>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

18. Grand Prix USA [15-17.11.2013]

Status
Zamknięty.
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
:idea: Jules Bianchi - Max Chilton @1.45 Betsafe/Expekt/Betclic ✅ ✅ ✅ IZYDOR
Kierowca pod opieką Ferrari kontra paydriver. Czilton będzie musiał odbyć karę przejazdu przez boksy w ciągu pierwszych pięciu okrążeń GP USA. Tj. jakieś 20 kilka sekund straty za darmo do Biankiego już na starcie. Jeżeli Bianchi dojedzie do mety bez żadnych kar, usterek czy nie spowoduje/weźmie udziału w wypadku to typ będzie jak najbardziej łatwym zakładem z dobrym kursem, ponieważ normalnie są takie @, a tutaj mamy dodatkowo karę do Anglika.
:idea:Valtteri Bottas - Paul di Resta @2.03 Nordicbet ✅ ✅ ✅ IZYDOR
Fin prezentuje się tutaj znakomicie. Williams wprowadza i testuje kilka nowinek na sezon 2014 i widać spore efekty. Valtteri to jedna z rewelacji tego weekendu, bdb tempo i na twardej i na pośredniej mieszance. Spokojnie powinien podołać w tym zestawieniu, jedyna wątpliwość to strategia, bo opony tutaj są mniejszym kłopotem.
Dodatkowo Valtteri vs Maldonado ✅ i Webber vs Alonso ✅ IZYDOR
U Pastora i Valtteriego jasna sytuacja + Red Bull dyktuje tempo czy to na twardej czy to na pośredniej mieszance, dlatego z Alonso nie powinno być problemu. Ponadto Fernando uskarża się na bóle głowy i pleców po incydencie w ZEA.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Webber 3. lub gorszy na końcu pierwszego kółka @1.66 bet365 ✅ P4 po pierwszym kółku
Łapać póki jeszcze oferta wystawiona, bo zaraz wyścig. Webber to mistrz oddawnia n pozycji na starcie, nie zmieni się to w dwóch ostatnich wyścigach jego kariery w f1.
Krótko bo zaraz race.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Moje propozycje na wyścig
Alonso - Hulkenberg 1 1,62 STS ✅✅✅
Perez - Button 1 1,5 STS✅✅✅
Bottas - Maldonado 1 1,32 STS ✅✅✅
Super udany weekend. Wliczając w to kwale mamy 4/5 . Wyścig praktycznie w całości tak jak go przewidywałem. Alonso bardzo dobre tempo na twardej, na koniec za to zapłacił bo ślizgał się już na oponach, ale dotrwał do końca przed Hulkiem. Perez i Bottas zdecydowanie bez żadnych wątpliwości.
Co do wyścigu - BRAWA dla Vettela !!! Jako pierwszy w historii odnosi 8 zwycięstwo z rzędu , Brawo !!
Super wyścig Romka, bardzo dobre równo tempo . Webber pokazał niestety po raz kolejny, dlaczego był zawsze kierowcą nr 2. Jechał najszybciej na torze, super tempo a mimo to nie zaryzykował wyprzedzenia Romka, a miał do tego super okazje.
Ogólnie spodziewałem się więcej manewrów wyprzedzania, mimo 2 stref DRS kierowcy musieli się często sporo napocić. Super oglądało się jazdę łeb w łeb na szybkich zakrętach.
Bardzo fajnie pojechał Bottas, momentami tempo czołówki. Był za dobry dla tych z tyłu, ale trochę za słaby dla tych z przodu. Widać jednak, że kierunek jaki obiera jego zespół na 2014 rok jest bardzo dobry.
Massa i Button - bez historii .
Hamilton - no w końcu jest za co go pochwalić. Nareszcie równy wyścig w jego wykonaniu, momentami tracił tempo ale potrafił szybko wrócić do szybkiej jazdy.
Niestety przed nami już tylko 1 wyścig tego sezonu i ostatnia okazja do zarobienia na F1. Mam nadzieję, że ktoś sobie chociaż skorzystał z dzisiejszego wyścigu.
Za tydzień - Koniec ....
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Perfekcyjne GP, świetny wyścig. Bukmachersko 9/11 ✅ Wyścig bez żadnych niespodzianek, wszystko było pod kontrolą. Co do Vettela - jeździ w innej lidze, tylko teraz pytanie w jakiej bo F1 to już jest ta najwyższa :mrgreen: Wielki luz, pełna kontrola, świetna komunikacja i współpraca z Rokim, ???? cały RBR, Byki podbiły Texas.
Webber bardzo dobry wyścig, a Romain tak jak zawsze w niego wierzyłem, tak teraz pokazuje na co go stać i już jest moim trzecim po Sebastianie i Felipe ulubieńcem w F1. W 2014 namiesza jeżeli będzie jeździł tak jak w końcówce tego sezonu ;) Jego słowa, że pogoni tutaj byki się połowicznie sprawdziły, choć Mark gdyby miał więcej odwagi, wyprzedziłby Francuza na ostatnich okrążeniach. Mega tempo Grożana, niespodziewałem się tego po treningach, a tu proszę.
Najbardziej mnie zawiódł Kovalainen, nie wykorzystał potencjału Lotusa i teraz pojawia się pytanie czy nie lepiej byłoby wykorzystać rezerwowego Valsecchiego :?: Na to pytanie odpowiedzi teraz nie znajdziemy. Maldonado oczywiście puścił wyścig planowo. A najbardziej szkoda Adriana Sutila - super mega pechowe GP dla Niemca, najpierw awaria bolidu w kwalifikacjach, teraz kraksa z Gutierrezem i out na pierwszym okrążeniu...
Bottas rewelacja tego Grand Prix, świetne Q, bdb wyścig i pierwsze pkty w karierze fińskiego kierowcy Williamsa, który jak widać nie stoi w miejscu jeżeli chodzi o wprowadzanie poprawek do ich maszynek na przyszły sezon.

 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom