastawia zawodników przed meczem. Jak już chcecie grać coś w stronę United to DNB, bo Arsenal też lubi przyfrajerzyć. Taka mała informacja dla osób, które kusi ten fajniutki kursik na wygraną United i żeby nie być gołosłownym łapcie przepiękne statystyki Jose:

EDIT: Ten 1 gol na SIEDEM spotkań też robi wrażenie.
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
To że Everton w tym sezonie to dno i dwa metry mułu wie każdy i w normalnych okolicznościach granie na ekipę z Liverpoolu było by czymś nieracjonalnym ale ja tu widzę duże value. Nie będzie tu klasycznej gadki o „nowej miotle” choć to powinno również zrobić swoje, wiadomo każdy będzie chciał się pokazać. Chodzi o to ż
Popieram typ. Mam pograny po tym samym kursie 1,91 w Fortunie. Everton miał ciężki początek sezonu. W środę ograli WHU zespół słaby, ale Huddersfield też do potentatów nie należy, a Everton ma dobre wyniki w spotkaniach u siebie.
 
M 15

modygks

Użytkownik
Widzieliście statystyki Mourinho w United vs TOP6 w meczach wyjazdowych? Nie wygrał ani razu. Gdyby mógł to postawiłby całą drużynę na bramce, albo całkowicie ją usunął na te 90 minut i na koniec meczu cieszył się z remisu. Aby nie przegrać, jak coś wpadnie to wpadnie, a najlepiej do końca meczu dowieźć 0:1 - cała myśl Mourinho. Tak było w Chelsea i tak samo jest teraz w United, ten trenerzyna się już nie zmieni. I tutaj nie ma nic do tego, że w drużynie ma Lukaku czy Pogbe, skoro on na takie granie nastawia zawodników przed meczem. Jak już chcecie grać coś w stronę United to DNB, bo Arsenal też lubi przyfrajerzyć. Taka mała informacja dla osób, które kusi ten fajniutki kursik na wygraną United i żeby nie być gołosłownym łapcie przepiękne statystyki Jose:

EDIT: Ten 1 gol na SIEDEM spotkań też robi wrażenie.
Nie wiesz, że każda seria kiedyś się kończy a Arsenal to najlepszy klub który lubi przegrywać takie mecze? Póki co United mocno cofnięte ale kto mądry ten kontruje czy zamyka i już ma dobry zysk. Kurs kosmos więc żal było nie spróbować.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Po wczorajszym trafnym typowaniu ligii angielskiej, idę dalej w Premierleauge.
Bournemouth vs Southampton . Bournemouth wygra 3.25 Fortuna. Bournemouth z remisem 1.62 Fortuna.
Wisienki u siebie graja bardzo solidnie. czasem zaliczą wpadkę ale jest to swietnie grajacy team. Świętych gra wygladala ostatnio lepiej niz 2 tygodnie temu, ale Święci to zespol wlasnego boiska, na wyjazdach nie graja tak ofensywnie.Stawiaja mur w obronie i liczą na kontraatak. Wisienki ostatnie mecze troszke przystanęli: porazka z Burnley u siebie 1:2. Jednak sa ekipa, ktora potrafi zaskoczyc i wg mnie dzis wypunktuja Southampton.
1:1. 1.6 tez niezły kurs. ;)
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Chciałbym ty grać coś mniej oczywistego niż City, ale nie można. Mały kurs i oby nie okazał się strzałem w stopę. West Ham obrona dziurawa jak ser szwajcarski, zabraknie Chicharito, Jose Fonte a prawdopodobnie też Reida i Carolla, więc zespół znowu traci. Do tego Hart nie może bronić bo jest wypożyczony z City, na Goodison dostali czwórkę. Skoro Everton był w stanie im tyle nastrzelać, to City, które ma pewny awans w LM skupi się na lidze. United wczoraj wygrali więc oni pewnie będą chcieli pograć. Nie muszą się oszczędzać, bo w LM 1 miejsce zapewnione.
City -1,5 @1,33 1xbet
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Southampton over 4,5 roznego milenium

Kolega wyzej mocno stawia na Wisienki i rzeczywiscie to wazny mecz a gospodarzy ktorzy potrzebuja punktu jak tlenu.. ekipa gosci w ostatnich meczach nabija sporo roznych nawet z takimi ekipami jak City wygladalo to niezle w ostatnim meczu tych ekip proponowany over pokryty.Kilku ciekawych zawodnikow reprezentuje barwy swietych (Tadic czy Ward-Prowse) licze ze cos zaproponuja w ofensywie..
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
City - West Ham over 4.5 @ 2.70 unibet
Czekałem do ostatniej chwili ze skladami żeby się upewnić czy City wystąpi w najlepszym składzie. Tak - poza Fernandinho gra najlepsza jedenastka. Co tutaj powiedzieć, West Ham ma bardzo słaba obrone, tracą sporo bramek. Nie zagra kilku podstawowych graczy. City zaś musi nadal punktować, wczoraj United skompletowali trzy punkty wiec nie może dojść do niespodzianki. Każdy zdaje sobie sprawę z siły ofensywnej Manchesteru, strzelają wiele bramek u siebie. Mam jednak nadzieję że West Ham tez pokaże coś w ofensywie i zdoła zdobyć bramkę. Mecz powinien być ofensywny, goście nie skupiają się za bardzo na obronie ale tutaj będą musieli zagrać rozważnie. City standardowo przycisnie rywala i biorąc pod uwagę mecz o nic w środku tygodniu, liczę ze dadzą maksa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom