>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

19 kolejka Primera Division 16.01-18.01.2015

Status
Zamknięty.
P 0

pandamonium

Użytkownik
Villarreal-Bilbao

Biblao przegrało dzisiaj u siebie z Cetlą 0-2. Krótka piłka - 5 meczy, 4 porażki!
Villarreal w przeciwieństwie do Bilbao ciułają punktu, niestety martwią ostatnie remisy. 5 gier - 3 remisy, dwa zwycięstwa. Jednakże ostatnie 6meczy u siebie to 5 zwycięstw + remis. Chciałbym postawić pewną jedynkę na Villarreal. Są w lepszej dyspozycji + własne boisko. Powinni wykorzystać chwilowy brak formy Bilabo.
Co o tym myślicie?
 
chachi82 76

chachi82

Użytkownik
Villarreal-Bilbao

Biblao przegrało dzisiaj u siebie z Cetlą 0-2. Krótka piłka - 5 meczy, 4 porażki!
Villarreal w przeciwieństwie do Bilbao ciułają punktu, niestety martwią ostatnie remisy. 5 gier - 3 remisy, dwa zwycięstwa. Jednakże ostatnie 6meczy u siebie to 5 zwycięstw + remis. Chciałbym postawić pewną jedynkę na Villarreal. Są w lepszej dyspozycji + własne boisko. Powinni wykorzystać chwilowy brak formy Bilabo.
Co o tym myślicie?


Villareal u siebie nie stracili gola od 4 spotkan, Bilbao dolek, ale strzelac potrafia dlatego wg mnie ciekawsza opcja BTS - 2,10 wg BET365
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Valencia - Almeria
Valencia -1 AH ::: 1,51 ::: Pinnacle ::: 3/10
Valencia jest od dwóch meczy bez zwycięstwa. W La Liga remisowali ostatnio z Celtą Vigo 1:1 na wyjeździe i odpali też z Copa del Rey z Espanyolem gdzie przegrali również na wyjeździe 2:0. Warto dodać, że od 14 minuty grali w osłabieniu, a same bramki dla gospodarzy padły dopiero w końcówce meczu, 79 i 89 minuta.
Pomimo to Valencia jest ostatnio w świetnej formie, wygrywała mecz za mecze, a u siebie są podwójnie groźni. Zresztą już nie raz pisałem, że obiekt Mestalla to twierdza nietoperzy. Tam dopiero w 94 minucie wyszarpała zwycięstwo Barcelona, tam przegrał Real. Za to mecze wyjazdowe nigdy nie były ich mocną stronę.
Po drugiej stronie mamy Almerią która jest tuż nad strefą spadkową i na pewno w tym meczu powalczą, to jednak co by nie mówić, nie ma sensu szukać w każdym meczu niespodzianki. Malagę na wyjeździe pokonali po rzucie karnym w 76 minucie, z Sevillą na własnym terenie dostali 0:2. Czarno to widzę i po takim kursie myślę, że Valencia może tu zrobić nawet 3 bramkową zaliczę.
Wynik: 3:2 ▶
Villarreal - Ath Bilbao
Villarreal ::: 1,67 ::: Pinnacle ::: 3/10
Villarreal nie przegrał od 14 spotkań, ostatnią taką porażkę zaliczyli w rozgrywkach Ligi Europejskiej 6 listopada z Zurychem na wyjeździe. Co by nie mówić to żółta łódź podwodna na własnym obiekcie spisuje się świetnie:
1:0 Real Sociedad
3:0 Deportivo La Coruna
3:0 Cadiz
4:0 Real Sociedad
Po drugiej stronie mamy Basków... którzy grają w ostatnim czasie beznadziejnie i nic nie wskazuje na ich przełamanie czy komplet punktów. Przegrali z Celtą u siebie 0:2 z okazji rozgrywek Copa del Rey (co prawda awansowali bo w pierwszym meczu wygrali 2:4), przegrali 1:2 na własnym obiekcie z przedostatnim Elche. W 2015 przegrali też z 16 Deportivo La Coruna, a tuż przed świętami 21 grudnia dostali 1:4 od Atletico Madryt.
Słabo to wszystko wygląda, obrona dziurawa jak szwajcarski. Gospodarze powinni przypieczętować jutro komplet punktów, bo walka o Ligę Mistrzów w lidze hiszpańskiej jest w tym sezonie niezwykle zacięta.
Wynik: 2:0 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Na tą kolejke przygotowałem dwa typy którymi chce sie z wami podzielić. Pierwszy to mecz Getafe z Realem. W tym meczu gram under 3,5 bramki. Getafe u siebie to niewygodny rywal, tam remis zanotowała Barcelona nie mogąc przebić sie przez zasieki obrony gospodarzy. Od konca września na tym stadionie nie padły wiecej niz 3 gole. Real po odpadnieciu z Pucharu Króla bedzie chciał sie podnieść, powinni wygrac ale raczej nie jakos druzgocąco wysoko.
Getafe - Real typ: under 3,5 @1,64 Fortuna✅
Drugi typ, troche bardziej ryzykowny ale na pewno z szansami powodzenia, mianowicie biore na tapete spotkanie Elche z Levante. Gospodarze w tym sezonie spisują sie bardzo słabo, goście niestety podobnie jednak skłaniam sie bardziej w ich strone. To co pokazało Elche z rezerwami Barcy to naprawdę katastrofa. Levante ostatnio w lepszej formie od gospodarzy ktorzy leża im jako przeciwnik. Spotkali sie 10 razy a tylko raz wygrało Elche. Stawiam na gosci z lekką podporką.
Elche - Levante typ 2 w razie remisu zwrot @2,42 Fortuna
Powodzenia;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
To co pokazało Elche z rezerwami Barcy to naprawdę katastrofa.
Uściślając. To co rezerwy Elche pokazało z rezerwami Barcy to naprawdę katastrofa.
Getafe - Real tu widzą mi się kartki. Jaka jest linia? 6.5 - Sędzią Pedro Perez, dość często pokazuje kartki, a i czasem czerwo pokaże. Może iskrzyć. Getafe lubi się spiąć na Królewskich.
over 6.5 kartki @1.80 bet365 ⛔

Real Sociedad - Rayo

Rayo tragedia ostatni mecz z Cordobą. Fatalnie to wyglądało i Baskowie powinni się gładko po nich przejechać. Tym bardziej, że sytuacja gospodarzy wymaga od nich zwycięstwa. Łatwy rywal, w tabeli ciasno, umiejętności piłkarzy na poziom LE, a nie o utrzymanie. Goście słabiutka defensywa, tu Carlos Vela powinien ich zabić.
Real Sociedad wins @1.91 Pinnacle ⛔
Carlos Vela scores 2.50 (strzela też karne w tym sezonie) bet365 ⛔ granie na Sociedad póki co nie jest opłacalne.


Barca -1AH + Atletico -1AH bet365 @ 1.55 [10/10] ✅ ✅
Wygrane tych drużyn to peffki, mam też nadzieję, że ogarną handicapy, ale w najgorszym scenariuszu ever widzę zwrot. Deportivo słabe jak barszcz, Granada już pożegnała Caparrosa, ale nie mają jeszcze zastępcy. Nic tylko pobierać. Szczwany ma najlepsze kursy na tego dubla.
 
chachi82 76

chachi82

Użytkownik
ESPANYOL BARCELONA VS. CELTA DE VIGO - TYP: 1 Kurs: 2.60 Bet365

Dwie sasiadujace ze soba druzyny, ale o jak roznych formach.
Celta ostatnio gorzej niz zle, zero pomyslu na gre, na sczescie dla nich remis z Valenia podniosl troszke morale. Ogolnie patrzac ich mecze wyjazdowe to katastrofa (nie liczac ost pucharu), 5 spotkan, 5 porazek, jeden strzelony gol.
Espanyol tez jakas super forma nie grzeszy, ale u siebie sa calkiem mocni, wtopa z Eibarem, na pewno ich zmobilizuje bardziej do zwyciestwa w dzisiejszym meczu.
Obie druzyny bez wiekszych oslabien, dlatego obie zagraja na maxa swoich mozliwosci.

Do tego, mozna tez zaryzykowac Espanyol 1/1 HT/FT, Celta wiekszosc wyjazdowych meczy przgywa juz do przerwy i w wiekszosci rowniez porazka konczy mecz. Kurs na 1/1 ht/ft: 4.00
 
R 47

rosso

Użytkownik
Real Sociedad: Rayo Vallecano over 2.5 1.75 Bet at home

Dziś w mieście San Sebastian dojdzie do ciekawego pojedynku bowiem gospodarze ze Estadio Anoeta czyli Real Sociedad podejmują na własnym obiekcie drużyne Rayo Vallecano. Menadżerowie obydwu ekip to David Moyes trener gospodarzy oraz Paco od strony gości. Co ciekawe coach Realu nie będzie tego dnia zasiadał na ławce miejscowych gdyż został zawieszony z powodu komentowania decyzji sędziowskich(kara 2 meczy) w poprzednim meczu gdzie Real zremisował u siebie z Villarealem w ramach 1/8 Pucharu Króla i z racji niekorzystnego bilansu bramkowego pożegnał się z turniejem. Teraz wypada się przyjrzeć czołowym zawodnikom obydwu drużyn, szczerze to nie bardzo orientuje się w dzisiejszych absencjach ale wymieniem po 3 ważnych graczy obydwu ekip. Gospodarze: Canales, Vela, Agirretxe. Goście: Ba, Kakuta, Leo Baptistao. Teraz czas na zestawienie formy obydwu drużyn na przestrzeni ostatnich 5 występów u siebie jeśli chodzi o gospodarzy oraz wyjazd jeśli chodzi o gości: Real: Elche 3:0, Bilbao 1:1, Oviedo 1:0 (puchar), Barcelona 1:0, Villarreal 2:2. Rayo: Real Madryt 1:5, Almeria 1:0, Valencia 0:3, Valencia 4:4 (puchar), Getafe 2:1. Pojedynki bezpośrednie, ostatnie 5 meczów w San Sebastian (podane w latach) : 2009- 0:2 (puchar), 2010- 1:0 (Segunda Division), 2012- 4:0, 2012- 4:0, 2014- 2:3. Jak widać w pojedynkach bezpośrednich na stadionie gospodarzy jeśli chodzi o 5 ostatnich spotkań 3 razy wygrali gospodarze, 2 razy goście, padło w sumie 16 bramek. Over 2,5 bramki zanotowaliśmy w 3 ostatnich meczach i taki właśnie będzie mój typ na to spotkanie.
 
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Real Sociedad - Rayo Vallecano
Rayo ostatnio kiepska forma, wtopa u siebie z Cordobą. Sociedad też nie najlepiej, ale widać jakieś perspektywy na przyszłość. Potencjał mają na pewno większy niż Rayo i dzisiaj powinni to pokazać. Rayo słabe w obronie, często tracą sporo goli. Sociedad potrafi fajnie pograć do przodu, jest Vela, Canales i mogą oni spokojnie rozmontować defensywę gości. Przyjezdni też mają kim postraszyć z przodu- Bueno, Kakuta. Leo Baptistao nie zagra, ale spokojnie mogą coś ustrzelić. Ogólnie, Real Sociedad jest drużyną lepszą i widzę dzisiaj ich wygraną. Bramkę jednak mogą stracić, dlatego pobieram over goli RSSS.
Real Sociedad over 1,5 gola @1,90 Marathonbet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Villarreal - Bilbao
Mecz sedziuje Javier Estrada Fernández, a ten Pan potrafi przykartkowac. Moze i jakies czerwo zobaczymy, wszystko mozliwe, a wiadome u buka czerwo kartka x2, ale jestem bardzo spokojny o kartki w tym meczu.
kartka przed 25 min @1.83
ov 5.5 @1.80
4
Bet365
Getafe - Real
Popieram typ uzytkownika @Vidal, ale ja polece troche inaczej i wezme kartke przed 23 minuta. Krolewscy podraznieni po odpadnieciu z pucharu Krola na pewno szybko beda chceili strzelic bramke i kontrolowac caly mecz, takze o szybka kartke dla zawodnikow Getafe bedzie nie trudno.
kartka przed 23 min @1.83
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Espanyol - Celta Vigo
Ilość kartek / powyżej 5.5 @ 2,20
✅

Spotykają się sąsiedzi w tabeli , pomiędzy drużynami jest jedynie 1 pkt różnicy tak więc na pewno będzie to mecz walki. - obie drużyny jeszcze nie zdołały wygrać spotkania w 2015 roku , na pewno obie drużyny myślą o zgarnięciu 3 pkt.
Ostatnie spotkania pomiędzy tymi drużynami i ilość kartek:
Espanyol - Celta
Celta - Espanyol ( 2 kartki)
Celta - Espanyol ( 8 kartek)
Espanyol - Celta ( 6 kartek)
Espanyol - Celta ( 7 kartek)
W ostatnich 4 spotkaniach linia 5.5 nie została pokryta tylko w jednym spotkaniu. Myślę że obecna sytuacja w tabeli na pewno sprawi że linia dziś zostanie pokryta.

Valencia - Almeria
Valencia @ 1,40
Valencia over 1,5 @ 1,50
Valencia (-1,5) @ 2,20
Ilość kartek / powyżej 4,5 @ 2,10

Valencia w ostatnich miesiącach gra bardzo fajną piłkę, dziś podejmują drużynę Almerii - która zajmuje dopiero 17 miejsce z dorobkiem 16 pkt i to przed własną publicznością, a kurs na Valencię wynosi 1,40 ? Jak dla mnie jest to bardzo dobry kurs biorąc pod uwagę ostatnie spotkania Valencii. ▶Bardzo dużym plusem dla Valencii w tym spotkaniu jest również własna publiczność - w tym sezonie rozegrali 9 spotkań - 7 zwycięstw, 1 remis i tylko 1 porażka (0:1 z Barceloną) i dobry bilans bramkowy 20:5. W dzisiejszym spotkaniu nie daję szans Almerii na zwycięstwo, będzie to dla nich bardzo trudne spotkanie więc doszukuję się też w tym spotkaniu dużej ilości kartoników tak jak miało to miejsce w ostatnich spotkaniach pomiędzy tymi drużynami. W ostatnich spotkaniach było 6 i 5 kartek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Villarreal CF - Athletic Bilbao
Wynik meczu: Villarreal 1,58✅ 2:0
Villarreal w wyśmienitej formie od długiego czasu, po drodze zdarzyły się jakieś pechowe remisy ale to głównie na wyjazdach. U siebie są bardzo groźni i jeśli ktoś ma wygrać na stadionie Villarreal to na pewno nie będzie to słabiutki Athletic Bilbao. Baskowie znowu załapali dołek i nie widzę ich w spotkaniu z tak ofensywnie grającym zespołem Villarreal. Gospodarze grają pięknie dla oka, szybkie piłki dużo gry kombinacyjnej i dużo bramek. Stawiam na gospodarzy.
Valencia - Almeria
Wynik meczu: Valencia 1,38✅ 3:2
Podobna sytuacja jak w pierwszym spotkaniu, które opisywałem. Almeria jeden z kandydatów do spadku jedzie na stadion do Valencii. Zespół gospodarzy radzi sobie bardzo dobrze w lidze. Wygrana z Realem na pewno dodaje skrzydeł. Na dodatek są podrażnieni odpadnięciem z Pucharu Króla. Nie widzę dziś żadnych szans dla Almerii nawet na 1pkt.
AKO 2,18✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
beeercik 62

beeercik

Użytkownik
Villareal - Athletic Bilbao
Typ: Powyżej 10 rzutów rożnych ✅ 58 minuta. Łącznie 15.
Kurs: 1,83


Średnia obu zespołów:
Villareal u siebie - 7,3/mecz
Athletic na wyjeździe - 4,2/mecz
Przede wszystkim nie widzę tutaj szans dla Bilbao, na pewno stworzą mniej okazji, rozkład rożnych też pewnie będzie podobny do tego co wyżej. Średnia cornerów Villarealu robi wrażenie, ale odzwierciedla się to też w wynikach - ostatnie 5 meczów na własnym stadionie to 4 zwycięstwa i 1 remis, bilans bramek 13-2.
Myślę, że spokojnie zobaczymy te 11 rzutów rożnych.

Biorąc pod uwagę formę Athleticu w tym sezonie polecam też typ na zwyciestwo Villareal @1,62 ✅ 2-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Sevilla - Malaga
Sevilla ::: 1,79 ::: Pinnacle ::: 3/10
Ligowa 5 zagra z ligową 7. Mecz zapowiada się arcyciekawie, ale ja upatruję się tutaj pewnego zwycięstwa w ekipie gospodarzy. Liga hiszpańska rządzi się swoimi prawami i mecze domowe są bardzo często rozstrzygane na korzyść gospodarzy.
Druga sprawa wygląda tak, że Sevilla w tym sezonie ma aspiracje do gry w Lidze Mistrzów. Są w genialnej formie! Na ostatnich 9 meczów wygrali aż 8 w tym tylko raz zremisowali. To musi budzić strach u rywali.
Malaga przeplata gorsze mecze z tymi lepszymi, ostatnio nie idzie im zbyt najlepiej, a terminarz mieli jeden z łatwiejszych. Do tego kilku ważnych zawodników jutro nie zagra u gości:
Camacho 15/2
Welington 14/0
Sanchez 12/0
U gospodarzy będzie pauzował za czerwoną kartę tylko Pareja 16/1. Liga hiszpańska w tym sezonie jest niezwykle wyrównana jeśli chodzi o grę o miejsca premiujące do gry w Champions League!
Wynik: 2:0 ✅
@Edit: Dzięki Vidal za korektę, już poprawiłem!
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
ESPANYOL BARCELONA VS. CELTA DE VIGO - TYP: 1 Kurs: 2.60 Bet365
Dwie sasiadujace ze soba druzyny, ale o jak roznych formach.
Celta ostatnio gorzej niz zle, zero pomyslu na gre, na sczescie dla nich remis z Valenia podniosl troszke morale. Ogolnie patrzac ich mecze wyjazdowe to katastrofa (nie liczac ost pucharu), 5 spotkan, 5 porazek, jeden strzelony gol.
Espanyol tez jakas super forma nie grzeszy, ale u siebie sa calkiem mocni, wtopa z Eibarem, na pewno ich zmobilizuje bardziej do zwyciestwa w dzisiejszym meczu.
Obie druzyny bez wiekszych oslabien, dlatego obie zagraja na maxa swoich mozliwosci.
Do tego, mozna tez zaryzykowac Espanyol 1/1 HT/FT, Celta wiekszosc wyjazdowych meczy przgywa juz do przerwy i w wiekszosci rowniez porazka konczy mecz. Kurs na 1/1 ht/ft: 4.00
Nie znam się na lidze hiszpańskiej wybitnie. Lubię ją czasami oglądać i miałem przyjemnośc oglądać mecz Celty z Valencią. I jak nie masz pojęcia o czym piszesz o nie pisz bo wprowadzasz ludzi w błąd. Wielokrotnie było pisane, że Celta notuje dużo gorsze wyniki niż wygląda ich gra. Z Valencią niewykorzystany karny i MASA sytuacji. Powinni ten mecz spokojnie wygrać. Co najważniejsze ich gra naprawdę mogła się podobać, zdominowali totalnie Valencie.
Co do typu nie wiem aczkolwiek brak jakiegokolwiek obiektywizmu.
Ja bym tutaj szukał overa. Celta traci tonę głupich bramek a Espanyol tych bramek strzela sporo. W ostatnim spotkaniu z Valencia grali bardzo fajnie w ofensywie i liczę, że na wyjeździe również pokuszą się o stworzenie kilku sytuacji. Jedyne co może martwić to ich skuteczność.
Espanyol - Celta Vigo over 2,5 2,28
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
U gospodarzy będzie pauzował za czerwoną kartę tylko Parejo 16/1.
????
Lekcja nr 1:
Parejo to z Valencii;
Pareja to z Sevilli.
Poza tym pauzuje za nadmiar żółtych kartek, a nie za czerwoną.

Nie będzie też Mbii, bo pojechał na PNA.
Generalnie też bym zagrał na Sevillę, bo lubią mecze derbowe, ale kurs lekko zdradziecki.
Malaga ma problemy w defensywie, ale w ataku całkiem, całkiem. Może lepiej over 2.5.
Wydaje mi się, że lepiej zainwestować trochę więcej w mojego niedzielnego dubla, ale jak kto woli.

Aha bym zapomniał, gramy ż/k. Atletico ma paru zagrożonych, a za dwie kolejki grają z Blancos. Paru się może wyczyścić. Teraz Granada, potem Rayo (pauza) i powrót na mecz na VC z Królewskimi.

Godin -3.20 ✅ ✅
Juanfran - 3.00 ⛔
Miranda -2.80 zwrot
Raul Garcia zwrot
Arda Turan ⛔
betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W derbach Andaluzji Sevilla jest znaczącym faworytem, ale ja pójdę w drugą stronę. Nie zgodzę się z Vidalem, że Malaga ma problemy w defensywie. W tym sezonie stracili zaledwie 18 bramek, czyli tyle co m.in Atletico. Grają bardzo mądrze, potrafią się cofnąć. Czasami brakuje tego pójścia za ciosem, ale zwycięzców nikt nie sądzi. Sevilla potrafi się zacinać jak w meczu z Eibar czy Levante. Czasami niepotrzebnie się męczą i mają problem z kreowaniem sytuacji, a później ich wykorzystywaniem. Difens u siebie mają twardy, a duża w tym zasługa świetnej dwójki defensywnych pomocników, a jednego z nich akurat zabraknie w tym meczu. Malaga ma wszystko żeby zatrzymać Sevillę nawet na Pizjuan. Kurs warty ryzyka.
Sevilla - Malaga
Malaga lub remis 2,10 Bet365
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
W tym sezonie stracili zaledwie 18 bramek, czyli tyle co m.in Atletico.
Najgorsze właśnie dla mnie jest to, że ktoś wyciąga statystyki z całego sezonu, a dobrze przecież wiesz, że Sergio Sanchez i Wellington mieli duży wkład w to, że defensywa była taka szczelna. Potem Wellington parę spotkań rozegrał razem z Angelierim, to jeszcze jakoś wyglądało, bo ten drugi ma dobre mecze, ale jak odpadł Brazylijczyk i na jego miejsce wszedł Torres, to już tak pewnym być nie można, wszak to nominalny boczny defensor. W Copa del Rey, jak Angelieri zszedł, a w jego miejsce wszedł nowy nabytek Filipenko, to już masakra w defensywie i aż 3 gole stracone w niewielkim odstępie czasowym. Może na paru innych rywali to starczało, ale niekoniecznie na Sevillę. Tam Gameiro posłał na ławkę Baccę, Francuz ma bardzo dobrą formę i może to potwierdzić w tym meczu. Sevilla z pewnością będzie miała ułatwione zadanie i jakbym musiał stawiać to raczej na gospodarzy, aczkolwiek szanuję Malagę i ich grę.
W lidze Malaga grająca na wyjeździe straciła gola niemal w każdym meczu. Wyjątkiem był Sociedad, który ma problemy ze skutecznością i w ogóle z trenerami, oraz słabiutkie w ofensywie Deportivo. Cordoba, Elche, Getafe, Espanyol nie mieli problemów ze strzeleniem bramki Maladze.
@szymon dzięki, skasowałem - brałem z soccerwaya, a pewnie mu jakąś anulowali, a tam tego nie aktualizują.
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
FC Barcelona - Deportivo La Coruna
Barcelona wygra do 0 @ 1,80 b.365
✅
Najlepsza defensywa ligi i druga najgorsza ofensywa ligi. Barcelona jak do tej pory stracone 9 goli z tego 5 na wyjeździe i Depor z 14 bramkami z 10 u siebie. Jak mecz będzie wygladał nie trzeba być wróżka, żeby wiedzieć, że Barcelona będzie prowadzić grę, posiadnie z pewności 70% i więcej co zdecydowanie zmiejsza ilość szans na zdobycie gola przez Depor. Depor w lidze cieniutko zrobili kilka fajnych transferów ale im to nie zagralo. Zreszta o ile dobrze pamiętam to najlepszy strzelec depor ma tylko 2 bramki. Barcelona broni bardzo dobrze, szybki i agresywny pressing wiec tym bardziej nie widzę tutaj szans na gola dla Deportivo. Barcelona z pewnością coś ukłuje, bo okazji będzie sporo i z pewnością wygrają ten mecz i dodatkowo zachowają czyste konto
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom