>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

16 kolejka Premier League [12-14 grudnia 2015]

Status
Zamknięty.
korczus 189

korczus

Użytkownik
Z początku byłem pewny 1✅ na Lester ale teraz nawet bym się skłaniał w stronę Chelsea⛔, jednak powiedziałem już, że na nich nie postawię w najbliższym czasie ani złotówki, dlatego idę w stronę bramek, tylko tu jest też ciężki temat, under czy over✅, BTS✅ czy nie, widzę, ten mecz na 2 sposoby albo będzie otwarta gra i wymiany ciosów, wtedy over✅ i BTS✅ siada albo Chelsea⛔ z kontry wyciągnie 0-1⛔. Jeśli wygra Lester✅ to raczej przy overku i BTS✅. Sam nie wiem jak zagrać.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Drinkwater kartka TAK
6.50
Unibet
Bet ten traktuje jako progresję, Leicester ma ciężki grafik i zakładam,że Daniel złapie. W tym sezonie złapał 2 - przeciwko Stoke i Arsenalowi. Sędzią Clattenburg. W środku pola będzie miał z kim się kopać ;) Ja próbuje.
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
⚽ Leicester City - Chelsea Londyn
Chelsea Londyn
Kurs: 2,45 (Fortuna)
Ogólnie Leicester jest w gazie, graja skutecznie i na pewno zasłużenie są tam, gdzie są. Vardy i Mahrez robią grę i tego nie da się zakwestionować. Ale z całym szacunkiem, 2,45 na Chelsea? Mimo wszystko, personalnie po drugiej stronie boiska nie będzie biegała paczka z Arsenalu, Liverpoolu, czy Manchesteru, tylko Leicester. Praktycznie to samo Leicester rok temu omal nie poleciało z ligi. Chelsea od początku sezonu jest w dołku i graja tragicznie, jak nie oni. Jednak mimo wszystko, wygrać z drużyną pokroju Leicester są w stanie. Top4 na koniec sezonu oddala się coraz bardziej, Mourinho doskonale zdaje sobie o tym sprawę. Wiec dzisiaj świetna okazja na przełamanie passy i rozpoczęcie marszu w gore tabeli. W ostatnich meczach Chelsea widać już było &quot;momenty&quot; odpowiedniej gry. Wydawało się, ze w ostatnim starciu, z Bournemouth, spokojnie wygrają i potwierdza, ze wychodzą z tego marazmu. Jednak przyszła porażka. Pozycja Mourinho oficjalnie jest niby bezpieczna ale dalsze porażki mogą spowodować zmianę na stanowisku trenera. Nie ma czasu na dalsze kompromitacje, czołowa czwórka ucieka a strefa spadkowa niestety się zbliża. Jestem pewien, ze dzisiaj zobaczymy maksymalnie zmobilizowanych piłkarzy The Blues. Mourinho zawsze dobrze radził sobie w meczach z czołówka, na pewno nie zlekceważy rywali. Pełne skupienie, brak absencji kadrowych. Spodziewam się meczu na 0 z tylu i skromnego zwycięstwa, 1:0 lub 2:0. A kurs bardzo zachęcający.
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Leicester - Chelsea​

Widzę, że większość idzie w stronę gości, ale czy na pewno jest to dobry trop?
Wczoraj miał miejsce podobny mecz w lidze hiszpańskiej Villarreal - Real Madryt i wszyscy widzieliśmy jak to się skończyło. Podobnie jak tutaj patrząc na piłkarzy i biorąc pod uwagę to jak doświadczoną ekipą jest Chelsea to wszystko wydaje się być proste.
Trzeba zwrócić tutaj uwagę na to, że Chelsea w tym sezonie Premier League gra straszną kichę. Męczarnie z Bornemouth na własnym stadionie to ostatnie spotkanie, które to potwierdza. Ja sam w tym sezonie kilka razy przejechałem się już na The Blues.
Dzisiejszy mecz będzie dla nich bardzo ciężki i wydaje mi się, że zagrają tutaj podobnie jak z Kogutami i możliwe, że uda się im nawet wygrać to spotkanie.
Lisy są w ogromnym gazie i na pewno wyjdą na to spotkanie z tylko jednym celem, którym będzie wygrana. Chelsea jedynie grając solidnie w defensywie mogą coś tutaj ugrać i wydaje mi się, że remis byłby dla nich bardzo dobrym wynikiem biorąc pod uwagę to jak gracze Mourinho spisują się w tym sezonie. Nie widzę w tym spotkaniu wielu bramek. Bardzo możliwe wyniki to 1:1, 0:1 bądź w druga stronę 1:0.
Under 2,5 1,85
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Leicester City - Chelsea Londyn
Wielka Chelsea Londyn jeden z najlepszych w Premier League dziś zmierzy się z Leicester City tzw &quot;Lisy&quot; beniaminkiem który trafił do PL 2 sezony temu. Przeciętny kibic zasiada i jego pierwszy wniosek faworyt jest 1 z małą szansą by dziś się potoczyło inaczej aniżeli wygrana Chelsea . Tak właśnie opisuje tutaj spora liczba osób ten mecz. A jeszcze inni przecież Chelsea ograła Fc Porto w LM i to aż 2-0 wielki przełom w niebieskich teraz tylko z górki w niektórych jeszcze obudziła się nadzieja na koronę PL. Tak jest dziś nastąpi wielkie przełamanie bo Lisy to uj nie drużyna fartem się utrzymali w poprzednim sezonie w tym ogrywali ogórów a więc z Chelsea mogą nie wychodzić na zielone podwórko.
Dobra koniec tych polemizejskich opowieści. Chelsea całkowicie jest bez formy większość osób co śledzi PL to zresztą o tym wie nie ma komu nie ma jak ogólnie czarna dziura. Hazard wielki lider Chelsea niestety nie nadaje się na ławkę na tą chwilę całkowicie zgasł. Oscar Jak się przewracał tak sie przewraca. O Defensywie rozpisywać się? chyba nie ma sensu tutaj nic nie ma wspólnego z tym co Chelsea miała od dawna czyli spokój i stabilność.
DObra może trochę o Lisach a może nawet więcej, bo na to zasługują. Już pod koniec tamtego sezonu było widać, że to utrzymanie będzie zasłużone i w tym będzie to udokumentowane, nawet ja nie sądziłem że Leicester aż będzie miało taki początek sezonu 3 miejsce całkiem śmiało można na tą chwilę powiedzieć zasłużone. Bo Lisy grają naprawdę dobrze zresztą mają piłkarzy którzy już teraz biją się największe kluby. Jedynie co może popsuć to wszystko to trener jakim jest Ranierii hmm.. mnie nigdy nie przekonywał bo zawsze potrafił kombinować nawet jeśli jest dobrze.
Ah.. bym zapomniał wspomnieć do tych co pisali że do tej pory &quot;Lisy&quot; ogrywały same ogórki, tu też można się roześmiać i to całkiem na trzeźwo, bo jeśli CP czy Młoty, świetne mecze z Kogutami czy choćby Świętymi to co powiecie o Chelsea która nie potrafiła nawet zremisować choć z jedną z tych drużyn baa a z Bournemouth nawet strzelić gola ????

Dzisiejszych typów nie neguję ale ile razy sobie będziecie uświadamiać że to przełamanie właśnie dziś nastąpi podopiecznych Mou może i faktycznie z Lisami nastąpi ale chyba nie sądzicie że, jakimś cudem Chelsea zacznie grać na swoim poziomie zaś Lisy stracą całkowicie formę bo tak musi się stać w dzisiejszym meczu by tu 3 punkty trafiło do gości. dla mnie nie ma sensu stawiać na Chelsea a tym bardziej po kursie 2,3@ na wyjeździe z mocną ekipą.
Jedyny bet dobry w tym meczu to, BTS ale nie pre a także over kartek gdyż tutaj będzie twarda gra a sędzia Clattenburg nie pozwala na takie warunki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Jamie Vardy strzeli gola @2,37 bet365 ✅

Patrząc na tabelę Leicester jest tutaj wyraźnym faworytem.
Mogą stać się znowu liderami jeśli dziś wygrają.
Z drugiej strony Chelsea, gra fatalnie momentami coś tam odpalą, ostatnio wygrana z Porto, czy też remis z Totkiem na wyjeździe.
Goście są niedaleko od strefy spadkowej i muszą się w końcu przełamać.
Leicester 4-2-1 na własnym boisku z 32 punktami, ok. 2 razy więcej od swoich rywali, dzisiejszych.
Szczególnie dobra gra z czołówką.
Ostatnia porażka z Arsenalem na własnym boisku 2:5, we wrześniu.
Nie ma żadnych kontuzji a 5 ostatnich meczy bez porażki.
Chelsea na wyjazdach 1-2-4.
Chelsea jeśli chce coś tutaj ugrać musi zaatakować, i narzucić swój styl gry !
Leicester dzięki temu bd. miało dużo szans z kontry na gola, w czym są dobrzy.
Trudno przewidzieć zwycięzce tego meczu, bo oba zespoły o coś grają, dlatego stawiam na kocura z Leicester, który jest jednym z faworytów do stg. tutaj.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom