>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

150 free betów po 5 euro na BET770

Status
Zamknięty.
R 0

regularny

Użytkownik
Ten bonus działa tylko w piątki i otrzymuje go 100 pierwszych osób które wpisze prawidłową odpowiedź. W każdy piątek jest inne pytanie
 
M 4

michaszek250

Użytkownik
support mi napisal ze obrot x4 ale nic poza tym i nie moge wiecej znlezc
We inform you this quiz is designed for members of the Bet770 community
who have already registered and made a deposit
In addition, we inform you that in order to withdraw your winnings you
must bet 4 times the bonus amount.
For more details on conditions we invite you to visit the Promotions page.
 
B 202

-bp-

Użytkownik
witam ten bonus był tyylko dla 150 pierwszych osób
nie ma nic do rzeczy ze grasz w euro czy w funtach
Dupa tam ????
Ja wpisywalem przed innymi i mi wyskakiwal komunikat a ktos po mnie wpisał i normalnie mu dodało wiec ... :razz:
 
M 4

michaszek250

Użytkownik
w ogole ten buk jest jakis chory az strach tam skladac depozyt sami nie wiedza jakie sa warunki dajcie spokoj w ogole wyplacil ktos z tamtej promocji rooney?
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Nie za bardzo wiem o co teraz chodzi. Wczoraj skasowałem sobie te 5 euro, po trzech kuponach miałem na koncie 33 euro. W zakładce transfer było napisane, że 28 euro jest moje, a 5 euro jest nadal w bonusie. Chcąc wypłacić poproszono mnie o depozyt 20 euro. Wpłaciłem 20 euro i nagle dodało mi kolejne 20 euro i mam na koncie 73 na koncie. Pomyślałem, że dostałem 100% od depozytu, tylko takiej promocji w Bet770 nie ma. Myślałem, że podobnie jak w kasynie będę mógł wypłacić nadwyżkę, ale nic z tych rzeczy. Wyskoczył mi komunikat, że mam zrobić jeszcze 80 euro obrotu. Ale skąd to się wszystko wzięło to nie mam pojęcia, Live Chat na razie nie dostępny, więc się niczego nie dowiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom