>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

18 kolejka PlusLigi

Status
Zamknięty.
L 8

luk092

Użytkownik
Dafi Społem Kielce vs Cuprum Lubin typ 2 kurs 1,45(STS)

było gorąco, ale typ na +

Dziwi tak duży kurs na drużynę z Lubina. Są w formie, mają lepszy skład. Taht wrócił do gry i szalaje.
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Co to za haczyk buki szykują ? Na Cuprum z 1.30 na 1.42 wzrost ... jakies osłabienia ? Czy cos mnie omineło ? I Leon czy Quantoarena zrobili transfer do Kielc ???? ?
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
Uważam podobnie jak panowie wyżej. Taht wrócił, Kaczmarek w bardzo dobrej dyspozycji z Espadonem, personalnie Cuprum dużo lepsze. Jedyne co ewentualnie przemawia za Kielcami to h2h - cztery mecze to trzy zwycięstwa Kielczan (wszystkie po 3:2) i porażka 2:3, ale spoglądanie na h2h w przypadku siatkówki to raczej kiepski pomysł, gdyż kadry zespołów zmieniają się z sezonu na sezon w zasadzie. Fakt, Kielczanie pokonali u siebie ostatnio Resovię, ale to Resa grała żenująco i to rzeszowianie bardziej ten mecz przegrali swoją postawą niż kielczanie wygrali. Cuprum po rewelacyjnym początku miało zastój, ale teraz wydaje się, że wracają na właściwe tory. Kurs warty gry, więc:
Kielce - Cuprum 2 @1,35 STS ✅✅✅ 2:3
Kielce - Cuprum (-1,5 s) 2 @ 1.65 STS ⛔⛔⛔ 2:3
DW: 1:3 @ 3,00 STS ⛔⛔⛔ 2:3
Wystarczy, żeby Taht lub Kaczmarek zagrali na swoim nominalnym poziomie i na zagrywce całkiem nieźle siedziało. Wówczas po kielczanach nie będzie co zbierać. I Taht i Kaczmarek potrafią na zagrywce zrobić różnice, jest też Pupart, a Masny na sypie to jeszcze nie tak dawno TOP3 Plusligi i wg mnie dalej jeden z lepszych na swojej pozycji.
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Kielce - Cuprum Lubin (-1,5) 2 @ 1.57 STS

Co tu wiele pisać o tym spotkaniu. Czerwona latarnia naszej rodzimej ligi, czyli Kielce podejmują dzisiaj solidną ekipę Cuprum Lubin. Skład niebotycznie lepszy po stronie gości. W ataku Kaczmarek, jeden z dwóch czołowych polskich atakujących. Do tego na przyjęcie dwóch solidnych Estończyków plus na rozegraniu bardzo dobry technik, Masny. W Kieleckiej ekipie nie widać czegokolwiek co miałoby wskazywać na ich wygraną. Są zwyczajnie gorsi personalnie.
Porównanie składów:
Kielce - Cuprum Lubin
atak: Dokić - Kaczmarek
rozgrywający : Stępień - Masny
przyjmujący : Wachnik, Pawliński, Łapszyński - Taht,Pupart, Terzić
środek : Morozau, Nałobin - Hain, Gunia, Michalski
libero : Czunkiewicz - Kryś
Bez dwóch zdań Cuprum bierze dzisiejszy mecz z przewagą minimum dwóch setów. To będzie mecz do jednej bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
&quot;Bez dwóch zdań Cuprum bierze dzisiejszy mecz z przewagą minimum dwóch setów. To będzie mecz do jednej bramki.&quot; hahaha
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
&quot;Bez dwóch zdań Cuprum bierze dzisiejszy mecz z przewagą minimum dwóch setów. To będzie mecz do jednej bramki.&quot; hahaha
Widzę, że lubisz pośmieszkować i obśmiewać. A może tak łaskawie sam dasz jakiś konkretny typ z analizą ?
Gdyby nie fikcja pod koniec pierwszego seta i przegrana seta przez Cuprum ze stanu 17:22 na 25:23, to prawda jest taka, że byłoby gładkie 3:0 po 3 setach. Więc nie wiem Cię tak śmieszy
 
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
Widzę, że lubisz pośmieszkować i obśmiewać. A może tak łaskawie sam dasz jakiś konkretny typ z analizą ?
Gdyby nie fikcja pod koniec pierwszego seta i przegrana seta przez Cuprum ze stanu 17:22 na 25:23, to prawda jest taka, że byłoby gładkie 3:0 po 3 setach. Więc nie wiem Cię tak śmieszy
Człowieku, a raczej wróżbito, skąd Ty możesz wiedzieć, co by było &quot;gdyby&quot; , Resovia już tam przegrała i też miał być mecz do jednej bramki, ja rozumiem, że mają lepszą drużynę, ale takie rzeczy co Ty wypisujesz to aż ciężko się czyta ????
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Człowieku, a raczej wróżbito, skąd Ty możesz wiedzieć, co by było &quot;gdyby&quot; , Resovia już tam przegrała i też miał być mecz do jednej bramki, ja rozumiem, że mają lepszą drużynę, ale takie rzeczy co Ty wypisujesz to aż ciężko się czyta ????
Szkoda ze nie masz nic do zaoferowania i nie podajesz żadnych typów, żadnych analiz. Tutaj się dzielimy analizami, a nie stekaniem. Trzeba grać czyste zwycięstwa, a nie bawić się w handicapy, taka prawda.
e. tak nie warto bawić się w handicapy. Dlaczego nie potrafisz napisać żadnej analizy tylko wytykać innym błędów. Takich żerujących na innych, tutaj nam nie potrzeba. Bierz stąd swoje zabawki albo weź się do roboty
 
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
&quot;Kielce - Cuprum Lubin (-1,5) 2 @ 1.57 STS&quot;
Tak pisałeś przed meczem i że mecz do jednej bramki, a teraz, że nie warto się bawić w żadne hadi ? haha daj spokój, odpocznij.
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Szczecin - Cerrad Czarni Radom 2 @ 2.20 Fortuna ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅ JAAAAAAAZDAAAAAAAAA RADDOOOOOOOMMMMMMMMMMMMMMMMMM
Spotkanie dwóch zespołów sąsiadujących ze sobą w tabeli. Oczekiwania przed sezonem całkowicie odmienne. Radom przez wiele nawarstwiających się kontuzji i wszelakich absencji zajmuje zdecydowanie zaniżone miejsce, jeżeli chodzi o ich aspiracje i możliwości. Natomiast Szczecin po początkowych niespodziewanych triumfach i zbudowaniu swojej pozycji w tabeli kieruje się w stronę dołu tabeli przegrywając kolejne spotkania. Póki co i tak zajmują miejsce ponad stan. Trener Cerradu w końcu może korzystać z dwóch rozgrywających, po kontuzji wrócił także etatowy przyjmujący Fornal. Brak w kadrze tylko atakującego Filipa, lecz jego miejsce z powodzeniem zastępuje Ziobrowski.
Szczecin - Cerrad Czarni Radom
atak: Kluth-Ziobrowski
rozegranie: Terbaportti - Vincić, Droszyński
przyjęcie: Ruciak, Wika, Menzel - Żaliński, Fornal, Kwasowski
środek : Gawryszewski, Duff - Teriomenko, Huber
libero: Murek, Mihułka - Watten

Personalnie skład zdecydowanie lepszy po stronie gości z Radomia. Dysponują potężną zagrywką, przede wszystkim Teriomenko i Żaliński. Ten element zdecydowanie może zaważyć o losach tego spotkania. Kurs na Czarnych Radom zdecydowanie przesadzony, na pewno spadnie, a goście spokojnie mogą powalczyć o wygraną z takich rywalem jakim jest Szczecin.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
Szczecin - Cerrad Czarni Radom 2 @ 2.20 Fortuna
Spotkanie dwóch zespołów sąsiadujących ze sobą w tabeli. Oczekiwania przed sezonem całkowicie odmienne. Radom przez wiele nawarstwiających się kontuzji i wszelakich absencji zajmuje zdecydowanie zaniżone miejsce, jeżeli chodzi o ich aspiracje i możliwości. Natomiast Szczecin po początkowych niespodziewanych triumfach i zbudowaniu swojej pozycji w tabeli kieruje się w stronę dołu tabeli przegrywając kolejne spotkania. Póki co i tak zajmują miejsce ponad stan. Trener Cerradu w końcu może korzystać z dwóch rozgrywających, po kontuzji wrócił także etatowy przyjmujący Fornal. Brak w kadrze tylko atakującego Filipa, lecz jego miejsce z powodzeniem zastępuje Ziobrowski.
Szczecin - Cerrad Czarni Radom
atak: Kluth-Ziobrowski
rozegranie: Terbaportti - Vincić, Droszyński
przyjęcie: Ruciak, Wika, Menzel - Żaliński, Fornal, Kwasowski
środek : Gawryszewski, Duff - Teriomenko, Huber
libero: Murek, Mihułka - Watten

Personalnie skład zdecydowanie lepszy po stronie gości z Radomia. Dysponują potężną zagrywką, przede wszystkim Teriomenko i Żaliński. Ten element zdecydowanie może zaważyć o losach tego spotkania. Kurs na Czarnych Radom zdecydowanie przesadzony, na pewno spadnie, a goście spokojnie mogą powalczyć o wygraną z takich rywalem jakim jest Szczecin.
Jestem tu od 2010 pajacu i śmiesz mi do mnie podbijać ? &quot;żerujących na innych&quot; haha, ten twój typ, jak twój poprzedni jest warty tyle co ty, gra u siebie a na wyjeździe to dwie różne rzeczy, to samo bazgrałeś o Kielcach, wyjdź i nie wracaj, ciach.
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Jak Ziobrowski to poziom Klutha to swiety zostane Kluth polka wyzej.. Tevrapotti gorszy od Droszynskiego ? Haha. Wieszco ja rozumiem ze chcesz grac na Radom.. ale wiecej obiektywizmu. W Ataku lepszy Espadon.. co innego gdyby byl Filip. Tevrapotti na rozgraniu gra bardzo fajnie. W Espadonie najgorsze jest przyjecie i libero. Tu Radom wygrywa. Ale na rozgraniu remis. A w ataku Kluth bije na glowe Ziobrowskiego. Kluth moze sam pociagnac Espadon jak to nie raz juz robil.
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Jestem tu od 2010 pajacu i śmiesz mi do mnie podbijać ? &quot;żerujących na innych&quot; haha, ten twój typ, jak twój poprzedni jest warty tyle co ty, gra u siebie a na wyjeździe to dwie różne rzeczy, to samo bazgrałeś o Kielcach, wyjdź i nie wracaj, ciach.
Dalej nie odpowiedziałeś na pytanie, dlaczego nie piszesz żadnych analiz do typów? Dlaczego nie negowałeś mojego typu przed meczem tylko po zakończeniu? Gdzie byłeś jak wczoraj wszedł typ na Skre z kursem ponad 4 ? Zakończmy tą bezcelową dyskusję, bo nie masz nic konkretnego do napisania, smutne, lecz prawdziwe.
Admini proszę o usunięcie postów niezwiązanych z tematem.
Jak Ziobrowski to poziom Klutha to swiety zostane Kluth polka wyzej.. Tevrapotti gorszy od Droszynskiego ? Haha. Wieszco ja rozumiem ze chcesz grac na Radom.. ale wiecej obiektywizmu. W Ataku lepszy Espadon.. co innego gdyby byl Filip. Tevrapotti na rozgraniu gra bardzo fajnie. W Espadonie najgorsze jest przyjecie i libero. Tu Radom wygrywa. Ale na rozgraniu remis. A w ataku Kluth bije na glowe Ziobrowskiego. Kluth moze sam pociagnac Espadon jak to nie raz juz robil.
I tutaj wyraziłeś swoją opinię. Dobrze spojrzeć na mecz z innej perspektywy. Ja jednak mam inne spojrzenie na możliwości danych siatkarzy. Za kilkanaście godzin boisko wszystko zweryfikuje. Tervaportti może i od Droszyńskiego nie gorszy, ale już od Vincica z pewnością. Mecz jest stykowy, gra Radom bo są wg mnie ekipą lepszą i kurs 2,20 na nich w meczu ze Szczecinem jest bardzo okazyjny.
 
M 220

mm25

Użytkownik
Szczecin - Cerrad Czarni Radom 2 @ 2.20 Fortuna
Spotkanie dwóch zespołów sąsiadujących ze sobą w tabeli. Oczekiwania przed sezonem całkowicie odmienne. Radom przez wiele nawarstwiających się kontuzji i wszelakich absencji zajmuje zdecydowanie zaniżone miejsce, jeżeli chodzi o ich aspiracje i możliwości. Natomiast Szczecin po początkowych niespodziewanych triumfach i zbudowaniu swojej pozycji w tabeli kieruje się w stronę dołu tabeli przegrywając kolejne spotkania. Póki co i tak zajmują miejsce ponad stan. Trener Cerradu w końcu może korzystać z dwóch rozgrywających, po kontuzji wrócił także etatowy przyjmujący Fornal. Brak w kadrze tylko atakującego Filipa, lecz jego miejsce z powodzeniem zastępuje Ziobrowski.
Szczecin - Cerrad Czarni Radom
atak: Kluth-Ziobrowski
rozegranie: Terbaportti - Vincić, Droszyński
przyjęcie: Ruciak, Wika, Menzel - Żaliński, Fornal, Kwasowski
środek : Gawryszewski, Duff - Teriomenko, Huber
libero: Murek, Mihułka - Watten

Personalnie skład zdecydowanie lepszy po stronie gości z Radomia. Dysponują potężną zagrywką, przede wszystkim Teriomenko i Żaliński. Ten element zdecydowanie może zaważyć o losach tego spotkania. Kurs na Czarnych Radom zdecydowanie przesadzony, na pewno spadnie, a goście spokojnie mogą powalczyć o wygraną z takich rywalem jakim jest Szczecin.
Ja dla mnie Espadon wygra już od Paru dni lukam ten mecz, myśle 3-0 lub 3-1
wiec mozna i -1.5 seta na Szczecin iść
 
M 220

mm25

Użytkownik
Ciekaw jestem czego tak Kursy lecą na Katowice..
Może Pan zenek225 doradzi?
Bo cos mało tu pisze ???? Bo chciałem iść na Warszwawę -2.5 seta
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Dzisiaj zagram na Espadon
typ -1,5 Pkt
kurs 1.81

Obie drużyny są średniakami i obie podobny bilans Espadon 3-5 u siebie , Radom 3-5 na wyjazdach. Jest to mecz bez value żadnego. Zatem trzeba spojrzeć na składy, Radom ponownie bez Filipa co jak dlamnie jest stratą, przedewszystkim na zagrywce i ataku. Espadon widziałem jak grał z Lubinem, porażka to głównie mnóstwo błędów na zagrywce + Kluth ewidentnie nie miał swojego dnia. Menzel też raz zrobił punkt z niczego a potem szkolny błąd. Espadon ma serie 3 porażek, Czarni tą serie ostatni przerwali. Liczę , że dziś Espadon przerwie serie porażek, a Kluth zagra na swoim dobrym poziomie w ataku. Przyjęcie bedzie bardzo ważne, a to w Espadonie też szwankowało.. gorzej już zagrać chyba się nie da, wiec liczę na odbicie się. Z Cuprum nie funkcjonował ani atak, ani zagrywa i było kiepskie przyjęcie. Dziś powinno być lepiej. Ostatnio ograli Czarnych 3-1 w Radomiu. Wygrywając na małe pkt różnicą +9 pkt. Cała robota była wykonana w jednym secie wygranym 16-25. Espadon lubi grac 5 setówki, wiec ide w handi pkt.

 
alex-cross 76

alex-cross

Użytkownik
Jest to mecz bez value żadnego.
Jeśli jest to mecz bez żadnego value to po co cokolwiek ruszać z tego? Strzelanie samobója i samo zaprzeczenie.
Jak dla mnie 50/50, więc teoretycznie zgadzam się z typem hokuspokus, ale nie z tym co pisze, bo nie rozumiem jak można obecnie stawiać na równi Ziobrowskiego od Klutha, ten drugi tej zwyczajnie skuteczniejszy, ma lepszą zagrywkę, w bloku porównywalni. Nie zgodzę się również z postawieniem wyżej Vincicia od Tervaporttiego (Terbaporttiego?), nie przepadam za Finem, ale rozgrywa poprawnie, poza tym ma ciekawą zagrywkę, czego u Vincicia brakuje (a ma już Droszyński), no i w Szczecinie na ławce też jest w miarę sensowny zastępca w osobie Kowalskiego.
Gdybym miał szukać argumentów na Radom, uwypukliłbym przede wszystkim parę przyjmujących, pod warunkiem, że Fornal będzie grał.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Będzin - Bydgoszcz
powyżej 180,5 1,66 eFortuna

Moim zdaniem mecz na styku gdzie jedni i drudzy mogą pokusić się o zwycięstwo dlatego ja idę w stronę overa. Bydgoszcz ostatnio pokonał Katowice 3:1 po dobrej grze, wcześniej urwał 2 sety Warszawie, która jest w niesamowitym gazie i seta Czarnym Radom.
Będzin u siebie jest mocne ale forma ostatnio szwankuje, porażka 0:3 z Czarnymi Radom czy 1:3 z Cuprem...
Jeśli miałbym iść w zwycięstwo którejś ze stron szedłbym w gości natomiast pewniejszy jest over
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom