>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

19 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 24.02-27.02.2012

Status
Zamknięty.
ll9 149

ll9

Użytkownik
Jednak bycie blisko swojej drużyny i wnikanie w jej rozwój i to co się w niej dzieje ma sens. Piłkarze Widzewa niezwykle zmobilizowani na pojedynek z Polonią i proszę 3 punkty jadą do Łodzi ???? Mehdi Ben Dhifallah, któremu się przyglądałem prezentuje się jako bardzo pewny siebie zawodnik, silny, wysoki i dobrze przyjmuje piłki, próbuje się zastawiać. Pierwsze co pomyślałem, to tunezyjska odmiana Marcina Robaka, którego w Widzewie już nie ma, a od jego odejścia Widzew strzela mniej bramek. Widzę, że sposób rozgrywania piłki w Widzewie wciąż ten sam. Niby taki fenomenalny taktyk jak pan dyrektor sportowy Polonii Marek Zub (dawniej dyr. spo. w Widzewie) znając organizację w Widzewie nie potrafił Zielińskiemu przedłożyć raportu odnośnie gry Widzewa i Polonia zaskoczona została dziś poukładaną grą Widzewa. Podania mozolne z próbą wyjścia na połowę przeciwnika. Na skrzydłach Kaczmarek i Ostrowski, który zagrał dobre spotkanie, nie gubił piłek. Oczywiście nie ma co popadać w zachwyt, bo jednak to Polonia była mega słabiutka, a nie Widzew mega dobry, także obiektywnie stwierdzam, że przy odrobinie szczęścia Widzew jest zwycięski i może przygotowywać się do goszczenia u siebie Śląsk Wrocław. Potwierdza się, że Widzew prezentuje się o dziwo lepiej na wyjazdach.
Żałuję, że nie zaryzykowałem nawet za grosze czystego typu: 2, bo na BAH kursik 6,00, ale to mogę sobie pluć w twarz tylko. Na pocieszenie wszedł Typ Dnia.
Mogę tylko przyklasnąć i pogRatulować Typu Dnia. Cały dzień powstrzymywałem się od ripostowania wybrednych komentarzy pod adresem gry Widzewa i liczyłem, że uda się utrzeć nosa wielu krytykom. Dobrze, zgodzę się, zagrali koszmarny mecz z PBB, byłem, widziałem, ale nie wielu pewnie wie co było tego powodem... Ogromne problemy zdrowotne, a dokładniej rzecz ujmując problemy żołądkowe po powrocie ze zgrupowania w Tunezji były przyczyną takiej, a nie innej dyspozycji, gdzie większość zawodników zagrało na własną prośbę. Z każdym dniem było lepiej i przygotowania do meczu z Polonią szły pełną parą, a wielu zawodników głośno mówiło o tym, że do Warszawy jadą zmazać plamę i zrehabilitować się za porażkę na własnym boisku. Udało się, z czego jestem niezmiernie dumny i powiem szczerze, że również mocno zaskoczony. Cieszy mnie także debiut i bramka Bena 2, który tak jak wspomniał Rafi przypomina M. Robaka. Oby, bo Marcin był i nadal jest w moim uznaniu napastnikiem kompletnym, któremu niczego nie brakuje i gdyby nie wylądował w tym Konyasporze byłby jednym z najlepszych polskich napadziorów. Wracając do Widzewa, nie mówię tego ze względu na to, że jestem jego kibicem, to nie jest drużyna do spadku, skład jest naprawdę solidny z jedną z najlepszych linii defensywnych w całej lidze. Po zimowym okienku nie widzę większych osłabień, poza Adrianem Budką, którego mam nadzieję z jeszcze lepszym skutkiem zastąpi Marcin Kaczmarek uznany przez sąsiadów zza miedzy najlepszym zawodnikiem minionej rundy. Reasumując, przed zbliżającym się meczem ze Śląskiem, Widzew wcale nie stoi na straconej pozycji i chciałbym, aby wielu o tym pamiętało... ;)
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Niektórzy rzucą się jutro na Wisłę jak Żyd jak cudze pole, tego jestem pewien. Korona tymczasem to bardzo niewygodny rywal. Przekonują się o tym kolejni rywale jak i sama Wisła, która od czterech ostatnich meczów z Kielczanami nie potrafi sięgnąć po 3 punkty. Największym mankamentem w grze Wiślaków jest gra w defensywie. To co robią niektórzy zawodnicy to przechodzi ludzie pojęcie. Jeśli bramka nie wpadnie ze strony Korony to będzie dla mnie mega zaskoczeniem. Z Jagą wyglądało to wszystko bardzo przyzwoicie. Nie wiem jednak jak spiszą się w tym meczu, bo jednak co by nie było mecz odbywa się w Krakowie. Na pewno jest spore value po stronie Korony, a wtedy rosną i inne kursy. Jak ktoś pisze, że Wisła może teraz skupić się na lidze to krew mnie zalewa. To, że grają tylko na polskim podwórku to nie znaczy, że będą wszystko wygrywać. Pojechali do Lubina i tam dostali 2 bramki, ale trzeba przyznać, że gra ofensywna drużyny spod Wawela zaprezentowała się tam bardzo dobrze. Na pewno bardzo dobry mecz zagrał Melikson. Wisła jeśli traci to głównie przez błędy indywidualne obrońców. W Koronie bramki ma kto strzelać, a bardzo dobrze pokazał się w swoim debiucie Jamróz, który zdobył obie bramki. Jego powinniśmy zobaczyć od pierwszych minut. Poza tym bardzo aktywny Korzym także zasługiwał na pochwałę. Gra całego zespołu dalej trzyma się na ostrej grze, a jutro powinno być podobnie. Gole paść powinny, a w moim typie widzę spore value.
Wisła Kraków - Korona Kielce | BTS [2,25] Bet365 ⛔ 0:1
Dawno nie mieliśmy takiego Value na mistrza polski grającego u siebie.
Kurs na Wisłę to nie value :-|
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Wisła Kraków - Korona Kielce 0:1

Typ: 1
Kurs: 1.70


Niektórzy rzucą się jutro na Wisłę jak Żyd jak cudze pole
Ależ oczywiście, że tak
1.70 na Wiślaków w Unibecie to bardzo wysoki kurs i zobowiązuje do grania bez względu na okoliczności. Dawno nie mieliśmy takiego Value na mistrza polski grającego u siebie. Korona ku zaskoczeniu wszystkich pokonała tydzień temu Jagę. Z tego co pamiętam grałeś przeciwko Koronie wtedy - faworyzując Jagę. Korona wygrała to spotkanie i zaskoczyła wszystkich. Teraz myślisz że strzeli bramkę w Krakowie, być może masz rację. Szanuję Twój typ i nie mówię że jest zły. Jednak Wisła ma coś do udowodnienia. Kibice w Krakowie nieco odwrócili się od swoich zawodników. Remis w LE, odpadnięcie, bijatyka na koniec meczu, to nie podoba się kibicom. Są zażenowani postawą piłkarzy z Krakowa. Ale po takich meczach jak tamten budzi się w piłkarzach sportowa złość, chęć pokazania że odpadli niesłusznie. Z Korona zagrają nie na 100, lecz na 200% swoich umiejętności. Tak uważam. Korona jedzie fulll składem do Krakowa. W Wiśle po spotkaniu ze Standardem w pełni sił nie są: Sergiej Pareiko (problemy z palcem, na który nadepnął rywal), Kew Jaliens (kontuzja kostki), Marko Jovanović (uraz ścięgna Achillesa), Osman Chavez oraz Ivica Iliev (obaj są przeziębieni). Sztab medyczny będzie robił wszystko, żeby wymienionych zawodników postawić na nogi, ale czasu jest bardzo mało, więc może być i tak, że części zawodników Moskal nie będzie mógł brać pod uwagę. Ale nie przesadzajmy, że będzie to miało gigantyczny wpływ na przebieg spotkania. Są zmiennicy, którzy palą się do gry... Dodajmy, że niedzielny mecz poprowadzi Szymon Marciniak z Płocka - być może mieszka gdzieś niedaleko mnie hehe ???? tak na marginesie.. Liczę na ciekawy mecz i zwycięstwo Wisły, te długo wyczekiwane, te w pełni zasłużone, te w pięknym stylu i te przed własnymi kibicami.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Śląsk - Legia
Over 2.5 gola
2.35
Bet365


Dzisiaj o godzinie 14:30 zostanie rozegrany bardzo interesujący mecz w ekstraklasie polskiej. Zmierzy się ze sobą Śląsk Wrocław i Legia Warszawa. Jest to mecz w ramach 19 kolejki spotkań. Gospodarze są na pierwszej pozycji w ligowej tabeli, a goście plasują się na pozycji numer trzy. Stawiam w tym meczu na powyżej 2.5 gola. Po osiemnastu meczach gospodarze zaliczyli 9 razy powyżej 2.5 gola. Jest to dokładnie 50% wszystkich rozegranych meczy. Legia Warszawa rozegrała również osiemnaście meczy i co ciekawe mieli również 9 razy powyżej 2.5 gola co jest dokładnie 50% wszystkich meczy. Jak widać obie ekipy średnio co drugi mecz mają +2.5 gola. Kursy powinny się więc przedstawiać 1.85/1.85, a kurs 2.35 jaki oferują bukmacherzy jest sporym prezentem. Moim zdaniem Legia obejmie prowadzenie w pierwszej połowie co zmusi gospodarzy do ofensywnej gry. Moim zdaniem do przerwy będzie remis 1:1. W drugiej połowie obie ekipy będą dążyć do zwycięstwa. Moim zdaniem ten mecz wygrają goście z Warszawy 1:2.
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa / 1 DNB - 1,61 ⛔ 0:4
Bukmacherzy wystawili moim zdaniem całkiem fajny kurs na Śląsk DNB. W hitowym meczu 19 kolejki T-Mobile Ekstraklasy Śląsk, szczególnie u siebie, powinien zgarnąć 3 punkty w meczu z warszawską Legią. Pewnie zapytacie dlaczego w takim razie nie gram na win Śląska. A to dlatego, że Legia podrażniona porażką w LE i w Zabrzu tydzień temu, na pewno nie przyjedzie do stolicy Dolnego Śląska na wycieczkę. Piłkarze Skorży powinni być potrójnie zmobilizowani. Po pierwsze żeby zatrzeć ostatnie porażki. Po drugie jadą do lidera, a na lidera zawsze każda ekipa mocno się mobilizuje. I wreszcie po trzecie powinni zagrać dla trenera. Sytuacja Skorży wydaje się coraz mniej komfortowa, a ponieważ piłkarze podobno stoją murem za trenerem, tym bardziej Legia powinna walczyć. Ale jednak Legia jest w dołku. Można mówić co się chce, Górnik jednak obnażył słabości Legii i pokazał jak wiele im brakuje. Nie będę się rozpisywał o meczu ze Sportingiem, który też wyraźnie jest bez formy, choć tam Legia walczyła. Śląsk w pucharach nie gra, a w lidze radzi sobie bardzo dobrze. Ostatni remis z Ruchem na pewno powodem do wstydu nie jest, bo Niebiescy są w świetnej formie, co pokazuje zresztą tabela. W zespole Śląska nie zobaczymy dzisiaj Tadeusza Sochy, Piotra Ćwielonga i Dariusza Sztylki. Po odbytej karze za kartki do zespołu wraca Waldek Sobota. I na koniec statystyka. Śląsk nie wygrał u siebie z Legią od 10 lat. To przecież i tak nic nie znaczy i mam nadzieję na dzisiejsze przełamanie WKS-u.​
 
B 2

buszmen85

Użytkownik
Śląsk - Legia
Over 2.5 gola
2.35
Bet365


Dzisiaj o godzinie 14:30 zostanie rozegrany bardzo interesujący mecz w ekstraklasie polskiej. Zmierzy się ze sobą Śląsk Wrocław i Legia Warszawa. Jest to mecz w ramach 19 kolejki spotkań. Gospodarze są na pierwszej pozycji w ligowej tabeli, a goście plasują się na pozycji numer trzy. Stawiam w tym meczu na powyżej 2.5 gola. Po osiemnastu meczach gospodarze zaliczyli 9 razy powyżej 2.5 gola. Jest to dokładnie 50% wszystkich rozegranych meczy. Legia Warszawa rozegrała również osiemnaście meczy i co ciekawe mieli również 9 razy powyżej 2.5 gola co jest dokładnie 50% wszystkich meczy. Jak widać obie ekipy średnio co drugi mecz mają +2.5 gola. Kursy powinny się więc przedstawiać 1.85/1.85, a kurs 2.35 jaki oferują bukmacherzy jest sporym prezentem. Moim zdaniem Legia obejmie prowadzenie w pierwszej połowie co zmusi gospodarzy do ofensywnej gry. Moim zdaniem do przerwy będzie remis 1:1. W drugiej połowie obie ekipy będą dążyć do zwycięstwa. Moim zdaniem ten mecz wygrają goście z Warszawy 1:2.
Całkowicie się nie zgadzam z taką analizą. Legia musi wygrać, Śląsk nie musi. Pamiętajmy, że w pierwszym meczu to Wrocławianie wygrali na Łazienkowskiej, a remis dałby im przewagę w bilansie bezpośrednich spotkań. Dodajmy do tego wczorajszą porażkę Polonii. Nie ma ciśnienia na ryzykowne ustawienie Śląska. Pewnie będzie grał cofnięty, czekając na groźne kontry. A to jest zabójcza sytuacja dla Legii, tak właśnie poległa ostatnio z Górnikiem. Jeżeli miałbym stawiać wynik, to albo 1:0 albo 1:1. Zdecydowanie under 2,5.
Co do Widzewa, jest to chyba najlepsza drużyna na kontry (a przynajmniej była w rundzie jesiennej). Tak wygrali ze Śląskiem i byli bliscy pokonania Wisły. Jeżeli napotkali drużyną, która gra tak samo to pojawiał się problem. Nie radzą sobie w ataku pozycyjnym, stąd porażka z Podbeskiedziem i szczęśliwy remis u siebie z Koroną.
 
ll9 149

ll9

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa - Over 1,5 - 1.41 - Betsafe ✅✅✅


VS.​


Dzisiejszy mecz na Stadionie Miejskim we Wrocławiu okrzyknięty został hitem 19-tej kolejki polskiej T-Mobile Ekstraklasy. Trudno się temu dziwić, wszak lider ligowej tabeli drużyna Śląska podejmować będzie vice-mistrza Polski Legię Warszawę. Faworytem meczu wydają się być podopieczni trenera Oresta Lenczyka. Wynik tego meczu może mieć olbrzymie znaczenie przy końcowym rozrachunku, ewentualne zwycięstwo Wrocławian pozwoli im umocnić się na fotelu lidera i zwiększyć przewagę punktową do siedmiu nad drugą w tabeli Polonią Warszawa. Natomiast zwycięstwo Legii zbliży ją do Śląska, a różnica punktowa będzie wynosiła jedynie dwa punkty. Tak naprawdę wytypować zwycięzce tego meczu jest niezmiernie trudno, Śląsk u siebie bardzo mocny, zaś Legia podrażniona niepowodzeniem w LE na pewno łatwo broni nie złoży. Wyniki obu drużyn w ostatniej kolejce niezbyt szczęśliwe, remis Śląska u siebie z Niebieskimi, a Legia niepodziewanie, bo dosyć łatwo przegrała z Górnikiem w Zabrzu 2-0. W obu ekipach bez większych osłabień, Orest Lenczyk będzie miał już do dyspozycji swojego przebojowego skrzydłowego Waldka Sobotę, którego wyraźnie brakowało w meczu z Ruchem. Legia w ostatnim czasie wzmocniła się dwoma ofensywnymi zawodnikami, którzy w krótkim czasie mogą stać się gwiazdami naszej ligi. Mowa oczywiście o hiszpańskim skrzydłowym Nacho Novo i argentyńskim napastniku Ismaelu Blanco. Taki kwartet w połączeniu z Radoviciem i Ljuboją musi być groźny. Uważam, że pokrycie over&#39;u 1,5 dla dwóch tak ofensywnie usposobionych drużyn nie będzie stanowiło większego problemu i stawiam w tym meczu na bramkowy remis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Ostatnie spotkanie 19 kolejki które można obejrzec na Eurosporcie 2.

GKS Bełchatów - Górnik Zabrze

Gospodarze w poprzedniej kolejce wygrali na wyjeździe ze słabym Lechem 1:0 strzelając bramkę w samej końcówce. Co do Zabrzan to wygrali u siebie z Warszawską Legią 2:0 bo dobrym meczu w ich wykonaniu. Gdyby porównać oba zespoły w ich meczach z przed tygodnia to lepiej wygląda Górnik. Dzisiaj mecz w Bełchatowie który napewno ma apetyt na kolejną wygraną jednak dzisiaj już tak łatwo nie będzie. Zabrzanie jadą na mecz takim składem jak grali z Legią.Obawy o to że Prezes pojedzie na zgrupowanie kadry były jednak niepotrzebne gdyż zawodnik dziś zagra mecz w barwach Górnika i w nocy poleci na mecz swojej reprezentacji.Jak dla mnie to bardzo dobra wiadomość gdyz dzisiaj stawiam na gości tego meczu. Bełchatów posiada dobrych graczy ofensywnych jednak defensywa Zabrzan w meczu z Legią pokazała że w tej rundzie będzie ciężką do przejscia. Pierwszy mecz obu drużyn zakończył się wygrana Gornika 1:0 po bramce w 93minucie.

Moje propozycje:
GKS Bełchatów - Górnik Zabrze X2-1,62 1:1✅
GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 2DNB-2,45 zwrot
24:00 min or later/No Goal 1,50 ✅

Buk Tobet
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
GKS Bełchatów - Górnik Zabrze
2.20 -- 3.15 -- 3.15 Expekt


Dzisiaj o godzinie 18:30 dojdzie do spotkania drużyn, które w poprzedniej kolejce wygrały swoje mecze i to z kim! Bełchatowianie pokonali 1-0 w Poznaniu Lech, a Górnik u siebie Legie Warszawa 2-0!
Obie drużyny zajmują odległe miejsca w tabeli. Goście są na 10 miejscu z dorobkiem 23 punktów, a gospodarze na 12 z dorobkiem 19 punktów, 3 punkty nad strefą spadkową.
Przyjrzyjmy się bliżej statystyką. Górnik na wyjazdach pod względem ilości bramek w meczu to 7 spotkaniach było poniżej 2,5 bramek i tylko dwukrotnie padło więcej niż 2,5 bramki. Bełchatowianie mają identyczne statystyki u siebie.
W ostatnich 5 meczach między tymi drużynami zawsze padały maksymalnie 2 bramki. Poszerzając do 11 ostatnich spotkań to, aż 9-krotnie padał under 2,5 bramek.
Po ostatnich rezultatach drużyn można twierdzić, że w dzisiejszym meczu za dużo bramek nie padnie. Górnik 2-0 z Legią i dwie porażki 0-2 z Widzewem oraz Ślaskiem Wrocław. Bełchatów 1-0 z Lechem, porażka 1-0 z Podbeskidziem oraz 1-1 z Ruchem Chorzów.

Kurs na typ under 2.5 w Expekt to 1.55.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
GKS Bełchatów - Górnik Zabrze
over 1,5 @ 1,53

Dziś zakończenie 19. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, więc jak zawsze w poniedziałki podaję swój typ. Mój typ to co najmniej 2 bramki w tym meczu i sądzę, że tak się stanie, gdyż oba kluby są rozgrzane pierwszymi zwycięstwami na wiosnę, zarówno GKS jak i Gónik wygrali swoje mecze i to nie byle z kim. Lech i Legia przegrały swoje mecze i o ile Lech nie gra super to Legię pokonać trzeba umieć. Myślę, że ten mecz wygra Górnik, ale ryzykownie jest stawiać na ich win, dlatego też zakład na bramki jest dobrym rozwiązaniem według mnie. Również można zgrać BTS ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Ciekawostka odnośnie meczu GKS Bełchatów - Górnik Zabrze:
Z okazji rozpoczęcia obchodów 35-lecia klubu, bilety na dzisiejszy mecz będą kosztowały tylko pięć złotych. - Natomiast wejściówki dla dzieci do lat dziesięciu, tak jak zawsze, kosztują tylko złotówkę.
źródło: http://ekstraklasa.net/europa/gks-belchatow-gornik-live-o-wazne-punkty-w-walce-o-utrzymanie,artykul.html?material_id=4f4a905e16f1daa911000000
Może to nie ma dużego wpływu na przebieg spotkania, ale bez wątpliwości stadion przez to wypełni się po brzegi do ostatniego miejsca. Przez co będzie mega doping dla gospodarzy. To na pewno sprzyja GKS.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Może to nie ma dużego wpływu na przebieg spotkania, ale bez wątpliwości stadion przez to wypełni się po brzegi do ostatniego miejsca. Przez co będzie mega doping dla gospodarzy. To na pewno sprzyja GKS.
Trochę przesadzasz. Bełchatów wielkiej braci kibicowskiej nie ma. Kto przychodzi na mecze dopingować to przyjdzie czy bilety będą za darmo czy będzie trzeba za nie normalnie płacić. Pewnie nawet stadionu nie zapełnią tymi tańszymi wejściówkami. Przyjdą dziadki, pikniki i inni kibice od święta. Mega doping w Bełchatowie to abstrakcja.
Dla mnie ten mecz to No Bet. 1X2 nie do grania. Kursy na under słabe, więc value na over się zrobiło. W Górniku możliwe, że Nakoulma na ławce. Tracą większość argumentów, więc dlatego kursy na gospodarzy pospadały. Jest jeszcze Magiera i stałe fragmenty, ale Bełchatów nieźle gra w powietrzu. Wszystko będzie kręciło się w granicach remisu. Kiereś ze swoich zawodników wyciągnął maksimum. Ta drużyna lepiej już grać nie będzie. Szkoda oceniać postawy zespołów po wygranych meczach z Lechem (słabym Lechem Bakero) i Legią (która myślami była w Lizbonie).
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Górnik Zabrze - GKS Bełchatów

Typ: over2,5
Kurs: 2,35

bwin

Bełchatowianie na swoim obiekcie podejmą gości z Zabrza. Obie te ekipy w poprzedniej kolejce sprawiły niespodzianki. GKS pokonał poznańskiego Lecha a Zabrzanie wygrali z Legią Warszawa. Obydwie drużyny za cel maja utrzymanie się w Ekstraklasie i dzisiejszy pojedynek może być nawet o tak zwane sześć punktów. Górnicy są na dziesiątym miejscu i mają dwadzieścia trzy punkty zaś ich rywal ma tylko cztery oczka mniej. Ja stawiam na dużą liczbę bramek w dzisiejszym spotkaniu. W obu ostatnich pojedynkach jedni i drudzy grali ofensywnie. Do tego Zabrzanie dużo strzelają no i w formie jest Prejuce Nakoulma a że obrona Bełchatowian nie gra najlepiej to minimum trzy bramki to dla mnie pewniak. Obrona obydwu drużyn do solidnych nie należy więcej bramek tracą tylko ekipy ŁKSu i Cracovii. Zapowiada się więc festiwal strzelecki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom