>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

16. kolejka LOTTO Ekstraklasy (17.11-20.11.2017)

Status
Zamknięty.
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Mecz: Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
Typ: Remis (Wisła wygra = zwrot)▶
Kurs: 1.90
Bukmacher: forBet
Wisła po dobrym starcie i objęciu nawet pozycji lidera na początku sezonu,
utrzymuje formę na poziomie około 6-8 punktów na przestrzeni pięciu meczów. Taką samą formę
prezentuje też w meczach przy Reymonta 22. Atak nie wygląda źle głównymi zdobyczami są
jedna (40% spotkań) i dwie bramki (33%), mecze bez zdobyczy bramkowej stanowią 20% ogółu.
W ostatnim meczu podopieczni Kiko Ramíreza pod względem ataku zagrali najlepiej w sezonie,
strzelając w Krakowie trzy bramki Sandecji. U siebie w ataku grają miej więcej tak samo.
Defensywa w ostatnim czasie uległa widocznej poprawie. W całym sezonie ligowym zespół traci
średnio 1,07 bramki, najczęściej zachowując czyste konto (w 40% meczów), następnie w 1/3 spotkań
tracił jednego gola. Ostatni pięć konfrontacji to poprawa tej statystyki. Średnia traconych bramek
wynosi 0,4. W dwóch z pięciu ostatnich meczów Wisłą traciła po jednej bramce w pozostałych trzech
zachowała czyste konto. Przy Reymonta 22, licząc wszystkie mecze statystycznie obrona wygląda tak jak
w wyżej opisanych ostatnich pięciu meczach. W kwestii kadrowej w zgrupowaniu reprezentacji uczestniczył
Jakub Bartosz a dziś nie zagrają Ivan Gonzalez, Zdenek Ondrasek, Fran Valez, Marko Kolar, Paweł Brożek,
Pol Llonch. Jednak nie brali oni udziału też w poprzednich spotkaniach z Sandecją i Lechem,
jedynie Zdenek Ondrasek zagrał 72 minuty z Sandecją, ale w całym sezonie pojawiał się niewiele,
więc trudno określić jego wpływ na postawę zespołu. Można oczekiwać, że do gry wróci dziś Patryk Małecki,
co wzmocni możliwości ofensywne i może odciążyć Carlitosa, na którym opiera się cały atak Wisły.
Pogoń jest prawie na dnie, przed przerwą na kadrę posadę trenera objął Kosta Runjaić,
więc moim zdanie nie ma sensu rozpisywać na temat gry zespołu jak się prezentuje i jak było wcześniej.
Podobnie jak w przypadku Piasta i Termalici statystyki będę liczył niemalże od zera, poprzednie wyniki będą ,
osiągane za kadencji Macieja Skorży będą tylko odniesieniem do wyników pod wodzą nowego trenera.
Nowy szkoleniowiec miał trochę czasu na spokojna pracę, ale na zgrupowaniach swoich reprezentacji przebywali Jakub Piotrowski, Lasha Dvali, Spas Delev a dziś nie wystąpi Tomasz Hołota, który jednak jakoś do tej pory nie specjalnie się wyróżniał.
Wisła u siebie gra dobrze, ostatnio zagrali najlepiej w sezonie (wygrana 3:0 z Sandecją), Pogoń to niewiadoma.
Nowy trener, nowe porządki, więc przewidywanie postawy zespołu to niemalże wróżenie z fusów. Już ostatnia
konfrontacja Portowców z Legią pod względem poziomu stała nie tak źle jak poprzednie. Na pewno trzeba będzie położyć nacisk na obronę. Statystyki mówią jasno Biała Gwiazda to faworyt i będąc zespołem z aspiracjami na europejskie puchary powinna to wygrać, ale jako, że gospodarzom od połowy sierpnia nie udało się wygrać dwóch meczów z rzędu oraz nowego otwarcia w zespole gości (w ich sytuacji praktycznie może być już tylko lepiej, bo są niemalże na dnie), dlatego decyduję się zagrać tak jak w poprzednim meczu Jagiellonii z Termalicą.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Termalica B-B 17.11.2017. godz. 18:00 - WYNIK 0:0 ⛔
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.85 / Buk: fortuna
Bo nudnej dla mnie przerwie reprezentacyjnej wracamy do realiów ligowych, w pierwszym spotkaniu 16. kolejki Lotto Ekstraklasy, Jagiellonia Białystok na własnym stadionie zmierzy się z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza. Gospodarze dla mnie dziwni w tym sezonie ta ich gra fragmentami nie porywa, są nierówni a i tak zajmują bardzo wysokie trzecie miejsce chociaż każdy wie jak to wygląda w naszej lidze ścisk jest bardzo mocny. Jagiellonia potrafi być bardzo dynamiczna, to co trzeba powiedzieć że jest ich dość dużo regularnością to stwarzanie sytuacji to wielki problem nie jest, jednak jest dużo tych fragmentów w których potrafią strasznie pudłować. Druga strona tej ekipy jest taka że to samo dotyczy defensywy potrafią być mega solidni i mega beznadziejni jak w starciu z Arką gdzie popełniali dziecinę błędy przegrywając wysoko 4:1. To co mnie cieszy to z tymi ofensywnymi ekipami do tej pory potrafili tworzyć widowiska bramkowe mam tu na myśli starcia z Lechią 3:3, Korona 2:3 a dziś przyjeżdża moim zdaniem zdecydowanie taka ekipa, na pewno tak o Termalice nie można było powiedzieć za kadencji Rumaka ale to jest całkiem inna ekipa w tym momencie i nie ukrywam że przeczuwałem taki scenariusza Bartoszek wie jak wprowadzać swojej zasady a pracuje tutaj nie tak długo, na pewno te przerwa reprezentacyjna tylko pomogła. Na pewno widzimy zalążek tej gry z której słynęła Korona – ofensywna, agresywna, grająca wysoko. Ja to widzę w Niecieczy która do końca walczy, wreszcie jest ruchliwa i aktywna w ataku, po stracie bramki potrafią się od razu odkrywać. Może rywali z topu ostatnio nie mieli ale w naszej lidze to nie liczy się miejsce w tabeli a dany dzień, była skuteczność, agresja i gra do końca i to się nie zmieni, goście wyjdą dziś grać swoje i nie będzie to gra na czekanie. To co mają do siebie też te dwie ekipy co w tym typie pomoże potrafią zarówno sporo bramek tracić jak i strzelać w końcówce szczególnie te ostatnie spotkania w wykonaniu podopiecznych Bartoszka w końcówkach bardzo otwarte i mnóstwo się dzieje, to samo powinno być dzisiaj
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 17.11.2017. godz. 20:30 - WYNIK 1:0 ⛔⛔
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.91 / Buk: lvbet
Typ: over 1 azjan Pogoń Szczecin / Kurs: 1.74 / Buk: lvbet

(nie jestem pewien czy oba typy mogą brać udział w konkursie jeśli nie to do podliczenia bardzo proszą brać tylko over 2.5 na mecz)
Tutaj spora dyskusja w sprawie tego meczu i nie ukrywam w ogóle mnie nie dziwią te typy na Wisłę po tym co ostatnio widzieliśmy w wykonaniu Pogoni. Wiadomo w jakiej sytuacji jest Pogoń ta droga do utrzymania zaczyna naprawdę mocno uciekać, trzeba zacząć punktować nawet na wyjeździe. Ciekawi mnie to czy tutaj zawodnicy grali na zwolnienie trenera czy to tylko brak formy, na tym nie ma co się jednak zastanawiać bo mamy tutaj nowego trenera i może zadziała efekt nowej miotły przynajmniej dla mnie on będzie dziś oznaczał przynajmniej jedną brameczkę w wykonaniu przyjezdnych bo ten pomysł na grę w ataku jest, sytuację też. Zagrali naprawdę dobry mecz z Legią Warszawa tworzyli sporo sytuacji, byli wreszcie kreatywni, bardziej ruchliwi zmiana trener zrobiła swoje tak mi się wydaje, mieli ten czas jeszcze na nową pracę. Wracając do tego meczu z mistrzem Polski to wiemy ze zespół ze stolicy mocno skupiony ostatnio na taktycznej grze i potrafią solidnie bronić a z tym Pogoń nie miała problemów, dla mnie takie poziomu na pewno nie prezentuje Wisła która jest nie równa i to strasznie, do tego grają u siebie z ostatnim w tabeli zespołem to ich zmusi do ofensywnej gry a wówczas potrafią wyrabiać cuda w defensywie, do tego dochodzą absencję kadrowe mocno osłabiające Białą Gwiazdę w grze destrukcyjnej dziś zabraknie Ivána Gonzáleza, Frana Véleza, Pola Lloncha. Ten sam problem ma zresztą Pogoń bo dobre zawody zagrali w ataku gdzie jak wspomniałem brakowało szczęścia a w defensywie jest dalej mizeria czwarty mecz z rzędu w którym tracą trzy bramki w sumie to już 26 po stronie strat w tym 15 w 7 wyjazdach. Ten mecz wydaje mi się że będzie przypominało starcie z Pogoni z Niecieczą gdzie przez 90 minut było dużo otwartej piłki bo nikt nie był zaineresowany podziałem punktów tak jak dzisiaj. Też te ostatnie bezpośrednie starcia napawają zdecydowanie optymizmem co do tych typów.
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin ⛔ ⛔
Wisła wygra i obie drużyny strzelą gola @3,95 Fortuna

Jedyny typ który mnie dzisiaj zaciekawił. Kurs ładny a i widzę dużo argumentów za nim. Zwycięstwo Wisły powinno wydawać się tu pewne, ale według mnie tak nie będzie. Myślę że to będzie ciężki mecz dla Białej Gwiazdy ale wywalczą 3 punkty. Zacznijmy od tego że grają u siebie, gdzie idzie im nieźle i w tym sezonie na własnym terenie łatwo nie oddają punktów. Ostatni mecz wygrany 3-0 z Sandecją, przed tym jedyna porażka jaką ponieśli u siebie to z Legią 0-1, reszta meczy to prawie wszystkie wygrane. W Pogoni natomiast nadal fatalna sytuacja, ostatnia porażka z Legią 1-3. Po raz kolejny to napiszę i mocno podkreślam że drużyna ze Szczecina stwarza sobie sytuacje, nawet nie jedną ale brakuje skuteczności. Mecz z Legią po raz kolejny to pokazał i zdobyli gola chociaż nie zdobyli punkty. Nowy trener Kosta Runjaic ma odmienić Pogoń ale czy mu to się uda. Szczerze, to piłkarze muszą zacząć strzelać i wykorzystywać sytuację, a także nie popełniać takiej masy błędów w obronie co robią w każdym ostatnim meczu. Nie ma co tu się zastanawiać co może zrobić Runjaic bo to zobaczymy w każdym kolejnym meczu który poprowadzi on Portowców jako ich szkoleniowiec. Jeżeli chodzi o skuteczność to z nią nie jest źle w drużynie gospodarzy i to za sprawą jednego z Hiszpanów - Carlitosa. Trzeba przyznać że on po prostu z niczego potrafi wyczarować sytuację i strzelić gola. Dużo pokazuje się indywidualnie i myślę że dzisiaj może być to kluczowe bo przy tak grającej defensywie Szczecinian Hiszpan może czuć się jak ryba w wodzie. Jest niezły technicznie i potrafi położyć zwodami nawet 2-3 obrońców co pokazywał już nie raz. Także podsumowując, według mnie Pogoń znów zdobędzie gola ale nie wywiezie z Krakowa nawet 1 punktu. Wisła może nie góruje w tabeli ale gra solidnie, czasami zdarza się jakaś wpadka z ich strony. Przy takiej sytuacji w tabeli to i tak oni czują się bardziej pewni niż piłkarze ze Szczecina i psychologicznie na pewno mają przewagę, myślę że na boisku też to pokażą i dzisiaj nowy trener będzie musiał pogodzić się z porażką. Wynik typuje na taki jak z Legią 3-1 dla Wisły, lub 2-1.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Dziś Wisła - Pogoń. Gospodarze bez wciąż bez Veleza i Gonzaleza. W Pogoni wypada jedynie Hołota. Czuję, że będzie ciekawie, z resztą H2H mówi samo za siebie. Mocno overovo, wyniki rzędu 6:2 czy 4:0.
Mój główny typ Każda drużyna powyżej 1 rzutu rożnego w każdej połowie (kurs 3.1) forbet
i delikatniej Powyżej 2 bramek, powyżej 3 kartek, powyżej 10 rzutów rożnych (kurs 4.0) forbet
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Powyżej 2 bramek, powyżej 3 kartek, powyżej 10 rzutów rożnych (kurs 4.0) forBet
Widać, ile prowizji za takie zakłady specjalne bierze forbet. Milenium, które wysokością kursów nie grzeszy, ale można każdy mecz łączyć w takie AKO, po połączeniu tych zdarzeń daje kurs łączny 4,65, interpretację zostawiam Tobie ????
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Jagiellonia - Bruk-Bet Under 2,5 @1.85 efortuna

Ja widzę trochę inaczej ten mecz. Jagiellonia strzela sporo bramek, ale brakuje jej tego co miala jeszcze na wiosnę - skutecznego napastnika. Tę rolę pełnił Sheridan, który ostatnio się zaciął i ma tylko 2 bramki w tym sezonie. Poza tym mają długie momenty przestojów w meczu, są nieregularni. Z drugiej strony Bruk-Bet, także nie jest ofensywną potęga. Na takie mecze Bartoszek na pewno postawi na defensywną grę i próbę gry z kontry. W bramce mają wracającego do formy Janka Muchę. Patrząc w H2H nigdy mecze między tymi ekipami nie były obfite w bramki i dzisiaj też nic na to nie wskazuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Bruk-Bet
Jagiellonia wygra @ 1,7 ⛔
powyżej 4,5 spalonych @ 1,6 ⛔
Totolotek
Niby faworytem u buków są gospodarze ale jak grają u siebie to wszyscy wiedzą. Bilans 3-2-2 chluby nie przynosi:
wygrane z Górnikiem, Legią i Zagłębiem, remis z Lechem - to wyniki na ✅
remis ze Śląskiem, przegrane z Sandecją i Piastem - to wyniki na ⛔
Po dotychczasowych wynikach Jagiellonii jako gospodarza nasuwa mi się jeden wniosek, przykładają się do meczy z czołówką, podchodzą lekceważąco do słabszych drużyn i stąd sporo wpadek przed własną publicznością:
Wydaje się, że dzisiaj w meczu z kolejną ekipą znajdującą się nisko w tabeli zagrają w końcu skoncentrowani od początku i nie zaliczą kolejnej wpadki. I tego się trzymam, że spokojnie zainkasują 3 punkty z takim rywalem jak Bruk-Bet. Co prawda goście od 4 ligowych meczy bez porażki ale już przed przerwą na reprezentację ta seria powinna zostać przerwana przez Piasta, który jednak swoją nieudolnością pozwolił zgarnąć rywalom komplet punktów.
Co do spalonych to obie drużyny mają bardzo dobre statystyki w tym elemencie gry.
Jaga do tej pory dawała się łapać 30 razy na spalonym, rywali łapali aż 44 razy co jest drugim wynikiem w lidze, tylko Legia ma lepszy wynik.
Bruk-Bet z kolei dawał się łapać 38 razy, rywali udało im się złapać 32 razy.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Jagiellonia - Termalica
powyżej 2,5 gola @1,85
fortuna ⛔
obie strzelą @1,79 fortuna ⛔
Po deu tygodniowej przerwie wracamy na ligowe boiska, w pierwszym meczu pierwszej kolejki rewanżowej do Białegostoku przyjeżdża zespół Bruk-Betu, faworytem jest zespół gospodarzy, który na swoimstadionie nie przegrał 3 kolejnych meczy dwukrotnie wygrywając z Legią i Zagłębiem oraz remisując z Lechem, więc z zespołami z czołówki ligi, natomiast Termalica po zmianie trenera co raz lepiej sobie radzi i z dwóch ostatnich delegacji przywiozła 4 pkt wygrywając w szczecinie z Pogonią i remisując w Krakowie z Pasami, rywale może nie z najwyższej pólki, ale wiadomo, że z takimi się ciężko gra. Ogólnie liczę tu na wygraną Jagi 2:1, ale z racji, że jest to pierwszy mecz po przerwie reprezentacyjnej postanowiłem zagrać dwa wydaje mi się bezpieczniejsze typy, czyli powyżej 2,5 gola oraz obie strzelą. Jeśli chodzi o H2H to w ostatnich 5 meczach Jagielloni pierwszy typ pokryty został 3 razy, a drugi 4 razy, natomiast Termalica w ostatnich 5 meczach pierwszy 2 razy, a drugi również 4 razy, natomiast w ostatnich 5 bezpośrednich pojedynkach oba typy znalazły zastosowanie tylko w jednym meczu, więc statystyki nie do końca przemawiają za moimi propozycjami, jednak dzisiaj myślę, że te bramki padną i oba typy wejdą.

Wisła - Pogoń
Wisła @2,2
fortuna ✅
Carlitos strzeli @2,25 fortuna ⛔
W drugim dzisiejszym meczu do Krakowa na mecz z Wisłą zawita czerwona latarnia ligi, czyli szczecińska Pogoń. Na chwilę obecną zdecydowanie najsłabsza drużyna w lidze, zarówno pod względem punktów, stzelonych jak i straconych goli, jedyne co może przemawiać na ich korzyść to zmiana trenera i tak zwany efekt nowej miotły, jednak myślę, mże dzisaj na Białą Gwiazdę to może być za mało, chociaż Pogoń powinna zdobyć bramkę, bo w ostatnim przegranym meczu z Legią ich gra mimo porażki wyglądała już całkiem przyzwoicie.Wisła u siebie radzi sobie całkiem dobrze, na 7 meczy 4w 2r 1p bramki 9:3, natomiast wyniki Portowców w delegacji prezentują się następująco 2w 0r i 5p bramki 7:15. Dzisiaj liczę na kolejną wygraną gospodarzy 2:1 może 3:1, oraz, że gola zdobędzie najlepszy snajper krakowian Carlitos, który w tym sezonie strzelił już 11 goli. Dodatkowo na ostatnie 5 meczy, w których Biała Gwiazda strzelała gole, za każdym razem trafiał Carlitos, kolejnym argumentem za jego bramką jest to, że wykonuje on rzuty karne w ekipie gospodarzy, a po trzecie Pogoń ma najsłabszą defensywę w lidze, więc komu jak komu, ale Pogoni powinien strzelić.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Niby faworytem u buków są gospodarze ale jak grają u siebie to wszyscy wiedzą. Bilans 3-2-2 chluby nie przynosi:
wygrane z Górnikiem, Legią i Zagłębiem, remis z Lechem - to wyniki na ✅
remis ze Śląskiem, przegrane z Sandecją i Piastem - to wyniki na ⛔
Po dotychczasowych wynikach Jagiellonii jako gospodarza nasuwa mi się jeden wniosek, przykładają się do meczy z czołówką, podchodzą lekceważąco do słabszych drużyn i stąd sporo wpadek przed własną publicznością:
Mylisz się brak wygranej w tych trzech meczach to wynik katastrofalnej skuteczności a nie lekceważenie &quot;teoretycznie&quot; słabszych drużyn.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1:0
obie strzelą
1,70 1xbet
Wisła strz. +1,5 2,20 1xbet

Wisła niby faworyt, Pogoń niby ostatnia lokata a forma beznadziejna... a kurs na gospodarza 2,4? Strasznie wysoki no ale nic ...
Moje 2 typy to bramki, jeden typ to obie drużyny strzelą po gola a drugi to Wisła Kraków strzeli minimum 2 bramki.
Wisła Kraków w tym sezonie będzie się liczyć w walce o top 3 jeśli nie zjadą z formą. Zajmują oni 6 lokatę ze stratą do lidera zaledwie 5 punktów.
Pogoń Szczecin gra beznadziejnie, zajmują ostatnie miejsce z dorobkiem zaledwie 9 punktów. Obie ekipy miały teraz trochę czasu aby potrenować w spokoju, była przerwa reprezentacyjna i mieli te 10 dni na trening czy im to wyjdzie na dobre? No raczej już gorzej być nie może jednak uważam, że ten mecz mimo wszystko przegrają. Wisła ma swojego super piłkarze Carlitosa który potrafi sam wygrać spotkanie... miało to już miejsce np w derbach Krakowa.
Przypomnę, że w poprzednim sezonie wyniki między obiema drużynami były dość....zaskakujące.
Pogoń u siebie 6:2 rozbiła Wisłę natomiast w rewanżu Wisła u siebie rozbiła Pogoń aż 4:0. W rundzie mistrzowskiej Wisła na wyjeździe wygrała 2:1.
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1:0
obie strzelą
1,73 1xbet
Legia strz. +1,5 1,70 1xbet

Kolejnym meczem, który chce przeanalizować jest spotkanie niedzielne bardzo ciekawe spotkanie... vice lidera z liderem.
Obie ekipy dzieli zaledwie 1 oczko i to spotkanie pokaże nam co tak naprawdę może ugrać w tym sezonie Górnik Zabrze, jeśli nie przegrają tego spotkania to uwierzę w to, że powalczą o mistrza jeśli natomiast przegrają to spotkanie to może zejść z nich troszkę powietrza.
Ja osobiście stawiam na otwarty, ofensywny mecz z obu stron. W pierwszym meczu mieliśmy dość nieoczekiwany rezultat 3:1 dla Górnika, dziś pora na rewanż.
Górnik ma kim strzelać, jest fantastyczny Hiszpan Angulo, jest Kądzior reprezentant Polski jest Kurzawa który ma już bodajże 11 asyst? Naprawdę ta drużyna ma potencjał. Jest jeszcze Żurkowski w środku pola, który strzelił ostatnio bramkę Danii w U21.
Jeśli chodzi o Legię to ich forma idzie w górę i to widać po wynikach - 4 zwycięstwa z rzędu to już jest dobra passa. Mieli teraz 2 tygodnie na jeszcze cięższą pracę, zobaczymy jaki będzie rezultat.
Mimo wszystko jednak stawiał bym na 5 zwycięstwo z rzędu Legii, myślę, że będzie 2:1
Sandecja Nowy Sącz - Lech Poznań 0:0
Lech 1,86 Totolotek
Lech -1 (przy wygranej 1 bramką zwrot) 2,33 1xbet

Żenada w wykonaniu Lecha...
Co tu dużo mówić, goście są faworytem w tym spotkaniu i to wyraźnym. Po doskonałej Sandecji z początku sezonu nie ma już śladu, od 6 spotkań nie wygrali meczu w lidze.
Z drugiej strony Lech, który także jest w kryzysie, od 4 meczy bez wygranej. W pierwszym meczu między obiema drużynami padł sensacyjny remis 0:0, dziś myślę, że już będzie bez niespodzianki.
W Lechu dziś nie zobaczymy jedynie M. Situm oraz N. Vujadinović czyli można powiedzieć, że Lech w swoim optymalnym zestawieniu.
Tacy piłkarze jak Majewski, Jevtić, Makuszewski czy Gytkjaer powinni sobie poradzić dziś bez problemu ze słaba Sandecją, która przypomnę nie gra u siebie tylko w Niecieczy.
Dla ostrożności typuje zwycięstwo Lecha a drugi typ to handi -1 przy wygranej 1 bramką zwrot.
Lechia Gdańsk - Wisła Płock 3:0
Lechia i obie strzelą
3,65 eFortuna

Na to spotkanie tylko 1 typ mieszany a mianowicie Lechia Gdańsk wygra spotkanie ale nie do 0.
Lech u siebie to narazie dno... kompletna kompromitacja... może pora się obudzić?
Kibice Lechii Gdańsk spotkali się ostatnio z zarządem, trenerem i piłkarzami, może ta &quot;rozmowa&quot; coś da.. w Legii dała ????
Lechia w tym sezonie tylko raz wygrała u siebie 1:0 z Zagłebiem Lubin, ostatnio rozegrali najgorszy mecz 0:5 z Koroną Kielce, czas na zrehabilitowanie się kibicom.
Do składu w końcu wrócił Peszko, pewnie nie zagra dziś od 1 minuty ale czy wejdzie na 30 min to i tak będzie to wzmocnienie.
Lechia Gdańsk u siebie grając tylko w 1 meczu nie straciła gola...
Jeśli chodzi o Wisłę Płock to ostatnie 2 porażki nie napawają optymizmem... 1:2 z Piastem i 0:2 z Koroną. Ponoć K. Michalak zasiądzie na ławce dziś czego kompletnie nie rozumiem, ten chłopak jest w gazie...
W pierwszym mecz Lechia wygrała na wyjeździe w Wisłą Płock 2:0 dziś uważam, że również wygrają. Wisła Płock na wyjeździe tylko w 1 meczu nie strzeliło gola...
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 1:2
Śląsk
2,30 eFortuna
Śląsk powyżej 1,5 2,16 eFortuna
Obie ekipy na pewno mocno rozczarowane rundą w swoim wykonaniu, mierzyły na pewno w wyższe miejsca niż zajmują, Śląsk na pewno o wiele więcej miał do pokazania niż to zrobili 9 miejsce z dorobkiem 20 punktów nie jest dobrym wynikiem jak na tak wzmocnioną drużynę, pozostała im walka o miejsce w pierwszej 8 niż walka o europejskie puchary. Arka Gdynia także po zdobyciu Pucharu Polski myśleli, że gra będzie lepsza tutaj tylko 11 lokata z dorobkiem 19 oczek.
Śląsk Wrocław u siebie jednak nie rozczarowuje na 7 spotkań - 5 wygranych remis i porażka co jest bardzo dobrym bilansem.
Arka Gdynia na wyjazdach nie radzi sobie za dobrze bo tylko 1 wygrana, 3 remisy i 2 porażki.
Gospodarze w tym spotkaniu są moim zdaniem faworytem, jednak tracą sporo bramek w swoich meczach więc o zachowanie czystego konta będzie niezmiernie trudno ale także mają kim straszyć z przodu, Robak, Piech czy chociażby Kosecki potrafią napsuć krwi bramkarzom i obrońcom przeciwnika.
Własny stadion także ich poniesie i myślę, że zaczną tę rundę od ważnych 3 oczek.
Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Zagłębie i obie strzelą 4,20 eFortuna

Kolejka koszmarna w moim wykonaniu, mam nadzieję, że chociaż zakończenie będzie na plus. Bardzo ciekawe spotkanie nas czeka w poniedziałkowy wieczór przed telewizorami.
7 w tabeli Zagłębie Lubin podejmuje u siebie 5 w tabeli Koronę Kielce, obie te drużyny dzieli zaledwie 2 punkty i w sumie jest to bardzo ważne spotkanie dla obu ekip.
Jeśli spotkanie wygrają gospodarze będą mieć 26 punktów i wrócą na 5 pozycję i co ważne w dalszym ciągu będą liczyć się w walce o mistrza natomiast jeśli wygra Korona awansuje na 3 lokatę i będą mieć już tylko 3 punkty straty do lidera.
W ekipie gospodarza wciąż brakuje kontuzjowanego F. Starzyńskiego, który jest bardzo ważną częścią w drużynie, prócz niego zabraknie K. Forenc, S. Bonecki, D. Dziwniel natomiast u gości jedynie kontuzjowany jest M. Gardawski a niepewni występu są R. Dejmek i N. Aankour.
W ostatnim czasie Korona Kielce jest w rewelacyjnej formie, nie przegrywa meczu już od ponad 2 miesięcy natomiast Zagłębie Lubin jest w dołku... 3 porażki z rzędu.
Obie ekipy miały teraz 15 dni na przygotowanie się do meczu a gospodarze mieli 15 dni na odzyskanie formy z początku sezonu i szczerze wierzę w to, że powrócą do takiej formy.
Zagłębie to zespół dla mnie lepszy i mimo, że Korona świeciła formą to ten mecz jednak przegrają.
Mimo wszystko Korona na wyjazdach nie spisuje się najlepiej, tylko 1 zwycięstwa to nie jest jakiś dobry wynik natomiast Zagłębie Lubin u siebie to zespół, który tylko raz przegrał i zanotował 5 zwycięstw, strzelili aż 16 bramek u siebie i dziś także mi się wydaje, że obejrzymy festiwal goli. Licze na gospodarzy i na zwycięstwo przez nich 2/3:1.​
 
brajanusz 2,8K

brajanusz

Użytkownik
Wisła-Pogoń typ Wisła kurs 2,2
Ostatnie 4 wyjazdowe spotkania Pogoń przegrała, wszystkie cztery ekipy sprawują się gorzej od Wisły, za plecami w tabeli jest zarówno Sandecja, Płock,Cracovia i Śląsk.
Ma dobry bilans u siebie 4 wygrane 2 remisy i 1 porażka.
Pogoń wygrała 2 i przegrała aż 5 wyjazdowych spotkań.
Kurs ok
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Ja bym przestrzegał przed stawianiem na Jagę. Nie po takim kursie w tej lidze.
Póki co to zdarzyły się dwie wpadki na własnym boisku z drużynami skazywanymi na porażkę tak jak teraz Termalica. Do tego fakt że gospodarzom lepiej gra się z drużynami z czołówki i tragiczna skuteczność w tym sezonie. Gdyby nie te dwie kwestie to od początku sezonu wszyscy oglądali by plecy drużyny z Białegostoku.
Moje słowa znalazły potwierdzenie na boisku
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Po kapitalnych występach naszej reprezentacji pora na równie kapitalną ekstrakloakę. 2 pierwsze mecze już za nami i ku zdziwieniu wielu hurraoptymistów, znów nasze ligowe diamenciki przypomniały sobie, że jednak boisko to nie Fifa 18 i tu trzeba mieć choćby minimalne umiejętności, żeby strzelić jakąkolwiek bramkę. Aura nie sprzyja i nasze księżniczki nie bardzo chcą się przemęczać, bo przecież nikt nie lubi grac jak jest zimno.
Jutro pewnie znów będzie to samo, wyjdą, poudają, że im się chce, kopną parę razy na oślep, parę razy się przebiegną i pojadą do domu, bo przecież &quot;najważniejsze to nie stracić!!!&quot; jak głosi motto ekstrakloaki, a 0-0 to bardzo dobry wynik. W Canal+ znów usłyszymy całą ulewę pochwał &quot;za pomysł&quot; i zachwytów, jak to zawodnik 3 razy poszedł do przodu, 2 razy kopnął w trybuny i raz nie trafił w piłkę, bo najważniejsze są chęci, a nie efekt końcowy...
Piast - Cracovia u 2,5 1.94✅✅✅ i Sandecja - Lech u 2,5 1.74✅✅✅ Uni
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Wisła Płock
Typ: remis
Kurs: 3.50
Bukmacher: LVBET

Jest to kolejny mecz, który typuję do remisu. Obecnie rozgrywki wkraczają w decydującą fazy, jeśli chodzi o przydział do grup walczącej o utrzymanie bądź awans. Mecze raczej będą zacięte. Drużyny oceniam tak jak poprzednio na podstawie spotkań z Koroną oraz oczywiście na podstawie wyników i formy. Z tej pary zdecydowanie lepszą drużyną jest Wisła Płock. Oba zespoły przegrały z Koroną jednak styl Lechii i Wisły to dwa odmienne światy. Wisła Płock była w tym sezonie wraz z Termalicą najlepiej grającą drużyną, która gościła na stadionie w Kielcach, którą mogłem obserwować na stadionie. Lechia najsłabszy rywal. Lechia ogólnie całą rundę zawodzi. Bardzo słaba polityka transferowa, nawet żałosna. Brak jest tu lidera, piłkarze nie tworzą zespołu. Pomimo wszystko tak jak na wstępie pisałem, muszą zacząć walczyć o ósemkę, ale będzie to dla nich niezwykle ciężkie zadanie. Brak w drużynie waleczności, ducha. Zal mi jest kibiców Lechii w tym sezonie oglądałem dwa mecze Lechii, oba u siebie i oba przegrane z drużynami typowanymi przez &quot;specjlalistów&quot; w tym i bukmacherów do walki o utrzymanie tj. z Cracovią i Koroną. Lechia słabość i na tle Wisły słabo wypadają.
Wisła Płock natomiast bardzo pozytywne zaskoczenie. Widziałem ich dwa mecze z Koroną i Śląskiem. Oba bardzo dobre w ich wykonaniu. Koronę mogli ograć w Kielcach. Powinno być 3:0 po 30 minutach. Dla mnie na szczęście nie wykorzystali setek. Śląsk zagrali koncert było tak jak powinno być w Kielcach. Bardzo szybkie prowadzenie. Później przyszła lekka zadyszka, ale w tym meczu ze słabą Lechią nie przegrają. Liczę na remis bo Lechia pomimo słabości jednak będzie walczyła o ósemkę, większe szanse widzę tu jednak dla Wisły na osiągnięcie miejsca gwarantującego po 30 meczach grę o mistrzostwo. Typuję tu remis.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Piast Gliwice - Cracovia
BTS @ 1.67
Buk: Bah
-100


W ostatnich tygodnia daje się daje się zauważyć lepsza grę Gliwiczan jak i zespołu z Krakowa. Obie drużyny obecnie znajdują się w dole tabeli co tym bardziej powinno sprawić, że dziś jednym jak i drugim będzie zależało tylko i wyłącznie na zwycięstwie. W ekipie gospodarzy na pewno mają powody do zadowolenia, gdyż gra uległa zdecydowanej poprawie, a do zdrowia powracają Sasa Zivec, Konstantin Vassiljev oraz kapitan Gerard Badia. Natomiast Jakub Szmatuła wraca po karencji za czerwona kartkę. Także dzisiaj Piast na pewno wyjdzie dużo silniejszy niż w poprzednich spotkaniach. O coraz to lepszej grze można też pisać w zespole Pasów. Goście są na fali wznoszącej gdyż nie przegrali od pięciu spotkań i zanotowali w tym trzy remis i dwie wygrane. Ostatnia wygrana powinna napawać optymizmem gdyż pokonali na wyjeździe groźne w tym sezonie Zagłębie. Myślę, że sobota będzie dużo lepsza od dnia wczorajszego, a potencjał w ataku jakim dysponują oba kluby sprawi, że zobaczymy przynajmniej po jednej bramce.

20:30 Lechia - Wisła Płock
Lechia @ 1.78
buk: Bah
+78


Dzisiaj poszukam zwycięstwa gospodarzy. Obie drużyny w tym sezonie mają dużą karuzelę jeśli chodzi o formę. Płocczanie plasują się na wyższym miejscu w tabeli, mając nad Lechią trzy oczka przewagi. To w dużej mierze efekt dobrej postawy z końcówki sierpnia i września gdzie Wisła zanotowała wyskok formy. Niestety nie potrwało to długo, bowiem od kilku tygodniu goście nie potrafią wygrać. W dobrych nastrojach do tego spotkania podejdą gospodarze, którzy przed reprezentacyjną przerwą wygrali niezwykle dla siebie ważne derby Trójmiasta. Taka wygrana z pewnością wpłynie na zawodników jeszcze bardziej motywująco i dziś po raz kolejny zobaczymy zespół walczący z pełnym zaangażowaniem. Martwić może fakt, że Lechia to obecnie zaraz obok Pogoni najsłabsza drużyna w spotkaniach domowych. Dziś jednak jest to dobra okazja aby te statystyki poprawić. Goście nie są zbyt wymagającym rywalem, a tym bardziej teraz gdy ich forma znowu zaczyna spadać w dół. Biało-zieloni jeszcze bez Stevena Vitorii i Lukasa Haraslina. Być może w osiemnastce znajdzie się Sławomir Peszko. W każdym razie wrócić powinien Jakub Wawrzyniak. W dalszym ciągu po stronie płocczan nieobecni pozostają Paul Parvulescu i Maksymilian Rogalski​
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Piast Gliwice - Cracovia 18.11.2017. godz. 15:30 - WYNIK 1:0 ⛔
Typ: over 3.5 / Kurs: 3.10 / Buk: fortuna
Po wczorajszym „szaleństwie” bramkowym strach dziś coś rusza w tym kierunku, ale pójdziemy mimo wszystko tą drogą. Piast od samego początku tak tragicznie nie grał to czego im brakowało to spokoju pod bramką przeciwnika bo te sytuacje były i są. Wiadomo że ta ekipa ma ostatnio ciężko z kibicami, atmosferę poprawiła wreszcie wygrana z Wisła Płock 2:1, ale to z jednej strony dobra sprawa i zła bo kibice tego samego oczekują dzisiaj i Piast będzie musiał być aktywny w ofensywie co jak wspomniałem aż tak dużym problemem nie jest ale wówczas mocno otwierają przestrzenie na tyłach gdzie dodatkowo popełniają sporo indywidualnych błędów. Na pewno poprawili skuteczność w czterech ostatnich spotkaniach strzelili 7 bramek tylko z Bruk – Betem się nie udało dwa razy trafić (ale był karny niewykorzystany). Na pewno zespół drgnął w ofensywie, gorzej na tyłach bo w tych meczach stracili też 7 bramek
Cracovia też ostatnio zdecydowanie lepiej nie przegrali od pięciu spotkań, to jest jednak dziwna ekipa która cały czas szuka swojej gry, mają naprawdę świetne fragmenty gry po których przychodzi kilka fatalnych błędów. Dla mnie zbyt mocno bronią wyniku i to prawie zawsze kończyło się dla nich głupim błędem kogoś i stratą punktów, szczególnie na wyjeździe gdzie zachowali tylko raz czyste konto na początku sezonu z Lechią. Poprawili za to skuteczność bo ostatnio to im wpada regularnie.
To co mają do siebie też te dwie ekipy co w tym typie pomoże potrafią zarówno sporo bramek tracić jak i strzelać w końcówce nie raz już ta tracili punkty czy jest zdobywali, a że muszą uciekać ze strefy spadkowej remis nikogo nie zainteresuje. Dodatkowo w Gliwicach w bezpośrednich starciach ostatnio nudą pod względem bramek nie wieje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom