>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

150$ do PartyPoker

Status
Zamknięty.
P 0

piotrciuba

Użytkownik
ja slyszalem ze oni z party poker dzwonia do ciebie i chca potwierdzenia wyplaty.
Oczywiscie rozmowa w j. ang
ja juz swoje 50$ przerombalem
ale juz mam pomysl jak z tego zarobic jesli mi sie uda to przedtawie to na forum
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
ja slyszalem ze oni z party poker dzwonia do ciebie i chca potwierdzenia wyplaty.
Oczywiscie rozmowa w j. ang
ja juz swoje 50$ przerombalem
ale juz mam pomysl jak z tego zarobic jesli mi sie uda to przedtawie to na forum
Przez takich pajacow jak Ty(nieudacznikow przy okazji) co druga pokerowa promocja jest zablokowana dla Polakow.

Masz pomysl jak na tym zarobić?
Moze lepiej naucz sie grac w pokera i zarob uczciwie na tym co dostales ?

????
 
R 0

renton

Użytkownik
Przez takich pajacow jak Ty(nieudacznikow przy okazji) co druga pokerowa promocja jest zablokowana dla Polakow.

Masz pomysl jak na tym zarobić?
Moze lepiej naucz sie grac w pokera i zarob uczciwie na tym co dostales ?
W zupełnosci potwierdzam Twoje słowa!!!!
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
ludzie spokojnie
nie chce robic tu zadnej klotni ale mysle ze gram lepiej odwas tutaj wszystkich
mam pojecie o tej grze i mam juz z bonusa tylko ze luquid na koncie grubo ponad 300$ wiec nie mow mi ze nie umie grac w to
i juz sie tu niewypowiadam bo zaraz klotnia bedzie
sorka ze wogule cos napisalem
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
ludzie spokojnie
nie chce robic tu zadnej klotni ale mysle ze gram lepiej odwas tutaj wszystkich
mam pojecie o tej grze i mam juz z bonusa tylko ze luquid na koncie grubo ponad 300$ wiec nie mow mi ze nie umie grac w to
i juz sie tu niewypowiadam bo zaraz klotnia bedzie
sorka ze wogule cos napisalem

Pokazales klase stary ???? .
I prosze moda o skasowanie posta bo kolega sie kompromituje. Mojego tez bo to nie na temat.

pzdr.
 
M 281

mkow14

Użytkownik
quiz zdalem 3 dni temu i nadal nie mam pieniedzy, a jak chce zagrac freerolle to mi pisze ze nie mam otwartego konta realnego. Co mam robic??
 
A 52

androlo

Użytkownik
jezeli chcesz zagrac we freerolach to musisz zrobic depozyt
po prostu konto jest jakby nieaktywne
chodzi mi o real konto
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
ludize dostalem takiego emaial

Witaj waldu2,

W zwišzku z napływem dużej iloœci zgłoszeń do Quizu PartyPokera z 50$ gwarantowanymi po zaliczeniu tego quizu, przeprowadzamy bardzo dokładne kontrole ze względów bezpieczeństwa. Niestety cišgle zdarzajš się próby oszustwa, co zmusza nas do zbadania tożsamoœci losowo wybranych użytkowników. Prosimy Cię o współpracę i zrozumienie – wszakże darujemy Ci pienišdze i jednoczeœnie jesteœmy zmuszeni chronić się przed nadużyciami.

Dlatego też prosimy o przesłanie nam zeskanowanego, twojego dowodu osobistego (pierwszej i drugiej strony). Jeœli twoje dane na dowodzie osobistym odbiegajš od tych, które nam podałeœ, prosimy o przesłanie nam także jakiegoœ dokumentu urzędowego, który potwierdzałby podane przez ciebie miejsce zamieszkania (np. potwierdzenie zameldowania). Te dane zostanš potraktowane oczywiœcie absolutnie poufnie i służš jedynie do ograniczenia ryzyka oszustwa do jak najmniejszego poziomu.

Możesz zeskanować swój dowód osobisty lub sfotografować go cyfrowym aparatem. Warunkiem jest aby kopia była wyraŸna i czytelna. Jeœli nie posiadasz w domu skanera, możesz bez problemu zeskanować go w kafejce Internetowej lub w innym miejscu, wyposażonym w skaner i wysłać mailem. W niezwykle szczególnych przypadkach (tylko wtedy, gdy naprawdę nie masz dostępu do skanera) możesz nam przesłać twoje dane faksem.

Pomyœl o tym, że tym szybciej przekażemy ci twój kapitał startowy PP, w przypadku ewentualnych niejasnoœci dotyczšcych twojego profilu, im szybciej przeœlesz nam wymagane, poprawne dane. Zeskanowany dowód osobisty przeœlij nam z twojego, upoważnionego przez nas, adresu e-mailowego na nasz adres:

[email protected]

Numer faxu dla Niemiec: (0049)040/ 22927583

Ewentualnie możesz kopię dowodu osobistego wstawić do internetu i przesłać nam link e-maile. Darmowy serwis służšcy do tego: http://www.imageshack.us/

Dziękujemy za zrozumienie i współpracę
Pozdrawiamy

Twój PokerStrategy team
jak myslicie dadza mi wrescie ten bonus ????
 
I 0

imek744

Użytkownik
ludize dostalem takiego emaial

Witaj waldu2,

W zwišzku z napływem dużej ilo�ci zgłoszeń do Quizu PartyPokera z 50$ gwarantowanymi po zaliczeniu tego quizu, przeprowadzamy bardzo dokładne kontrole ze względów bezpieczeństwa. Niestety cišgle zdarzajš się próby oszustwa, co zmusza nas do zbadania tożsamo�ci losowo wybranych użytkowników. Prosimy Cię o współpracę i zrozumienie â�� wszakże darujemy Ci pienišdze i jednocze�nie jeste�my zmuszeni chronić się przed nadużyciami.

Dlatego też prosimy o przesłanie nam zeskanowanego, twojego dowodu osobistego (pierwszej i drugiej strony). Je�li twoje dane na dowodzie osobistym odbiegajš od tych, które nam podałe�, prosimy o przesłanie nam także jakiego� dokumentu urzędowego, który potwierdzałby podane przez ciebie miejsce zamieszkania (np. potwierdzenie zameldowania). Te dane zostanš potraktowane oczywi�cie absolutnie poufnie i służš jedynie do ograniczenia ryzyka oszustwa do jak najmniejszego poziomu.

Możesz zeskanować swój dowód osobisty lub sfotografować go cyfrowym aparatem. Warunkiem jest aby kopia była wyra�na i czytelna. Je�li nie posiadasz w domu skanera, możesz bez problemu zeskanować go w kafejce Internetowej lub w innym miejscu, wyposażonym w skaner i wysłać mailem. W niezwykle szczególnych przypadkach (tylko wtedy, gdy naprawdę nie masz dostępu do skanera) możesz nam przesłać twoje dane faksem.

Pomy�l o tym, że tym szybciej przekażemy ci twój kapitał startowy PP, w przypadku ewentualnych niejasno�ci dotyczšcych twojego profilu, im szybciej prze�lesz nam wymagane, poprawne dane. Zeskanowany dowód osobisty prze�lij nam z twojego, upoważnionego przez nas, adresu e-mailowego na nasz adres:

[email protected]

Numer faxu dla Niemiec: (0049)040/ 22927583

Ewentualnie możesz kopię dowodu osobistego wstawić do internetu i przesłać nam link e-maile. Darmowy serwis służšcy do tego: http://www.imageshack.us/

Dziękujemy za zrozumienie i współpracę
Pozdrawiamy

Twój PokerStrategy team
jak myslicie dadza mi wrescie ten bonus ????
też to dostałem wysłałem im skany i dali po 52h. 4h zadługo :]
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
imek744, z tym ze ja na kase czekam juz jakies 2 tygodnie !!

co prada emaila tego odczytalem dzis i im wyslalem dokumenty
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
kolpik, takie komentarze to nie do mnie leszczu barowy !!

takie teksty to mozesz do swojej starej pisac !! ???? kolpik,
 
C 0

cucumberman

Użytkownik
Czy to wzajemne obrazanie coś wam daję?
uważam,ze te wzajemne obrazania sie uczestników forum nic nie dają,kazdy uwaza,ze ma rację.wymiencie sie gg i tam na privie częstujcie się komplementami.nie każdy musi czytac o waszej sympatii,bo to nic nie wnosi do zakładow.pozdrawiam i polecam piosenkę the cranberries &quot;no need to argue&quot;
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
OSOBY:

pretorianes pretorianes
Renton25 Renton2525
skunmen Sebass224
lech55 lech81
maritka martitka

Proszę o zgłoszenie się na PW w celu odebraniu prezentu ode mnie ???? ( hasło do 1000$ freerolla na expekcie tylko dla Polaków )
Oferta ważna do jutra do 18 !
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Jak miło ????
Dostałem od kogoś 50$ na konto PP ????
Tylko od kogo ? :&gt;
I to bez wymagań co do rh i wypłaty :mrgreen:
Jak narazie 80$ :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom