>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

19 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 24.02-27.02.2012

Status
Zamknięty.
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik

kursy: sbobet
Polonia - Widzew kurs 1,75 bwin
Widziałem mecz obu drużyn w ostatniej kolejce.
Polonia w trudnych warunkach wygrała łatwo z ŁKSem, w 19 kolejce zagra u siebie, po potknięciach Legii i Śląska może jeszcze namieszać w tabeli. Widzew u siebie zagrał bardzo słabo, Podbeskidzie powinno prowadzić już na początku spotkania, później goście zmarnowali kilka dobrych okazji. W Widzewie widać brak napastnika z prawdziwego zdarzenia , Oziębała na pewno nie jestem godnym następcą Robaka i jeśli Widzew nie kupi kogoś do tej formacji będzie miał problemy ze zdobywaniem bramek, zwłaszcza, że gra mocno defensywnym ustawieniem. 1,75 biorę z miejsca, bo niebawem nie będzie takiego kursu.
ŁKS - Lechia (-0,25) 2,02 sbobet
Za wcześnie na to by Rycerze Wiosny zaczęli wygrywać, z Adamskim i Wyparło nie mają czego szukać w Ekstraklasie, w piątek w drugiej połowie nie było ich na murawie, nie są jeszcze dobrze przygotowani do tej rundy, jeśli Lechia zagra podbnie jak w Cracovię wygra łatwo.
GKS Bełchatów (-0,25) - Górnik Zabrze 1,88 sbobet
GKS zagrał dobre zawody w Poznaniu, Górnik wygrał u siebie z Legią zmęczoną meczem pucharowym,
Legia zmarnowała zbyt wiele okazji i popełniała błędów w obronie,
GKS jako drużyna własnego boiska powinna wygrać u siebie jeśli zagra tak jak w Poznaniu.
co do pozostałych spotkań można jeszcze Ruch DNB oraz BTS.
 
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Wisła Kraków - Korona Kielce Wisła bedzie podmeczona po meczu oraz dalekim wyjazdem do Belgii. Jesli wygraja i awansuja dalej moga inaczej patrzec na mecz ligowy (w przeciwnym wyniku moze byc podobny rezultat ) Korona gra dobrze co pokazala wczoraj bo takim kursie mysle warto zaryzykowac. Koronie zawsze dobrze sie gralo z Wisla i przegrac w Krakowie nie przegra
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Wisła Kraków - Korona Kielce Wisła bedzie podmeczona po meczu oraz dalekim wyjazdem do Belgii. Jesli wygraja i awansuja dalej moga inaczej patrzec na mecz ligowy (w przeciwnym wyniku moze byc podobny rezultat ) Korona gra dobrze co pokazala wczoraj bo takim kursie mysle warto zaryzykowac. Koronie zawsze dobrze sie gralo z Wisla i przegrac w Krakowie nie przegra
Zaraz Zaraz że co ? jakie podmęczona ? po czym ? raptem zagrają 3 spotkania i będą zmęczeni ? Jakim cudem po 3 miesięcznej przerwie ?
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Na pewno Korona będzie wymagającym przeciwnikiem i Wisła to żadna peffka.Paru graczy Wisły na wygasających kontraktach mam wrażenie nie daje wystarczająco dużo od siebie w meczach ligowych, rozczarowałem się po meczu w Lubinie, kilka dni wcześniej pokazali że można grać przez cały mecz w 10-ciu nie spuszczając specjalnie z tonu, zresztą Legia chyba ma to samo.
Korona wczoraj pokazała się z naprawdę dobrej strony, zagrali konsekwentnie, zadziornie i ambitnie (za wysokie wymagania dla paru grajków na wygasających kontraktach w Wiśle) A taki rywal jak Wisła dodatkowo mobilizuję drużynę, ostatnio w Krakowie postawili bardzo wysokie wymagania, podobnie spodziewam się teraz.Ciężki to mecz i nerwowy będzie, 1x bez czarowania jednak takich kursów nie mam w zwyczaju łykać.
Jednymi słowy Korona w meczach ligowych potrafi dać od siebie to co nasi pucharowicze w czwartki, (na weekend już tego brakuje) a często to wpływa na wynik.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Nawet 1,70 na Polonię Warszawa?! No, pięknie - biorę z miłą chęcią. Oglądałem zarówno mecz ŁKS - Polonia, jak i Widzew - Podbeskidzie (tak na marginesie widziałem wszystkie mecze zeszłej kolejki - człowiek się stęsknił). Powiem tyle: &quot;Czarne Koszule&quot; powalczą o mistrza, a Widzew będzie mieć problemy z utrzymaniem. Najpierw o tych drugich. Wzmocnień brak, osłabienia owszem (odsunięcie Madery, odejście Dzalamidze, Budki i Grzelczaka). Przyjechało przeciętne Podbeskidzie i stworzyło kilka dobrych okazji, co jeszcze wiosną chyba byłoby nie do pomyślenia. Na pewno nie na terenie Widzewa. Bardzo kiepsko to wygląda. Współczuję kibicom, bo za trzy-cztery kolejki mogą być w ciemnej, olisadebowskiej d... W przeciwieństwie do polonistów, bo oni docierają do punktu &quot;G&quot;. A raczej punktu &quot;L&quot; jak lider. Konkretne wzmocnienia (Dwaliszwili, Baruychan), zatrzymanie Caniego i poza tym widać, że są dobrze przygotowani pod względem kondycyjnym. ŁKS rozklepali jak chcieli. Nie sądzę by u siebie tracili punkty. Reasumując, przed Polonią znakomita szansa, której chyba nie spieprzą. Trzeba pamiętać, że w tej kolejce Śląsk gra z Legią.
 
aptrade 24

aptrade

Użytkownik
Ja się zastanawiam nad typem, na Ruch z Lechem.
Ruch nieprzypadkowo jest tak wysoko w tabeli, u siebie grają bardzo skutecznie,duża w tym zasługa trenera Fornalika. Lech natomiast zawodzi na całej linii, w pucharach w tym sezonie chyba znowu nie zaistnieją, nie wiem czy to nie będzie ostatnie spotkanie pod wodzą Bakero. Brakuje w tej drużynie świeżości, polotu, determinacji, woli zwycięstwa. A Ruch to kolektyw, dyscyplina, na pewno będą chcieli wygrac to spotkanie, gdyż w pierwszej rundzie to Lech wygrał 3:0, więc mają coś do udowodnienia. Ostatnia kolejka wyglądała tak, że Ruch ze Śląskiem troszkę szczęśliwie zremisował, bo Wrocławianie mieli znaczną przewagę ale remis z tak trudnego terenu to na pewno powód do zadowolenia podopiecznych Fornalika. Lech hmm..miał co prawda lekką przewagę z Bełchatowem, Rudnev kilka sytuacji spartolił, ale Gks odważnie do końca i udało im się wywieźc komplet punktów z Poznania. Na dzień dzisiejszy stawiałbym na Ruch, kurs ok. 2.50
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Polonia - Widzew @ 1,7
Kurs bardzo nęcący. Widzew grał straszny piach z Podbeskidziem - są fatalnie przygotowani motorycznie :!: - bielszczanie na 5 metrach biegu nadrabiali przynajmniej dwa. Skład łodzian także nie powala - odejście Grzelczaka, Budki i Dżalamidze (chyba jedynych trzech grajków którzy cokolwiek grali jesienią) nie został zrekompensowany żadnymi konkretnymi wzmocnieniami. Polonia przy Konwiktorskiej gra bardzo solidnie, Cani powinien coś strzelić i trzy punkty zostaną w Warszawie!
Łódzki KS - Lechia Gdańsk DNB @ 1,63
ŁKS to drużyna &#39;zmontowana na kolanie&#39; jak sam powiedział Piotr Świerczewski i w początkowej fazie rundy nie ma się co spodziewać cudów. Lechia pod wodzą Janasa odżyła i zagrala przyzwoity mecz z Cracovią, tracąc 2 punkty w samej końcówce. Biało-zieloni wreszcie nie osłabieni kontuzjami, na pewno tego meczu nie przegrają, a być może uda się zdobyć 3 punkty. DNB po fajnym kursie to najlepsza opcja.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Widzew grał straszny piach z Podbeskidziem - są fatalnie przygotowani motorycznie
Co do tej motoryki to w ostatnim meczu niektórzy piłkarze grali z grypą, która dotknęła piłkarzy w tygodniu poprzedzającym mecz. Bieniuk i Ukah nie byli w stanie wystąpić. Oziębała natomiast po meczu trafił do szpitala ponieważ spotkanie kosztowało go utratę kilku kilogramów wagi. Typu nie neguję, ale wstrzymałbym się do momentu podania składu jaki wybierze się do Warszawy.
 
mara_1986 3

mara_1986

Użytkownik
25.02.2012 Polonia Warszawa – Widzew Łódź

Polonia po gładkim zwycięstwie ze słabym Łódzkim KS podejmie tym razem przy Konwiktorskiej Łódzki Widzew. Do składu na mecz z Widzewem prawdopodobnie powróci Tomasz Jodłowiec, który w poprzedniej kolejce wypadł z powodu choroby. Na środku obrony Adama Kokoszkę powinien zastąpić pauzujący ostatnio za kartki Maciej Sadlok. Uraz Roberta Jeża, którego doznał podczas meczu z ŁSK-em okazał się drobny i pomocnik jest gotowy do meczu.

Widzew zaliczył falstart w pierwszym meczu przegrywając zasłużenie z Podbeskidziem. Trzeba jednak podkreślić, że łódzka drużyna została osłabiona epidemią rota wirusa, który wykluczył kilku zawodników w tym Ukaha i Bieniuka. Oziębiała po meczu stracił kilka kilogramów, trafił do szpitala i w sobotę na pewno nie zagra. Występ Bieniuka jest również zagrożony ponieważ poza grypą zawodnik zmaga się z kontuzją pleców. Widzew przed sezonem stracił kilku zawodników m.in. Dzalamidze (Jagiellonia) i Grzelczaka (Lechia).

Podsumowując: Konwiktorska to &quot;twierdza&quot; Polonii, która jako jedyna drużyna w lidze nie przegrała u siebie (6 zwycięstw, 3 remisy) Premia za zwycięstwo z Widzewem to 150 tysięcy zł. Nie sądzę, żeby Polonia pozwoliła sobie na stratę punktów u siebie. Tym bardziej, że w następnej kolejce czeka ich wyjazd na ciężki teren do Bełchatowa. Kurs 1.67 uważam za bardzo atrakcyjny.

Typ: Polonia Warszawa @ 1.67 Bettsson ⛔

W tej kolejce polecam także: win Lechia Gdańsk @ 2.10 i Zagłębie Lubin @ DNB 2.10
⛔
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Cracovia - Jagiellonia 1 (2,25)
Za Cracovią przemawia atut własnego boiska, potrzeba zdobywania punktów (mimo, że sytuacja jest lepsza niż na wiosnę 2011),

sporo doświadczonych zawodników i zawodników sprawdzonych w naszej lidze, &quot;trener&quot; Hajto eksperymentuje (Kupisz prawym
obrońcą), mieli grać długo utrzymując się przy piłce, ładnie dla oka - wystarczył pressing Korony i wszystko się rozleciało,
Rasiak i Franek Łowca Bramek z przodu to za mało, dodam fatalną grę Jagielloni na wyjazdach.

GKS Bełchatów - Górnik X (3,10) oraz under 2,5 (1,55)
Typowy mecz walki - grają drużyny które nie chcą spaść i nie chcą wystąpić w europejskich pucharach. Górnik świetnie

się zaprezentował z Legią u siebie, ale jak wiemy nie od dziś oni na własnym stadionie dużo zyskują (nawet jak jest on
w przebudowie), Bełchatów sprawił największą niespodziankę ogrywając Lecha na jego terenie. Te wyniki świadczą o
słabości naszej ligi (i tak Legia i Lech będą wyżej w tabeli od tych zespołów) i myślę, że w tym meczu nastąpi powrót
do tej naszej szarej rzeczywistości czyli będzie to zapewne kopanina z większością akcji w środku boiska, małą liczbą
kibiców, złą pogodą, małą ilością bramek, najpewniej wynik będzie brzmiał 0:0, nikt nikomu krzywdy nie zrobi.

ŁKS - Lechia 2 dnb (1,50)
Nie widziałem tych zespołów w pierwszej kolejce wiosny, ale podejrzewam, że ŁKS nie da sobie rady z dość dobrze poukładaną
w obronie Lechią. Potencjał drużyna z Łodzi ma, tylko że do szczęścia potrzeba by im zgrania, stabilizacji finansowej
i jakiejś normalności a w tym klubie o to ciężko. Szacunek dla Sagana, że mu się chce, ale to za mało.

Podbeskidzie - Zagłębie 2 dnb (2,13)
Stawiam na gości, którzy będą się bić o punkty w każdym meczu, ambitnie zagrali z Wisłą i dość szczęśliwie zgrarnęli

jeden punkt. Widać, że ten zespół jakoś się poukładał, zgrali się podczas przerwy zimowej, są zespołem, transfery takie
jak np Banaś też były krokiem w dobrą stronę. Podbeskidzie jest już syte, zwycięstwo z Widzewem jeszcze powiększyło
ich bilans punktowy. Jedynie jakaś katastrofa doprowadziłaby do spadku Podbeskidzia. Tam przed meczem zawsze puszczają
motyw przewodni z serialu Janosik, myślę że takim Janosikiem może na wiosnę być zespół gospodarzy, biedne Zagłębie potrzebuje
więc punkty dostanie, a urwą je bogatym np Legii (tak jak jesienią na Łazienkowskiej)


W pozostałych meczach tak typuję:
Polonia - Widzew 1 dnb (1,21) oraz under 2,5 (1,57)
Ruch - Lech X (3,10)
Śląsk - Legia 2 dnb (1,95)
Wisła - Korona 1 (1,60)
Kursy wzięte z Fortuny
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 21

j@rek

Użytkownik
Ja się zastanawiam nad typem w meczu Wisla - Korona Kielce na Koronę +1.5 AH po kursie 1,4 w Bet365. Fajnie zaprezentowała się Korona w ostatnim wygranym meczu. Wisła będzie po wyjeździe i wielce prawdopodobne jest to, że będzie podłamana po odpadnięciu z LE. Typuję, że nie wygra więcej niż jedną bramką. Sądzę, że mecz będzie oscylował wokół remisu.

---edycja
Wynik: 0:1, +
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Na piątkowe mecze postanowiłem podejść nieco bardziej ryzykownie. Chodzi mi dokładnie o mecz ŁKS - Lechia. W tym meczu widzi mi się mało bramek, chociaż undera po słabym kursie grać nie zamierzam, bo wolę spadać z wysokiego konia. Drużyna z Łodzi to zlepek emerytów, ale i indywidualności. Jeśli padnie gol to pewnie po jakimś stałym fragmencie, zresztą gdyby strzelili jutro gola to praktycznie zawaliliby większość typów jakie można jutro zagrać. Postanowiłem więc zaryzykować i pograć DW. Obstawiłem, że Lechia wygra to spotkanie 1:0. Janas to wielki minimalista. Zobaczy, że wygrywają to krzyknie &quot;trzymać wynik&quot;. W ostatnim meczu się to zemściło. W Lechii mimo wszystko dalej wadzi skuteczność i nawet zmiana trenera nie przyniosła poprawy i pewnie na wiosnę znowu będziemy świadkami mega underowych wyników drużyny z Gdańska. Tak jak mówię, jeśli ŁKS strzeli to pogrzebie większość typów. Lechia dwóch bramek raczej nie strzeli, więc byłby remis. Wtedy można liczyć na under, ale kurs moim zdaniem za słaby (chociaż czego się spodziewać po takich drużynach jak nie nudnego meczu). Mimo wszystko uważam, że to Lechia wygra. ŁKS źle dobrał trenera. Świerczewskiego nie trawię i uważam w dalszym ciągu, że to burak, który robi sobie żarty z polskiej piłki. Zresztą cały ten klub to jedna wielka kpina.
ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk | Lechia wygra 1:0 [6,50] Bwin ⛔ 0:0
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Pierwsza kolejka po przerwie przyniosła nam parę niespodzianek, ale tego można było się spodziewać. Teraz jesteśmy już bogatsi o wiedzę, jak drużyny przygotowały się do rundy i w jakiej formie są dani zawodnicy.
Dzisiaj odbędą się dwa spotkania. Bardziej zainteresował mnie drugi mecz czyli pojedynek Ruchu z Lechem. Gospodarze tego pojedynku z dobrej strony zaprezentowali się grając liderem z Wrocławia i wywożąc 1 punkt. Solidna oraz wytrwała gra do końca przyniosła po raz kolejny oczekiwane efekty. A jak wygląda obraz gry Kolejorza? Drużyna z Poznania zaliczyła falstart przegrywając z GKSem. Niby mieli swoje sytuacje, ale nie potrafili ich wykorzystać. Bakero obiecywał walkę o mistrzostwo jednak już pierwszy mecz weryfikuje te plany. W starciu z pewnie grającym Ruchem lechici mogą po raz kolejny stracić punkty. Mimo tego nie stawiałbym dużych pieniędzy na opcję x1. Warto z tym poczekać tym bardziej, że już pojawiły się informacje o rozmowach z kandydatami na następcę Bakero a jak wiadomo nie wszyscy zawodnicy Lecha przepadają za myślą szkoleniową Baska. Spróbować także można zagrać under. Lechici na razie nie mają celowników dobrze ustawionych i raczej tak szybko się nie poprawią, a z kolei Ruch nie będzie za wszelką cenę starał się grać bardzo ofensywnie co nie oznacza oczywiście, że trener Fornalik ustawi autobus w bramce. 4 miejsce w lidze to nie jest przypadek a do tego przeciętna dyspozycja gości zachęca by zagrać o 3 punkty jednak klasa przeciwnika nie pozwala zapominać o uważnej grze na własnej połowie.

Moje propozycje:

Ruch lub remis / dnb (około 1.40 / 1.70)
under 2.5 (około 1.60)
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
⚽ ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk 1DNB @2.50

Juz dzis o godzinie 18.00 gruntownie przemeblowana w przerwie zimowej drużyna Łódzkiego Klubu Sportowego zmierzy się na własnym boisku z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie – zespołem gdańskiej Lechii. W pierwszym meczu ŁKS przegral na wlasnym stadionie ze stoleczna druzyna Polonia Warszawa roznica dwoch goli. Fakt, ze Czarne Koszule walcza jeszcze o mistrza polski, lecz łodzianie nie moga sobie juz pozwolic na strate punktow na wlasnym obiekcie. Uwazam, ze Lechia Gdansk jest idealnym rywalem do przelamania zlej passy i dobrego wejscia w runde wiosenna. Druzyna prowadzona przez duet Pyrdol-Świerczewski, jest pod presja kibicow. W Lodzi panuje ogolne przekonanie i wielka nadzieja na 3 punkty LKSu. Istotne w skladzie druzyny LKS-u beda zmiany w porownaniu z meczem z Polonia. Adriana Jurkowskiego zastąpi Wojciech Łobodziński, Szymona Salskiego - Antoni Łukasiewicz, a miejsce Adriana Olszewskiego zajmie Pavle Velimirović. Jesli chodzi o dorobek dzisiejszych rywali LKS-u, rowniez nie jest imponujacy. Tak samo jak gospodarze wygrali tylko 4 razy i zajmuja 13 miejsce w Ekstraklasie. Maja o 3 oczka wiecej, co jest kolejna silna motywacja dla pilkarzy z Łodzi. Wygrana pozwolilaby im wyjsc ze strefy spadkowej i spokojnie przygotowac sie do arcytrudnego meczu z Legia w Warszawie. Na papierze sklad Lechii wyglada dosc solidnie. W obronie rzadzi brazylijczyk Deleu i doswiadczony Jakub Wilk, w lini pomocy najsilniejszy wydaje sie byc Traore a w ataku najbardziej trzeba uwazac na bylego gracza Widzewa Piotra Grzelczaka. Klase rywala doceniaja sami pilkarze Lechii, w tym kapitam Łukasz Surma. Powiedział on: ,,– Z meczu na mecz gra łodzian będzie wyglądać lepiej. Nie wierzę, że Maciej Iwański nie znajdzie wspólnego języka z Markiem Saganowskim, poza tym w tej drużynie jest jeszcze m.in. solidny Bonin. Uważam, że z każdym tygodniem ta drużyna będzie coraz bardziej zgrana.
Zgadzam sie, z graczem Lechii. Uwazam, ze sklad LKSu jest naprawde solidny i w koncu musi to zaczac dzialac, a kiedy jesli nie w meczu z druzyna z nad morza? Menedzer ,,rycerzy wiosny,, Piotr Świerczewski stwierdzil ze wie juz czego im brakuje aby zaczac wygrywac. Ciekawe zapowiada sie ta rywalizacja. Jednak pamietajmy, ze jest to Polska Ekstraklasa w ktorej nie wszystko da sie przewidziec i nie wszystko grane jest ,fair, dlatego dodaje do typu na LKS zabezpieczenie remisem. A kurs 2.50 jest naprawde swietna okazja jak dla mnie. Nie wyobrazam sobie, ze LKS drugi raz przegra u siebie w rundzie wiosennej. Dziekuje, pozdrawiam.
 
kubi_1973 4

kubi_1973

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: ŁKS - Lechia
Typ: X
Kurs: 3,15
Bukmacher: STS
Analiza:
Tradycja- wydaje mi się że tylko na nią może liczyć klecony na prędce ŁKS.
W sumie to nawet jest na co bo z Lechią nie przegrał u siebie uwaga już od 55 lat, a od 25 nie stracił punktu ! Jednak. czy w chwili gdy ŁKS skrepowany jest serią 6 spotkań bez wygranej, w tym 5 porażek i nie ma się co okłamywać kompletną prowizorką cos to da ? Jeśnią owszem dało - bo po katasrtofalnym starcie w T-M E to własnie z Lechią zdobył swój pierwszy punkt a dodatkowo był to pierwszy taki od 24 lat w Gdańsku. Teraz liczy że znów coś ugra, bo Lechia przecież też zabójcza nie jest - 10 spotkań wyjazdowych - 4 zdobyte gole. Szału nie ma absolutnie.
W I rundzie spotkanie zakończyło się 0-0, i teraz również licze na taki wynik, pomimo wzmocniej ŁKS-u nie licze żeby one pomogły w utrzymaniu się łódzkiej drużyny w Ekstraklasia.
Bilans międzyklubowy:
15 meczy - 10 zwycięstw - 4 remisy - 1 porażka.
Pozdrawiam !
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 5

misiek20

Użytkownik
Dla mnie jedynym faworytem tej kolejki jest polonia. Grając u siebie z widzewem powinna bez problemu wygrac. Mysle ze osobiscie odważę się nawet na handi(-1).Ogladąc ostatni mecz widzewa z podbeskidziem mogę śmialo wywnioskowac ze widzew w tym sezonie walczy jedynie o utrzymanie w Ekstraklasie.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Ruch Chorzów - Lech Poznań
Typ: Ruch Chorzów ✅ ✅ ✅
Kurs: 2,50
Bukmacher: bet365
Jeszcze nigdy tak nie pragnąłem porażki Lecha jak dzisiaj. I mówię to bez krzty ironii. Jedynie strata trzech punktów może sprawić, żeby ten zajebisty piłkarz Barcelony (przeszłość) i beznadziejny trener (teraźniejszość) - Jose Mari Bakero raz na zawsze wyjechał z Polski. Nie mam nic do niego jako byłego piłkarza. Z opowieści wiem, że był znakomity. Ale nie zamierzam oceniać go dzisiaj w roli szkoleniowca przez pryzmat kariery zawodniczej. Nie o to chodzi. Jest po prostu KIEPSKI. Nabrał działaczy na zrobienie małej Barcelony, dziennikarzom wmawia, że wszystko jest &quot;bien&quot;, a kibiców prosi o cierpliwość. Jak długo należy tolerować ignorancję?! Myślę, że nadszedł ostateczny czas i bardzo chciałbym, żeby chorzowianie przybili dzisiaj ostatni gwóźdź do trumny Bakero. Lech gra tragicznie. Oglądałem mecz z Bełchatowem. Gdyby nie indywidualne akcje Artioma Rudnieva, to byłaby zupełna kicha, zupełne zero. I to jest ta &quot;mała Barcelona&quot;?! Dziękuję bardzo. Dziada trzeba wypier... A Ruch ma zawodników, którzy potrafią &quot;pomóc&quot;. Z przodu grają przecież Piech, Jankowski, Niedzielan, Janoszka, Zieńczuk... Ze Śląskiem Wrocław zremisowali 1:1, na wyjeździe! U siebie umieją zwyciężać (sześć wygranych jesienią).
 
aptrade 24

aptrade

Użytkownik
Co do meczu ŁKS-Lechia, to Świerczewski miałby dokońac rewolucji w 2-3 tygodnie po przyjściu i mając jeszcze do dyspozycji nie przygotowanych zawodników do gry? Dla mnie to jest niemożliwe, oczywiście mogą komuś urywac punkty ale nie wygrywac mecze. Dziś z Lechią, nie mają argumentów na remis a tym bardziej zwycięstwo, oni nie są nawet kondycyjnie przygotowani. A co do Świra to kibice nie robią mu na pewno żadnej presji, bo widzą i tak co się dzieje. Spadek ŁKS-y moim zdaniem jest nie do uniknięcia. Lechia gra o dużą stawkę i nie powinna miec większych problemów z wygraniem tego spotkania. Popieram jak najbardziej typ na Lechię z małym zabezpieczeniem w razie czego

Lechia DNB 1,50~1,60
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Wiele jest już opisane o &quot;meczu na szczycie&quot; pomiędzy ŁKS-em a Lechią. Nie spodziewam się fajerwerków, gdyż oba te zespoły znajdują na 14. i 13. miejscu. Sądzę, że w tym meczu poniżej 2,5 bramek jest na miejscu, gdyż ŁKS nie ma czm atakować za bardzo, więc powinien się bronić łapiąc po punkcie, by myśleć o utrzymaniu. Lechia powinna wygrać, ale gradu bramek nie będzie ;)

under 2,5 @ 1,60
 
K 1

kub222

Użytkownik
Ja nie byłbym taki pewien meczu Cracovia vs Jaga 1 jak obstawiacie.
Craciovia zagra bez Ntibionkizy a to napęd drużyny.Jaga zaś biędziee walczyła chcą zmazać plamę po 1 -szej kolejce.Dla mnie za to fajny typ to postawienie na Zagłebie nawet fajnie grali z Wisła.Widać zresztąnową rękę Hapala ,a Zagłebie jak na ekstraklase ma dobrych zawodników zaś podbeskidzie po niemal utrzymaniu może się rozlużnić.U siebie grają atakiem pozycyjnym często dostają kontry.
Kurs bardzo wysoki 3.1 w fortunie więc ja zaryzykuję.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom