>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher 1xbet - opinie

T 14K

tadzin

Użytkownik
Jeden z najlepszych buków w jakich grałem.

Plusy:
-bogata oferta, dużo zakładów i dyscyplin
-kursy ok
-promocja powitalna
-aplikacja mobilna
-wypłata po kilku minutach, bez żadnej weryfikacji
-support bardzo szybko odpisuje

Minusy:
-przejrzystość i działanie strony, czy to mobilnej czy na komputer, jeśli chodzi o aplikacje, sporo dają ale mimo wszystko szukanie niektórych typów zajmuje sporo czasu
no jak widac nie probowales jeszcze wyplacac pieniedzy, nie mowiac o tym ze jak wygrasz odpowiednia ilosc $$ to dostajesz wyzsza marze ;]]]
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
no jak widac nie probowales jeszcze wyplacac pieniedzy, nie mowiac o tym ze jak wygrasz odpowiednia ilosc $$ to dostajesz wyzsza marze ;]]]
Jakbyś przeczytał to byś wiedział, że wpłaciłem. Kilka tysi i nie było żadnego problemu.
 
angelus 46

angelus

Użytkownik
Założyłem tam konto i muszę stwierdzić, że początkowo miałem wrażenie, że bardzo nie chcą współpracować. Muszę wspomnieć o dziwnym procesie weryfikacji polegającą na korespondencji z dwoma adresami mailowymi. Ostatecznie jednak konto zostało zweryfikowane pozytywnie (trwało to od piątku wieczorem do niedzielnego południa). Jako kanału płatności używałem tylko i wyłącznie Skrilla. Na plus oferta i ilość zakładów live, na minus nieprzejrzysty regulamin i chyba przede wszystkim lokacja firmy.
 
1 26

1xbet.com

Użytkownik
Witam
Z powodów zdrowotnych ostatni miesiąc spędziłem w szpitalach.
W razie pytań lub nierozwiązanych problemów zapraszam do kontaktu
Do użytkownika &quot;Angelus&quot;
Próbowałem odpisać dziś na twoją wiadomość
jednak zbyt mało postów posiadam do wysyłania prywatnych wiadomości.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Ciekawa opcja jest w trakcie gry w kosza są różne sumy do zagrania np cało miał 175,5 a w iksie od 131,5 do 168,5 czy coś w tym stylu, nie spotkałem się chyba z takimi opcjami (no czasem w bf na NBA było ale nie tak dużo)
P.S
Użytkownik 1xbet.com to jakiś Polski support czy jak ? ????
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Zdecydowanie odradzam !
Robią zwroty według własnego widzimisie.
Mecz piłki ręcznej Liga Mistrzyń http://www.oddsportal.com/handball/europe/champions-league-women-2015-2016/rostov-csm-bucuresti-l6SIwHAH/ cały rynek grał na ruskie, wszyscy normalnie rozliczyli wygraną Rumunek (Bet365, Unibet) bo tam równocześnie klikałem po bardzo zbliżonych kursach 8-10 na dnb, oni robią zwrot pisząc bzdury o błędnych kursach. Następnie oczywiście ucinają wszelką polemikę, limitują konto do 0euro i przeprowadzają szczegółową weryfikację.
Zdecydowanie odradzam jeśli ktoś nie gra dla zabawy.
1xbet, może się odniesiesz, co Twoja firma ma do powiedzenia w sprawie anulowania wygranych zakładów jako jedyni na rynku ? Mogę nawet wkleić skriny od Was i konkurencji, ja nie mam nic do ukrycia. Jest to ewidentna kradzież.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Firma posiada ponad 580 punktów naziemnych w Rosji, to czyli taki jakby Nasz STS albo Fortuna a problemy takie robią ? Hmm zamierzam sprawdzić na własnej skórze i wpłacić 5 dyszek i zobaczyć co i jak...
 
1 26

1xbet.com

Użytkownik
Po dobie oczekiwań na e-maile pokrzywdzonych osób otrzymałem jedna wiadomość .
W skali negatywnych komentarzy na co drugim wpisie, musicie przyznać, że bardzo nieproporcjonalna liczba w stosunku do niezadowolonych graczy.
 
P 0

pabloc

Użytkownik
Po podwojeniu wpłaty podnieśli mi marże. Na większości zdarzeń u konkurencji znajduję wyższe kursy. Przed zalogowaniem i po zalogowaniu widać to jak na dłoni...
Więc papa.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
jak wejde na stronę 1x bet to się zacina i nie można nic zrobić, jednak żeby działała normalnie muszę wejść na 1x sporrts.com/ ...
Dziwne
 
N 40

naget

Użytkownik
Kolego 1xbet.com, a wyjaśnisz mi może czemu po zalogowaniu się kursy są niższe niż przed zalogowaniem? np. z kursu 2.0 po zalogowaniu robi się 1.8, trochę to dziwne jest...
 
C 326

carambula88

Użytkownik
Co za kpina... Opowiem w skrócie... 1xbet
Puchar Rosji w Siatkówce: Gazprom Surgut - Universytet Barnaul
W 2 secie przy stanie 28-26 i 14-9 dla Barnaul postawiłem live 100 euro handicap -0,5 pkt @2.05 Barnaul. Do 21-17 live szedł normalnie wszędzie i taki wynik widniał. Stanęło na kilkanaście min, potem wszędzie zniknęło w ogóle. Nagle mecz wrócił i okazało się, że Barnaul przegrał 2 seta 6-25! Logicznym staję się, że zakład nie wejdzie..
Przecież to jest kradzież i oszustwo, mieliście coś takiego?
edit: Udało się wywalczyć zwrot.
 
N 40

naget

Użytkownik
przechodziłem całą weryfikację z dowodem osobistym, skrillem itp, wszystko bylo ok. Po paru wypłatach zwiększyli marże na moim koncie, kursy na wyrownane spotkania w granicach 1.6, jak wyzej pisał Obserwator. Na dodatek do kolejnej wyplaty zazyczyli sobie zdjecie paszportu i selfie z paszportem przy twarzy. Podsumowując wszystko ok dopóki sie nie wygrywa, wtedy zaczynają się schody niestety...
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Ma ktoś pojęcie o co chodzi, jak liczone są te ich bonusowe punkty? Pytałem o to na czacie, wysłałem tez maila do supportu i odpowiedź jest jedna: &quot;punkty liczone są indywidualnie dla każdego gracza&quot;. Pytania bardziej szczegółowe np. czy za zakłady przegrane czy wygrane, czy istnieje jakiś konkretny przelicznik pozostają bez konkretnej odpowiedzi, zbywająca formułka - myślę że oni chyba sami tego nie wiedzą ???? Sprawdzam to saldo co jakiś czas, raz dostałem 4000, teraz blisko 3000pkt, w praktyce można to wymienić na darmowe zakłady. Jak ktoś tam gra/grał to warto sprawdzić, zakładka &quot;1xBonus&quot; --&gt; &quot;1xPromo&quot;, należy nacisnąć pomarańczowy przycisk &quot;Informacje o punktach promocyjnych&quot;. Może też coś znajdziecie, cholera wie...
Jeszcze jedno - dostał ktoś od nich tzw. &quot;osobistą domenę&quot;? W wielu firmach grałem, wiele rzeczy widziałem ale to jest chyba ewenement na rynku.
1xbet to dziwny, dziki, wymykający się logice i standardom - mogę więc w pełni świadomie to napisać - prawdziwie ROSYJSKI bukmacher ????
 
Do góry Bottom