>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

19. kolejka Premier League (22.12 - 23.12.2017)

Status
Zamknięty.
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
No i panowie nie oszukujmy sie.. gdyby w bramce przy 0:2 dla Looserpoolu stał De Gea mogloby sie skonczyc 0:2 a tak slabiak Mignolet znow blysnal ;) Karius to cienias to samo Mignolet, zmienic bramkarza na klasowego i moze cos z tego Loserpoolu bedzie a jak nie zmienia to bedzie tak jak dzis smiech ;) brawo Arsenal mimo,ze popsuliscie mi niezly kupon ???? swietni kanonierzy !!! szacun mimo 3:3 na ta chwile szacun dla Arsenalu .
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Według mnie to duża część bramek padła dość przypadkowo. Dwie dla czerwonych to rykoszety, Mignolet to pomyłka w Liverpoolo. Powinni zamknąć mecz już w pierwszej części a tak mają 3 w 5minut. Jurguś znów będzie psioczył na obronę ???? Ale ogląda się super ????
 
hendikapik89 5

hendikapik89

Użytkownik
West Ham United - Newcastle United
W sobotnie przedświąteczne popołudnie zmierzą się ze sobą ekipy z drugiej połowy tabeli angielskiej Premier League.
Patrząc na ostatnie wyniki osiągane przez WHU, w mojej opini są oni faworytem tego spotkania.
W pojedynku z Manchesterem City, mimo przegranej, wypadli całkiem nieźle. W końcówce pierwszej połowy gol dla podopiecznych Moyesa był dużym zaskoczeniem. Oczywiście Obywatele zdecydowanie przeważali w tym meczu, ale piłkarze West Hamu stworzyli sobie kilka okazji, i udowodnili że na pewno nie są teamem który można lekceważyć.
Potem 3 punkty w meczu z The Blues, w którym zdobyli bramkę już w 6 minucie i utrzymali jednobramkowe prowadzenie do końca, mimo dominacji ze strony gości. W 17 kolejce zagrali mecz z kolejnym zespołem z czołówki PL - Arsenalem który zakończył się korzystnym dla Młotów bezbramkowym remisem. Następnie rozbili Stoke na wyjeździe strzelając im 3 bramki i zachowując czyste konto. Od kiedy zmieniono trenera widać że The Hammers odżyli i myślę, że są w stanie zbudować sobie bezpieczny odstęp od strefy spadkowej. West Ham wygląda nieco lepiej u siebie, a ekipa w gazie więc myślę że mając atut własnego boiska spokojnie powinni sobie poradzić ze słabo grającym przeciwnikiem.
A mowa tutaj o Newcastle, które przez ostatnie 9 kolejek zdobyło zaledwie jeden punkt. Zajmują oni 18 pozycje w tabeli, znajdują się w strefie spadkowej, a z taką grą jaką obecnie prezentują zawodnicy Rafaela Beniteza, to obstawiam, że jeszcze w niej zostaną. Co tu dużo gadać, dużo błędów w obronie, słaba skuteczność w ataku, co przekłada się na wyniki. Spodziewam się kolejnego średniego występu w ich wykonaniu.
To jest Premier League, więc tutaj może się wydarzyć tak na prawdę wszystko, zwłaszcza że do końca zostały 3 kolejki, a pod koniec często zdarzają się niespodzianki. Według mnie nie w tym meczu, stąd mój wybór.
Propozycje:
1x2 -
typ : 1 kurs: 2.13
spotkanie/ilość bramek -
typ: 1/-2.5 kurs: 4.1
lub 1/+1.5 kurs: 2.67
handicap(0-1)
typ: 1 kurs 3.95

Mój typ na to spotkanie to 2:0 dla West Ham United.⛔

No niestety nie pykło
West Ham 2:3 Newcastle



 
Otrzymane punkty reputacji: +5
buzka89 35

buzka89

Użytkownik
FC FC Brighton &amp; Hove Albion&amp; Hove Albion - Watford FC
TYP: FC Brighton &amp; Hove Albion 1 gole m ✅
KURS: 3,52 (kurs rzeczywisty)
BUKMACHER: forBet
FC Brighton pokazało się z dobrej strony w meczu z FC Burnley. Spotkania domowe to tylko 2 porażki, ale aż 5 remisów; ostatnie zwycięstwo z Newcastle United (1:0, 24-09-2017).
Mecz przeciwko Watford FC, które w mojej ocenie znajduje się w dużym kryzysie i dodatkowo obarczone jest wieloma absencjami, stanowi dla gospodarzy świetną okazję do przełamania. Taki scenariusz moim zdaniem jest bardziej prawdopodobny od kolejnego podziału punktów.
Statystyki bramek gospodarzy jak I gości pozwalają na dalsze prognozy - jeżeli Brighton wygra to nie będzie to wysokie zwycięstwo.
Podsumowując. Spodziewam się z wyrównanego spotkania i przełamania gospodarzy.
Mecz pod kątem bukmacherskim ma dla mnie niski priorytet dlatego gram typ w singlu za niską stawkę.
Podsuwam pomysł - analizy statystycznej wraz z weryfikacją typu każdy może dokonać samodzielnie.
Ponadto w tej kolejce po wstępnej analizie:
FC Everton - Chelsea Londyn NO BET
Manchester City - Bournemouth AFC NO BET
Southampton FC - Huddersfield Town FC NO BET
Stoke City - West Bromwich Albion NO BET
Swansea City - Crystal Palace NO BET
West Ham United - Newcastle United NO BET
FC Burnley - Tottenham Hotspur
Grałbym na remis, ale absencja 2 podstawowych obrońców Burnley mnie bardzo nie pokoi. Z drugiej nie ufam na tyle SPURS, aby z kursem 1,55 stawiać na czystą &quot;dwójkę&quot;. Dla mnie NO BET.​

 
Otrzymane punkty reputacji: +10
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League
Godz: 16:00
Spotkanie: West Ham United F.C. - Newcastle United F.C.
Typ: West Ham United F.C.
Kurs: 2.13
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Anglii gdzie w 19 kolejce ligowej tamtejszej Premier League na London Stadium zmierzą się o ligowe punkty West Ham United Football Club a w gości przyjedzie zespół Newcastle United Football Club.
West Ham United F.C. w tym sezonie ligowym w swoich 18 meczach zdobył 17 punktów co daje obecnie 15 miejsce w tabeli ligowej natomiast Newcastle United F.C. plasuje się na 18 pozycji w angielskiej Premier League zdobywając 15 ligowych oczek w swoich 18 spotkaniach.
Gospodarze na swoim terenie 3 zwycięstwa, 2 remisy oraz 3 przegrane i bilans bramek 8-11 zaś goście na wyjazdach wygrana, 2 remisy oraz 6 porażek z bilansem bramkowym 7-15.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy ostatnio złapali wiatr w żagle i zaczęli zdobywać ligowe oczka tak bardzo im potrzebne po słabym początku sezonu ligowego i to dla nich kolejne spotkanie które muszą wygrać jeśli nie chcą być za blisko strefy spadkowej do tego może się przebudzi ich Chicharito i coś ustrzeli a goście na wyjazdach słabo do tego lubią tracić gole co moim zdaniem powinni wykorzystać zawodnicy zespołu gospodarzy tego spotkania.
⛔ 2:3
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Liverpool zawsze bedzie Loo.. Liverpoolem ????
Fajnie ze Everton powalczyl i zremisowal i Leicester.. kursy powchodzily .. mega mecze: za walke brawoo !!! Popsul typowo WHU i Valencia ...Mecz Lisow mega i ten gol w koncowce .. typami Was forumowicze nie zawiodlem oprocz Underu Arsenalu vs Liverpool .. tu dalem ciala.. Lisyyyy !!!!!!!! mega
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI3NzU3NDI3NTEwMDr%2BACUrNHIxij%2BwVpk%3D&amp;amp;kind=MAIN
bylo bliskooo ????
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Świetne zakończenie spotkania Leicester. Man Utd tyle co mieli okazji na dobicie rywala na 3-1 to często się nie zdarza. Swoją droga karny dla Utd powinien być.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Świetne zakończenie spotkania Leicester. Man Utd tyle co mieli okazji na dobicie rywala na 3-1 to często się nie zdarza. Swoją droga karny dla Utd powinien być.
w 3 powtorce bylo widac jak Schmeichel dotknal pilki .. wiec nie , karny nie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom