>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Może ktoś wpłacać na tego buka przez paysafecard? Mam kupony i nie wiem co teraz zrobić sam nie mogę wplacic
Dziś Pani na czacie oznajmiła mnie ze zrezygnowali z paysefcard 2 dni temu wplacalem jeszcze a dziś za każdym razem kiedy chciałem wypłacić chajs wyskakiwal komunikat ze muszę to zrobić też na paysef, menda nie chciała mi zmienić metody wypłaty , typiara
zero pojęcia ! Teraz muszę wpłacić inną metodą żeby wypłacić cały chajs taka filozofia...
 
W 7

wujcio

Użytkownik
Z tego Astekbet to nie korzystajcie, to jeszcze większa kpina niż 1xbet.
Po 2 zakładach obniżone kursy. Zakłady single były po 100 zl , do tego oba przegrane, haha.
Przygotujcie, się że będzie to kolejna firma promowana na tym forum, jako &quot;Zupełnie nowy bukmacher z jedynie tym samym dostawcą kursów&quot;.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Sporo osób wylewa pomyje na 1xbet, ale wg mnie nie ma drugiego bukmachera obecnie , który dawałby takie promocje. Co tydzien w piatek jest bonus 100 E, co poniedziałek w grach też dają 100 E, i można grać za sam bonus, a nie za depozyt czyli praktycznie darmowa kasa na gre bez ryzyka wkładu własnego, daje to sumę miesięcznie ponad 3000 zł bonusów dla każdego, kto ma taką ofertę?? Szybkie wypłaty 24h, sadze ze ludzie zakaladaja multi-konta i pozniej placza na forach ze ich okradli, sa na pewno jednostki, ktorym narzucono weryfikacje nie do przejscia, ale ogolnie firma nie jest taka zła.
 
ogarniety 246

ogarniety

Użytkownik
Sporo osób wylewa pomyje na 1xbet, ale wg mnie nie ma drugiego bukmachera obecnie , który dawałby takie promocje. Co tydzien w piatek jest bonus 100 E, co poniedziałek w grach też dają 100 E, i można grać za sam bonus, a nie za depozyt czyli praktycznie darmowa kasa na gre bez ryzyka wkładu własnego, daje to sumę miesięcznie ponad 3000 zł bonusów dla każdego, kto ma taką ofertę?? Szybkie wypłaty 24h, sadze ze ludzie zakaladaja multi-konta i pozniej placza na forach ze ich okradli, sa na pewno jednostki, ktorym narzucono weryfikacje nie do przejscia, ale ogolnie firma nie jest taka zła.
Na jakiej zasadzie ten bonus dziala? robi sie depozyt -odbiera bonus- gra za bonus - wyplaca depozyt?
 
A 205

amindada

Użytkownik
Bonus na zakłady w piątek działa tak, że wpłacasz 420 zł i dostajesz 420 zł bonusu. Rozdzielone jest to jako saldo główne i saldo bonusowe ( po 420 na każdym). Jak robisz kupon 1,4 x,1,4 x 1,4 to musisz wybrać,że grasz za saldo bonusowe. Obrót 3x, czyli ja gram od razu allina, jak wchodzi to już masz 420 zł , reszta obrotu to formalnośc bo i tak nawet jak zrobisz powiedzmy 1930 zł to dostaniesz do salda głównego tylko sumę bonusu czyli 420 zł. Jak przegrasz, to możesz grać za swoje saldo główne, zrobić obrót 1x i wypłacić. Podobnie jest w poniedziałek na gry1x - masz swoje saldo główne i bonusowe na gry, najlepeij chyba wykonać go na grze &quot;wiecej mniej&quot; , kazdy zaklad sie liczy do obrotu.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Nie da się !!!
No tak juz pisano jakis czas temu, gdy zniknal skrill jako opcja wplaty, ale potem ktos cos tu pisal o tym, ze przez ten rapid transfer dali rade, tylko nie pamiętam szczegółów... że przez aplikacje jakąś, czy mobilnie... dlatego chciałem się dowiedzieć, może jeszcze da rade jakoś.

Bo jesli paysafecard odpada i skrill, to dla mnie ten buk juz jako kolejny dołącza do listy spalonych...
 
Do góry Bottom