>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

150 free betów po 5 euro na BET770

Status
Zamknięty.
ziabol17 0

ziabol17

Użytkownik
Zagralem jeden mecz po kursie 2,00 ,jak teraz z wyplata na moneybookers jeszcze jakis obrot trzeba robic,czy od jakiejs kwoty jest wyplata??
 
P 58

pyzza

Użytkownik
Chyba ważne jest tylko, aby pierwszy mecz był zagrany po kursie minimum 2.
Teraz pewnie można dalej grać, dokonać minimalnej wpłaty dla danej metody i próbować wypłacać.

Ci którzy już obrócili kasę do jakiegoś minimum do wypłaty niech spróbują pogadać z supportem co i jak dalej. Czy można wpłacić jakąs kwotę i wszystko cofnąć? itp.

Ja dopiero później będę sie orientował a propo wypłat, poczekam do późnego wieczora na wynik zakładu. Jak wejdzie- jeszcze raz all in pójdzie na niedzielny mecz po kursie też minimum 2 i dopiero będę support pytał o wypłaty.
 
A 15

artiz5

Użytkownik
Mi także się wydaje że trzeba zagrać raz za te 5 E a potem to jak już kto chce.
ja trafiłem za 5E Hamilton-St.Mirren i mam 11.25 teraz nie wiem co dalej...czy dalej walic single miedzy 2-7 czy normalnie dac kupon...
 
S 24

snuz123

Użytkownik
normalnie mozesz... tyle, ze nie mozesz kombinowac niektorych rzeczy raczej np 1x2 z czasem 1 gola itp. z reszta , co Ci szkodzi zabaw sie jak wszyscy tasiemca z kursem 30 ????
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
nie rozumiem... postawiłem za 5euro zakład na Werder i wygrałem, w hisorii pisze ze zakład wygrany a na koncie kasy brak :| oni tak mają czy mi wycofali bonusa?
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
mam podobna sytuacje, postawiłem remisik Tuluzy z OM, 16funtów niby wygrane, w zakładach won, a kasy ni ma. napisałem meila , ale nie odpisuja, ktoś wie ocb? może że w funtach konto mam?
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
ja już mam, w nastepny dzien kasa pojawiła sie na koncie. któś wie czy trzeba jeszcze obracać? czy trzeba włacać aby wypłacic? jaka minimalna wypłata?
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
u mnie też dodali po napisaniu meila. ja dzisiaj chelsea awansuje to bede mial ugrane 60funtów, więc się zainteresuje bardziej tym pormo i dam znac, bo już 250zł droga nie chodzi.

po wygranym kuponie (z 5f wygralem 16f) pokazywało mi 10bonus money, 6 real money..dziwne, nie wiem czemu tak.

minimalna wypłata 20funtów, a wczesniej trzeba wplacic (pewnie minimalny depozyt) - z warunków promocji
 
B 202

-bp-

Użytkownik
jak to nie u mnie działa...
Jak to wpisałes ? wpisalem barcelona Barcelona FC BARCELONA i takie cos wyskakuje

The certificate you used has been refused because it is no longer available and it is completely out of stock. We invite you to check our promotions and emailings from time to time to be sure to be among the firsts to use a new certificate!
Your receipt
Transaction REFUSED
Transaction amount 0 EUR
Current Balance 0.00EUR
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom