>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Jeden z najlepszych buków w jakich grałem.

Plusy:
-bogata oferta, dużo zakładów i dyscyplin
-kursy ok
-promocja powitalna
-aplikacja mobilna
-wypłata po kilku minutach, bez żadnej weryfikacji
-support bardzo szybko odpisuje

Minusy:
-przejrzystość i działanie strony, czy to mobilnej czy na komputer, jeśli chodzi o aplikacje, sporo dają ale mimo wszystko szukanie niektórych typów zajmuje sporo czasu
no jak widac nie probowales jeszcze wyplacac pieniedzy, nie mowiac o tym ze jak wygrasz odpowiednia ilosc $$ to dostajesz wyzsza marze ;]]]
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
no jak widac nie probowales jeszcze wyplacac pieniedzy, nie mowiac o tym ze jak wygrasz odpowiednia ilosc $$ to dostajesz wyzsza marze ;]]]
Jakbyś przeczytał to byś wiedział, że wpłaciłem. Kilka tysi i nie było żadnego problemu.
 
angelus 46

angelus

Użytkownik
Założyłem tam konto i muszę stwierdzić, że początkowo miałem wrażenie, że bardzo nie chcą współpracować. Muszę wspomnieć o dziwnym procesie weryfikacji polegającą na korespondencji z dwoma adresami mailowymi. Ostatecznie jednak konto zostało zweryfikowane pozytywnie (trwało to od piątku wieczorem do niedzielnego południa). Jako kanału płatności używałem tylko i wyłącznie Skrilla. Na plus oferta i ilość zakładów live, na minus nieprzejrzysty regulamin i chyba przede wszystkim lokacja firmy.
 
1 26

1xbet.com

Użytkownik
Witam
Z powodów zdrowotnych ostatni miesiąc spędziłem w szpitalach.
W razie pytań lub nierozwiązanych problemów zapraszam do kontaktu
Do użytkownika &quot;Angelus&quot;
Próbowałem odpisać dziś na twoją wiadomość
jednak zbyt mało postów posiadam do wysyłania prywatnych wiadomości.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Ciekawa opcja jest w trakcie gry w kosza są różne sumy do zagrania np cało miał 175,5 a w iksie od 131,5 do 168,5 czy coś w tym stylu, nie spotkałem się chyba z takimi opcjami (no czasem w bf na NBA było ale nie tak dużo)
P.S
Użytkownik 1xbet.com to jakiś Polski support czy jak ? ????
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Zdecydowanie odradzam !
Robią zwroty według własnego widzimisie.
Mecz piłki ręcznej Liga Mistrzyń http://www.oddsportal.com/handball/europe/champions-league-women-2015-2016/rostov-csm-bucuresti-l6SIwHAH/ cały rynek grał na ruskie, wszyscy normalnie rozliczyli wygraną Rumunek (Bet365, Unibet) bo tam równocześnie klikałem po bardzo zbliżonych kursach 8-10 na dnb, oni robią zwrot pisząc bzdury o błędnych kursach. Następnie oczywiście ucinają wszelką polemikę, limitują konto do 0euro i przeprowadzają szczegółową weryfikację.
Zdecydowanie odradzam jeśli ktoś nie gra dla zabawy.
1xbet, może się odniesiesz, co Twoja firma ma do powiedzenia w sprawie anulowania wygranych zakładów jako jedyni na rynku ? Mogę nawet wkleić skriny od Was i konkurencji, ja nie mam nic do ukrycia. Jest to ewidentna kradzież.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Firma posiada ponad 580 punktów naziemnych w Rosji, to czyli taki jakby Nasz STS albo Fortuna a problemy takie robią ? Hmm zamierzam sprawdzić na własnej skórze i wpłacić 5 dyszek i zobaczyć co i jak...
 
1 26

1xbet.com

Użytkownik
Po dobie oczekiwań na e-maile pokrzywdzonych osób otrzymałem jedna wiadomość .
W skali negatywnych komentarzy na co drugim wpisie, musicie przyznać, że bardzo nieproporcjonalna liczba w stosunku do niezadowolonych graczy.
 
P 0

pabloc

Użytkownik
Po podwojeniu wpłaty podnieśli mi marże. Na większości zdarzeń u konkurencji znajduję wyższe kursy. Przed zalogowaniem i po zalogowaniu widać to jak na dłoni...
Więc papa.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
jak wejde na stronę 1x bet to się zacina i nie można nic zrobić, jednak żeby działała normalnie muszę wejść na 1x sporrts.com/ ...
Dziwne
 
N 40

naget

Użytkownik
Kolego 1xbet.com, a wyjaśnisz mi może czemu po zalogowaniu się kursy są niższe niż przed zalogowaniem? np. z kursu 2.0 po zalogowaniu robi się 1.8, trochę to dziwne jest...
 
C 326

carambula88

Użytkownik
Co za kpina... Opowiem w skrócie... 1xbet
Puchar Rosji w Siatkówce: Gazprom Surgut - Universytet Barnaul
W 2 secie przy stanie 28-26 i 14-9 dla Barnaul postawiłem live 100 euro handicap -0,5 pkt @2.05 Barnaul. Do 21-17 live szedł normalnie wszędzie i taki wynik widniał. Stanęło na kilkanaście min, potem wszędzie zniknęło w ogóle. Nagle mecz wrócił i okazało się, że Barnaul przegrał 2 seta 6-25! Logicznym staję się, że zakład nie wejdzie..
Przecież to jest kradzież i oszustwo, mieliście coś takiego?
edit: Udało się wywalczyć zwrot.
 
N 40

naget

Użytkownik
przechodziłem całą weryfikację z dowodem osobistym, skrillem itp, wszystko bylo ok. Po paru wypłatach zwiększyli marże na moim koncie, kursy na wyrownane spotkania w granicach 1.6, jak wyzej pisał Obserwator. Na dodatek do kolejnej wyplaty zazyczyli sobie zdjecie paszportu i selfie z paszportem przy twarzy. Podsumowując wszystko ok dopóki sie nie wygrywa, wtedy zaczynają się schody niestety...
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Ma ktoś pojęcie o co chodzi, jak liczone są te ich bonusowe punkty? Pytałem o to na czacie, wysłałem tez maila do supportu i odpowiedź jest jedna: &quot;punkty liczone są indywidualnie dla każdego gracza&quot;. Pytania bardziej szczegółowe np. czy za zakłady przegrane czy wygrane, czy istnieje jakiś konkretny przelicznik pozostają bez konkretnej odpowiedzi, zbywająca formułka - myślę że oni chyba sami tego nie wiedzą ???? Sprawdzam to saldo co jakiś czas, raz dostałem 4000, teraz blisko 3000pkt, w praktyce można to wymienić na darmowe zakłady. Jak ktoś tam gra/grał to warto sprawdzić, zakładka &quot;1xBonus&quot; --&gt; &quot;1xPromo&quot;, należy nacisnąć pomarańczowy przycisk &quot;Informacje o punktach promocyjnych&quot;. Może też coś znajdziecie, cholera wie...
Jeszcze jedno - dostał ktoś od nich tzw. &quot;osobistą domenę&quot;? W wielu firmach grałem, wiele rzeczy widziałem ale to jest chyba ewenement na rynku.
1xbet to dziwny, dziki, wymykający się logice i standardom - mogę więc w pełni świadomie to napisać - prawdziwie ROSYJSKI bukmacher ????
 
Do góry Bottom